Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
mula
Postovi: 932
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:37 am

Ljudi,
Mislim da prebrzo iznosimo stavove.
Ne želim da komentarišem one koji izbacivanje od AIK-a gledaju kao katastrofu i koji traže glavnog krivca u treneru. To su isti oni koji bi danas/sutra i IVICU OSIMA, a ne AMARA otjerali kada bi odigrao par utakmica loše.
Par riječi za one objektivne: Mislim imamo ekipu koja nije losa za nasu ligu, imamo neki kontinuitet igrača i trenera i mislim da trebamo sačekati i vidjeti šta ćemo dobiti. Po mom misljenju mislim da ćemo dobiti novu dimenziju u igri sa Ramovićem , Žericem, novim napadačem, Projićem. Moramo biti strpljivi, jer ovo je period gdje se lomi, prolazi kroz trnje, ali ubjeden sam da će vrhunac biti osvojena titula.
Nije do trenera. Mnogi su za kratko vrijeme otišli, kratko se zadrže-što je pokazatelj da to nije garant usjeha.
Hajmo probati sa drugom taktikom(zadržati trenera i dati mu sto duze vremena) možda upali.
Što se tiče ljepote fubala koja se konstantno nprebacuje Petrovicu, ja pratim ne samo Želju nego našu Ligu neki 15tak godina. Može li mi neko reci kada se to igrao lijep fudbal, tecni protok lopte, kratki pasovi itd itd-bilo koji klub, a ne samo Željo.
Odgovor je NIKAD, jer nije do igrača, trenera,taktike nego je do infrastrukture i prilagodavanja na nju.
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:38 am

Joj strucnjaka sa profi licencama. Placem od smjeha hahahahaha

Poslano sa mog U7 Plus koristeći Tapatalk

21 10 4

Petrović Slavko
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:39 am

Evo opet gledam i ne mogu da vjerujem kako je samo glup faul napravio Zeba. Potpuno nepotrebno rusi igraca, jos za zuti karton, u opasnoj zoni, a radi se o protivniku koji je najjaci bas iz prekida. Pokriven je lik bio, Blagojevic bi ga preuzeo ili stoper ako nista. Stvarno smijesno, a govorimo o igracu koji nam je kapiten, ima 34 godine i stotine utakmica u nogama. Pa zasto Zajko...

Ljudi su nam ostavili prostor za kontre jer znaju da nema teorije da ih istrcimo, a kamo li realizujemo, sa Zecom koji se vazda smete, tromim Zebom i Nikolicem. Zec i nekako, predstavljao je neku opasnost, ali i kad probije i povuce, nema teorije da mu se ova dvojica prikljuce na vrijeme. Prvu smo utakmicu takticki maestralno uradili, ali ovdje gdje smo znali da ce oni napadati i ostavljati prostor za kontre...smatram da se jednostavno moralo krenuti sa Zecom u spicu, Ramovicem umjesto Zebe i Stanicem na krilu. Brzine nam je ocajnicki falilo, na stranu sav taj manjak kvaliteta o kojem se prica, ali brzinu smo mogli nadomjestiti sa 2-3 jednostavne rotacije. Lako je sad pricati, ali ovo je bilo misljenje mnogih i prije same utakmice. I opet smo neke duge, visoke lopte slali, a ljudi za glavu veci svi od nas.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1946
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:39 am

Ja ne mogu da vjerujem kakve vi gluposti i budalastine pisete, a ozbiljni ste.
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:40 am

ChWilla je napisao/la:
pet jul 21, 2017 11:27 am
za_zivot_cijeli je napisao/la:
pet jul 21, 2017 11:23 am
onaj ko misli da smo jucer, kao i prosle sedmice trebali takticki drugacije odigrati nema pojma o fudbalu, ili je zlonamjeran i ima skriveni motiv. trece nema.
obje utakmice smo odigrali takticki maestralno sta god forumski puk mislio o tome!!!
u tom nekom temelju, široj slici, jesmo l' mi mogli i trebali drukčije stati - ja se slažem da ne.

ali unutar tog temelja su neke stvari mogle biti bolje, a tu ima i do trenera, svakako. po meni je više do igrača, ali ima i do trenera.
potpuno se slazem sa tobom. neke stvari unutar tog "Slavkinog okvira" su mogle biti bolje. nazalost, mi ne znamo da li je on pojedinim igracima dao zadatke na koje ovi nisu najbolje odgovorili i mozda to kvari sliku ukupnog dojma.

recimo. onaj Zebin faul nakon kojeg smo primili gol je bio potpuno nepotreban. u sumi igraca, na toliko od gola on pravi prekrsaj jer ne moze stici igraca. taj faul je prikaz Zebine nemoci a ne lose taktike i strategije. ili onaj drugi gol kada Stana ne reaguje kao najblizi pa ga opet primamo preko lijeve strane.

ako sam i sumnjao u pojedine poteze naseg trenera nakon ove dvije utakmice vise ne sumnjam. covjek zna sta radi.

i jos nesto u kontekstu mladih igraca i njihovih prilika. da budemo jasni, ne daje Slavko mladim priliku. to trebaju uraditi njihovi suigraci tako sto ce kao iskusniji, stariji i bolji do 60e minute stvoriti situaciju u kojoj Slavko bez bojazni za rezultat moze dati priliku mladjim i neiskunijim igracima iz OP.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:40 am

Joj strucnjaka sa profi licencama. Placem od smjeha hahahahaha

Poslano sa mog U7 Plus koristeći Tapatalk

21 10 4

Petrović Slavko
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:41 am

Ja sam igrom zadovoljan samo nam napadac fali .
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:41 am

ChWilla je napisao/la:
pet jul 21, 2017 11:27 am
za_zivot_cijeli je napisao/la:
pet jul 21, 2017 11:23 am
onaj ko misli da smo jucer, kao i prosle sedmice trebali takticki drugacije odigrati nema pojma o fudbalu, ili je zlonamjeran i ima skriveni motiv. trece nema.
obje utakmice smo odigrali takticki maestralno sta god forumski puk mislio o tome!!!
u tom nekom temelju, široj slici, jesmo l' mi mogli i trebali drukčije stati - ja se slažem da ne.

ali unutar tog temelja su neke stvari mogle biti bolje, a tu ima i do trenera, svakako. po meni je više do igrača, ali ima i do trenera.
potpuno se slazem sa tobom. neke stvari unutar tog "Slavkinog okvira" su mogle biti bolje. nazalost, mi ne znamo da li je on pojedinim igracima dao zadatke na koje ovi nisu najbolje odgovorili i mozda to kvari sliku ukupnog dojma.

recimo. onaj Zebin faul nakon kojeg smo primili gol je bio potpuno nepotreban. u sumi igraca, na toliko od gola on pravi prekrsaj jer ne moze stici igraca. taj faul je prikaz Zebine nemoci a ne lose taktike i strategije. ili onaj drugi gol kada Stana ne reaguje kao najblizi pa ga opet primamo preko lijeve strane.

ako sam i sumnjao u pojedine poteze naseg trenera nakon ove dvije utakmice vise ne sumnjam. covjek zna sta radi.

i jos nesto u kontekstu mladih igraca i njihovih prilika. da budemo jasni, ne daje Slavko mladim priliku. to trebaju uraditi njihovi suigraci tako sto ce kao iskusniji, stariji i bolji do 60e minute stvoriti situaciju u kojoj Slavko bez bojazni za rezultat moze dati priliku mladjim i neiskunijim igracima iz OP.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:42 am

vrbanjusa je napisao/la:
pet jul 21, 2017 8:48 am
Kad svi već tražite krivca za ispadanje od AIK-a koji je realno bolja ekipa od nas što ne pomenete i da se štedi na svemu. Štedi se na igračima, premijama, platama, kadru. Što se ne pomene da je Projić došao za duplo manje pare nego je imao u Kruševcu i da ga je Petrović premuntao da pristane na te uslove. Što se ne pomene da se štedi na pojačanjima a delegacija ode u Švedsku da im guzica vidi puta (ako su sami platili put izvinjavam im se). Što se ne potencira kako smo lošija ekipa od prošlogodišnje minimalno za 2 najbolja igrača lige (na svojim pozicijama). Što se ne potencira da je klupa tanka ko bašlija sa 5 juniora na istoj.
Ali je zato Slavko kriv paćenicima kojima žena kući sve brani pa se istresaju na čovjeku. Nisam u ovim 25 godina aktivnog praćenja Želje vidio da je neki trener više bio pljuvan, ismijavan, opstruiran a da je napravio pitu od govana, što Petrović realno jeste.
Svi slavimo Zubandan a pitari nas taj dan razvalili, ko se sjeća više toga? Niko. Kažu bili bolji u polju, pa ako ste bolji u polju idite se baviti zemljoradnjom. Rezultati se pišu a samo splet nesretnih okolnosti nas je doveo da nismo titulu osvojili i da smo zaostali samo 1 bod. Splet nesretnih okolnosti i malo bolikurca kod igrača. Koja je pozadina svega toga nikad se neće saznati. Ali bitno je da je Petrović kriv, što ne napadne a špicevi mu Nikolić i Beganović. Vezni red psihički nestabilni igrači i dizelaši Blagojević i Radinović. Glavna izmjena Stanić (uz dužno poštovanje prema dečku) i Marković. Čovjek igra sa onim što ima i najbolje što zna, a to što neki neće da skontaju jer misle da znaju sve o fudbalu (a nisu mačku sa praga šutnuli a ne loptu) je njihov problem.
Poenta priče je, koliko uložiš toliko će se vrattiti. Mi nismo uložili ništa.

P.S. Očekujem sad priču iz slačionice kako je Petrović zakuhao na poluvremenu, prebio nekog, opsovao mrtve nekom itd...također očekujem da ga okrive i za neulazak BIH u Transportnu zajednicu

P.P.S. Naklatili se čovjeku na kosti ko da je ratni zločinac a došao da vadi vruće kestenje iz vatre. Da pokriva tuđi nerad. Gdje su spasioci, što se na pojave i stave ego ispred razlika i pomognu famoznom sportskom segmentu. Gdje je ta ljubav kojom se busaju u prsa. Gdje su te legende da sjednu sa Ćenanom i objasne mu malo kako se radi posao, sjednu sa Slavkom i pomognu mu...nema ih, sjede negdje i naprđuju dok neki muda izvališe...
:palacgore:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Timscho
Postovi: 228
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:42 am

pozdrav plavoj familiji,

ne razumijem ovoliko razocarenje sinocnjom utakmicom. Kao da smo prespavali zadnjih godinu i po i sve ono sto se desavalo sa timom i strucnim stabom pa se sad iznenadili onim sto smo vidjeli na terenu. Pa ovo je tim kojem su prije nekoliko utakmica (sa razlogom) skinuti dresovi, tim koji je u finisu sezone katastrofalno igrao, kojem je moral bio na nuli. I pored toga u zadnje cetiri utakmice igrali su dosta disciplinovano i borili se na terenu. Djelovali su kao tim. Takticki solidno odradjeno. Po meni je to veliki napredak (u odnosu na zavrsetak sezone). Ja licno nisam bio optimista ni da cemo Zetu proci.

To sto ovaj tim trenutno ne moze pruziti vise je posljedica gresaka koje su se desavale proteklih godinu i po. Ok, ko radi taj i grijesi i ima priliku da uci iz gresaka. Ja vidim da se neke stvari mijenjaju nabolje ali ne moze sve preko noci. Treba vremena i treba kontinuitet. Zadrzali smo trenera i time ostvarujemo kontinuitet u razvoju ekipe i igre. Nismo doveli puno igraca kao u ranijim prelaznim rokovima i nismo doveli nikakve boomove ali zato ovi sto su dovedeni su se do sada fino pokazali. Bolje je tako pomalo dovoditi, pomalo ubacivati juniore i za godinu, dvije imati zreo, jak tim. Pretpostavljam da se ozbiljno racuna sa juniorima i da iz tog razloga nismo nalopatali novih igraca. Samo ni mi navijaci ne smijemo ocekivati da odmah pet juniora zablistaju i postanu prvotimci. To ce se postepeno desavati, treba vremena i kontinuiteta u radu. Bitno je da smo opet na pravom putu i da imamo plan razvoja. Nas podmladak uz mlade igrace iz manjih klubova pojacani ponekim iskusnim zrelim igracem. To je Zeljo kakvog svi zelimo vidjeti.

Respekt svim Zeljinim navijacima koji su sinoc bili na stadionu!
Zadnja izmjena: Timscho, dana/u pet jul 21, 2017 11:43 am, ukupno mijenjano 1 put.
svojim snagama na svojoj zemlji
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:42 am

ChWilla je napisao/la:
pet jul 21, 2017 11:27 am
za_zivot_cijeli je napisao/la:
pet jul 21, 2017 11:23 am
onaj ko misli da smo jucer, kao i prosle sedmice trebali takticki drugacije odigrati nema pojma o fudbalu, ili je zlonamjeran i ima skriveni motiv. trece nema.
obje utakmice smo odigrali takticki maestralno sta god forumski puk mislio o tome!!!
u tom nekom temelju, široj slici, jesmo l' mi mogli i trebali drukčije stati - ja se slažem da ne.

ali unutar tog temelja su neke stvari mogle biti bolje, a tu ima i do trenera, svakako. po meni je više do igrača, ali ima i do trenera.
potpuno se slazem sa tobom. neke stvari unutar tog "Slavkinog okvira" su mogle biti bolje. nazalost, mi ne znamo da li je on pojedinim igracima dao zadatke na koje ovi nisu najbolje odgovorili i mozda to kvari sliku ukupnog dojma.

recimo. onaj Zebin faul nakon kojeg smo primili gol je bio potpuno nepotreban. u sumi igraca, na toliko od gola on pravi prekrsaj jer ne moze stici igraca. taj faul je prikaz Zebine nemoci a ne lose taktike i strategije. ili onaj drugi gol kada Stana ne reaguje kao najblizi pa ga opet primamo preko lijeve strane.

ako sam i sumnjao u pojedine poteze naseg trenera nakon ove dvije utakmice vise ne sumnjam. covjek zna sta radi.

i jos nesto u kontekstu mladih igraca i njihovih prilika. da budemo jasni, ne daje Slavko mladim priliku. to trebaju uraditi njihovi suigraci tako sto ce kao iskusniji, stariji i bolji do 60e minute stvoriti situaciju u kojoj Slavko bez bojazni za rezultat moze dati priliku mladjim i neiskunijim igracima iz OP.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:42 am

Nemamo se mi sta nadati iducu sezonu i to je realnost. Igracki kadar nidje veze, trener sablonac bez muda koji je nakon onakvog gubitka titule vec poslije pitara morao biti bivsi. I na kraju usrana formacija 4-5-1. Dok god se ona forsira mi fudbala od Zelje necemo vidjeti. Taman je dosla nada sa Slovencem i brzo ispuha. Sad jel' sto covjek ne zna ili sto su ga igraci odjebali nikad saznati necemo. Ali mi sa ovom postavkom ozbiljne igre tesko mozemo imati.
Opet igru postavlja Slavko a gradi Blagojevic vec vidjeno... Nije nikakva sramota zijaniti od jaceg tima a nije da smo i navikli na uspijehe u europi, ali je sramota ovako docekati prvenstvo a teziti ka napretku, ka boljem. Napadac ide a ne dovedes dostojnu zamjenu, znas da te vezni yebe ni tu ne dovodis igraca...jedino mjesto koje se krpi vec 2 godine jeste lijevi bek do sad ih je 5-6 prodefilovalo.
Opet kazem ako se ne nafata nekoliko ozbiljnijih igraca bit ce nama grcevita borba za ligu 6.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:43 am

barbarez je napisao/la:
pet jul 21, 2017 11:35 am

Ne znam sta me vise iznerviralo, njihov pristup ili onda nekad prije Amarov ciganluk, koji je smatrao da je cast igrat za Zelju. Jest sa naseg stanovista. Ti danas moras postaviti neke standarde i brend, da bi se mogao tako ponasat.
ama nije to ciganluk ni danas ni sad. to je činjenica da jednostavno NEMA tih para koje raja zamišljaju. ni danas, a kamoli onda. ja kad kažem ima, mislim da ima barem koliko i kod ostalih za iste stvari. i to jeste tako.

ranije se jeste i kralo, i to žestoko. ali važnije čak i od toga je da jednostavno prihodi nisu bili ni blizu onoga što navijači sa strane zamišljaju. danas su "nesportski" prihodi mnogo veći, a uefa je uvećala sportske tako da lošiji rezultati danas donose i više para nego bolji tada. ali opet, da ćemo krhnuti 100 000 odštetu i platu još 120 000 za godinu za nekoga, i 30 - 40 000 na ruke za potpis...teško.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:44 am

Sve ce se to hairli zavrsit braco
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:49 am

Ma haj sve se moze razumjeti, al napisati da su ono sinoc bilo sablonske izmjene, e ne znam, **** ti nas
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:50 am

Evo izuzmite Petrovica. Odlaskom Amara prije njega je bila kamara strucnjaka na klupi sa slicnim ili istim igrackim kadrom. I?? Sta su napravili?? Jesmo li usli u grupnu fazu, jesmo li osvojili trofeje??
De malo odvadite majku mu. Sta se tesko pomiriti da nemas igrackog kadra i da nismo u stanju da placamo visoka obestecenja ni visoke plate na godisnjem nivou.
Kakve veze trener ima ljudi moji kad neko ne zna da primi loptu, izvede aut, doda pas, centrira????? TO SU OSNOVEEE. Murinjo licno da dodje na klupu nece napraviti nista vise od ovoga i to je realnost.
Dobar igrac ne treba 150 puta da centrira da ubode 2 puta svog igraca. Dobar igrac ne treba 150 sansi da zabije 2 gola.
Imamo sto imamo i pomirite se s tim. Ako mislite da ste nekakvi eksperti odmah odite do kluba i predstavite viziju, peuzmite klupu, funkciju sportskog direktora ili sta vec. Sve nekakvi strucnjaci u pm a za predsjednika skupstine se prijavi jedan covjek, hej jedan...
Zadnja izmjena: Ch.Willa1986, dana/u pet jul 21, 2017 11:52 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:50 am

Pljuvaci kao pljuvaci, obicno su najglasniji, ali ja vidim da glas razuma ipak preovladava medju rajom i da Slavko ima podrsku. To anketa nedvojbeno pokazuje. Tjerati Slavka i pricati kako zelis dobro klubu je nista drugo do glupost, da ne kazem nesto "teze".
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
TheTacTica
Postovi: 119
Pridružen/a: ned apr 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:51 am

Hadzijalagic je napisao/la:
pet jul 21, 2017 11:02 am
Model1964 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 10:56 am
Hadzijalagic je napisao/la:
pet jul 21, 2017 10:42 am
Ma eto evropski treneri u redu cekaju da nas preuzmu.. Amar je jedino rjesenje koje bi zadovoljilo navijace i svo ovo pljuvanje po Slavki se radi jer raja misli da bi odlaskom Slavke preuzeo Amar.. samo sto nisu svjesni da to trenutno nije izvodivo.. Ili su svjesni al i dalje forsiraju tu pricu sto onda ide u neku drugu krajnost..
Ja nemam dojam da se tjera samo da Amar dode.

Raji je dozlogrdila neigra i to je to.
Ima mladih ambicioznih trenera koliko hoces.
Da ih nade i angazuje je tu SD.
Pa recite onda neko ime.. Nekog trenara sa kojim cemo imati igru i koji ce zadovoljiti apetite navijaca.. Mozemo mi pricati sta hocemo ali bez kvalitetnih igraca nema ni kvalitetne igre ne znam ti ko da nam je trener.. Najkvalitetnije ekipe osvajaju titule kako u svijetu tako i kod nas.. Bitan je naravmo i trener ali ne moze biti u prvom planu.. zrinjski mijenja trenere ko carape pa dominiraju zadnjih godina.. Igraci uzimaju titule..
Trenutni trener Širokog :)
 
TheTacTica
Postovi: 119
Pridružen/a: ned apr 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:52 am

Hadzijalagic je napisao/la:
pet jul 21, 2017 11:02 am
Model1964 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 10:56 am
Hadzijalagic je napisao/la:
pet jul 21, 2017 10:42 am
Ma eto evropski treneri u redu cekaju da nas preuzmu.. Amar je jedino rjesenje koje bi zadovoljilo navijace i svo ovo pljuvanje po Slavki se radi jer raja misli da bi odlaskom Slavke preuzeo Amar.. samo sto nisu svjesni da to trenutno nije izvodivo.. Ili su svjesni al i dalje forsiraju tu pricu sto onda ide u neku drugu krajnost..
Ja nemam dojam da se tjera samo da Amar dode.

Raji je dozlogrdila neigra i to je to.
Ima mladih ambicioznih trenera koliko hoces.
Da ih nade i angazuje je tu SD.
Pa recite onda neko ime.. Nekog trenara sa kojim cemo imati igru i koji ce zadovoljiti apetite navijaca.. Mozemo mi pricati sta hocemo ali bez kvalitetnih igraca nema ni kvalitetne igre ne znam ti ko da nam je trener.. Najkvalitetnije ekipe osvajaju titule kako u svijetu tako i kod nas.. Bitan je naravmo i trener ali ne moze biti u prvom planu.. zrinjski mijenja trenere ko carape pa dominiraju zadnjih godina.. Igraci uzimaju titule..
Trenutni trener Širokog :)
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:52 am

ChWilla je napisao/la:
pet jul 21, 2017 11:43 am
barbarez je napisao/la:
pet jul 21, 2017 11:35 am

Ne znam sta me vise iznerviralo, njihov pristup ili onda nekad prije Amarov ciganluk, koji je smatrao da je cast igrat za Zelju. Jest sa naseg stanovista. Ti danas moras postaviti neke standarde i brend, da bi se mogao tako ponasat.
ama nije to ciganluk ni danas ni sad. to je činjenica da jednostavno NEMA tih para koje raja zamišljaju. ni danas, a kamoli onda. ja kad kažem ima, mislim da ima barem koliko i kod ostalih za iste stvari. i to jeste tako.

ranije se jeste i kralo, i to žestoko. ali važnije čak i od toga je da jednostavno prihodi nisu bili ni blizu onoga što navijači sa strane zamišljaju. danas su "nesportski" prihodi mnogo veći, a uefa je uvećala hehe tako da lošiji rezultati danas donose i više para nego bolji tada. ali opet, da ćemo krhnuti 100 000 odštetu i platu još 120 000 za godinu za nekoga, i 30 - 40 000 na ruke za potpis...teško.
Ama brate moj jest ciganluk. Mi smo zbog Amarovih stavova, znali izgubiti odlicnih igraca. Sjeti samo npr. Zoran Rajovic, dogovori se jedno, covjek krene na potpis i predstavljanje, Amar mu smanji dogovoreno, covjek ne dodje. Bilo je tu jos puno primjera, ali i meni sad mozak stao. Mada znam sta pricas, zato i kazem da se iznadje modus, da se neka sredstva akumuliraju za te stvari. Izgledala je nerealno i tribina, pa smo je izgradili.

Online

Trenutno korisnika/ca: BrUDA, Google [Bot] i 44 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija