Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
samo_kulturica
Postovi: 163
Pridružen/a: sri jul 11, 2018 3:14 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 12, 2018 10:43 pm

Ja sam nekako stekao dojam da bi ova Narva kod nas bila u Ligi za opstanak. Ljudi igraju - ni da ih dirne...
Pavić me pozitivno iznenadio s centaršutevima, to bi trebalo maksimalno uvježbavati, haman da je zicer.
Da ne sad ružim pojedinačno šta mi se nije svidjelo, korektno je ovo za prvu tekmu sa toliko igračkih izmjena.
:zeljeznicar1: :titula: :zeljeznicar1:

Miske mašina.
Rastjerati klanove momentalno!
Mehremić će igrati u repki.
Oda legendo - u pamet.
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3919
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 12, 2018 10:44 pm

Ma ovi su taraba, pet komada na Grbavici.
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 12, 2018 10:44 pm

Alipasino je napisao/la:
čet jul 12, 2018 8:36 pm
Halo sta vam je, to za Sabana Sam napiso jer znam kako mu je otac igro Borio se trco gino a on ko balerina.Dao go i sta kako je igro do tad, kakav je ono udarac bio prije gola.Umjesto da koristi talenat on ko mlada kakva.I mojne mi mrskanja i nije me stid cega da me bude stid.Hocu samo da neko ko moze bit dobar fudbaler to iskoristi i nek se ugleda na oca pomoce mu to u karijeri.👍Sta se odma palite.
Ti znas, bar bi trebao, za koju sortu se kaze obraza nema guzici se ne boji. Stoga i nedostatak stida
Takvim zeljovcima, na zalost ima ih/vas, je i veceras krivo zbog nase pobjede
5. - 7. Okt 1992.
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 12, 2018 10:44 pm

amar92 je napisao/la:
čet jul 12, 2018 10:37 pm
pile87 je napisao/la:
amar92 je napisao/la:
čet jul 12, 2018 7:27 pm
E jbg Slobo


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zamjenio najgoreg igraca koji sve upropastio sto je bilo kreirano...i evo ti odmah gola...
Zajmovica staviti na desnu stranu je grijeh. On tamo ne moze igrati i uvijek ce biti los, dok na lijevoj strani kad je odmah je najbolji i najopasniji nas igrac. Covjek od driblinga do ulaska na sut sve radi odlicno ali na lijevoj strani, desno mu je naopako i ne moze. Kao sto Messi nikad u karijeri nije igrao lijevo, jer nije to to. Ne kontam taj potez Slobe, ako vec zrtvujemo jednu stranu, pa bolje onda desnu a Zajmovic nek lijevo probijao kao i uvijek. Nismo mi za romb formacije, trebaju nam dva normalna krila i to je to.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Za Zajima se slazemo u potpunosti, ima karakteristican i koristan centarsut lijevom, ali sut nikakav, tamo je puno korisniji. Za romb se ne bih slozio. Ekipu koju imamo najvise moze ponudit u sredini, u drugom poluvremenu je to danas fino izgledalo, nek malo uigraju i bit ce to fino osvjezenje za nasu ligu.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 12, 2018 10:49 pm

(VIDEO) Pogledajte zašto je prekinut duel Stumbrasa i Apollona i sjajan pogodak koji je odlučio ovaj duel

Pročitajte više na: http://sport1.ba/evropska-takmicenja/vi ... uel/124556
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 12, 2018 10:49 pm

Cestitke ekipi na pobijedi i Slobi na prvoj pobijedi.Danas po meni jedini minus igranje Zaima desno i mislim da je bolje da Curjuric igra umjesto Arezine jer momak zna lopte bas i djeluje smireno i mislim da bi u sredini pokazao bas kao pojacanje.
 
TheSvenderMan
Postovi: 338
Pridružen/a: uto jun 07, 2016 11:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 12, 2018 10:53 pm

LARSSON je napisao/la:Ama ljudi samo se zove prenošenje koeficijenta, nije to bukvalno da uzimaš njihov. To ti se računa samo ako se parovi izvlače između dva meča u jednom pretkolu ili prije prvog meča.

Mi bi protiv Apollona igrali mečeve 26. jula i 2. augusta, a izvlačenje za treće pretkolo je 23. jula. Znači prije oba meča, i zato što se ne zna ko prolazi uzima se koeficijent većeg, a mi imamo bolji od strumbrasa
Ne znam larse, meni se ucinilo da je onaj lik sto je izvlacio rekao da se koeficijent ne mijenja bez obzira prosao ili ispao nosioc u prvoj rundi. Mozda sam pogresno cuo. Imas li nekim cudom video izvlacenja da pregledam opet hahaha


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
gavran
Postovi: 7547
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 12, 2018 10:53 pm

Hare79 je napisao/la:
čet jul 12, 2018 10:27 pm
Choks je napisao/la:
čet jul 12, 2018 10:24 pm
Pozdrav raja. Do kada radi fan shop da uzmem clansku, godisnju i dres? Posto nisam iz Sa.
Mislim do pola 6, ne znam rade li vikendom
Rade kako napisase od pola 10 i subotom
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 12, 2018 11:00 pm

Obzirom da je prva utakmica nije lose izgledalo
Ali kako svako napise sta ga nervira, meni je to vracanje lopti Bakracu ili Bogiju u momentima kad ima i opcija da se ona gurne naprijed. A uglavnom ima
Pa bolje je sutnuti na vrh kaznenog jer to svakako i urade i nasi stoperi ili je vrate Veci
5. - 7. Okt 1992.
 
Bergeron
Postovi: 255
Pridružen/a: čet apr 13, 2017 12:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 12, 2018 11:01 pm

Jest slaba drenaza ovim litvancima :D
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 12, 2018 11:03 pm

amar92 je napisao/la:
čet jul 12, 2018 10:37 pm
pile87 je napisao/la:
amar92 je napisao/la:
čet jul 12, 2018 7:27 pm
E jbg Slobo


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zamjenio najgoreg igraca koji sve upropastio sto je bilo kreirano...i evo ti odmah gola...
Zajmovica staviti na desnu stranu je grijeh. On tamo ne moze igrati i uvijek ce biti los, dok na lijevoj strani kad je odmah je najbolji i najopasniji nas igrac. Covjek od driblinga do ulaska na sut sve radi odlicno ali na lijevoj strani, desno mu je naopako i ne moze. Kao sto Messi nikad u karijeri nije igrao lijevo, jer nije to to. Ne kontam taj potez Slobe, ako vec zrtvujemo jednu stranu, pa bolje onda desnu a Zajmovic nek lijevo probijao kao i uvijek. Nismo mi za romb formacije, trebaju nam dva normalna krila i to je to.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Slazem se da nije za desnog možda i jeste ali mu treba vremena ali je danas bio sebican i sjebo nam je par kontri koje je samo trebao jednostavo riješiti.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 12, 2018 11:04 pm

Koliko ima pretkola ukljucujuci i playoff
 
dr.vet.med
Postovi: 96
Pridružen/a: uto dec 27, 2016 7:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 12, 2018 11:08 pm

igla je napisao/la:
čet jul 12, 2018 11:04 pm
Koliko ima pretkola ukljucujuci i playoff
4
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 12, 2018 11:10 pm

Treba zabranit ovoj buraniji da se igra na terenima bez adekvatne drenaze i grijaca..:D
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 12, 2018 11:11 pm

Dobar Krcma, nek salta jbg i treba da salta dok god ima rezona. Zakaric picka bi i sada guzeljao po lijevoj strani da ga Adzem nije prebacio na desnu i preporodio ga.
Ja sam gledao samo drugo poluvrijeme i volio bih vidjeti Zelju da igra stalno kao kod drugog gola. Nadam se da cemo se vremenom dovoljno uigrati da onako lahko dolazimo do pozicije za sut. To mi je zelja i san i nadam se tome aBd u ovoj sezoni.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Bergeron
Postovi: 255
Pridružen/a: čet apr 13, 2017 12:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 12, 2018 11:14 pm

cikazubo je napisao/la:
čet jul 12, 2018 11:10 pm
Treba zabranit ovoj buraniji da se igra na terenima bez adekvatne drenaze i grijaca..:D
Jednom im padne kisa, prekidaju sve... Treba im poslati slike kako mjesec dana bez prestanka lije, a radovi se odvijaju... :kafa:
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 12, 2018 11:15 pm

Jel to Zec povrijeden pa ga nema ni na klupi, ili su napokon shvatili da nam takav igrac ne treba.
Udo na mob i vidim da smo danas 35 stranica foruma ispisali hahaha
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 12, 2018 11:22 pm

Za nas je od svega najbitnije da do pocetka prvenstva Krcmarevic ima jasnu sliku prvih 11, da se ne mora ekipa traziti u hodu kao sto je bio slucaj kod Adzema.
Po mom misljenju neki kostur bi trebao biti Veca - Bakrac, Sinisa, Pavic - Anel, Jovan, Zajmovic - Krpic. Nadam se da ce doci jos jedan stoper. Bogi kakav god da je, danas je odigrao bolje i sigurnije nego sto je Kemo izgledao protiv Veleza. Zao mi je sto je tako jer je Krcmarevic pohvalio Kemu kad je stigaoi volio bih da se Kemo dozove i napokon uveze desetak dobrih utakmica.
Nisam siguran koliko mozemo funkcionisati sa rombom u sredini tako da bih vise volio onu nasu standardnu postavku. Bar u vezi imamo sirinu tako da Krcmarevic poslije moze dosta rotirati Anela i Hajdarevica, Vranjesa i Blagojevica, Ivana i Arezinu, a nakon ovog pisanja za Zeca, a i prijasnjih situacija, najsretniji bih bio da on dobije papire. Veselinovic sigurno nije losiji igrac od njega tako da ne vjerujem da bi bili na gubitku njegovim odlaskom.
Drago mi je da se racuna na Sehice i Dacica. Sinisa je proslu sezonu bio jedan od najborbenijih, vjerovatno i najborbeniji igrac, ali danas mi je nekako izgledao nezainteresovan, a i u utakmici protiv Veleza skoro ista situacija. Kako god, vjerujem da ce se on dozvati i da ce opet gristi teren i vjerovatno nakon par kola poderati komad umjetne trave, ali ako bude imao kurcobolju ove sezone ga ima ko zamjeniti tako da ni tu ne treba biti neki problem.
Slag na kraju, ako ima istine, da Mehremic ide i to jos za pare. Cak i ne moraju biti neke pare, samo nek mi nismo na gubitku financijski, a sa njegovim odlaskom ce se osloboditi mjesto za novog ''kapitalca''. Mozda on u Ukrajini bude koristan igrac, al kod nas je koristan bio mozda utakmicu i po
 
Avatar
maxum1921
Prijatelj foruma
Postovi: 460
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 9:20 am
Lokacija: Zapad A
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 12, 2018 11:23 pm

damirfile je napisao/la:Jel to Zec povrijeden pa ga nema ni na klupi, ili su napokon shvatili da nam takav igrac ne treba

Na tribinama danas.
Iz ljubavi prema tradiciji, živimo Željezničar...
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3017
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 12, 2018 11:25 pm

Jedina stvar koja me nervira vec tri sezone jeste ispucavanje Vedrana kada je sam i tako automatski protivnickoj ekipi predaje loptu.

Igra i rezultat odlicni idemo napuniti Dolinu cupova da proslavimo novi teren i prolazak u naredno kolo
Alea iacta est!

Online

Trenutno korisnika/ca: alombardo, Google [Bot], milanribar i 53 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija