Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 11:53 am

Obavještenje o prodaji godišnjih ulaznica

http://fkzeljeznicar.ba/obavjestenje-o- ... ica/21368/" target="_blank
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 11:56 am

LARS1921 je napisao/la:Radovac 700k, bekic 850, smijesno

lendric 750, stevanovic 700

smiješno
Mora biti smijesno kad uhljup pitarski uredjuje...Haj eto Bekić i nekako,ipak je bio u repki na onom kupu,solidno odigrao ali ovaj revolveras da bude knap sa Lendrom i Stevom koji su prekucali proslu polusezonu smijesno..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 11:57 am

Kostic kaze da ima spremnu b varijantu. :pljesak:
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24761
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 12:00 pm

Okolele je napisao/la:
LARS1921 je napisao/la:Radovac 700k, bekic 850, smijesno

lendric 750, stevanovic 700

smiješno
Mora biti smijesno kad uhljup pitarski uredjuje...Haj eto Bekić i nekako,ipak je bio u repki na onom kupu,solidno odigrao ali ovaj revolveras da bude knap sa Lendrom i Stevom koji su prekucali proslu polusezonu smijesno..
Boli me ona stvar sto je odigrao jedan meč dobro, onda nek mu stave 20 miliona, **** ih kirin cup, gledaj ove ublehe 700 hiljada. Dok se nekom ne najebe neko neće normalne cijene stavljati
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 12:00 pm

SWRA_1921 je napisao/la:Sta cete sada poceti kenjati ponovo po Memiji?! Kadusic je za njega kurcina od igraca ;)
:palacgore:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 12:01 pm

exbabilon je napisao/la:Prodano 725 godisnjih karata, po mojoj racunici ukupne vrijednosti 50195KM. Nije lose.
Ovo mi je ok cifra godisnjih s obzirom na broj clanskih. Da je nekako nagurati 7-8 milja clanskih i 2 milje godisnjih. :ganja:
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 12:02 pm

realno sve više od milje godišnjih je odlično.
gradi željo boli te *****
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 12:03 pm

A cijene na transfermarktu su ono pravo bitne :lol: .. Cim se zamarate..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24761
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 12:05 pm

Hadzijalagic je napisao/la:A cijene na transfermarktu su ono pravo bitne :lol: .. Cim se zamarate..

ucp.php?i=zebra&mode=foes&add=LARS1921" target="_blank
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 12:08 pm

LARS1921 je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:A cijene na transfermarktu su ono pravo bitne :lol: .. Cim se zamarate..

ucp.php?i=zebra&mode=foes&add=LARS1921" target="_blank
Ne mogu tebe staviti :mrgreen: Nek ti ukinu privilegije :mrgreen:
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
terabajt
Postovi: 376
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 12:09 pm

Odlično idu godišnje, do derbija cemo stici milju a ako pobijedimo ice to do milje i po 100%. Bice istokdignut do nove godine.
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 12:12 pm

Umalo da i ja kliknem "potvrdi". :rofl: :rofl: :rofl: Gledam šta ti bi, nisam odmah skonatao da je bacanje na foe listu :rofl: :rofl: :rofl:
イビチャ・オシム
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5851
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 12:12 pm

SWRA_1921 je napisao/la:Sta cete sada poceti kenjati ponovo po Memiji?! Kadusic je za njega kurcina od igraca ;)
Memija je Marcos Evangelista da Moraes - Cafu za onog uhljupa :kafa:
 
fczeljo
Postovi: 111
Pridružen/a: ned feb 28, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 12:15 pm

boju dao si nebu... je napisao/la:Kostic kaze da ima spremnu b varijantu. :pljesak:
Možda je upravo to A varijanta :ganja: :rofl:
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 12:16 pm

Jaozinho22 je napisao/la:
SWRA_1921 je napisao/la:Sta cete sada poceti kenjati ponovo po Memiji?! Kadusic je za njega kurcina od igraca ;)
:palacgore:
Kadusic Memiji ne moze ni kopacke cistiti. Memija ga moze staviti na neku stvar i igrati tekmu tako.
Mozda je izgledao dobar u derbiju jer mi nismo imali lijevu stranu nikako, tj. jer je Kerim igrao lijevo krilo.

Ne bih mijenjao Memiju ni za deset Kadusica.

Sto se tice cifre za godisnje, do sada oko 50.000 se skupilo sto je odlicno. :zeljeznicar1:
Zadnja izmjena: mirzza, dana/u uto jul 19, 2016 12:18 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24761
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 12:17 pm

Jel išao neko na trening?

Kakav Kadušić mrtvi, to je neko prosuo
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 12:20 pm

fczeljo je napisao/la:
boju dao si nebu... je napisao/la:Kostic kaze da ima spremnu b varijantu. :pljesak:
Možda je upravo to A varijanta :ganja: :rofl:

:lol:

B varijanta Toskas i Kosoric u vrhu napada, a bekovi s centra nabijaju loptu u 16m :ganja:...ko englezi zadnjih 15 min. 8-)
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 12:26 pm

Iako je transfermarkt vrijednost dobrim dijelom subjektivno mišljenje jedan dio te cijene pumpa i primanje igrača. Iz same razlike u cijeni na odnos kvaliteta tih igrača ja mogu izvući logički zaključak da uprava i menadžeri uzimaju jako puno para od igrača manjeg gradskog kluba. Ono što ti igrači primaju i ono što im se pripisuje je različito kao dan i noć, iako ništa nije 100 % mjerodavno ovakve stvari mogu biti pokazatelj izakulisnih radnji.
イビチャ・オシム
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 12:27 pm

Rodom s mejtaša je napisao/la:
Jarane tanak sam sa kosom, ali bi dobro osjedio da više dočekam da Memija bude nešto više od solidan. Evo već godinu dana on je maksimalno solidan. On može ovako u Želji još godinama, ali nikave koristi nećemo imati ni mi ni on. Ne znam šta se s njim dešava, ali od bljesaka se ne živi. On je već trebao da bude nosilac ove ekipe, a on još nije siguran ni u prvih 11. Možda sam ovako kritičan jer mi je jedan od dražih igrača, ne znam.
Kad gledam kako je ko odigrao pokušavam da ne gledam naši i njihovi. Možda je onak Kadušić krampa, ne znam jer ne gledam Sarajevo osim s nama, ali mali im je bio najbolji igrač i jedan od najboljih na terenu.
Ja stvarno ne znam zasto ste se Memiji natovarili na ledja. Pa hajde realno pogledaj zadnju godinu dana. U evropi je bio odlican iako je par puta ostavljen sam na vjetrometini jer se krilo nije vratilo nazad.
Zatim slijedi veliki pad pod Odovicem kada su svi igraci pali ne samo Kerim, niko ama bas niko se nije mogao vratiti u realnost nase PL nakon onakvih evropskih nastupa. Memija ni bolji ni losiji od ostalih.
Proljece pod Edisom decko igra lijevo krilo, zamisli Lendrica na desnom beku ili stoperu, pa bio bi katastrofa i pisali bi ga nema pojma.
Na derbiju, na kojem se prednost dala Sinisi, zahvaljujuci sreci i sudiji nismo ostlai sa 10 igraca jer je isti taj Sinisa puhao na sve strane i igrao kao neki kadet, koji se ne moze savladati. Kerim ulazi i nasu desnu stranu stavlja pod kontrolu. U toj tekmi je pokazao da je sto se tice Sinise bolji bek.
Misljenja sam da u ovoj 4-4-2 formaciji, Kerim kompletniji igrac jer se zahtjeva uloga beka u napadu i da Sinisa nema sta tu da trazi. Pa ljudi Sinisa zivi na osnovu prve tekme protiv Sirokog ako cemo posteno, on poslije toga nije odigrao cestite tekme da valja. Derbi, kiks, protiv Slobode Veselinovic lomi to nisko teziste kako hoce, prebacuje loptu na desnu nogu suta i pogadja stativu ,gdje se Shory nije snasao.
Protiv Prijedora ga krilo Rudara par puta cini smijesnim, prosao ga je kako je htio.
Ali bitno je pljuvati nase dijete koje je zahvaljujuci ex treneru bilo zrtvovano na lijevom krilu (to je jedino na svijetu mogao igrati Hasan Salihamidzic i desnog beka i lijevo krilo).
Daj Memiji 10+ sigurnih tekmi na desnom beku pa cemo suditi sta ce od njega biti i da li ce biti vise od solidnog.

Ovo poredjenje sa Kadusicem je smijesno.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 12:29 pm

Kakav Kadusic, Memija je za njeg TV u boji. Smijesno je to uopce i porediti.
Karte idu sasvim OK.. Bit ce to jos bolje.

A ako je Sinisa trebao dobiti crveni onda je trebao i Rustemovic. Onaj smrad mu je konstantno ubacivao lakat u facu i naravno na kraju zuti dobije samo Sinisa pa poslije opet provokacije i visi mu crveni.
Mora se reci i da je Memija kad su ga vratili na beka odigrao stvarno dobro. Dulja je morao malo mijenjati stranu :mrgreen:

Ako bi se mene pitalo ja bi ubacio i Memu i Dzenisa, jer to su nasa djeca, znaju sta znaci derbi, sigurno ce dati 200%.

Transfermarkt kod nas ne treba da bude relevantan kad vec znas ko ga uredjuje.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], ubaceni element i 169 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija