Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 20, 2017 1:56 pm

Imal tog Stojanovica, prosla je Dzuma. :D
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 20, 2017 1:59 pm

samo_plavo je napisao/la:
pet jan 20, 2017 12:49 pm
Sreća pa smo završili sa Čelikom za ovu sezonu... Prave respektabilnu ekipu. Izgleda da im se vraća i Džidić, Karić, dolazi i onaj Dilaver. Tu su još neki igrači. Boga mi Čelik će namučiti svakog ko bude igrao s njima.

Večeras na Hayatu u 17h ima neka emisija o Želji, istoku i onoj fb grupi sa Sanelom. :)

PS Koldžo Nedžade napuši se kur**ne!
Kasumović ih vadi iz govana a ne ko kod nas ovaj nas ublehaš..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 20, 2017 2:00 pm

dobro, kad se odvrti film pa vidi gdje je kasumović u uvlačenju u govna...sve je to naknadna pamet i briga za narod kad ne dobiješ baš onu fotelju koju si zamislio.
gradi željo boli te *****
 
CARSONIO
Postovi: 290
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 2:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 20, 2017 2:13 pm

Ajzea je napisao/la:
pet jan 20, 2017 1:26 pm
LARS1921 je napisao/la:
pet jan 20, 2017 1:13 pm
Ništa od pripremne sa Semom

slika
slika
Jos uvijek ne vjerujem da cu moci fino utakmicu gledati da ne razmisljam na koju stranu cemo napadati .
Volim Te Zeljo
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 20, 2017 2:28 pm

Okolele je napisao/la:
pet jan 20, 2017 12:41 pm
Ma radi se ko i dosad sto se radilo..Dizalica ona opet nesta dize na platou..Radnici su u pokretu..Jedino bager zasad miruje..

EDIT:Krenuo i bager sa poslomm..I kod lokomotive ima neki kamion..
Oko 11 je bager kopao na onom djelu do juga, što do sada nije bio iskopan. :palacgore:

Gomila radnika radi, a još ih toliko jede u onoj piceriji pored istoka. :D
 
Grb1
Postovi: 181
Pridružen/a: sri nov 30, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 20, 2017 2:35 pm

ublehas je napisao/la:
pet jan 20, 2017 2:28 pm
Okolele je napisao/la:
pet jan 20, 2017 12:41 pm
Ma radi se ko i dosad sto se radilo..Dizalica ona opet nesta dize na platou..Radnici su u pokretu..Jedino bager zasad miruje..

EDIT:Krenuo i bager sa poslomm..I kod lokomotive ima neki kamion..
Oko 11 je bager kopao na onom djelu do juga, što do sada nije bio iskopan. :palacgore:

Gomila radnika radi, a još ih toliko jede u onoj piceriji pored istoka. :D
Znal iko nekog majstora dole da im proslijedi letke... Da me malo poguraju hahsha
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 20, 2017 2:48 pm

Ja sve hocu da kupim tu desetogodisnju, ali nikako da se skuckam. Ovo na rate ne mogu jer nisam Unicerdit, a i ovi moji sto sa njima idem na tekme nisu u situaciji da kupe to. Onda se ni meni ne kupuje na deset godina. Sta cu sam. Oni recimo imaju godisnju za sjever. I mene fakat interesuje mogu li se sada tw za sjecer zamijeniti polugodisnjim za istok. To bi bas motali omoguciti raji. Ili da se ovih destak tekmi do kraja moze sa tom godisnjom uci na obje tribine. Mislim da bi to trebali sto prije odluciti i razjasniti raji. Mislim da bi na taj nacin iskazali postovanje prema raji koja je kupila tu godisnju za sjever. Makar se moralo i doplatiti desetak kermasa
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 20, 2017 3:14 pm

Jos nesto. @storm je cini mi se kritikovao fan shop. Mwni recimo taj fan ahop sad nije prioritet. Nema tu nekog velikog profita. Tacno je da je lijepo da raja tu potrosi, ali nijw bas ni da se nema sta kupiti. Razumijem ja storma i stoji to sve ali po meni nijwnto prioritet. Mislim da su tri stvari bitne. Uclanjene prijw tekmi. Standovi gdje ce ae to promovusati. Na tekme dolazi i po deset milja, a nemamo pet milja clanova i od tih pet ima milja raje koja nisu tu u Sarqjwvu stqlno. Zatim, bitno je da imaju standovi za pridaju pica, jela, piva bezalkoholnih :). Tu ces na jednoj tekmi lige sest uzeti ko za tri mjeseca u fan shopu. I jos jedna stvar. Nasi bi trebali poceyi razmisljati o prijateljskim tekmama. Generalka sad tesko jer svi igraju u svim ligama, ali prije pocetka sezone i u pauzama prvenstva kad igraju repke. Recimo Konya, Rijeka, Dinamo, Olimpija, Vardar. Namjerno ne nabtajam ovu veliku cetvorku. Pa Galata. Pa i Mesa moze dovesti nekog i Francuske. To puni stadion, a sad bi bili dobri 100.000 potakvoj tekmi
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 20, 2017 3:29 pm

Za prijateljske utakmice trebaju jaki sponzori koji bi bili spremni pokriti troskove.. Nije bas lahko dovesti neki atraktivniji klub koji bi privukao 10k+ ljudi na stadion.. Valja platiti kvalitetan hotel za 30-ak ljudi, transport, osiguranje i sve ostalo sto ide uz to.. Kad sve saberes prije bi bili u minusu nego sto bi uzeli 100k..

Sto se tice fan shopa on je vise potreban radi neke promocije nego radi neke posebne zarade.. Svaki iole ozbiljan klub ima kvalitetan fan shop.. Nas je, kako je otvoren, neozbiljan.. Vazda bilo nekih cokalja i gluposti a nekog finog suvenira ni za lijeka.. Eventualno se tenekad mogao naci neki dobar sal ili majica.. Al hajde sto je losa ponuda nego sto i onaj stand neko postavi prije svake jace tekme kada mozes nesto i zaraditi.. Pred stadionom ti neki pijacar neometano uzima zaradu.. Doci ce i to na red..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 20, 2017 3:45 pm

Ne bi rekao da shop nije toliko bitan. Kada je sezona odmora on itekako moze biti unosan. Nama je veliki problem marketing tu nema skoro nikakvog pomako, mozda se nema trenutno sredstva ili vremena za neku ozbiljnu kampanju. Kada bi se mogli dokopati kakvog prostora u Ferhadiji pa tu shop otvoriti, napraviti kvalitetnu ponudu. Od 0 krenuti kada je marketing u pitanju
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 20, 2017 4:11 pm

Ljudi dragi prvo trebate da razlikujete marketing od fan shopa. Ne bi navijaci ovoliko ucestvovali u citavom rastu kluba da je marketing 0. Dobar marketing privlaci sponzore i navijace a mi to trenutno imamo. Sto se tice fan shopa tu je ponuda ocajna. Dodju dresovi npr. 100 komada prodaju se za par dana i onda ih nema godinu dana. Treba napraviti i online fan shop, da mogu ljudi u dijaspori kupovati nase dresove i ostale artikle. Evo primjer, u dijaspori ima minimalno hiljadu(a ima puno vise) ljudi koji ce kupiti dres, nek je cijena 80 KM, to je 80000 KM..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 20, 2017 4:16 pm

Mozda nisam bio jasan. Mikao klub koji se razvija moramo imati prioritete ulaganja. Po mom misljenju ovi su prioriteti. Na jednoj tekmi ako po covjeku imas 2 KM profita od pridaje sokova i jela to je 10.000 KM na prosjecan broj gledalaca . U ligi 6 ce to biti vise. Koliko ti rewlno treba mjeseci da to ostvaris u fan shopu? Clanske imaju drugu bitnost, a i tu 50 novoh clanova donosi milju. Troskovi da dodje Rijeka i odspava ako prelaze 30.000 ja se naguzim svakom od vas. A manji su sto posto i to dobro manji. Nek bude i manje i 10.000 glesalaca i ako potrose svi one dvije marke sto sam iznad spominjao nema sanse da si na gubitku ni sa pet milja gledalaca. Imaju troskovi i obezbjedjenja i sl. Na jednoj tekmi si dobar sto ne moze fan shop za dvije godine sa vasim proizvodima koje prizivate zaraditi. Znavi ponavljam ovo au prioriteti, ne umanjujem znacaj fan shopa.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 20, 2017 4:31 pm

otprilike je tačno, na utakmici bar svaki drugi čovjek kupi košpice, sok ili oboje. to da ide klubu, i lakše je i više nego dresovi, majice i drugi suveniri.
gradi željo boli te *****
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 20, 2017 4:32 pm

slika

Gostujuce premjestiti u zdendku prema zapadu, kraj zdenke prekriti mrezom kao i duzinom i visinom prema slovu K (od krva do dna), K da bude tampon zona.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 20, 2017 4:34 pm

Ne mogu gostujući na tu stranu nikako.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 20, 2017 4:39 pm

Znaci Zeljinih tekmi nema u Sarajevu do prvenstva? Da hoce bar streamovi biti iz Antalije.

I da vas napomenem, za 20 min na Hayatu pocinje emisija o Grbavici.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 20, 2017 4:41 pm

ma ukinuti gostovanja, najbolji prijedlog :D
gradi željo boli te *****
 
Avatar
mirsad94
Postovi: 423
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 20, 2017 4:48 pm

Ako je ko u mogucnosti neka snimi tu emisiju...
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

pet jan 20, 2017 5:08 pm

Počela je emisija na Hayatu
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 20, 2017 5:12 pm

Hajde manite se tih mahalskih prica, lijepo vas molim. Covjek je dio nase familije i to je jedino sto je bitno.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, Google [Bot], PlavaDobrinja1921, Refa1921, salle86 i 60 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija