Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 9:42 am

kome je ovo dobro, neka ne kuka ni ako sljedeću titulu budemo slavili 2029. godine. doduše moguće je da neki i priželjkuju tako nešto.
gradi željo boli te *****
 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 9:43 am

poslije prospavane noci, kad se sve slegne mogu reci da sam zadovoljan.Nije se lahko 2 puta vracati iz zaostatka ni za puno jace ekipe,a da pri tome nema panike i da cijelo vrijeme pokusavas igrati svoju igru.
Izgubili smo 2 boda, ali smo po meni puno vise dobili. Prekrasnu atmosferu, sve tribine na nogama skoro 90 min i navijanje.Vidimo da imamo nekakvu igru i da idemo u nekom smjeru.Igraci borbeni, publika raspjevana, stadion ljepotica. Sve u svemu jedna prelijepa noc u Dolini Cupova. idemo svi ko jedan dalje igraci,navijaci i uprava. A CILJ SVI ZNAMO !
 
reks1
Postovi: 822
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 9:47 am

LARSSON je napisao/la:
čet avg 16, 2018 2:28 am
Kospa je napisao/la:
čet avg 16, 2018 2:24 am
Jbg da se za vrijeme centarsuta vrati sa prve na drugu branio bi u Liverpulu a ne u Zelji.
Manje više si u pravu, ne vjerujem da bi mnogo promjenilo, ali pogledaj kada ga je lopta preletila kako staje i samo što nije na guzicu pao što golmani imaju običaj kada ih se lobuje, doduše ne iz ove pozicije, i tek kasnije kreće.
Ma maltene na svakom centarsutu je blize onoj stativi s koje strane i dolazi lopta.Generalno je tako
 
Ndare
Postovi: 196
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 7:05 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 9:50 am

O hvaljenju ponasanja hordi koje pojedinci kao eto mogu preko usta prevaliti mozemo se zahvaliti vise zastitnoj mrezi. Bio sam kod tampon zone. Helem na desetine baklji koje su krenule na teren ostale u zastitnoj mrezi jedna se i zaglavila i gorila. Tabla metalna izlaz sto pise iscupana i sa njom mahali i gadjali. Iscupano i stolica nekoliko i sa njima su se okrenuli nama i hvalili. Nema tu nista za pohvaliti sem da su me iznenadili posjetom jer na lavoru ih bude 300 a ovdje oko 800 fino rasporedjenih.
To je neka moja lična odluka, a ja neću da govorim radi čega i da objašnjavam, jer vi to vrlo dobro znate. Ali ako ništa drugo, i ono jedino što mogu da učinim za taj grad pa da se i vi sjetite da sam se rodio u Sarajevu, a znate šta se dešava.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2718
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 9:51 am

barbarez je napisao/la:
čet avg 16, 2018 9:08 am
Gledam sad ovaj drugi gol Sajrajeva. A **** te hljeb jel moguce da se onaj Zaim onako ponasa u odbrani. Lik je u svom svijetu. Znam da je uz Vecu najvise kriv za gol,ali sam se sad dodatno iznervirao,kakav glupan pa strasno. Ne zna on gdje se nalazi.
Buraz, ti si ovdje najžešći u njegovom kritikovanju kako god odigrao, sve pet nije se vracao, dao dva gola za rezultat 2:2. Doprinos njegov i greske koje je napravio ga ipak stavljaju u pozitivan kontekst prije nego u negativan. Da ima sve, sigurno da poslije sezone ne bi mogao ostati nas igrac. Zato ako ti je Zaim nesto uradio, a dobar si drug sa ostalim krilima, potrudi se da i na njega objektivnije gledas jer seres vazda oko svake moguce njegove greške.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Paranoja
Postovi: 203
Pridružen/a: čet nov 30, 2017 9:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 10:05 am

Morat će se opasno vagati za iduće kolo, da li će imati snage Krpić i Čurjurić da opet startaju, a ukoliko ne, da li imamo adekvatne zamjene za njih kako bi osigurali pobjedu. Krpić je dobio dosta udaraca sinoć a i uglavnom je jedan od igrača koji najviše trči i šprinta po meču, ne znam koliko je realno očekivati da može tri takve partije unutar 7/8 dana pružiti a da se ne povrijedi ili znatno osjeti pad u igri.

Ja bih počeo sa ekipom:
Stevanović Bakrač Rodin Pavić
Šaban Blagi
Veselinović Čurjurić Zec
Jazvić

Ukoliko ne zabijemo do poluvremena ubaciti Krpića umjesto Jazvića, Šeha i Arežina da uđu sa klupe kako bi sačuvali i Čurjurića i Stevanovića (pod uslovom da vodimo).
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3527
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 10:05 am

TRAZI SE FCZ, DA URADI POSTER, SKUPILI SMO "5929KM", PA NAM TREBA POSTER ZBOG OBJAVE.

SKUPILI SMO 5929KM OD 11700KM, A TO JE: 50.1%

HVALA!
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 10:06 am

Presli smo 50%!! :)))
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1137
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 10:13 am

Paranoja je napisao/la:
čet avg 16, 2018 10:05 am
Morat će se opasno vagati za iduće kolo, da li će imati snage Krpić i Čurjurić da opet startaju, a ukoliko ne, da li imamo adekvatne zamjene za njih kako bi osigurali pobjedu. Krpić je dobio dosta udaraca sinoć a i uglavnom je jedan od igrača koji najviše trči i šprinta po meču, ne znam koliko je realno očekivati da može tri takve partije unutar 7/8 dana pružiti a da se ne povrijedi ili znatno osjeti pad u igri.

Ja bih počeo sa ekipom:
Stevanović Bakrač Rodin Pavić
Šaban Blagi
Veselinović Čurjurić Zec
Jazvić

Ukoliko ne zabijemo do poluvremena ubaciti Krpića umjesto Jazvića, Šeha i Arežina da uđu sa klupe kako bi sačuvali i Čurjurića i Stevanovića (pod uslovom da vodimo).
:palacgore: Ja bih jos Curjurica odmorio, neka Arezina pocne (mozda Zaim na spicu).
A sto kazes ako bude lose islo ne daj Boze odmah ubacuj Krpica i Ivana.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 10:13 am

 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 10:19 am

plavi kanarinac je napisao/la:
čet avg 16, 2018 9:51 am
barbarez je napisao/la:
čet avg 16, 2018 9:08 am
Gledam sad ovaj drugi gol Sajrajeva. A **** te hljeb jel moguce da se onaj Zaim onako ponasa u odbrani. Lik je u svom svijetu. Znam da je uz Vecu najvise kriv za gol,ali sam se sad dodatno iznervirao,kakav glupan pa strasno. Ne zna on gdje se nalazi.
Buraz, ti si ovdje najžešći u njegovom kritikovanju kako god odigrao, sve pet nije se vracao, dao dva gola za rezultat 2:2. Doprinos njegov i greske koje je napravio ga ipak stavljaju u pozitivan kontekst prije nego u negativan. Da ima sve, sigurno da poslije sezone ne bi mogao ostati nas igrac. Zato ako ti je Zaim nesto uradio, a dobar si drug sa ostalim krilima, potrudi se da i na njega objektivnije gledas jer seres vazda oko svake moguce njegove greške.
Vidi, ako Zaim sebi misli dobro mora raditi na odbrani, jer mi mozemo primiti 5 golova zbog njegovog ne vracanja nazad u nekoj euro tekmi (a tezimo da napravimo euro iskorak), a tamo sigurno nece moci zabiti 2 ili 3. Tako da ovo sinoc nije mjerodavan ucinak za jace utakmice, Zaim ako ne uradi nesto na defanzivi mora igrati samo spica, a zbog njega samog bi bilo dobro da pocne igrati odbranu, vidjeli smo kako to izgleda kada igraju Zec i Veseli, ima ih po cijeloj strani. I ako si ti drug sa Zaimom prenesi mu to, da nije Cristiano Ronaldo i da mora pokrivati svoje igrace, ono je bezobrazno prema svom beku i ekipi, ali ne sumnjam da ce Oda naci nacin da to ispravi kod njega.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 10:23 am

Po pobjedu u Tuzli!
Željezničar ante portas !
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 10:23 am

barbarez je napisao/la:
čet avg 16, 2018 9:26 am
Meni je bas zao sto nisu Zec i Veseli startali. Veseli sinoc zvijer bio. Jazvic se brate i kad zasere,dosta brzo vrati u odbranu i pomogne. Realno oni nama po Sinisinoj strani nisu nista napravili. Frajer trci sa takvom lakocom da to jos nisam vidio kod nas.
Realno mi smo sami sebe sinoc zajebali.
Svjestan je toga i Odovic. Svjestan je on da je igrao sa postavkom kao do sad da bi vjerovatno dobio. Jucer je rizikovao sa Zaimom ,dobio je dva gola i dobio propuh gdje si izgubio 2 boda. Zato i jeste bio onako ljut. Evo brate pogledaj ovaj 2 gol pitara . Ja bi ga paliom nalupao za ono. A onakvih stvari je bilo minimum jedno 15 tak na utakmici.
Nisu nista napravili osim prvog gola kada su i Sinisu prosli jer su 3 igraca bili na njemu jer se krilo nije vratilo nazad (Jazvic).
I Rodin je pred kraj utakmice poceo galamiti na saigrace, tjerati ih naprijed i bodriti. Mogao bi vrlo brzo postati vodja odbrane.
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 10:34 am

Durgo je napisao/la:
čet avg 16, 2018 10:05 am
TRAZI SE FCZ, DA URADI POSTER, SKUPILI SMO "5929KM", PA NAM TREBA POSTER ZBOG OBJAVE.

SKUPILI SMO 5929KM OD 11700KM, A TO JE: 50.1%

HVALA!
Durgo imas poruku ;)
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2622
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 10:39 am

Pomoćni kod zapada odličan. Kod istoka nas oštetio za ofsajd Zaima, glavni se pogubio samo kod nadoknade. Pogledajte snimak, kod gola Jazvića je Krpić igrao rukom (a, da ne govorim da bi i većina evropskih sudija ondje svirala faul na golmanu). Ne kažem da je idealno suđenje bilo, ali je bilo korektno. Nismo oštećeni drastično i, ako je neko zakazao, to je onaj pomoćni kod istoka.

Nevjerovatno da je Jazvić onako često bio u ofsajdu. Brži je puno od njih i da je u svim ofsajd pozicijama bio 2 metra iza, opet bi prije do lopti dolazio. Ne treba njemu da igra na granici ofsajda uopće. Sve što je Oda rekao za Zaima je tačno. Od ostalih igrača spomenuti još samo katastrofalnog Vecu i lošeg Vranješa. Ostali su bili ok, neki malo bolji, neki malo lošiji, ali treba im skinuti kapu jer ona sinoćnja utakmica, onaj tempo, ono je bilo iznad ove lige. Mnogo jače lige se ne bi postidjele ovakve utakmice.

Idemo dalje. Oda majstore!!!
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 10:41 am

Jazviću treba prije loptu gurati u for a ne čekati da bude u ravni sa protivnikom i u većini slučajeva u ofsajde..Njemu može dati loptu u for i kad je 2-3 metra iza protivnika jer će 90% situacija iskoristiti sa svojom startnošću i brzinom..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
nookey
Postovi: 2329
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 10:44 am

Evo i ja kako obećah izvršena dužnost uplate za reflektor...
 
Avatar
Plavanacija
Postovi: 226
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 10:44 am

Kad ce izvjestaj 1921tv?
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 10:46 am

savatihotece je napisao/la:
čet avg 16, 2018 9:07 am
Ja bi malo oko navijanja. Bio sam na sjeveru i tačno je da su oni što se zovu the maniacs isprepadali topovskim udarima ne samo djecu več i odrasle. Mislim da se dobro zna koji su bili, pa im možda ni zabrana ulaska od godinu dana ne bi škodila. Parolu koju su postavili, ne znam jeli ko razumio.
Vatromet brate predugo trajao. A i nema potrebe, nije karneval već utakmica.
Što se tiče izbora navijačkih pjesama, njih nismo ni imali u toku utakmice. Gazi pitare, pitarske čkapi, jbi malo sarajvo, jbi koševo, jbi Husrefa i nije za pohvaliti. Više je za nekih erotskih filmova. A da ne govorim o Ko ne skače mrzi Želju. To je toliko isprofanisano na utakmicama reprezentacije pogotiovu naše i Slovenačke da mi se gadi.
Uostalom ovo jbi treba apsolutno izbacit iz repertoara. Pa 10 % gledalaca na Grbavici su žene i djeca.
Prave navijačke pjesme se na Grbavici pjevaju prije utakmice. Jel zabranjeno pjevati Grbavicu ili Dunavom brodovi plove dok je utakmica u toku?
Ovo je nase jedno od boljih izdanja u zadnjih par godina na derbijima. Pitari se nisu culi,istok i sjever kad se ukljuce pogotovo tada.

Bakljada i vatromet fenomenalni, ne znam zasto je tebi to smetalo. A vidim da si pljuvac neki jer nemas nista pozitivno reci.

Udarna parola meni stvarno odlicna, a ostale manje parole su imale "smisla" ko se razumije prozvali neke njihove ljude.

Oni baklju baci neki lik ispod wc poslije dodje dino i gleda ga. A i pitari bi bacali nego je njima prelosa situacija na tribini pa se nisu ni organizovali, stvarno smo ih silovali.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 10:51 am

za razliku od prethodnih dugih i glupih, ove baš kratke i dobre...
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, black64, Majestic-12 [Bot], milanribar i 210 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija