Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 20, 2017 7:54 pm

slika Nek mi oproste slikaslika
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 20, 2017 7:54 pm

volvox je napisao/la:
pon mar 20, 2017 5:59 pm
Kako god, ova tribina je klasicni bosanski poluproizvod. I ne, nije do para. Ono sto fali je znanje, know how. Mi koliko god htjeli, mi ne znamo.
Naravno da je tribina veliki pomak, ali zasto jednom ne napraviti nesto kako treba, kako namece neki savremeni standard, evropski ili svjetski, kako hocete.
Nemam namjeru argumentovati, ionako me ceka pljuvacka. Moje skromno misljenje je da su napravljeni propusti i da se za isti navac moglo bolje i promisljenije.
Moje mišljenje je da za isti novac ni u snu nije moglo bolje.Za ove pare se odvukla stara ruševna tribina,udarili temelji i izgradila tribina kapaciteta 4650 mjesta sa ogromnim poslovnim prostorom koji ce donositi prihode našem klubu.Još je sve u fazi izgradnje,fini radovi tek trebaju da pocnu da se rade,uredjenje vanjske strane tribine,uredjenje oko tribine...I za poredjenje u našoj drzavi kolometar autoputa košta 10 miliona km a ova tribina 1,2 miliona km.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
ono.na
Postovi: 576
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 20, 2017 7:59 pm

Eh raja, istok je kapaciteta 4650 mjesta. Je li to znaci 3650 da ide po cijeni karte koja ce biti objavljena ili je kapacitet 5650 a oduzeta milja radi desetogodisnjih?

Koliki je kapacitet sjevera i juga po trenutnim dimenzijama, da se malo orjentisemo u vezi profita od ove i naredne sezone?

MoSa LjoZe!
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 20, 2017 8:05 pm

Konacno se puncu uslo u trag..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 20, 2017 8:06 pm

I mene interesuje koji dan igramo sa Osijekom i termin? Odnosno kad cemo im ogadit fudbal :kafa:

P.S. Sto se tice kupa nakon prve tekme u Bijeljini sam pozelio Siroki jer su najlosiji , ali itekako je istina ovo sto @chwilla prica.
A i mladost bih volio radi blizine gostovanja.
Samo kone jok, ne radi toga sto bi to bila tri derbija u sedam dana, vec iz razloga sto bi to finale privuklo preko 20 milja na lavoru i 15 milja na Grbavici, te nakon sto bi ovjerili titulu u pretoposljednjem kolu upravo na lavoru, pa da i Kup ovjerimo na lavoru.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 20, 2017 8:07 pm

skretnicar je napisao/la:
pon mar 20, 2017 8:02 pm
u koliko je izvlacenje sutra
12:00
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 20, 2017 8:08 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pon mar 20, 2017 8:06 pm
I mene interesuje koji dan igramo sa Osijekom i termin? Odnosno kad cemo im ogadit fudbal :kafa:

P.S. Sto se tice kupa nakon prve tekme u Bijeljini sam pozelio Siroki jer su najlosiji , ali itekako je istina ovo sto @chwilla prica.
A i mladost bih volio radi blizine gostovanja.
Samo kone jok, ne radi toga sto bi to bila tri derbija u sedam dana, vec iz razloga sto bi to finale privuklo preko 20 milja na lavoru i 15 milja na Grbavici, te nakon sto bi ovjerili titulu u pretoposljednjem kolu upravo na lavoru, pa da i Kup ovjerimo na lavoru.
I tebi i jos neko je pitao gore, igra se 26. u 15 sati, probacu vidjeti ima li streama pa javim
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 20, 2017 8:16 pm

Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
amelaga
Postovi: 233
Pridružen/a: pon jun 13, 2016 5:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 20, 2017 8:20 pm

Zilkic:

“Veliko poštovanje imam prema Željezničaru, ali i svim ostalim klubovima. Mi ćemo pokušati odigrati što bolje na Grbavici, a desni bek Plavih Siniša Stevanović jedan je od mojih dobrih drugova i nadam se da ću ga pobijediti”, kroz smiješak kaže Zilkić koji je jedan period igrao sa defanzivcem Želje u Novom Pazaru.

http://misamosjedimouredakciji.ba/zilkic-za-sc-pjeske-c ... -sarajeva/
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 20, 2017 8:22 pm

Opet kad sve saberem i oduzmem, Mladost je najpovoljniji rival. Mi smo favoriti i u Kaknju, a pogotovo na Grbavici. Puno je teze razmahati se na Pecari i Kosevu.
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 20, 2017 8:24 pm

Vidim svi vi oko kupa, vidite kone u finalu ili nas. Mi jesmo dobri, u uzlaznoj smo putanji, ali nemojte se zavaravati. Široki je jedini tim koji po meni ima ovaj kup. Ostalo oni mogu juniore izvesti. Njih samo ne bi volio. Ostalo sve je ok.

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk

Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 20, 2017 8:28 pm

volvox je napisao/la:
pon mar 20, 2017 5:59 pm
Kako god, ova tribina je klasicni bosanski poluproizvod. I ne, nije do para. Ono sto fali je znanje, know how. Mi koliko god htjeli, mi ne znamo.
Naravno da je tribina veliki pomak, ali zasto jednom ne napraviti nesto kako treba, kako namece neki savremeni standard, evropski ili svjetski, kako hocete.
Nemam namjeru argumentovati, ionako me ceka pljuvacka. Moje skromno misljenje je da su napravljeni propusti i da se za isti navac moglo bolje i promisljenije.
Parafraziracu jednog od boljih fudbalera sa ovih prostora: Momak ti si zalutao ovdje

Ili bolje receno fulio si forum
5. - 7. Okt 1992.
 
SanMan
Postovi: 1226
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 20, 2017 8:31 pm

Sutra treba izvuči Mladost pa fino u finalu sa Sirokim, prva dole a pehar na prepunoj Grbavici (16.000 i prvi trofej na novoj Grbavici )
Tanovci nek se bave sami sobom.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 20, 2017 8:37 pm

I nikad ti nećemo okrenut leđa mi!
1987
 
Avatar
salle86
Postovi: 5136
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 20, 2017 8:41 pm

Al i vi nasjeli ko puterica pa svi odgovarate bolidu cccg
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
MATORI
Postovi: 1140
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 20, 2017 8:44 pm

vrbanjusa je napisao/la:
pon mar 20, 2017 3:17 pm
Priprema se scenario svečanog otvaranja istočne tribine, nadam se da će biti spektakl i da će cijeli stadion biti pun.

Moj prijedlog da se napravi koreografija na istoku na kojoj će pisati ŠTREBERI :ganja:.
I da zvanični spiker na stadionu taj dan bude Saša V. :ganja:
 
Avatar
maxum1921
Prijatelj foruma
Postovi: 460
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 9:20 am
Lokacija: Zapad A
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon mar 20, 2017 8:44 pm

LARS1921 je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la:
pon mar 20, 2017 8:06 pm
I mene interesuje koji dan igramo sa Osijekom i termin? Odnosno kad cemo im ogadit fudbal :kafa:

P.S. Sto se tice kupa nakon prve tekme u Bijeljini sam pozelio Siroki jer su najlosiji , ali itekako je istina ovo sto @chwilla prica.
A i mladost bih volio radi blizine gostovanja.
Samo kone jok, ne radi toga sto bi to bila tri derbija u sedam dana, vec iz razloga sto bi to finale privuklo preko 20 milja na lavoru i 15 milja na Grbavici, te nakon sto bi ovjerili titulu u pretoposljednjem kolu upravo na lavoru, pa da i Kup ovjerimo na lavoru.
I tebi i jos neko je pitao gore, igra se 26. u 15 sati, probacu vidjeti ima li streama pa javim
Zar nije subota, 25.03.?
Iz ljubavi prema tradiciji, živimo Željezničar...
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon mar 20, 2017 8:46 pm

maxum1921 je napisao/la:
pon mar 20, 2017 8:44 pm
LARS1921 je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la:
pon mar 20, 2017 8:06 pm
I mene interesuje koji dan igramo sa Osijekom i termin? Odnosno kad cemo im ogadit fudbal :kafa:

P.S. Sto se tice kupa nakon prve tekme u Bijeljini sam pozelio Siroki jer su najlosiji , ali itekako je istina ovo sto @chwilla prica.
A i mladost bih volio radi blizine gostovanja.
Samo kone jok, ne radi toga sto bi to bila tri derbija u sedam dana, vec iz razloga sto bi to finale privuklo preko 20 milja na lavoru i 15 milja na Grbavici, te nakon sto bi ovjerili titulu u pretoposljednjem kolu upravo na lavoru, pa da i Kup ovjerimo na lavoru.
I tebi i jos neko je pitao gore, igra se 26. u 15 sati, probacu vidjeti ima li streama pa javim
Zar nije subota, 25.03.?
http://nk-osijek.hr/vijesti/10370/zeljo ... adski-vrt/

Tačno, moja greška. Idete li tamo ?
 
Avatar
maxum1921
Prijatelj foruma
Postovi: 460
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 9:20 am
Lokacija: Zapad A
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 20, 2017 8:47 pm

Normala
Iz ljubavi prema tradiciji, živimo Željezničar...
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 20, 2017 8:49 pm

Ma ovo je klasicni bosanski poluproizvod sto jest jest.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 152 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija