Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 9:05 pm

Utakmica bila dobra, prava prvenstvena. Ko nije bio, zajeb'o se
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 9:05 pm

Na pocetku su mi ovi dresovi bili najdraži, danas sam ih baš sa mucninom gledao. Sreca pa je zadnja utakmica u njima.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 9:06 pm

Haklapuc je napisao/la:
ned maj 28, 2017 9:00 pm
Očigledno niste bili na sjeveru večeras. Lendriću ni jedna jedina psovka nije upućena do onoga što je uradio. Mrš iz kluba govno bahato.

Inače sjever nikad mirniji nije bio nego večeras, a možete naći moje postove kad sam pljuvao po bolesnicima sa sjevera. Toliko o tome.
Zdravlja mi, meni rece par drugova da se to jeste desilo. Orkestrirano naravno ne, ali tad bi bili rang onih iz Sirokog i zasluzili bi da nas sve redom likvidiraju i da se ljudima uruci orden za to djelo.

Ja sam rekao, on ako je srednjak digao bez razloga, psovao bez da mu je iko ista rekao iako je takvo sto do neba cudno, onda mu zelim da mu propadne karijera, najiskrenije.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 9:08 pm

Puna podrska Slavki Petrovicu!
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 9:08 pm

Nego ba raja jeste li skontali da Kemo ima duge lopte bolje od komplet ekipe.. Ja se syebo zivota mi :D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 9:09 pm

Danas su finu igru pokazali protiv radnika. Ali radnik je losa ekipa ikreno. Drago mi je da je lendricu ovo zadnja utakmica u zelji. Nemam motiva da sta drugo napisem jos ne vjerujem da smo ovakvu priliku propustili. Nadam se da ce slavko ostati jer boljeg ne mozemo u ovakvom kratkom vremenu dovesti.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 9:09 pm

Ajzea je napisao/la:
ned maj 28, 2017 8:58 pm
storm_raider je napisao/la:
ned maj 28, 2017 8:46 pm
Ajzea je napisao/la:
ned maj 28, 2017 8:41 pm


Potpuno isto razmisljamo.

Ako oni na sjeveru kojima je ono porucio nisu nista uradili, dabogda mu karijera propala. Ja to stvarno tako mislim.
Ipak, dosta raje mi rece da mu se psovala ustaska majka.

"Gazi ba lije" vam smeta? Zasto opravdavati govn a sa nase strane?
Ako mu je bilo tog psovanja, odakle god, onda ga apsolutno podrzavam. Inace, iskompleksiranom olosu, koji dodje da opogani tribinu takvim psovkama treba usta zacepiti. Da se ne lazemo, bude ih. Pojedinci su, nije ih mnogo, ali ih bude.
Protiv Sirokog je bilo milijardu posto, ustaske majke i sestre (ima maloljetnu sestru).
Tada forumasi mene napadose sto sam stao na stranu Ivana.. Ne, nego cu stati na stranu fasizma, sovinizma, etc.

Sada nemam razloga da ne vjerujem da je toga bilo, rece mi par prijatelja sa sjeverne tribine (nase). Psuju mu i oni majku zbog reakcije, ali bar ne ustasku.

Uostalom, kao da neko moze pomisliti da toga nema. Sjetimo se psovki Culumu vezano za bolesno dijete ili Sehicu mrtve sestre. Takvi ljudi su bolesni, zasluzuju da poginu i da im se les zalije krecom i to na mjestu za koje ni onaj gore ne zna da postoji.

Ja ne vidim razliku u psovanju ustaske majke i prizivanju na gazenje ba lija.

Kako god, neka je sezona zavrsila. Da je jos dva kola trajalo, obolio bih.
Meni danas ovo bi dobra utakmica, ali oci mi se nece vise zamazati jednom partijom. Nikad vise..

Crnov meni odlican danas.
Protiv Sirokog jeste bilo psovanja ustaske majke, par pojedinaca, ali je bilo. Naravno da se sjecamo svi psovanja Sehicu i Culumu. Sehicu je i otac poginuo braneci nasu zemlju. I oni koji su psovali su sve znali. Bolesnici kojih se moramo rijesiti, ako zelimo dobro Zelji.

Takodjer, Crnov i Zakaric su odlicni bili. Stanic takodjer odlican, mada ostavlja cesto rupu nazad. Kako cujem on je u nekim pregovorima sa nekim slovenackim klubom i mogao bi nas napustiti, ali je to na dugom stapu. Sto se mene tice, Stana ce uvijek imati mjesta u Zelji.

Sto se tice utakmice, ko nije bio - a mogao je, dobro se je zajebao.

Ne znam je li ono slucajno bilo, ali Keminie lopte imaju oci. Kakav osjecaj ima...

Podrska Slavki Petrovicu!!!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 9:11 pm

Ukupan prihod sa utakmice protiv Radnika 17.870 KM

https://fkzeljeznicar.ba/ukupan-prihod- ... -km/26524/
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 9:12 pm

Plava Porodica je napisao/la:
ned maj 28, 2017 9:08 pm
Nego ba raja jeste li skontali da Kemo ima duge lopte bolje od komplet ekipe.. Ja se syebo zivota mi :D
Ne samo duge, ima i kratke, pokusavao je kroz sredinu dodavati, ovi ostali sve u krug idu

i ona situacija kad glavom na krampon krenu, prepozna raja odmah
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 9:13 pm

Al zanimljivo kako isti ljudi godinama dolaze na Grbavicu, psuje se i psovat ce se..igraca se na desetine izmjeni i samo je problem eskalirao sa splitskom haubicom.

Daleko mu kuca od Grbavice bila.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk

 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 9:13 pm

Cuj sjever miran. Normalno da ce biti mirni vise ih bilo u crvenim majicama nego u plavim..
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 9:14 pm

Ajzea je napisao/la:
ned maj 28, 2017 9:06 pm
Haklapuc je napisao/la:
ned maj 28, 2017 9:00 pm
Očigledno niste bili na sjeveru večeras. Lendriću ni jedna jedina psovka nije upućena do onoga što je uradio. Mrš iz kluba govno bahato.

Inače sjever nikad mirniji nije bio nego večeras, a možete naći moje postove kad sam pljuvao po bolesnicima sa sjevera. Toliko o tome.
Zdravlja mi, meni rece par drugova da se to jeste desilo. Orkestrirano naravno ne, ali tad bi bili rang onih iz Sirokog i zasluzili bi da nas sve redom likvidiraju i da se ljudima uruci orden za to djelo.

Ja sam rekao, on ako je srednjak digao bez razloga, psovao bez da mu je iko ista rekao iako je takvo sto do neba cudno, onda mu zelim da mu propadne karijera, najiskrenije.
Bio sam otprilike na sredini sjevera i nisam ništa čuo osim par uvreda za sindikalca. Moguće da je neki bolesnik sišao na ogradu
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 9:14 pm

avlami97 je napisao/la:
ned maj 28, 2017 8:32 pm
Jedna od boljih tekmi danas. Miro, Lendric, Veca i Markovic najbolji.

Kemo krivac za gol, ali cijelu tekmu izuzimjuci tu situaciju veoma dobar.

Izlaskom Zebe, sredina terena nam je pala, jer smo u tim trenutcima imali dva igraca manje - indisponiranog Zerica i povrijedjenog Markpvica.

Igrac utakmice Ivan Lendric, a onog kretena koji mu je opsovao ustasku majku treba identificirati i zabraniti mu dolazak na Grbavicu dozivotno. Ja sam musliman i Bosnjak i svakog onog ko bi me uvrijedio na nacin, na koji je uvrijedjen Lendrc, bih ga rado dzenazirao.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
Evo nakacicu svoje impresije sa danasnje tekme na tvoj post kao forumasa koji je jedan od rijetko racionalnih u zadnje vrijeme na ovom forumu Prvi put na istoku,ajde rekoh da vidim kako izgleda normalno gledati utakmicu,Slozio bih se da su nas Vedran i Ivan nosili,Markovic mi igra tako da najcesce vrati loptu stoperu,igra bez rizika .Ono sto prvi put komentarisem je igra nasih bekova pozadi koje maltene da i nema,Bar sam ja to tako vidjeo,Sredina nam je u problemu samo tako ali to struka zna boljke
Ono sto znam je da me sjever nece uskoro vidjeti jer je njihov repertoar neprevazidjen,Tuga ,koliko je to sve otislo u p.m.Posto sam sjedio blize sjeveru mogao sam licno da cujem sav repertoar nacionalizma ,sovinizma i najprostijeg izivljavanja,Odem na Grbavicu,lezerna atmosfera ,hocu da uzivam jer slijedi pauza,Znam da ce mi faliti a izadjem popisan jer se ne navija za Zelju u pauzi se cak culo i navijanje protiv ""nekog""Senada
Jug ,zaista ne znam .Skidati dresove ,pa jos to uraditi Veci,Kemi i Denisu!Zaista ne kontam
Na ovaj nacin smo se popisali na sve dobro sto je uradjeno!
I jos jedna stvar ,Nadam se da ovi forumasi koji su najglasniji u pljuvanju svih redom ,od Slavke do tamo nekih 15 tak igraca imaju uspjesne firme,da su puni iskustva i da su uspjesni u zivotu .Ono mozda se sutra pojave sa keshom,novim idejama i da eventualno podmetnu ledja i pokazu ovima sto ne znaju kako se ustvari treba raditi,Pa nam svima pokazu kako da se izvucemo iz ovog blata i postanemo bas veliki
Zadnja izmjena: reks1, dana/u ned maj 28, 2017 9:18 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 9:17 pm

GK: Kjosevski, Bobic, Ceman
CB: Osmankovic, Bogicevic (cetvrta opcija)
LB: Besirevic
RB: Stanic, Sinisa (do zime)
CAM: Zeba/Bekric, Zeric
CM/CDM: Sadikovic, Blagojevic, Hasanovic
RW: Zakaric
LW: Crnov
ST: Nikolic

Znaci sigurno odose Miro, Lendra, Bocca, Musa, Kerla. Vjerovatno i Ugi, sto se tice Zebe i Bekrica jedan nek se povuce, onaj koji ostane dobar za izmjene, nista vise. Markovic dobro kratkorocno rjesenje, nema vise od njega sta traziti, a jos je i stranac. Sinisu eventualno zadrzati do isteka ugovora ako ne nadjemo nista bolje. Stane neka za backupa posto moze zakrpiti vise pozicija. Kjosevskom (C) dati kapitensku obavezno, te produziti ugovor. Ako bas dobra ponuda dodje koja se ne moze odbiti (400 hiljada eura i vise) onda mozda ne treba zavlaciti momka. Bogicevic izmjena, ako bude narusavao atmosferu nek trenira onda odvojeno od ekipe, placaj ga onda kad vec ne mozemo raskinuti ugovor. Ko nam je kriv.
Dobro obratiti paznju na sampionsku generaciju juniora, ako vec to nije uradjeno, a moralo je ako se razmisljalo kako treba. Ima materijala i trebali bi potpisati ugovor sa sto vise momaka. Tri, cetiri, pet profesionalnih ugovora, koliko je god potrebno. Petogodisnji - najmanje. Osmankovic, Besirevic i Zeric su vec tu oko prve ekipe. Sabanadzovic je napunio 18, potpisati odmah profesionalni ugovor s njim.
Nema puno vremena, nadam se da ce biti dobrih pojacanja i da se nece dovoditi toliko polovnjaka koji nece donijeti nista specijalno, a samo ce uzeti mjesto nasoj djeci. Neki balans napraviti, probati dovesti 2-3 istinska pojacanja, 1-2 zakrpe, 1-2 potencijala. Fali ovdje dosta igraca. Ovo nam je najbitniji prelazni period, jer se ekipa u potpunosti mijenja. I ovi igraci sto ostaju, pola njih nije za prve postave i uskoro im isticu ugovori ili su jednostavno prestari i za penzije su.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 9:18 pm

mali plavisa je napisao/la:
ned maj 28, 2017 9:00 pm
salemprolic je napisao/la:
ned maj 28, 2017 8:57 pm
mali plavisa je napisao/la:
ned maj 28, 2017 8:53 pm


Odakle ti da Bekric, Ugljesa i Bogu idu?
Pa idu, za Ugljesu se jos od zimus to skoro zna. Bekrija i Bogi nema potrebe valjda ni objasnjavati. Dvije istrosene rage koje nemaju nit kvaliteta nit snage nit ista da pomognu Zelji u iducoj sezoni.
Ja koliko znam imaju vazece ugovore, neki malo duzi neki krace tako da ti ta prica ne pliva
Ja ti kazem da idu.
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 9:18 pm

Haj dao Bog
Željezničar ante portas !
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 9:19 pm

exbabilon je napisao/la:
ned maj 28, 2017 9:13 pm
Al zanimljivo kako isti ljudi godinama dolaze na Grbavicu, psuje se i psovat ce se..igraca se na desetine izmjeni i samo je problem eskalirao sa splitskom haubicom.

Daleko mu kuca od Grbavice bila.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
Ako ostane u klubu zabraniti navijacima da dolaze na utakmice da ko slucajno nebi uvrijedio splitsku haubicu.. Pod hitno rastjerati ono malo budala sto dolazi..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 9:20 pm

Kemo je strasan, pojeo je danas Obradovica, nije mogao ovaj maknuti pored njega :D
I nije toliko kriv za gol koliko je Bogicevic koji je nonsalantno pustio Obradovica da doda loptu Peci.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 9:20 pm

Ovo skidanje dresova je totalno idiotski. Kao i 80% navijanja danas.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 9:21 pm

Idiota na tribinama je uvijek bilo i uvijek ce ih biti, ali veceg idiota na terenu od Lendrica mi nikad nismo imali. Mrš iz svetinje !
Puna podrska Petrovicu, dobro se on i borio s ovom grupom kretena
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]

Online

Trenutno korisnika/ca: BrUDA, Google [Bot] i 194 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija