Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 3:10 pm

Kako god okrenes, mi u plusu sa Hervasom :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 3:10 pm

Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 3:12 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:http://faktor.ba/psi-lutalice-napali-st ... od-copora/

evo razloga
Boze sacuvaj, sta ce ljudi, kontaju da je normalan grad i drzava, pa da mozes izac na svjez zrak poslije 11 sati navece, a da ne strahujes da ce te neko sacekat sa sarafcigerom ili da ce izletit copor pasa ko da si u po sume...
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 3:12 pm

Izlija je napisao/la:Ukoliko se pokaže da je istina kako je njegov menadžer digao ruke od njega zbog ovog poteza odštetu koju mora isplatiti klubu plaća iz svog džepa Javi. On te novce nema i ako ne isplati naš klub njemu je ugovor važeći i svaki transfer ide u relaciji klub-klub. U svakom slučaju će Željo zaraditi na Javiju samo što je razlog raskida ugovora veća šteta za njega nego za nas. Nije niko u svijetu travu pasao pa da naleti na ovakve glupe priče i uskoro će klubovi u svijetu da se drugačije odnose prema razmaženim fudbalerima koji razmišljaju malom glavom. Nikome nije u cilju da ima šonju u timu koji će zatezati odnose unutar kluba kada se nečijoj ženi pomjeri uložak. Očigledno je to neka nova moda u svijetu da se fudbaleri ravnaju prema sujetama svojih žena ali će ih većinu to skupo koštati.
Kako god bilo nadam se da ce klub izvuci maksimalno iz ovoga, a prica oko zene je preglupa pa ko jos u svijetu napusta posao sto se zeni ne sviđa grad. A ona sigurno ne radi nsta sem sto zivi od njegovih para. Imam on spreman ugovor sa drugim klubom sam ceka da sa nama zavrsi.

Nego sta on treba da plati, troskove treniranja i priprema + raskidnu kalauzu ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Hare79
Postovi: 1237
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 3:13 pm

je l mu to žena?
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 3:13 pm

Znaci Memo je istraumirao :mrgreen:
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 3:16 pm

Treba se čuvati ovakvih pičoka ubuduće. Kad je već morao ići nek je otišao što prije jer se eventualno može i kakva zamjena naći ako trener procijeni da treba. Fol je u tome što od ove pičoke ne bi imali puno koristi jer čim bi se malo zakuhalo na terenu on bi počeo čuvati noge jer mu ništa ovdje nije sveto, ni klub, ni dres, ni navijači. U Želji pičoke nemaju šta tražiti. Izvući pouku i idemo dalje.
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 3:20 pm

Iako sam jučer oko 15h saznao za ovu situaciju nisam se oglašavao i čekao sam rasplet. Ne sviđa mi se potez nikako. Sačekao sam i zvaničnu potvrdu naše stranice. Ne bi želio da branim nikoga, mada će neki to tako prokomentarisati. Kao navijač ću pokušati da 'vidim' situaciju. Da li je neko znao da će nakon potpisa sa ovim igračem da se desi ovo, nije. Sigurno ga ne bi potpisivali. Neko je prokomentarisao da mu ovo nisu čista posla. Da je tako ne bi sad on morao platiti određenu cifru nama, nego bi dobio čiste papire i otišao. Ova stvar nije trebala da se desi pogotovo pred početak prvenstva, ali šta sad. Da li je bilo pametno takvog igrača držati u timu, klupi ili tribinama. U timu da igra mimo svoje volje, ne bi imali sigurno nekog hajra od njega. Klupa ili tribine ne odgovara nama nikako gledajući sa finansijske strane, mada bi ga ja zakucao za tribine ali eto...ne pitam se ništa, pa tako da...Činjenica da nas neće ništa koštati, nego ćemo zaraditi jednu godišnju platu jednog od našeg najplačenijih igrača je neka mala utjeha. Nije došao uzeo gomilu novca i otišao kao neki drugi igrači. Mada nije ni odigrao ni jednu zvaničnu utakmicu. Komično je, stoji činjenica. O kakvom je igraču riječ sad smo vidjeli, recimo bolji i sad nego nekad u sredini prvenstva, ako bi bio glavni točak u ekipi. Ova izjava koju sam vidio na N1,"Nezvanično, nakon nepopularnog poteza španskog fudbalera, njegovi predstavnici i zvanični zastupnici odlučili su prekinuti poslovne relacije s Hervasom.", dovoljno govori ko je krivac. U suprotnom da je bilo mislim da bi mi morali da platimo mnogo šta. Sad možemo pričati i ovako i onako, šta bi bilo kad bi bilo i sl, ne mjenja ništa. Srećom imamo igrače na toj poziciji pa nismo baš zavisili od njega, mislim na igru. Bio sam jako veseo kad sam vidio kako izvodi prekide i kakav ima šut, ali sreći je došao kraj. Idemo dalje, šta bude biće...
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Avatar
rios
Postovi: 436
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 3:22 pm

Rodom s mejtaša je napisao/la: pičoka
Otkad nisam cuo ovu rijec :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Zeljeznicar za zivot cijeli !!!

Miralem Pjanic !!

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 3:32 pm

Hadzijalagic je napisao/la:Znaci Memo je istraumirao :mrgreen:
Ako su nam ljudi kao sto su Memo umjetnici, kakvi su tek ostali :ganja:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 3:35 pm

ponosannavas je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Sve se svodi na ono, nekompetentni ljudi vode transfer politiku. Tu svakoj diskusiji treba da bude kraj.
Kada se pricalo o tome usutkavali ste redom pa tako i jedan FKZ1921@ sigurno najbolji i najkompetentniji forumas biva otjeran od pojedinaca koji ga napadose u coporu a koji bi sada npr ostavili na klupi desetine milja maraka, a drugi se pozivaju na FM, treci traze krivca u `idealnoj` upravi, itd itd...

Poklopite se i sutite. Dajte podrsku, jel vam se mora crtat kako sada nije vijeme da se o tome uopste prica, vece su stvari na kocki od jednog ugovora.
Malo sam onako krenuo unazad da gledam postove i naletim na ovaj tvoj. VIdim u nekoliko ranijeih postova smiruješ situaciju i onda kao sad nekompetetni ljudi. Kakve to veze ima sa ovim slučajem. Amar je bio kompetentan. Namjerno govorim jer znam da smao njega smatraš takvim (i ja ga samtram) pa mu je Nadarević ovako otišao isto. Bile neke prijetnje i sl. Nije se ovoliko zadržao ali je isto najavljen kao pojačanje i sl. I ovom frajeru sumljam da smo isplatili ijednu platu. Možda jednu max.
Možda su i ovom pitari puštali pse ispred zgrade. Ko zna. Ima njih na sve su spremni.
Pa da, bas tako kako sam napisao. Beres plodove rada i to je to, tu svaka diskusija treba stati. Kako je dosao, koliko je kostao, raazlozi i nacin odlaska nista vise nije bitno.
Popusili smo ga na ovom primjeru to samo slijep covjek ne vidi, jbga uigravas covjeka za prvi tim on ti ide pet dana prije derbija i pocetka sezone.
Kako je doslo do toga, tu lezi odgovor na rjesenje problema a vec su u klubu neki koraci napravljeni, nekima su smanjene ovlasti, skroz.
Kako kazu insajderi, rezu se vezice.

Da ne sirimo dalje molim te, nakacit ce mi se i na ovo napisano, mozemo na pp ostatak.

Pisaj ga, mislim da opet imamo jako dobar tim, nadam se dobrom startu sada nam je jos vise potreban.
Željeznicar za život cijeli!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 3:37 pm

Sada je Zeljo najbitniji i sve drugo pada u vodu!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 3:41 pm

storm_raider je napisao/la:Sada je Zeljo najbitniji i sve drugo pada u vodu!
:palacgore:
Željeznicar za život cijeli!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 3:43 pm

A pitanje je samo jedno, dal' ce Ivan ili Stevo :DD: :DD:
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 3:46 pm

arelinho je napisao/la:
Minjore je napisao/la:A pitanje je samo jedno, dal' ce Ivan ili Stevo :DD: :DD:
Što bi jedan član foruma rekao kako će Stevo dati gol na derbiju kada je suspendovan. :rofl: :rofl:
:lol: :lol: :lol: :lol:
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 3:46 pm

arelinho je napisao/la:
Minjore je napisao/la:A pitanje je samo jedno, dal' ce Ivan ili Stevo :DD: :DD:
Što bi jedan član foruma rekao kako će Stevo dati gol na derbiju kada je suspendovan. :rofl: :rofl:
Bio je jedan na onom tamo forumu koji je tvrdio da ekonom kluba mora imati ekonomski fakultet završen :ganja:
Svakom se desi lapsus :mrgreen:
21 10 4

Petrović Slavko
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 3:49 pm

Sve ce ovo past u vodu ako uzmemo na derbiju.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 3:49 pm

Ne mogu da vjerujem... :( Fino je biti optimistican, ali mi smo nekad bas previse samouvjereni, bez trunke realnosti. Veliki je ovo minus, ogromni - prvenstveno za imidz kluba ali i za ekipu.

Mozemo mi sad srati kako je ovaj ili onaj bolji od njega, ali brate mili Kostic ga je uigravao u prvoj postavi. Ja evo kazem da je bio profil igraca kakav nemamo; jedini pravi kreativac, lucidni veznjak s potezima koje je zadnje kod nas imao Zeba. Imamo mi more nekakvih trkackodefanzivnocentralnosrednjih veznjaka, ali niti jednog pravog kreatora koji "jede" loptu.

Isto tako se mozemo tjesiti i da nas nije briga sta drugi pricaju ali to je cisto zatvaranje ociju. Bruka je ovo i to velika. U samo mjesec dana popisala su nas dva indijanca; prvo onaj majmun kojeg smo bukvalni izvukli iz dzungle i dali mu sansu da uradi nesto u zivotu a sad i ova pizdurina. Ruzno je sad mozda da ja govorim da su ga trebali pod svaku cijenu ostaviti pa makar sjedio na tribinama do kraja ugovora, ali je isto tako cinjenica da dobar imidz mora malo i da kosta. Osim sto smo ispali prava lakrdija u ocima javnosti, ovo nam je srozalo poziciju u odnosima s igracima, kako novim tako i postojecim. Kad u samo mjesec dana tek tako pustis dva prvotimca, na osnovu njihovih hirova, to je jasna poruka.

Daj Boze na dobro i da negativnosti nekim cudom zavrse na ovome, ali ovo me nakon jednog perioda pozitive dobro razocaralo i vratilo u realnost.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 3:50 pm

Ko prvi gubi nevinost u novoj sezoni ?

Ja tipujem na Lendrica.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24760
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 3:56 pm

Online

Trenutno korisnika/ca: MiroslavKruzik, SamoNapad i 118 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija