Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 10:56 am

Hadzijalagic je napisao/la:
pet jul 21, 2017 10:42 am
Ma eto evropski treneri u redu cekaju da nas preuzmu.. Amar je jedino rjesenje koje bi zadovoljilo navijace i svo ovo pljuvanje po Slavki se radi jer raja misli da bi odlaskom Slavke preuzeo Amar.. samo sto nisu svjesni da to trenutno nije izvodivo.. Ili su svjesni al i dalje forsiraju tu pricu sto onda ide u neku drugu krajnost..
Ja nemam dojam da se tjera samo da Amar dode.

Raji je dozlogrdila neigra i to je to.
Ima mladih ambicioznih trenera koliko hoces.
Da ih nade i angazuje je tu SD.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
black64
Postovi: 820
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 10:59 am

pile87 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 10:48 am
black64 je napisao/la:
Leon_Professional je napisao/la:
pet jul 21, 2017 10:37 am


Nema smisla mjenjati trenera dok imas ove igrace u ekipi.

Zato ja bih sad i prihvatio kad bi dosli i rekli: Raskidamo ugovore s levatima i kostat ce nas to, radi toga cemo gurati nasu djecu a imamo i ostalih igraca tu s njima. Titula nam nije cilj, borit cemo se pa cemo vidjet dokle cemo.

Jednom se mora presjec ako hocemo da budemo pravi klub. Dovoditi sada nekog Evropskog trenera ovim neznalicama i mahalcima, znacilo bi ponavljanje slucaja Kostic, tj. Kostic vol2.
A dovoditi nekog iz ove lige nema smisla. Lijepo je to ponosni msm objasnio. Oni nit se usavrsavaju nit sta, sve je isto kao i prije. Zastario fudbal. Dodje Sablic s novim stvarima odmah top.
Ako nam nije cilj titula onda smo u rangu slobode krupe i radnika.Zelji uvijek treba i mora biti cilj TITULA.Ok necemo mjenjati trenera i nisam zato da se stvari rjesavaju na brzinu i preko koljena al i taj trener mora se zapitati treba li nesto promjeniti u pristupi igri na terenu.Ne mogu se oteti utisku da i sa boljim igracima mada ne smatram da si i ovi losi dal bi se u igri ista promjenilo.
Igracki smo tu negdje sa slobodom. Ako se šta bitnije ne promjeni isti nam je i domet kakv i slobodi.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Cijenim tvoje misljenje koje se ne podudara sa mojim al mislim da nam trener nista nije bolji od Slobodinog.Slavko mora shvatiti i to sto prije da je na Grbavici i sa Zeljom a ne sa radnikom.
 
Norsborg
Postovi: 303
Pridružen/a: pet jul 14, 2017 10:36 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:00 am

Budi Željo je napisao/la:
pet jul 21, 2017 10:15 am
arelinho je napisao/la:
pet jul 21, 2017 10:10 am
Evo sad će on napustiti klupu čim si ti to napisao. Evo već je napustio klupu.
Nece, nego mu trebaju nogu dati. Ako udejmo u prvenstvo sa njim mi smo donji. Igraci su ga siti, ubija ih u pojam, treba neko da malo razrdma igrace da im vrati volju za igranjem fudbala a ne da se brane ko Žepa s kim god da igraju, Eto vidjet cemo protiv Goska na sta ce da liči igra. Goš novi premijerligas sa oskudnim budzetom igračkim kadrom. Ako ih ne dobijemo sa 3 ili 4 nula na Grbavici bit ce sramota. Pri tome ova p.ickurina od trenera ubit ce svaku želju bilo kojem nasem omladincu jer ce shvatiti da nikad nece dobiti priliku u prvom timu. Slavko odlazi!!!!!
Bio sam sinoc na utakmici,dodjem kuci i samo procitam Slavkinu izjavu.Zakljucim da ja nisam bio na istoj utakmici.Nazalost ne prvi put dolazim do takvog zakljucka.Nastavim
gledati Siroki i Sablic kaze Aberdeen zasluzeno pobijedio.Poslije po Areninom obicaju ide pregled kad vidim Siroki ravnopravno odigrao i napadao kod 0-0.
Nas Slavkan kaze i da smo odigrali disciplinovano,znaci igraci su igrali bas onako kako je on trazio,crtao objasnjavao.Zato prestanite kritikovati igrace jer oni moraju
igrati kako on kaze inace ga nema ni na mapi.
Zbog ovoga i ne igraju nasi mladji jer su u omladinskom pogonu naucili napad i samo napad.
O njegovoj disciplinovanoj igri cu nesto kasnije jer ce biti poduzi post.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:01 am

Leon_Professional je napisao/la:
pet jul 21, 2017 10:47 am
Mi čekamo da zaradimo neki novac, žargonski rečeno, na foru, pa tek onda da ulažemo u fudbal", rekao je sinoć, u odjavi susreta Široki Brijeg - Aberdeen (0:2), trener i stručni konsultant na kanalu Arena Sport Nedim Jusufbegović.

http://misamosjedimouredakciji.ba/putuj-evropo-greske-k ... h-klubova/

To je to otprilike

Potiv Goska 1-0 ili ako se dog. da je bivsi onda cemo zijanit :D
Sastav vjerovatno isti.
Zašto se bh. klubovi “bacaju na glavu” pokušavajući izboriti Evropu, kada joj se ionako ne namjeravaju ozbiljno posvetiti?
- otprilike nekih milion KM koji će kanuti u kasu, nekih 70% da je ta cifra, 25 da je pola miliona a 5 da je 1,5

žalosno je što oni koji vode klub vide upravo ovako kao i mi navijači što vidimo: X od 1.pretkola, Y od karti, X od 2.pretkola, Y od karti, Z od prodaje igrača...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:02 am

Model1964 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 10:56 am
Hadzijalagic je napisao/la:
pet jul 21, 2017 10:42 am
Ma eto evropski treneri u redu cekaju da nas preuzmu.. Amar je jedino rjesenje koje bi zadovoljilo navijace i svo ovo pljuvanje po Slavki se radi jer raja misli da bi odlaskom Slavke preuzeo Amar.. samo sto nisu svjesni da to trenutno nije izvodivo.. Ili su svjesni al i dalje forsiraju tu pricu sto onda ide u neku drugu krajnost..
Ja nemam dojam da se tjera samo da Amar dode.

Raji je dozlogrdila neigra i to je to.
Ima mladih ambicioznih trenera koliko hoces.
Da ih nade i angazuje je tu SD.
Pa recite onda neko ime.. Nekog trenara sa kojim cemo imati igru i koji ce zadovoljiti apetite navijaca.. Mozemo mi pricati sta hocemo ali bez kvalitetnih igraca nema ni kvalitetne igre ne znam ti ko da nam je trener.. Najkvalitetnije ekipe osvajaju titule kako u svijetu tako i kod nas.. Bitan je naravmo i trener ali ne moze biti u prvom planu.. zrinjski mijenja trenere ko carape pa dominiraju zadnjih godina.. Igraci uzimaju titule..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:03 am

Koliko me nervira sto je ovdje Slavko postao svetinja, pa je l se sta napisalo odmah ide replika "A ko ce nas drugi voditi", "Eto ti strucnjak vodi" bla bla. Pa ako nam je Slavko jedina opcija onda nek se ugasimo komotno.

Da ne govorim o tome da stvarate neke imaginarne klanove tipa Amarovci, Slavkovci picke materine. Ja hocu rezultat, pa bio na klupi Milos, Meho, Mato ovaj onaj. Slavko je limitiran, sablonski trener sa lijepom retorikom kojom je kupio dosta navijaca. Igra se svodi na 1 sablon koji forsira bez obzira na rezultat.

Mi smo sa Slavkom sterilni, pogotovo ovako bez Ivana, Boga pitaj kako cemo onima koji se brane zabiti gol.
1987
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:06 am

shzna je napisao/la:Koliko me nervira sto je ovdje Slavko postao svetinja, pa je l se sta napisalo odmah ide replika "A ko ce nas drugi voditi", "Eto ti strucnjak vodi" bla bla. Pa ako nam je Slavko jedina opcija onda nek se ugasimo komotno.

Da ne govorim o tome da stvarate neke imaginarne klanove tipa Amarovci, Slavkovci picke materine. Ja hocu rezultat, pa bio na klupi Milos, Meho, Mato ovaj onaj. Slavko je limitiran, sablonski trener sa lijepom retorikom kojom je kupio dosta navijaca. Igra se svodi na 1 sablon koji forsira bez obzira na rezultat.
Nije Slavko kriv uprava dovodi igrača. Nije ovo sportskom segmentu smo dali sve jer nisu. Gdje je zamjena za Lendrica gdje je za Miru. Mi smo slabi nego u ligi što smo bili...

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
black64
Postovi: 820
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:08 am

shzna je napisao/la:
pet jul 21, 2017 11:03 am
Koliko me nervira sto je ovdje Slavko postao svetinja, pa je l se sta napisalo odmah ide replika "A ko ce nas drugi voditi", "Eto ti strucnjak vodi" bla bla. Pa ako nam je Slavko jedina opcija onda nek se ugasimo komotno.

Da ne govorim o tome da stvarate neke imaginarne klanove tipa Amarovci, Slavkovci picke materine. Ja hocu rezultat, pa bio na klupi Milos, Meho, Mato ovaj onaj. Slavko je limitiran, sablonski trener sa lijepom retorikom kojom je kupio dosta navijaca. Igra se svodi na 1 sablon koji forsira bez obzira na rezultat.
Preslikao igru Radnika i u tome je problem.Limitirao nam je i igrace svojom limitiramom igrom i zato se desava da prozivamo igrace.Nikakvo iznenadjenje u postavci igre nikakvo iznenadjenje u prvih 11 izmjene unaprijed znamo znaci sablonski trener.
Zadnja izmjena: black64, dana/u pet jul 21, 2017 11:08 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:08 am

shzna je napisao/la:
pet jul 21, 2017 11:03 am
Koliko me nervira sto je ovdje Slavko postao svetinja, pa je l se sta napisalo odmah ide replika "A ko ce nas drugi voditi", "Eto ti strucnjak vodi" bla bla. Pa ako nam je Slavko jedina opcija onda nek se ugasimo komotno.

Da ne govorim o tome da stvarate neke imaginarne klanove tipa Amarovci, Slavkovci picke materine. Ja hocu rezultat, pa bio na klupi Milos, Meho, Mato ovaj onaj. Slavko je limitiran, sablonski trener sa lijepom retorikom kojom je kupio dosta navijaca. Igra se svodi na 1 sablon koji forsira bez obzira na rezultat.

Mi smo sa Slavkom sterilni, pogotovo ovako bez Ivana, Boga pitaj kako cemo onima koji se brane zabiti gol.
:palacgore: :pljesak:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:09 am

Pa sta je sa famoznom kartotekom, sto ne iscupa on nekog finog igraca? Nece mu Misimovic ici traziti igrace, on i Cenan su duzni u sklopu finansijske mogucnosti pronaci pojacanja.

Bez obzira, opet imamo tehnicku jaku ekipu u kojoj je atmosfera karina i gdje je nista ni s cim. A ko bi trebao drugi red zavesti, nego trener?
1987
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:10 am

Mi smo u ova 2 kola zaradili 460.000 eur ako jos tu dodamo sponzore, Lendrica, ulaznice plus godisnje ond ne vidim razlog zasto ne mozemo platiti igraca.

Slavko i njegov stil igre ne odgovara nama a Cenanu preporucuje da se uhvati vodjenja sisha barova.
Zadnja izmjena: SIMA_SIMAU, dana/u pet jul 21, 2017 11:12 am, ukupno mijenjano 1 put.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:11 am

shzna je napisao/la:
pet jul 21, 2017 11:03 am
Koliko me nervira sto je ovdje Slavko postao svetinja, pa je l se sta napisalo odmah ide replika "A ko ce nas drugi voditi", "Eto ti strucnjak vodi" bla bla. Pa ako nam je Slavko jedina opcija onda nek se ugasimo komotno.

Da ne govorim o tome da stvarate neke imaginarne klanove tipa Amarovci, Slavkovci picke materine. Ja hocu rezultat, pa bio na klupi Milos, Meho, Mato ovaj onaj. Slavko je limitiran, sablonski trener sa lijepom retorikom kojom je kupio dosta navijaca. Igra se svodi na 1 sablon koji forsira bez obzira na rezultat.
Opet, ja mislim da si ti bas pogresno shvatio. Ovdje svakog boli racku za Slavkom.. Slavko nas nicim nije zaduzio pa da nam bude svetinja.. Slavko nije idealan, mozda nije ni trener za Zelju, ali on nije kriv sto mi nemamo kako treba napadaca, sto su nam veznjaci kao usporeni snimak, sto imamo jednog i po stopera.. Nije kriv sto losiji ulazimo u novu sezonu u odnosu na proslu.. Kako onda ocekivati napredak u igri ako si igracki losiji nego sto si bio.. Klanovi postoje i to su opcepoznate stvari samo sto ne postoje "Slavkovci" vec samo Amarovci..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:11 am

@pile
On ko Cala :rofl:
Šuti, trpi i prima platu
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:14 am

Moram stat na stranu SPa jer imamo stvarno limitiranu ekipu.

Jebat cemo AIKAAAA!
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:15 am

Ma ovakva igra nam je poznata i krasi nas vec 2-3 godine.
Igramo na 1-0, nema ljepote u igri i patimo se sa svima.

Realno gledano, najmanje atraktivno igramo od svih ekipa s kojim se borimo za titulu. Raja hoce napadacki pa sta god da bude, za gol vise. Zato se i tjera Slavko.

Sve stoji da je i on sterilan, al mi smo navaljali takvih igraca da ni najatraktivniji trener i napadacki trener ne bi bio bas napadacki.
Ovi polovnjaci nisu za takvu igru i to je to.
Zasto se ne otjeraju, zasto se drugaciji kalibar igraca ne dovede. Moguce da je zbog tog sto i Slavko zeli igrati ovako na 1-0.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:15 am

nedim jusufbegović, kao neko ko je obišao pola premijerligaških timova kao trener i igrač, bi trebao dobro znati da većina njih i bez tih nekih ekstra ulaganja u godini potroši više nego što zaradi. jer otkud čeliku, slobodi, borcu, veležu dugovi po osam cifara, otkud nama dugovi, otkud sarajevu dugovi prije tana...?
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:15 am

Joj ovih par sto su drkali kad je dejo dovodio raznorazna smeca i onda us opravdavali sve i svasta, sad preko noci brane SLavku kao da im je familija. Fali vam izgleda da vam haver dovodi po 20 novih trulja. Ovo je prvi prelazni rok da se dovelo ciljano za prvi tim Graovac, Zec, Ramovic i Projic, a ovome ko te slagao da je dosao Projic za male pare reci da laže ko pas jer istina nije takva, Projic nije nimalo jeftin ali po sinocnoj utakmici može se reci da je za sad položio prijmeni ispit.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
Bosnia
Postovi: 508
Pridružen/a: sub maj 06, 2017 9:47 pm
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:16 am

pile87 je napisao/la:
pet jul 21, 2017 11:06 am
shzna je napisao/la:Koliko me nervira sto je ovdje Slavko postao svetinja, pa je l se sta napisalo odmah ide replika "A ko ce nas drugi voditi", "Eto ti strucnjak vodi" bla bla. Pa ako nam je Slavko jedina opcija onda nek se ugasimo komotno.

Da ne govorim o tome da stvarate neke imaginarne klanove tipa Amarovci, Slavkovci picke materine. Ja hocu rezultat, pa bio na klupi Milos, Meho, Mato ovaj onaj. Slavko je limitiran, sablonski trener sa lijepom retorikom kojom je kupio dosta navijaca. Igra se svodi na 1 sablon koji forsira bez obzira na rezultat.
Nije Slavko kriv uprava dovodi igrača. Nije ovo sportskom segmentu smo dali sve jer nisu. Gdje je zamjena za Lendrica gdje je za Miru. Mi smo slabi nego u ligi što smo bili...

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Sta pricas ti? Svake godine smo bili slabiji u odnosu na prethodnu, svake godine se ili neko proda ili neko ode iz kluba od najboljih u ekipi. Nikad mi nismo zadrzali najbolje igrace niti cemo.
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:17 am

Cuj limitirana ekipa :D opravdanje
To što vrti 13 igraca nikom ništa.
Što guli jedno te isto
Što talenti came cekajuci
Što nu se klebere oni koji su mu nosioci igre
Što.....

Vi se sada uhvatili limitiranosti kao da SP nema ništa sa tim. Njemu jadniku nametnuli :rofl:

PODRŠKA CALI I SP :placeodsmijeha:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 21, 2017 11:20 am

Ma nije limitirana ekipa.. Ekipa je beton.. Nikolic i Beganovic su ekstra napadaci, Bogicevic klasa stoper, Radinovic i Markovic savrseni zadnji vezni.. Slavko ubleho odlazi..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 57 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija