Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 12:00 am

Da li vam je to opet stari gavran bacio dimnu pred džumu ? Stubovi ili bez njih, pala cijena celika. :rofl:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 12:07 am

 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 12:12 am

Al se brat barbarez nesto zamjerio opasno sa Zaimom... uh.. Sad ispada branim ga, a ustvari samo volim tu drskost kod igrača, mozda sad ne prolazi ali ko se sjeti prosle sezone i derbija i ostalih tekmi, prolaz driblinga 85 posto bio... Kurcevit i eto ti, ja opet vjerujem da ce popraviti segmente koji mu fale jer ne vjerujem da ce udariti na obraz covjeka koji je insistirao na njegovom dovođenju, druga stvar i on sigurno zeli vise i zeli jos, bar ja to tako vidim i mislim.

Valjao je nama Zaja vise nego sto je odmogao, bar iz moje perspektive... ja ga nikad u životu osim na treningu vidio nisam, a niti sam pricao sa njim, ali poslije one finte i gola krupi u kupu, ne mogu na njega riječ, kako god. U suštini nikad nije bezobrazan bio pa uradio ovo ili ono lose po ekipu ili remetio mir, a znamo svi dosta drugih koji su to radili ili rade pa su vise izvikani i cijenjeni nego on.

Odovicu puna podrska da ih dovede u red njega pa sve ostale, ako njega dovede u red imati cemo najucinkovitije krilo u ligi.

Off topic (Vazda prije Zaima nego Zeca samo zbog onog storya poslije otkaza Adi, a Ado je osamnaest miliona puta vise donio Želji nego što je to satirana glava uradila) !
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 12:26 am

ChWilla je napisao/la:
čet avg 16, 2018 11:39 pm
ne napada te ni sarajevo s tri igrača niti ti je tako dalo golove. dalo ti je upravo golove duplanjem na strani gdje krila nisu dobro pratila i bekovi su ostajali 1 na 2. izdvojio ga je i oda, nisu samo forumaši.
Pa eto,valjda je Oda znao kakav je igrač,ne znam šta je očekivao. Znam da su npr. forumaši odmah znali da će Pavić biti u ševi s minimalno dvojicom njihovih. Ali dva solidna gola nije šala dati u onakvoj utakmici i onakvom ambijentu,voljeli mi Zajmovića ili ne. Niko živ ga nimalo ne pohvali,nalijepiše čovjeka i Oda i forumaši, samo čekam zvaničnu da objavi raskid ugovora s njim. Oda je strašan trener,ali previše respektuje Sarajevo i zato još uvijek nema pobjedu protiv njih. Moje mišljenje je da ih se moglo dobiti da su naši postavljeni s mudima. Husref je npr. svoje postavio s mudima,ali ne raspolaže sa kvalitetnim igračima kao mi. Moralo se ovo uzeti i stvarno nije Zajmović krivac što nije,naprotiv bez njega bi glat zijanili
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 12:30 am

Oda ima pobjedu nad Sarajevom 2:1, 2004 godine
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 12:32 am

Sta bi bilo kad bi bilo. Dzenan se vidio nije 90 minuta, ucestvovao u igri malo ili nimalo, u odbrani pomagao kako je pomagao... dao je dva gola, mi uzeli bod i idemo dalje. Da je Veseli tu igrao, mozda ne bi dao 2 gola, ali bi mozda vise kreirao, vise pomagao nazad itd. Sva nasa krila su trenutno nekompletna i nijedan nema sigurno mjesto u prvih 11.

Nego hajmo mi dalje, pobjedom za vikend bi zaokruzili 4 utakmice u 10ak dana sa 3 pobjede i jednim nerijesenim. Pri tome bi rijesili 2 najteze domace tekme i jos dva gostovanja, sasvim solidno. Maksimalna koncentracija protiv ovih azmirovih, oni ce poginut da pobijede, e pa moramo i mi isto.
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 12:41 am

mirzza je napisao/la:
pet avg 17, 2018 12:30 am
Oda ima pobjedu nad Sarajevom 2:1, 2004 godine
Dobro si,do mene. Ali vidi se da ih respektuje više nego što bi trebalo. I u prošlom mandatu isto tako. Ne treba mu to ovaj put,ima duplo bolje igrače, a uz to je također bolji trener od Husrefa duplo...ali nije to sinoć pokazao nažalost. Slijedeći put pametnije i to je to
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 12:46 am

exbabilon je napisao/la:
pet avg 17, 2018 12:32 am
Sta bi bilo kad bi bilo. Dzenan se vidio nije 90 minuta, ucestvovao u igri malo ili nimalo, u odbrani pomagao kako je pomagao... dao je dva gola, mi uzeli bod i idemo dalje. Da je Veseli tu igrao, mozda ne bi dao 2 gola, ali bi mozda vise kreirao, vise pomagao nazad itd. Sva nasa krila su trenutno nekompletna i nijedan nema sigurno mjesto u prvih 11.

Nego hajmo mi dalje, pobjedom za vikend bi zaokruzili 4 utakmice u 10ak dana sa 3 pobjede i jednim nerijesenim. Pri tome bi rijesili 2 najteze domace tekme i jos dva gostovanja, sasvim solidno. Maksimalna koncentracija protiv ovih azmirovih, oni ce poginut da pobijede, e pa moramo i mi isto.
Nekompletna krila,to je jedina istina. E ja uvijek biram onog koji smije pokušati nešto,još kad uz to zabije dva gola u derbiju nema kritikovanja bar za tu utakmicu. Ako dobijemo sisatog,biće to i više nego izvrstan učinak
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 12:48 am

Juce smo bas htjeli lopte da igramo, i bili smo puno bolji u polju i kombinatorici, iz gluposti i spleta nesretnih reakcija primamo golove, i opet smo dva puta u zaostatku pokusavali da igramo svoju igru i tako dodjemo do izjednacenja, jednostavno nije bilo srece, a nije lako dva puta gubiti, od 70.min je nestalo i snage za nesto vise, prije svega Curjuricu koji je nas najkreativniji igrac.
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 1:21 am

Protiv Tuzle mislim da je vakat da Krpic i Curjuric odmore, na njihove pozicije mogu Zajmovic i Arezina jer evidentno je da ova dvojica vec pocinju padati pogotovo sto je Curjuric taj koji sa Krpicem vrsi presing na zadnju liniju iako mislim da on to ne bi trebao vec da bi neko za njega to trebao raditi da bi njega imalo svježeg prema naprijed.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 1:26 am

:rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1:
phpBB [video]
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 1:28 am

:guz: :guz:
slika
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 5:19 am

Ma kakav odmor za Ćurketa i Krpu, realno, od jednog sve kreće, dok drugi završava sve započeto. Prije bi ih "odmorio" u derbiju nego na manjim utakmicama, tu su bodovi pod moranje.
A i mogu i jedan i drugi predeverat bar 60-65 minuta, sasvim dovoljno da dođemo na dva gola viška u odnosu na protivnika.
U prvih 11 vratiti Zeca i Veselog, Haretu dati još jednu šansu jer igramo protiv seljaka šećerovića i sličnih na najgrbavijem terenu, Bakrača ubaciti i to je to.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 6:36 am

Taman kad je vrtoglavo pala, april 2018 sam i dobio info da bi moglo bez stubova :)

Sent from my MI 5s using Tapatalk

 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 7:49 am

Minjore je napisao/la:
pet avg 17, 2018 1:28 am
:guz: :guz:
slika
Svaki put oplacem. :rofl:
 
DobojskiManijak
Postovi: 249
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 8:10 am

jutros tražim po netu članak o stanju/sramoti sinoć travnjaka na Pecari i nema nigdje,siguran sam da je na Grbavici bio onakav travnjak prilikom Euro takmičenja da bi većina portala uključujući i ovaj imala opširan članak o sramoti FK Željezničara i stadiona Grbavica.

Čudno je to koliko smo mi trn u oku svima od Bake Sliškovića,Zenice,Tuzle do onih na Lavoru.

i baš sve ti dajemo i opet malo koliko te volimo......
Jednom Željezničar , uvijek Željezničar...
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 8:39 am

U nasoj ligi Dzeno itekako pravi razliku na terenu htio to neko priznati ili ne. Kad god je igrao imao je nekih prodora jedan na jedan.
U Tuzli se nadam njemu i Veselinovicu na krilima jer jedini znaju driblati.
Zajmovic je nase najefikasnije, najopasnije, najbrze, igra glavom najbolja i najbolje krilo u ovom trenutku.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 8:39 am

DobojskiManijak je napisao/la:
pet avg 17, 2018 8:10 am
jutros tražim po netu članak o stanju/sramoti sinoć travnjaka na Pecari i nema nigdje,siguran sam da je na Grbavici bio onakav travnjak prilikom Euro takmičenja da bi većina portala uključujući i ovaj imala opširan članak o sramoti FK Željezničara i stadiona Grbavica.

Čudno je to koliko smo mi trn u oku svima od Bake Sliškovića,Zenice,Tuzle do onih na Lavoru.

i baš sve ti dajemo i opet malo koliko te volimo......
Ko ih j... Imamo svoj dom, gradimo, uljepšavamo, napredujemo iz dana u dan...A šta će oni pričati, laprdati baš mi je svejedno...Imamo i mi svojih problema u sportskom dijelu i tu trebamo gledati da budemo bolji, jači, da budemo Željo...Nadam se da je sa Odom i tu prekretnica...Nadam se...
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 8:51 am

Morzhy je napisao/la:
pet avg 17, 2018 12:26 am
ChWilla je napisao/la:
čet avg 16, 2018 11:39 pm
ne napada te ni sarajevo s tri igrača niti ti je tako dalo golove. dalo ti je upravo golove duplanjem na strani gdje krila nisu dobro pratila i bekovi su ostajali 1 na 2. izdvojio ga je i oda, nisu samo forumaši.
Pa eto,valjda je Oda znao kakav je igrač,ne znam šta je očekivao. Znam da su npr. forumaši odmah znali da će Pavić biti u ševi s minimalno dvojicom njihovih. Ali dva solidna gola nije šala dati u onakvoj utakmici i onakvom ambijentu,voljeli mi Zajmovića ili ne. Niko živ ga nimalo ne pohvali,nalijepiše čovjeka i Oda i forumaši, samo čekam zvaničnu da objavi raskid ugovora s njim. Oda je strašan trener,ali previše respektuje Sarajevo i zato još uvijek nema pobjedu protiv njih. Moje mišljenje je da ih se moglo dobiti da su naši postavljeni s mudima. Husref je npr. svoje postavio s mudima,ali ne raspolaže sa kvalitetnim igračima kao mi. Moralo se ovo uzeti i stvarno nije Zajmović krivac što nije,naprotiv bez njega bi glat zijanili
naravno da nije šala, on se tu upisao u neke vrlo ekskluzivne klubove. ali sama činjenica da se usprkos tome uopšte raspravlja kako je on igrao govori da ima i druga strana.

a ta "muda"...mi smo odigrali ofanzivnije i napadačkije nego 95% poslijeratnih derbija. i kad nismo gubili. do spreme je i do pameti. i do sudije. nije sve u želji. 70% svih poslijeratnih derbija odigrano je daj samo da mi ne uđe, a gore šta bude. ovaj je potpuno drukčiji bio i mislim da nema mjesta tome.
gradi željo boli te *****
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 17, 2018 8:53 am

Zna li ko kad je prijepodnevni trening?

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 21 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija