Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2992
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 8:50 am

Utakmica kao utakmica zaista dobra. Uvazavajuci cinjenicu da smo sa Odom vec nekih 15-20 dana mi tek polako pocinjemo liciti na ekipu i pocinjemo graditi stil igre koji trener preferira. Takodje treba uzeti činjenicu da u ekipi imamo dosta novih igraca i da je optrebno jos dosta vremena da se sve to ukomponuje.

Sto se tice utakmice , Sarajevo nam je samo dva puta konkretno zaprijetilo a to je bila odbrana Kjosevskog u prvom i pred kraj kada su fulili nemoguce. Oba gola su plod nasih gresaka prvenstveno golmana koji se ne zna odvojiti od linije gola i koji ne zna uhvatiti jednu loptu vec istu izbija rukama u peterac na nogu protivnockom igracu.
Sudija(e) i njihove gresko, pa bilo ih je bezbroj. U prvom poluvremenu propusta dati cist zuti karton kada je fauliran Jazvic i kada je pustio prednost, zatim skakanje igraca Sarajeva na njega on ne smije dati karton, o pomocnim se da diskutovati na siroko. Sigurno su u barem dvije-tri situacije pogresno procijenili ofsajd a sve su bile izgledne sanse.

S obzirom da smo se dva puta vracali iz rezultatskog zaostatka, misljenja sam da je Odovic jedinu gresku napravio sa Vranjesom, kako je on usao mi smo tada definitivno izgubili sredinu terena i onda su sve nase akcije isle od Bogicevica i Rodina a ne od njega. Pa taj covjek je toliko spor da ne moze ni svoju sjenku stici, i u par navrata je pitarima prodao loptu iz kojih su kreirali opasne napade.

Sto se tice navijanja pozitivno sam se iznenadio atmosferom i brojkom navijaca. Debila koji je zapalio plasticnu travu treba pronaci i dozivotno mu zabraniti pristupe utakmici. Takodje ekipicu na sjeveru koja se fura na Grobare i nesto navijaju za sebe takodje treba odstraniti jer su bacili nekoliko topovskih udara gdje su istraumirali djecu koja su dosla sa roditeljima da gledaju utakmicu.

Sve u svemu dobra utakmica, i uzme li se u obzira da smo protiv glavnih konkurenata uzeli 4 boda nije toliko lose, idemo sada u Tuzlu, potrebno je malo izmjesati ekipu i pokusati donijeti tri boda.
Alea iacta est!
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 8:53 am

alombardo je napisao/la:
čet avg 16, 2018 8:44 am
HAHAHHA Govnara na ggba. I nije husref slučajni onako najvljivao pobjedu imao je garancije u suđenju vjerujte. Zašto nije sudio peljto šta mislite
A ruku na srce brate. Ja sam onom na zapadu sve po spisku jebao na utakmici. A sinoc gledam frajer greske nije imao. Tacno je da je Ibrisimbegovic mrtvi pitar kao sto mu je i babo bio. To je ovaj genijalac sto komentarise sad na BHT. Kriminalac stari iz doba Pusine,Prolica i kompanije. Sto se tice ponistenog gola ,zapamti da ce po njemu biti faul nad golmanom uz dodatak,cak ga je Krpic mrko pogledao,sto zasluzuje javnu opomenu,koju je sudac morao dati Krpicu zbog mrskoce u pogledu. Takodjer i ovaj igrac Zeljeznicara sa brojem 90,je trebao biti javno sankcionisan opomenom,jer je pucao po golu a vidio je da je lopta ispala decku iz ruke,sto znaci da je bila njegova.
Eto tako nekako ce bit objasnjenje.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3527
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 8:53 am

Gledam ove golove jutros, ovaj Vedran je stvarno kur.ac od golmana...

Nisam neko ko pljuje igrace i uvijek pokusavam naci nesto pozitivno, al stvarno lik je preloš... u zadnjih 20 godina nismo imali goreg golmana...

Igrali smo lopte, to je ono sto me raduje... titula je nasa ove godine!!!!!
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 8:55 am

LARSSON je napisao/la:
čet avg 16, 2018 2:11 am
Dženan samo da zna kad treba stati bio bi bog otac, danas naniže par igrača ali da može kako zaobišao bi golmana i nabio loptu u aut da dokaže da može
Bas vala.

Jesam li ja lud ili ne shvatam kako vam je sudjenje korektno, nama je ponisten cist gol i jos dvije sto postotne neopravdano prekinute.
Linijskom na zapadu kapa dole. Nevjerovatno kako je posao odradio..
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 8:56 am

barbarez je napisao/la:
čet avg 16, 2018 8:53 am
alombardo je napisao/la:
čet avg 16, 2018 8:44 am
HAHAHHA Govnara na ggba. I nije husref slučajni onako najvljivao pobjedu imao je garancije u suđenju vjerujte. Zašto nije sudio peljto šta mislite
A ruku na srce brate. Ja sam onom na zapadu sve po spisku jebao na utakmici. A sinoc gledam frajer greske nije imao. Tacno je da je Ibrisimbegovic mrtvi pitar kao sto mu je i babo bio. To je ovaj genijalac sto komentarise sad na BHT. Kriminalac stari iz doba Pusine,Prolica i kompanije. Sto se tice ponistenog gola ,zapamti da ce po njemu biti faul nad golmanom uz dodatak,cak ga je Krpic mrko pogledao,sto zasluzuje javnu opomenu,koju je sudac morao dati Krpicu zbog mrskoce u pogledu. Takodjer i ovaj igrac Zeljeznicara sa brojem 90,je trebao biti javno sankcionisan opomenom,jer je pucao po golu a vidio je da je lopta ispala decku iz ruke,sto znaci da je bila njegova.
Eto tako nekako ce bit objasnjenje.
Ma taj linijski sudija je stvarno odradio posao dobro. Koliko god islo na nasu stetu, svaki je ofsajd bio. Onaj na Istoku nas je handrio.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 8:58 am

Cipiripi nije bas da nam je je Sarajevo dva puta zaprijetilo. Dali su 2 pacerska gola,a imali su sanse dobre. Imao si Hebibovica u 1 pol.Imao si onaj sut glavom prije gola Rahmanovica.
Pa si imao onu precku,pa sut glavom Ahmetovica. Pa si imao opet Ahmetovica kad Veca odbrani na prvu kad je pucao. Pa Adukor zakasni,pa prije toga onaj korner kad sve nase prodje a oni pored gola opalise. Bili su i oni opasni,ali sve zbog nasih gresaka po lijevoj strani.
 
alombardo
Postovi: 985
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 9:01 am

Samo vi budite korektni ko i klub, pa će nas pišati redovno
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 9:03 am

barbarez je napisao/la:
čet avg 16, 2018 8:16 am
Kako ono nasi genijalci zapalise plavu travu. Pa stvarno nemam rijeci. I jos sam znso da niko nece minutu pritrcati da to ugasi,dok Pekic ne bude trcao sa kraja na kraj terena.
Bilo je jos par 'genijalnih poteza' pa tako frajer na sjeveru lomi stolicu u Zelji da gadja sudiju i baca na nekog naseg navijaca na sjeveru.
Ili ona grupa navijaca na SZ koji su bacali ko zna sta u prolaz gdje je hitna tako da su otjerali ljude sa djecom koji su dosli da gledaju utakmicu, ko da je 92-a godina.
Utakmica dobra, borbena, a mi slabo usli u istu, pitari su bili puno vise naspanovani, imali vise zelje, bili brzi. Oba gola primljena postoji vise gresaka a mene je iznerviralo ne vracanje u odbranu Jazvica i Zaima i neka je to Oda objasnio jer bi se opet Zaim dizao ko igacina, a frajer propuh u odbrani. Njega ili treba drzati na spicu ili na krilu protiv slabijih protivnika.
Da su startali Asim i Veseli bilo bi puno bolje, ali eto.
Hare se vidio nije, i veza je totalno podbacila, Cukija su zatvorili koliko su mogli.
Odbrana dosta gresaka kao sto Oda rece, Sinisa nekako najbolji u odbrani, Rodin samo dize ruke sta je ono kao da se pravda za svaki pas. Sindikalac opet po svom, ode na centar, Ahmetovic ga okrene ko dijete, napravi rupu u odbrani i brane se trojica i iz te konfuzije primis gol, jos kada imas na golu isprepadanog golmana koji je sve gori i gori dobijes sto dobijes.
Na kraju je remi realan ishod, mi smo imali vise loptu, oni bolje sanse. Drago mi je sto Oda sve rece sa cim je nezadovoljan a to se ponavlja vec duze vrijeme, treba raditi da se to ispravi.
Zec i Veseli su bili puno bolji izbor sinoc od ovakvih krila.
 
Avatar
savatihotece
Postovi: 77
Pridružen/a: čet okt 20, 2016 10:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 9:07 am

Ja bi malo oko navijanja. Bio sam na sjeveru i tačno je da su oni što se zovu the maniacs isprepadali topovskim udarima ne samo djecu več i odrasle. Mislim da se dobro zna koji su bili, pa im možda ni zabrana ulaska od godinu dana ne bi škodila. Parolu koju su postavili, ne znam jeli ko razumio.
Vatromet brate predugo trajao. A i nema potrebe, nije karneval već utakmica.
Što se tiče izbora navijačkih pjesama, njih nismo ni imali u toku utakmice. Gazi pitare, pitarske čkapi, jbi malo sarajvo, jbi koševo, jbi Husrefa i nije za pohvaliti. Više je za nekih erotskih filmova. A da ne govorim o Ko ne skače mrzi Želju. To je toliko isprofanisano na utakmicama reprezentacije pogotiovu naše i Slovenačke da mi se gadi.
Uostalom ovo jbi treba apsolutno izbacit iz repertoara. Pa 10 % gledalaca na Grbavici su žene i djeca.
Prave navijačke pjesme se na Grbavici pjevaju prije utakmice. Jel zabranjeno pjevati Grbavicu ili Dunavom brodovi plove dok je utakmica u toku?
Brčko brčacima, Željo manijacima
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2992
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 9:07 am

Nama treba golman i to sto prije. Zaimovic je toliko neodgovoranm u odbrani da je to nevjerovatno, mali Pavic je cijelu utakmicu sam drzao lijevu stranu momak je samo trcao gore dole i zaista je bio neprikosnoven. Ono sto mi je zapalo za oko kada smo presli na formaciju sa tri igraca nazad mali Stevanovic par puta sam stoji na protivnickoj polovini i ima cistu stranu da krene naprijed niko mu ne daje loptu. Sinoc nam je u drugom poluvremenu falio Zec jer se je vidjelo da je ulaskom Veselinovica nasa igra prema naprijed postala dosta brza i opasnija.
Alea iacta est!
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 9:08 am

Gledam sad ovaj drugi gol Sajrajeva. A **** te hljeb jel moguce da se onaj Zaim onako ponasa u odbrani. Lik je u svom svijetu. Znam da je uz Vecu najvise kriv za gol,ali sam se sad dodatno iznervirao,kakav glupan pa strasno. Ne zna on gdje se nalazi.
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 9:12 am

Kod drugog gola pitara čini mi se da je kod ubacaja lopta malo promijenila smjer i iznenadila Vecu pa zato onakva nj reakcija
Faul na golmanom Sarajeva je bio. Momak izašao, sa obje ruke na lopti, njega ne smije više niko dirati jer je faul i ispravno je sudija svirao.
Ofsajd zadnji nakon pasa Arezine za Zajmovica oko 83' nije bio.
Malo realno gledati stvari nije na odmet.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 9:16 am

Mene raduje što smo mi proigrali u pravom smislu. Ima se šta vidjeti na Grbavici. Perverzija travnjak i smislene akcije i pasovi. Oda kapa dole za ovo kratko vremena se već vidi tvoj rukopis i raja to cijeni i podržava. Nadam se da će ovakav pristup i igra povećati prosjek na tribina, to bi me najviše obradovalo, da vratimo raju na stadion, da na taj način popravimo i budžet kluba. Što se mene tiče, o tituli i ne razmišljam, ne zato što je prerano, nego što mi je više u interesu da vratimo ljude, povjerenje, napravimo taj kontinuitet i počnemo igrati pravi fudbal, napravimo bar to jedno pretkolo više za početak. Sa punim tribinama, ovakvom podrškom kao sinoć, napretkom u igri, rezultati neće sigurno biti loši. Nemojmo Odi visiti u startu za vratom i skandirati svaku tekmu "hoćemo titulu".

Ćurka je fantastičan, ljepota ga gledati, kakav pregled igre, kretanja, pasovi... Bekovi su nam odlični ove sezone, samo ta krila da ih defanzivno isprate bit će bomba.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 9:17 am

korektan znači priznati kad nešto jeste. a ne poklopiti se kad nije...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 9:23 am

storm_raider je napisao/la:
čet avg 16, 2018 7:09 am
Samo na Grbavici ti moze doci sudija, ostetiti te par puta i otici kuci mirno da spava. Pa ovo nije normalno. Haris Kaljanac ce ostati zapamcen kao bivsi igrac Sarajeva, koji je sudio derbi sa Sarajevom i direktno nas ostetio.
Drug, ozbiljniji si lik to znam. Znas i sam da je sad kasno za bilo sta. Juce smo nas nekoliko (@avlami ....) upozoravali na moguce posljedice.
Zamjeram svima onima koji su mogli, na bilo koji nacin reagovati, a nisu, na ovakvo sramotno delegiranje sudija, koje ne bi proslo nigdje na svijetu SIGURNO.
Storme sad je kasno.
Sljedeci put ce nam suditi: benjo videoton isovic, svrakic, braco gumena glava, i mi cemo sutiti jer to smo navikli i to najbolje znamo.
Zivot prolazi pored nas.
Nama ovakvim kakvi smo se nikad nece priznati osvojena titula iz 1946 godine, jer sutimo, k'o mulci.
Onaj ko misli da bi se ZUBANDAN ikad desio da UEFA nije poslala sudije, taj nema pojma. Izgubili bi 3:0 i to bi nam bilo OK jer "imaju bolju ekipu" , sutili bi.
Storme pravovremenost je vrlina.
Ko ne uci na greskama ne zasluzuje sazaljenje.
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 9:26 am

mirzza je napisao/la:
čet avg 16, 2018 9:03 am
barbarez je napisao/la:
čet avg 16, 2018 8:16 am
Kako ono nasi genijalci zapalise plavu travu. Pa stvarno nemam rijeci. I jos sam znso da niko nece minutu pritrcati da to ugasi,dok Pekic ne bude trcao sa kraja na kraj terena.
Bilo je jos par 'genijalnih poteza' pa tako frajer na sjeveru lomi stolicu u Zelji da gadja sudiju i baca na nekog naseg navijaca na sjeveru.
Ili ona grupa navijaca na SZ koji su bacali ko zna sta u prolaz gdje je hitna tako da su otjerali ljude sa djecom koji su dosli da gledaju utakmicu, ko da je 92-a godina.
Utakmica dobra, borbena, a mi slabo usli u istu, pitari su bili puno vise naspanovani, imali vise zelje, bili brzi. Oba gola primljena postoji vise gresaka a mene je iznerviralo ne vracanje u odbranu Jazvica i Zaima i neka je to Oda objasnio jer bi se opet Zaim dizao ko igacina, a frajer propuh u odbrani. Njega ili treba drzati na spicu ili na krilu protiv slabijih protivnika.
Da su startali Asim i Veseli bilo bi puno bolje, ali eto.
Hare se vidio nije, i veza je totalno podbacila, Cukija su zatvorili koliko su mogli.
Odbrana dosta gresaka kao sto Oda rece, Sinisa nekako najbolji u odbrani, Rodin samo dize ruke sta je ono kao da se pravda za svaki pas. Sindikalac opet po svom, ode na centar, Ahmetovic ga okrene ko dijete, napravi rupu u odbrani i brane se trojica i iz te konfuzije primis gol, jos kada imas na golu isprepadanog golmana koji je sve gori i gori dobijes sto dobijes.
Na kraju je remi realan ishod, mi smo imali vise loptu, oni bolje sanse. Drago mi je sto Oda sve rece sa cim je nezadovoljan a to se ponavlja vec duze vrijeme, treba raditi da se to ispravi.
Zec i Veseli su bili puno bolji izbor sinoc od ovakvih krila.
Meni je bas zao sto nisu Zec i Veseli startali. Veseli sinoc zvijer bio. Jazvic se brate i kad zasere,dosta brzo vrati u odbranu i pomogne. Realno oni nama po Sinisinoj strani nisu nista napravili. Frajer trci sa takvom lakocom da to jos nisam vidio kod nas.
Realno mi smo sami sebe sinoc zajebali.
Svjestan je toga i Odovic. Svjestan je on da je igrao sa postavkom kao do sad da bi vjerovatno dobio. Jucer je rizikovao sa Zaimom ,dobio je dva gola i dobio propuh gdje si izgubio 2 boda. Zato i jeste bio onako ljut. Evo brate pogledaj ovaj 2 gol pitara . Ja bi ga paliom nalupao za ono. A onakvih stvari je bilo minimum jedno 15 tak na utakmici.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 9:29 am

Kako izgleda sa reflektorom? Zna li neko status, koliko se prikupilo.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 9:29 am

u normalnoj državi i savezu, ovako nešto bi se moglo desiti samo da je u pitanju neki mažić ili skomina, neko ko hajmo reći odskače za dvije klase od ostalih po međunarodnim mjerilima. a i tu bi gledali da izbjegnu glavobolju, priče i prozivke...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 9:30 am

ellaxaz je napisao/la:
čet avg 16, 2018 9:23 am
storm_raider je napisao/la:
čet avg 16, 2018 7:09 am
Samo na Grbavici ti moze doci sudija, ostetiti te par puta i otici kuci mirno da spava. Pa ovo nije normalno. Haris Kaljanac ce ostati zapamcen kao bivsi igrac Sarajeva, koji je sudio derbi sa Sarajevom i direktno nas ostetio.
Drug, ozbiljniji si lik to znam. Znas i sam da je sad kasno za bilo sta. Juce smo nas nekoliko (@avlami ....) upozoravali na moguce posljedice.
Zamjeram svima onima koji su mogli, na bilo koji nacin reagovati, a nisu, na ovakvo sramotno delegiranje sudija, koje ne bi proslo nigdje na svijetu SIGURNO.
Storme sad je kasno.
Sljedeci put ce nam suditi: benjo videoton isovic, svrakic, braco gumena glava, i mi cemo sutiti jer to smo navikli i to najbolje znamo.
Zivot prolazi pored nas.
Nama ovakvim kakvi smo se nikad nece priznati osvojena titula iz 1946 godine, jer sutimo, k'o mulci.
Onaj ko misli da bi se ZUBANDAN ikad desio da UEFA nije poslala sudije, taj nema pojma. Izgubili bi 3:0 i to bi nam bilo OK jer "imaju bolju ekipu" , sutili bi.
Storme pravovremenost je vrlina.
Ko ne uci na greskama ne zasluzuje sazaljenje.
Slazem se. Meni je zao sto ovaj medijski partner nije reagovao. A morali su. Nije da nisu znali.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 939
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 9:35 am

Sinoc sudija mozda kiksao kad je svirao ofsajd zaimu kad je krenuo tamo sa zapada i bio bi 1 na 1. Ostalo bez greske. Igrali smo fudbala, to me raduje. Hvala pitarima na koliko toliko dostojanstvenom ponasanju na nasem stadionu.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 40 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija