Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 7:42 pm

Hurmasica je napisao/la:
ned maj 28, 2017 7:36 pm
Pompey je napisao/la:
ned maj 28, 2017 7:35 pm
Boga mi, nije mu trebalo ono.
Na stadionu nikako ne može biti x hiljada ljudi koji isto razmišljaju. Moraju shvatiti da će se uvijek naći neko ko će svoje frustracije ispoljavati na igračima. Da li u tom slučaju igrač treba da uzvrati? Ni u ludilu al' eto Lendrić je izgleda mislio da to tako treba. I zajebao se, baš se zajebao.
Debelo se zajebao. A fino smo se mogli oprostiti, i mi od njega i on od nas. Evo sad na ovom portalu citam izjavu Petrovica visavi Lendre. Jbg. previse se digao, a nije da mu navijaci nisu pomogli u tom "dizanju". Trebao je fino loptu u ruke i prema centru, a ono....
Steta.
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 7:42 pm

A dje smo ga to mi predstavili kao Ronalda..
Momak je vcrs najbolji bio i to je sigurno.

P.S. I da, sad je jasno da je Slavku psovao kad je izlazio. Ivan se bahato ponasa odavno, oprostene su mu neke stvari koje drugima i ne bi. Bezobrazno pravo.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 7:46 pm

I svaka cast jugu na paroli.. Slazem se sa njom od rijeci do rijeci.. Dosta je bilo "pojacanja" cije karijere moramo ozivljavati..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 7:48 pm

Boga mi raja daj Boze da se on pretvori u Ronalda, ali meni iskreno se ni sekunde ne svidja igra Crnova..

Lendricu, dovidjenja i prijatno! :11: :11:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Bosnia
Postovi: 508
Pridružen/a: sub maj 06, 2017 9:47 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 7:48 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
ned maj 28, 2017 7:46 pm
I svaka cast jugu na paroli.. Slazem se sa njom od rijeci do rijeci.. Dosta je bilo "pojacanja" cije karijere moramo ozivljavati..
Sta je pisalo, nisam mogao vidjeti jer sam bio iza nje
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 7:48 pm

Klosariiiii
 
gost_manje
Postovi: 220
Pridružen/a: ned apr 02, 2017 12:45 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 7:52 pm

U napadu, jedna od najbolji utakmica koje smo odigrali. Ni blizu onog što želim da gledam, ali iz moje perspektive je ipak ličilo na nešto i živo mi se jebe ako se neko s tim ne slaže. Odbrana poprilično smiješna posebno u drugom poluvremenu, ali skoro da su za to najmanje krivi štoperi. Ne može štoper biti kriv što Zeba priča dok lopta prolazi pored njega njihovom napadaču, ili što Blagoja daje pas u noge protivniku na 30m od svog gola.

Ispravno je, ali i najlakše, reći da je Lendrić trebao biti profesionalac. Iz mog ugla, na momente me stid biti navijač Želje - to jest stid me što pripadam istoj grupi/kategoriji ljudi kao i pojedini smetljari koji su ponovo sebi dali za pravo da svašta dobaciju. Boli me to što sam se danas uvjerio da ono od prošlog puta nije izolovani slučaj, i što to zapravo nisu samo pojedinci nego solidan procenat posjetioca stadiona. I opet mi se živo jebe hoće li neko reći da je to ispravno ili nije.

Jug komentarisao ne bih. Neka hvala, ostavljam to za sebe.

Dokle god nam mahala, forum, tribina budu skautirali pojačanja, dovodili igrače, davali otkaze i selili nekoga u juniore ili na tribine, krojili politiku kluba u bilo kojem smislu, krojili sastav i određivali izmjene, sudili igračima za uspjeh i neuspjeh - to je za mene pokazatelj da klub kao klub uopće nema nikakvu viziju dalju od 'sutra'. Sve dok je tako, mi smo samo jedna zajebancija od kluba, čisto dno na evropskoj sceni, ali i u nekim stvarima obični prosjek i u našoj državi.

Bilo mi je pravo ugodno na momente diskutovati neke stvari sa određenim ljudima ovdje, ali zaista više nemam snage da pišem, barem neko vrijeme, tako da vas sve pozdravljam najmanje do prve naše naredne utakmice. :zeljeznicar1:
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 7:53 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned maj 28, 2017 7:38 pm
AsharaK je napisao/la:
ned maj 28, 2017 7:35 pm
Ne znam PP koliko si uspio danas pratiti utakmicu, al sve je radio obrnuto od onog sto si ti napiso. :)
:rofl: :rofl: :rofl:

Upravo. Lik ima sve to sto si rekao, al hajd.
U svim tim segmentima je bolji od Zakarica. Vise je i pokazao od njeg u ovo malo sto je igrao.

P.S. Slavko izbifla neku statistiku. :ganja:
da je spor, stvarno je spor, ali i pored toga uspijeva ući u šansu...on je jedini koji je stvarno imao povredu na pripremama i trebao bi nadoći bar da bude dobra rezerva. zna se da može.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 7:54 pm

Ali kako kd nas to ide, od sjaja do ocaja.

Ovi sto nazivaju Petrovica pogrdnim imenima nek se stide!
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 7:56 pm

Zakara majstore :D
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 7:57 pm

i pozdravimo po posljednji put ove sezone, vama najdraži dio forumske aktivnosti, anketaaaa :D

viewtopic.php?f=73&t=486
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 7:58 pm

Kakav seljak je ovaj Kukoc!!! :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2:
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 7:58 pm

Bosnia je napisao/la:
ned maj 28, 2017 7:14 pm
Kerli i Bogicevicu otkaz momentalno
Dodaj jos dvije prevare zvane Darko Markovic i Siniša Stevanović.
Da mi je Sinisu vidjeti sa slabijim krilom od Mire tipa Djelmic i Tiago. Kakva bi to rupa bila.
Kemo momcino svaka čast.
Ivane nije ti trebalo bio si familija.
Slavko sve isto ziheras i trener koji nije za Želju.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 8:01 pm

Picke isfrustrirane sto svoje komplekse lijecite na stadionu ostanite kuci,niste Ž od Željezničara.
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 8:01 pm

Džeko prvi strijelac Italije. Gol i dvije asistencije danas, vrati nam se babuka
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 8:01 pm

Petrovic je zbog jednog poraza u prvenstvu izgubio titulu.. Za taj poraz je Petrovic najmanje kriv, odnosno nije kriv uopce, nego su krive pickice koje su bile na terenu i nisu uputile sut u okvir gola za 90 minuta u utakmici koja odlucuje sezonu.. Puna podrska Slavki.. Nadam se da ce mu uprava izaci u susret i dovesti igrace koje zeli, te da ce naci nacin da se na sto bezbolniji nacin rijesi ljudskih bizuterija koje su sada u ekipi a ima ih poprilicno..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 8:02 pm

Hajde neka je pobjedom zavrseno. Otpustanjem Slavke bi se napravila veca greska nego onda kada smo otpustili Odovica kada smo odlicno odigrali polusezonu i igrali jako lijep fudbal. Tadasnja uprava je bila nedorasla toj odluci, ova danasnja je ja mislim ipak dorasla da donese pravu odluku. Imate press Slavke, sve sto je rekao je istina i da nas je vodio ispocetka sa ovakvim prosjekom osvajanja bodova mi bismo prije par kola bili prvaci. To kaze statistika. Otpustanjem Petrovica bi mi dobro poljuljali povjerenje.

Sto se tice Lendrica, neko mu je sa Sjevera nesto opsovao, nisam cuo. Nakon sto je zabio gol, umjesto da ga proslavi nesto je opsovao prema Sjeveru. Ljudi su poceli zvizdati sami od sebe, prvo tiho, onda nesto glasnije. Ivan se okrenuo i pokazao srednji prst i vjerovatno nesto opsovao. Gledao sam Slavka dok se to desavalo. Pjenio je pored terena i onu svoju biljeznicu bacio na travu. Imam osjecaj da je mogao da bi ga zadavio. Odmah je Nikolica pozvao da se skine. Ono sto mnogi ne znaju, Ivanu se jako mnogo toga gledalo kroz prste. Oni upuceniji znaju bolje. To je bilo u Kosticevo doba pogotovo. Sa Slavkom se to malo popravilo, ali njegova glava i ego su nesto sto niko trpiti ne moze. Budala koja ce na kraju samo sebe kostati. Zeljo ce mu biti najveci domet. Bahatost preko ikakve mjere.

Inace bude li se slusalo i radilo po zeljama navijaca, nije bitno kakvih vise, nikada se necemo rijesiti mahale u klubu. A svi znamo koliko je bolan izlaz iz ove nase mahale. Slusati i pustiti da ti tribina odredjuje neke stvari nas nikada nece odvesti do Europe. A Europa je cilj, nije valjda Bosna i njena svakodnevnica.

Od mene samo: SLAVKO OSTANI! Velika podrska Slavki Petrovicu!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 8:04 pm

BabOsim je napisao/la:
ned maj 28, 2017 8:01 pm
Džeko prvi strijelac Italije. Gol i dvije asistencije danas, vrati nam se babuka
Jesu li mu navijaci psovali balijsku majku? Sta kontaju ?
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 8:04 pm

Ovaj post od @gost manje je u top 10 najglupsih otkad smo na ovom forumu, pogotovo ovaj dio koji je naznacio. Forum sluzi za razmjenu misljenja, i o klubu i svima koji su trenutno u klubu, navijaci ce uvijek suditi i za uspjeh i za neuspjeh. Ako ja kazem da zelim tog i tog igraca to ne znaci da ga je neko iz kluba skautirao ili tome slicno, ne moram valjda to objasnjavati.

Igrac nakon gola navijacima pokaze srednjaka i onda se ocekuje da mu navijaci bacaju ruze mozda? Psovke jesu bile ruzne ali to je radilo par pojedinaca i takvim psovkama se mora stati u kraj..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 28, 2017 8:05 pm

storm_raider je napisao/la:
ned maj 28, 2017 8:02 pm
Hajde neka je pobjedom zavrseno. Otpustanjem Slavke bi se napravila veca greska nego onda kada smo otpustili Odovica kada smo odlicno odigrali polusezonu i igrali jako lijep fudbal. Tadasnja uprava je bila nedorasla toj odluci, ova danasnja je ja mislim ipak dorasla da donese pravu odluku. Imate press Slavke, sve sto je rekao je istina i da nas je vodio ispocetka sa ovakvim prosjekom osvajanja bodova mi bismo prije par kola bili prvaci. To kaze statistika. Otpustanjem Petrovica bi mi dobro poljuljali povjerenje.

Sto se tice Lendrica, neko mu je sa Sjevera nesto opsovao, nisam cuo. Nakon sto je zabio gol, umjesto da ga proslavi nesto je opsovao prema Sjeveru. Ljudi su poceli zvizdati sami od sebe, prvo tiho, onda nesto glasnije. Ivan se okrenuo i pokazao srednji prst i vjerovatno nesto opsovao. Gledao sam Slavka dok se to desavalo. Pjenio je pored terena i onu svoju biljeznicu bacio na travu. Imam osjecaj da je mogao da bi ga zadavio. Odmah je Nikolica pozvao da se skine. Ono sto mnogi ne znaju, Ivanu se jako mnogo toga gledalo kroz prste. Oni upuceniji znaju bolje. To je bilo u Kosticevo doba pogotovo. Sa Slavkom se to malo popravilo, ali njegova glava i ego su nesto sto niko trpiti ne moze. Budala koja ce na kraju samo sebe kostati. Zeljo ce mu biti najveci domet. Bahatost preko ikakve mjere.

Inace bude li se slusalo i radilo po zeljama navijaca, nije bitno kakvih vise, nikada se necemo rijesiti mahale u klubu. A svi znamo koliko je bolan izlaz iz ove nase mahale. Slusati i pustiti da ti tribina odredjuje neke stvari nas nikada nece odvesti do Europe. A Europa je cilj, nije valjda Bosna i njena svakodnevnica.

Od mene samo: SLAVKO OSTANI! Velika podrska Slavki Petrovicu!
:klanjase2: :klanjase2:

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 109 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija