Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 10:49 pm

Hoce li ko baciti kakav BOOM ,red je ? :zeljeznicar1:
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24761
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 10:54 pm

Spoiler:
Jasmin Bogdanović i FK Željezničar danas su sporazumno raskinuli saradnju. Bivši juniorski bh. reprezentativac, koji je na Grbavicu dospio početkom 2014. godine iz Zvijezde, sa rukovodstvom Željezničara se nije uspio dogovoriti oko produženja saradnje i kao slobodan igrač potražit će novu sredinu u ljetnom prijelaznom roku. Ovaj 26-godišnji defanzivac je tokom razgovora za asdasdsa istakao da će epizodu u najtrofejnijem bh. klubu pamtiti po dobrom i svojim sada već bivšim saigračima je požežlio sve najbolje u budućnosti. "Danas sam raskinuo ugovor sa Željezničarom i sada sam slobodan igrač. Nismo se uspjeli dogovoriti oko nekih detalja, međutim to je u ovom trenutku i najmanje bitno. Ne bih želio da te stvari pokvare sve ono što je bilo lijepo na Grbavici. Putevi su se jednostavno razišli i bivšim saigračima želim sve najbolje u finišu ove i u narednoj sezoni", kazao nam je Bogdanović. Bogdanović ističe da je pred Željezničarom svijetla budućnost. "Nažalost ove sezone šanse za izlazak u Evropu su minimalne, ali iduće sezone će biti druga priča. Uvjeren sam da će trofej uskoro završiti na Grbavici i pred klubom je definitivno svijetla budućnost", kaže Bogdanović i dodaje da je uživao u proteklom periodu dok je nastupao za Željezničar. "Svoju epizodu u Željezničaru ću najviše pamtiti po prolasku u 3. pretkole Evropske lige i pobjedama nad Ferencvarošom. To je bila jedna od najvećih pobjeda u posljednjim godinama i drago mi je što sam bio dio te ekipe. Lijepe uspomene me vežu zaista za Željezničar", kaže Bogdanović. Kada su u pitanju planovi za dalje, Bogdanović kaže: "Polako se već spreman za narednu sezonu. Prijelazni rok počinje ubrzo i vidjet ćemo šta dalje", riječi su Bogdanovića koji se na kraju razgovora za gg.ba zahvalio navijačima na podršci koju je imao na Grbavici. Na kraju dodajmo da je Bogdanović prije Željezničara nastupao za Zvijezdu, Slogu iz Doboja, Sesvete, Novalju, Rudeš, Maksimir i Zagreb.
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 10:56 pm

Halvadzic je vise desno nego lijevo krilo. On sam kaze da vise voli desno igrati. Vjerovatno zbog uvlacenja u sredinu i suta lijevom nogom, a i za Svedsku je igrao desno krilo koliko sam vidio.
Ja jedva cekam da taj momak dobije pravu priliku !
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 10:59 pm

Sto se tice malog Mirze, jedan sam od rijetkih koji ga je ovdje hvalio, ali bas hvalio. Mali je zvijer, i siguran sam da ce opravdati svoju priliku cim je dobije. Ove polusezone nije dobio priliku, Boze moj, bit ce iduce sezone prilike. Pravi sportista :zeljeznicar1:
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 11:06 pm

rodrigo87 je napisao/la:Sto se tice malog Mirze, jedan sam od rijetkih koji ga je ovdje hvalio, ali bas hvalio. Mali je zvijer, i siguran sam da ce opravdati svoju priliku cim je dobije. Ove polusezone nije dobio priliku, Boze moj, bit ce iduce sezone prilike. Pravi sportista :zeljeznicar1:
ti, @sajo10 i moja malenkost :mrgreen:

Sretno Jasmine u nastavku karijere, hvala za sve sto si nam donio i svaka cast na ovome sto ne "lajes" kao neki ;)
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 11:10 pm

Sretno Jasmine! :zeljeznicar1:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23660
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 11:10 pm

Jasko sretno! Veoma korektan momak i ima veoma autoritativan stav. Steta, jer je mogao jos dosta dati, a i sa Acom je stvarno bio odlican.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 11:12 pm

rodrigo87 je napisao/la:Sto se tice malog Mirze, jedan sam od rijetkih koji ga je ovdje hvalio, ali bas hvalio. Mali je zvijer, i siguran sam da ce opravdati svoju priliku cim je dobije. Ove polusezone nije dobio priliku, Boze moj, bit ce iduce sezone prilike. Pravi sportista :zeljeznicar1:
Sad da ga se ima na osnovu cega hvaliti i nema. Mozda si ga gledao na treningu, ja nisam. Ali je trebao dobiti dobru minutazu ove sezone, nazalost ona ubleha nas vodila. :/ Njega i Tiaga smo samo imali na toj poziciji :/ A forsirani su Memija i Stana FUJ
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 11:16 pm

Vidjet cete kad krenu piripreme sa novim trenerom koliko je Edis grjesio a to ce pokazati Havaldzic, Mailson, Djermanovic Kramar, koji su dobijali sanse na kapaljku. To je nas ubilo 11. pocetnih i 3 iste izmjene.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 11:18 pm

Kakav Kramar? :roll:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23660
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 11:19 pm

Ajzea je napisao/la:Kakav Kramar? :roll:
Pa potpisuje za nas, zar ne znas?

Bit ce to veci skandal od Pelaka.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 11:20 pm

hardwell je napisao/la:
rodrigo87 je napisao/la:Sto se tice malog Mirze, jedan sam od rijetkih koji ga je ovdje hvalio, ali bas hvalio. Mali je zvijer, i siguran sam da ce opravdati svoju priliku cim je dobije. Ove polusezone nije dobio priliku, Boze moj, bit ce iduce sezone prilike. Pravi sportista :zeljeznicar1:
Sad da ga se ima na osnovu cega hvaliti i nema. Mozda si ga gledao na treningu, ja nisam. Ali je trebao dobiti dobru minutazu ove sezone, nazalost ona ubleha nas vodila. :/ Njega i Tiaga smo samo imali na toj poziciji :/ A forsirani su Memija i Stana FUJ
Ma gledao sam ga, i bas sam se pitao citavo vrijeme, zasto ne igra. Hajde ne mora igrati prvu postavu, ali kad covjek skonta, igras neke utakmice gdje vodis, gubis, nebitno, nemas igre, pa uvedi ga, sigurno bi grizao da pokaze da se moze racunati na njega. Ali eto, doci ce njegovo vrijeme ako Bog da :)
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 11:20 pm

Ajzea je napisao/la:Kakav Kramar? :roll:
Kramaric Mirko, ima itekako sta da pokaze.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 11:21 pm

Elegant je napisao/la:
Ajzea je napisao/la:Kakav Kramar? :roll:
Mirko, ima itekako sta da pokaze.
Mirko ali Kramaric je pokazao, a ima jos i stosta da pokaze. Kramar je kod gurbeta, i daleko je od Mirka..
Evo danima pokusavam dokuciti sta se to pokusalo sa Stanicem na lijevom beku, a zapostavljanjem Mirka koji je na toj poziciji bio vise nego odlican. Valjda nije ime, sta li..
 
Format
Postovi: 414
Pridružen/a: uto mar 08, 2016 8:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 11:27 pm

E stanic je ime :rofl:

Nego gledam malo Mirzu od prije,jbt bas igracina,kalo je igrao na onom prvenstvu,prvi put gledam iskreno.

Pa kako da nije sansu dobio u pm
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 11:29 pm

Format je napisao/la:E stanic je ime :rofl:

Nego gledam malo Mirzu od prije,jbt bas igracina,kalo je igrao na onom prvenstvu,prvi put gledam iskreno.

Pa kako da nije sansu dobio u pm
Pa za neke ocigledno i jeste.
Stanic koji je razvio reprezentativnu formu, na kraju krajeva, i jeste ime za nasu ligu. Medjutim, Stanic nije ni S od onog Stanica..
 
Format
Postovi: 414
Pridružen/a: uto mar 08, 2016 8:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 11:33 pm

Ajzea je napisao/la:
Format je napisao/la:E stanic je ime :rofl:

Nego gledam malo Mirzu od prije,jbt bas igracina,kalo je igrao na onom prvenstvu,prvi put gledam iskreno.

Pa kako da nije sansu dobio u pm
Pa za neke ocigledno i jeste.
Stanic koji je razvio reprezentativnu formu, na kraju krajeva, i jeste ime za nasu ligu. Medjutim, Stanic nije ni S od onog Stanica..
Ako se sjecas prije kako je Stanic dobijao sansu na kapaljku kad je bila prava ekipa ,poslije se pocelo slabit i on nasao mjesto,poceo je fino i igrat al sve je to samo za nasu ligu,kakva repka ko i Svraka.

Stana je dobar momak,znam ga 20 godina iz mahale mi al on je igrac za ispomoc,uleti kad treba i to je to,to se cijeni kod njega,odigra sve sto mu kazes al za prvih 11 nikad nece biti.
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 11:33 pm

https://www.youtube.com/watch?v=UlZIecax2qo" target="_blank 1:12 desnom centrira ,ipak zna desnom :mrgreen:
 
FKZ1921
Postovi: 603
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 10:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 11:35 pm

Ajzea je napisao/la:
Elegant je napisao/la:
Ajzea je napisao/la:Kakav Kramar? :roll:
Mirko, ima itekako sta da pokaze.
Mirko ali Kramaric je pokazao, a ima jos i stosta da pokaze. Kramar je kod gurbeta, i daleko je od Mirka..
Evo danima pokusavam dokuciti sta se to pokusalo sa Stanicem na lijevom beku, a zapostavljanjem Mirka koji je na toj poziciji bio vise nego odlican. Valjda nije ime, sta li..
Edis je smatrao da je Kramaric spor i to je osnovni razlog zasto je trazio druga rjesenja na lijevom beku. Cinjenica je da ga je protiv Sirokog Baraban probio dva puta i od tad je to krenulo. Zamjenio ga je i ostalo je poznato...
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 11:38 pm

Bekovi kao sto je Kramaric vise ne prolaze. On ima dobar sut, dobar centarsut ali je jako spor. Od modernog beka se trazi da je dobar u oba pravca, da je brz, da moze probiti po strani, da ima solidan cetrarsut, ako ima dobar i sut to je odlicno..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 251 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija