Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 21, 2016 5:02 pm

Hocel im se i cistacice javit i kmecat na sudije, tacno navikli sve na guzove ugasili se ako Bog da.
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 21, 2016 5:02 pm

U normalnim drzavama bi i Benko i Kusturica bili kaznjeni zbog komentarisanja sudjenja. Ako je Gredic mogao biti novcano kaznjen zbog toga sto je komentarisao ono sramno sudjenje u Sirokom, zasto se to onda ne primjenjuje i na ostale?
Trebaju se i nasi oglasiti i ovo pitanje postaviti nadleznim organima naseg saveza..
Zadnja izmjena: Brkoo, dana/u čet jul 21, 2016 5:04 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
rios
Postovi: 436
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 21, 2016 5:04 pm

delinjo je napisao/la:jos kad nas brat Rios napisa da je ovdje idealna sredina za zivot hehe....brat malo pristrasno reagovao :D
Druze,nigdje nisam napisao da je idealna,naprotiv,slozio sam se da nije idealna niti mozda pozeljna ( ovo je vec diskutabilno jer se razlikuje od covjeka do covjeka pojam pozeljnog ).Ono sto jesam pisao je to da se ne mogu sloziti da smo vukojebina i da se ovdje tesko navici na zivot.
Nemojte izvrtati moje rijeci :)
Zadnja izmjena: rios, dana/u čet jul 21, 2016 5:05 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Zeljeznicar za zivot cijeli !!!

Miralem Pjanic !!

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 21, 2016 5:04 pm

Snimak meca s Lilleströmom na RTV Vogosca. Kome je dosadno... :mrgreen: :mrgreen:

Kakva passing igra i koji tempo jao. Nadam se da cemo se vratiti tim igrama. U zadnjim godinama smo pruzali prespor fudbal da bi ista napravili u Evropi.
Zadnja izmjena: sajo10, dana/u čet jul 21, 2016 5:06 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 21, 2016 5:05 pm

Oni se vec pripremaju za poraz pa alibi traze u sudijama.
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 21, 2016 5:07 pm

rodrigo87 je napisao/la:
exbabilon je napisao/la:Jutros Benko, danas Kusturica, kmecanje na sudije i prije utakmice. Pa ne mogu da vjerujem, kakvi cigani..
Gdje ste procitali te izjave ?
sport1.ba
“Najveći bh. derbi treba da sudi najbolji i najkvalitetniji sudija. Potpuno sam uvjeren da je sudačka organizacija odredila najboljeg sudiju koji će da sudi derbi. Ne bi valjalo da kao što je bilo nakon zadnjeg derbija, najviše pričamo o sudiji i njegovim katastrofalnim odlukama nego što pričamo o derbiju. Ja mislim da je Valjić potpuno svjestan odgovornosti koja mu je povjerena, uvjeren sam i da će maksimalno dobro odsuditi ovu utakmicu. Također, mislim da su ljudi u sudačkoj organizaciji svjesni važnosti ovog derbija i da će sve biti organizovano odlično.”
Sad sam u velikoj dilemi koji je gori izmedju Kusturice i Dine.. fakat tezak izbor... al pobijedmo li na derbiju, vrlo skoro bi mogli biti bivsi obojica.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 21, 2016 5:07 pm

sajo10 je napisao/la:Snimak meca s Lilleströmom na RTV Vogosca. Kome je dosadno... :mrgreen: :mrgreen:

Kakva passing igra i koji tempo jao. Nadam se da cemo se vratiti tim igrama. U zadnjim godinama smo pruzali prespor fudbal da bi ista napravili u Evropi.
Sad ce Buki da ih dovrsi. :palacgore:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 21, 2016 5:08 pm

Dresovi nisu stigli ovo je bruka ne smiju se ovakve stvari desavati. Danas bi prodali minimum 20
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24760
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 21, 2016 5:09 pm

Za Benku i kompaniju
[video]https://www.youtube.com/watch?v=3u7I7K-r1ow[/video]
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 21, 2016 5:12 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:Dresovi nisu stigli ovo je bruka ne smiju se ovakve stvari desavati. Danas bi prodali minimum 20
Ma opcenito fan shop je na niskim granama, juce sam bio i vise nema nego sto ima. Mali izbor, velicina nema, a turisti u gradu i zeljni potrositi negdje pare... i to s dresovima, pa ako ih ne prodajes 10 dana pred sezonu ne znam kad ces, u sred sezone mozda..
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 21, 2016 5:16 pm

Ne znam zasto nasi sute na ova prozivanja,treba im jebati mater za ovo ! Imam osjecaj da ce im Valjic mnoge stvari progledati kroz prste !
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24760
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 21, 2016 5:17 pm

Treba uvesti online shop, baš zbog inostranstva i sl, jednom ili dva puta sedmično uzmeš sve narudžbe i šalješ
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 21, 2016 5:19 pm

Evo jedna arhivska pa da nam se i rezultat ponovi bar upola :zeljeznicar1:
Spoiler:
slika
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 21, 2016 5:22 pm

Sta bi sa ovim Subicem? Nece valjda izradit slobodu?
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1148
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 21, 2016 5:24 pm

ponosannavas je napisao/la:Drago mi je što su naši zatvorili treninge. Čitam ovdje ovi što su gledali zadnje treninge čitav tok treninga ispisaše. Hurtić ne treba ni dolaziti da gleda.
Ovi neki penzioneri što dolaze njih će pustiti i da uđu nije frka. Oni su stalno tu. Znaju ih već svi.
I ja podrzavam odluku da se zatvore treninzi iako ce mi nedostajati jer sam znao svratiti kada obaveze dozvole.
Neke stvari nisu za javnosti pa ni za foruma, imamo previse dusmana koji samo cekaju koks.
Evo kod kona se nista puno ne prica, daleko su od ociju navijaca ali i oni kriju stvari pred derbi. Ja sam saznano info ( ne mogu potvrditi da je 100% tacna ) kako ce poceti sa benkom, duljevicem i saidom a i ovaj mali stoper ce najvjerovatnije igrati sto su rekli da je povrjeden.
Neka svako radi svoj posao, nas je podrska u sto vecem broju aBd u subotu svih 90 minuta a prije toga po godisnju. :zeljeznicar1:
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1148
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 21, 2016 5:33 pm

diego1921 je napisao/la:Ne znam zasto nasi sute na ova prozivanja,treba im jebati mater za ovo ! Imam osjecaj da ce im Valjic mnoge stvari progledati kroz prste !
Slazem se, nasi se trebaju oglasiti povodom ovog pritiska na sudije uoci utakmice i navesti da su i nama sudije grijesile, direktno uticale na rezultat Siroki, Radnik, Celik pa nismo vrsili pritisak i prozivali pred svaku narednu utakmicu.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 21, 2016 5:35 pm

1600 ulaznica za kone, puno!
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24760
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 21, 2016 5:36 pm

Upravi minus, sad se moraju iskupit :ganja:
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 21, 2016 5:38 pm

Okolele je napisao/la:
dell21 je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Da ne bude nama po usima od sudije.
Nije im vjerovati, u zadnji cas je doslo do rotacija na mjestu glavnog sudije.
Pobijedio lobi :roll:
I meni je sumnjivo ova promjena.
Pa i dalje je Valjić sudija..
Pa nije trebao biti. Peljto je trebao biti prvi sudija. U nedelju su se zivkali i promijenili odluku tako da ce suditi Valjic.
Željeznicar za život cijeli!
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 21, 2016 5:39 pm

Mirek11 je napisao/la:
diego1921 je napisao/la:Ne znam zasto nasi sute na ova prozivanja,treba im jebati mater za ovo ! Imam osjecaj da ce im Valjic mnoge stvari progledati kroz prste !
Slazem se, nasi se trebaju oglasiti povodom ovog pritiska na sudije uoci utakmice i navesti da su i nama sudije grijesile, direktno uticale na rezultat Siroki, Radnik, Celik pa nismo vrsili pritisak i prozivali pred svaku narednu utakmicu.
Ma poznavajuci Misimovica i ostale od ovog nema nista..Ovdje se posteno ne moze,kakav god kvalitet da posjedujes,negdje ces nastradati !
Vidjet cemo kakva ce situacija biti u subotu,zadnji derbi na Grbavici odradio je dobro ! I nadam se da ce nasi skinuti stolice,Dino ker nece platiti stetu.Njega navijaci ne gotive,polomit ce sigurno stolice !

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Blueee1921 i 122 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija