Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 25, 2018 11:49 pm

Amar927 je napisao/la:
pon jun 25, 2018 11:44 pm
Krcmar trazi napadaca jos jednog,sta mislite o Kunicu iz Borca??
Dominik Glavina, vodio ga Krčmarević, 182 cm visok. Pod slobom 20 utakmica 10 golova u sezoni. Ove se nije naigrao u Craiovi
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 25, 2018 11:49 pm

Prvim poluvremenom zadovoljan, drugo je poprilicno nebitno.
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 26, 2018 12:18 am

sta ovo Julia iz Andore igra protiv ovih sa Malte europsku ligu vec sutra...to jest danas :D
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 26, 2018 12:20 am

Prvo poluvrijeme sam pogledao. Ono je bilo dosta solidno. Moje neko misljenje je da ako ubodemo sa lijevim bekom, solidnim stoperom i jednim krilom/napadacem opet cemo se boriti za titulu. Sto se tice tog lijevog beka ja bih bio prezadovoljan ako bude poput Sinise Stevanovica. Znaci borben, odgovoran, normalan i da nije jajara. Kakvi nam dolaze na lijevu stranu, imamo zelju da samo bude normalan. Ako Veselinovic bude na nivou onoga iz Slobode onda nam to krilo i ne treba. E sad ne znam hoce li doci jos jedan napadac ?! Ne znam ni taj stoper treci da li je bas neophodan ako cemo igrati s dva i koliko moze Dzindo ? Uglavnom, sa tri solidna igraca imat cemo simpatican tim za nase uslove. Vranjes je bio odlican, a Zaimovic je dimnezija vise za ovaj nas fudbal. Ima dribling i hrabrost kakvu nisam vidjao kod Zeljinih krilnih igraca, pa mozda jos od Vladavica ili eto Visce i Zebe onu cuvenu sezonu kad smo duplu uzeli.
Neka realnost je proci ove iz Estonije. Sve preko je senzacija. Nase sanse protiv Apolona su 15 posto tako da je bitno sto bolje se spremiti za prvenstvo, napuniti dva puta Grbavicu i u sezonu novu ponovo zajedno , pa sta bude.
Krcmarevic je evo ofanzivan, tu nema dileme, ima taj neki prijateljski odnos s igracima. Ne izmislja toplu vodu barem se meni tako cini, pa cemo vidjeti kako ce to igraci usvojiti. Nije valjala blentovina Mulalic, blagi Odovic, smijesni Capljic, neuki Kostic, ublehas Slavko i krmak Adzem. Da li cemo naci novi atribut Slobi Krcmarevicu, da li ce otici poslije evrope, 4, 8, 13 kola ili cemo slaviti titulu vidjet cemo. Nase je da kupimo karte, pojavljujemo se na tekmama i pruzamo podrsku. Ovo od prije sve zaboraviti. Titulu da slavimo... Volim te Zeljo.
Modus vivendi !
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 26, 2018 12:26 am

Ovome sto je danas bilo u prvom poluvremenu nedostaje Krpic u formi, dobar stoper i lijevi bek ala Kvesic o to bi bilo top plus kad se uigra sve
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 26, 2018 12:28 am

damirfile je napisao/la:
pon jun 25, 2018 11:06 pm
Bogi prekuco forum sa postom.
Na terenu lav koji bljuje vatru, na forumu posljednji boem, to je nas bogi.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 26, 2018 12:31 am

MrRiccoli je napisao/la:
uto jun 26, 2018 12:26 am
Ovome sto je danas bilo u prvom poluvremenu nedostaje Krpic u formi, dobar stoper i lijevi bek ala Kvesic o to bi bilo top plus kad se uigra sve
Ma vala ja bih dao sve za pravog lijevog beka, cak i dvije plate ako su predvidjene za napadaca i stopera. Lijevi bek je rak rana Zeljeznicara. Dajte nekog da ne strepimo. Naljuti se Miske :D
Modus vivendi !
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 26, 2018 12:32 am

Na terenu Bogi moze samo povracati od muke :D
 
GhostFire
Postovi: 62
Pridružen/a: ned jun 24, 2018 7:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 26, 2018 12:54 am

Daris_ je napisao/la:
uto jun 26, 2018 12:18 am
sta ovo Julia iz Andore igra protiv ovih sa Malte europsku ligu vec sutra...to jest danas :D
to su predkvalifikacije ako se ne varam
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 26, 2018 1:11 am

Potaknut ovakvim člankom na fokusu želio sam da malo istražim nešto vezano oko dolazaka i odlazaka iz kluba. I to ne samo našeg Željezničara nego te famozne velike 4ke, statistiku ću ostaviti u spoilerima. Poražavajuća je činjenica da kroz naše klubove tako "defiliraju" mnogobrojni igrači.
Napomena statistika je uzeta sa TM i uzeto je u obzir samo zadnje 3 sezone, baš kao što je **** to uradio. Da vidimo koliko je to lošija transfer politika Željezničara od prvaka države Zrinjskog i od prvaka svemira Sarajeva.

Transfer politika našeg kluba ukoliko bude nekih nejasnoća replicirajte na post.
Spoiler:
slika
Transfer politika prvaka države.
Spoiler:
slika
Transfer politika prvaka svemira.
Spoiler:
slika
Kao što vidite, baš kao što nam je i liga u "5 deka" ni transfer politika nam nije nešto puno različita s obzirom na to da se direktno vrši atak na naš klub jer jedino se nama, pritišće i govori kako imamo lošu politiku, a da isti igrač ode ili bude otpušten od ovdje pomenutih klubova, ne bi se ni članak napisao. Svjesni smo da vam donosimo klikove i zaradu, čak i po tom aspektu kao i po svakom drugom smo najveći klub u državi. Nadam se da će se sa stvaranjem jake i dobre scouting službe smanjiti broj prinova i odlazaka. Srdačan pozdrav.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 26, 2018 1:18 am

Bravo @bogi, ali i ****, koji je svojevremeno podrzavao Koldzu protiv nas, svjesno opet bira stranu.

U Seharu ovaj post @Izlija, da se ne izgubi, molim te.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 26, 2018 1:20 am

storm_raider je napisao/la:
uto jun 26, 2018 1:18 am
Bravo @bogi, ali i ****, koji je svojevremeno podrzavao Koldzu protiv nas, svjesno opet bira stranu.

U Seharu ovaj post @Izlija, da se ne izgubi, molim te.
Mene brine sto sam ja u ova doba uzeo ovo da radim kraj sutrasnjeg lijepog i suncanog dana :D
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 26, 2018 1:21 am

bogi je napisao/la:
uto jun 26, 2018 1:20 am
storm_raider je napisao/la:
uto jun 26, 2018 1:18 am
Bravo @bogi, ali i ****, koji je svojevremeno podrzavao Koldzu protiv nas, svjesno opet bira stranu.

U Seharu ovaj post @Izlija, da se ne izgubi, molim te.
Mene brine sto sam ja u ova doba uzeo ovo da radim kraj sutrasnjeg lijepog i suncanog dana :D
Pa neće se bogi sutra trava sama postavljati
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 26, 2018 8:04 am

broj onih koji se zadrže kao na autobuskoj stanici je isti. ali nije u tome razlika za tri uzastopne titule, razlika je u namještanju i ipak u postojanju nekog plana igre koji je okvirno isti ko god igrao. pa to mijenjanje proizvodi puno manje negativnih efekata.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 26, 2018 8:22 am

Najsvjeziji primjeri onaj Koreanac, Kokorovic.
Imao sam mogucnost da znam koliko je Kokorovic imao primanja. Da kod nas neko prima toliki novac a ne ubiljezi ni jednu minutu, pa mislim da bi i forum gorio i portali. Ali dobro, nije isto nit ce biti.
 
MATORI
Postovi: 1129
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 26, 2018 8:33 am

 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 26, 2018 8:37 am

Leon_Professional je napisao/la:
uto jun 26, 2018 8:22 am
Najsvjeziji primjeri onaj Koreanac, Kokorovic.
Imao sam mogucnost da znam koliko je Kokorovic imao primanja. Da kod nas neko prima toliki novac a ne ubiljezi ni jednu minutu, pa mislim da bi i forum gorio i portali. Ali dobro, nije isto nit ce biti.
njima i da hoće neko namjerno da šukne i pravi nemir kao nama - to naprosto ne zanima dovoljno ljudi da gore forumi i portali. i to jeste jedan od razloga zašto im je lakše raditi. jedan od.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Rashid
Postovi: 188
Pridružen/a: uto apr 18, 2017 9:08 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 26, 2018 8:41 am

MATORI je napisao/la:
uto jun 26, 2018 8:33 am
http://spo.rtske.ba/mirsad-beslija-slob ... o-ljevaka/
Katastrofa!
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 26, 2018 8:50 am

bogi je napisao/la:
uto jun 26, 2018 1:11 am
Potaknut ovakvim člankom na fokusu želio sam da malo istražim nešto vezano oko dolazaka i odlazaka iz kluba. I to ne samo našeg Željezničara nego te famozne velike 4ke, statistiku ću ostaviti u spoilerima. Poražavajuća je činjenica da kroz naše klubove tako "defiliraju" mnogobrojni igrači.
Napomena statistika je uzeta sa TM i uzeto je u obzir samo zadnje 3 sezone, baš kao što je **** to uradio. Da vidimo koliko je to lošija transfer politika Željezničara od prvaka države Zrinjskog i od prvaka svemira Sarajeva.

Transfer politika našeg kluba ukoliko bude nekih nejasnoća replicirajte na post.
Spoiler:
slika
Transfer politika prvaka države.
Spoiler:
slika
Transfer politika prvaka svemira.
Spoiler:
slika
Kao što vidite, baš kao što nam je i liga u "5 deka" ni transfer politika nam nije nešto puno različita s obzirom na to da se direktno vrši atak na naš klub jer jedino se nama, pritišće i govori kako imamo lošu politiku, a da isti igrač ode ili bude otpušten od ovdje pomenutih klubova, ne bi se ni članak napisao. Svjesni smo da vam donosimo klikove i zaradu, čak i po tom aspektu kao i po svakom drugom smo najveći klub u državi. Nadam se da će se sa stvaranjem jake i dobre scouting službe smanjiti broj prinova i odlazaka. Srdačan pozdrav.
Ne treba se voditi tom "ako drugi grijese, mozemo i mi". **** treba biti iskljucivo na nama samima.. Ako cemo se vec porediti sa nekim po pitanju necega, kao relevantan dokaz i za transfer politiku uzmi broj pehara a narocito titula.
 
Analitičar1921
Postovi: 295
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 26, 2018 9:03 am

Ja ne mogu da vjerujem na šta smo spali. Ovo mi nimalo ne uljava nadu, umjesto da damo 5 golova za 90 min mi jedva dam jedan gol. Tako iz godine u godinu.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 67 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija