Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 2:50 am

Bogi je babo najaci nas igrac :lol:
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 6:25 am

Ponistio nam gol radi faula nad golmanom, kasnije ce reci da je bila ruka.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 7:09 am

Samo na Grbavici ti moze doci sudija, ostetiti te par puta i otici kuci mirno da spava. Pa ovo nije normalno. Haris Kaljanac ce ostati zapamcen kao bivsi igrac Sarajeva, koji je sudio derbi sa Sarajevom i direktno nas ostetio.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 7:51 am

Dobro jutro

Sinoc je nas Zeljo igrao lopte

Idemo dalje

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
5. - 7. Okt 1992.
 
ublehas
Postovi: 1015
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 8:13 am

NEZALAGANJE je napisao/la:
čet avg 16, 2018 1:57 am
Dacu kratak komentar nakon sto sam ponovo pregledao tekmu,poslije "zive igre"...
Mozemo biti nezadovoljni rezultatom,ali igrom(uz greske koje je vec i Oda naveo) i smjerom u kojem sve ovo ide itekako mozemo biti zadovoljni.Raja to osjeti,prepoznaje i otuda ovoliki entuzijazam i podrska. :zeljeznicar1:

Ono sto mi je pojelo zivce na tekmi,a evo sad i nakon snimka su Vecine reakcije. :oops1: Ljudi dragi,ovdje se nesto pod hitno mora poduzeti.Svaki je.beni prekid mi strepimo.Uzasan osjecaj za igru,bespotrebno nekakvo smirivanje :roll: kad god uhvati loptu,katastrofalna ispucavanja i slag na tortu,opet kiksevi u velikim i znacajnim utakmicama o kojima sam vec i pisao.NEDOPUSTIVO!! :psujem:

P.S.Zamolio bih vas da prestanete pisati o sudjenju ko kakve babe.Eto nas ko pitari kme-kme.Glavni sudija,po meni,jako dobro odradio posao.Ono sto mu jesu bile greske i to jedna bas velika je neopravdano ponisten gol Jazvica i vrlo mala nadoknada vremena.Sto se tice pomocnika,onom na Zapadu treba dici spomenik i da Bogdo imamo vise onakvih sudija.Covjek je svaku situaciju bio upravu,svaku!Ovaj na istoku je fulio onaj jedan ofsajd Zajmovica,ali i to nije bas bilo toliko ocigledno.
Je li to ona situacija kada je Veca poslao dugu loptu?
Meni se čini i da je Jazvićev go opravdano poništen. Ako sam dobro vidio, Krpić je rukom zakačio Kovačevića i ovom je isplala lopta.
Sudija je morao dati više kartona pitarima. Neko je morao dobiti crveni poslije onog divljanja na poluvremenu, a i u tekmi im je mogao dati još koji žuti.
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 8:16 am

Kako ono nasi genijalci zapalise plavu travu. Pa stvarno nemam rijeci. I jos sam znso da niko nece minutu pritrcati da to ugasi,dok Pekic ne bude trcao sa kraja na kraj terena.
 
alombardo
Postovi: 985
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 8:22 am

Zajmovića je odlično prokomentarisao oda, nije kompletan igrač. Opet je nekoliko puta izradioo pavica za pas i izgubio loptu
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 8:22 am

barbarez je napisao/la:
čet avg 16, 2018 8:16 am
Kako ono nasi genijalci zapalise plavu travu. Pa stvarno nemam rijeci. I jos sam znso da niko nece minutu pritrcati da to ugasi,dok Pekic ne bude trcao sa kraja na kraj terena.
Kasnije cu o utakmici, a ovdje bi samo da nabijem na qrac onog ko je to uradio. Gledam i tacno me dusa boli. Treba i pitare pohvaliti ako su svojevoljno bili “normalni”, a ako nisu onda obezbjedjenje na ulazu.
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
alombardo
Postovi: 985
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 8:23 am

barbarez je napisao/la:
čet avg 16, 2018 8:16 am
Kako ono nasi genijalci zapalise plavu travu. Pa stvarno nemam rijeci. I jos sam znso da niko nece minutu pritrcati da to ugasi,dok Pekic ne bude trcao sa kraja na kraj terena.
SRAMOTA ZAISTA
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 8:23 am

dabogda vas izdalo usred sljedeće utakmice, eno sad se stalno dešava, samo padneš i dođe prosektura...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Schwarz
Postovi: 157
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 8:24 am

Po obicaju ekipa koja je u boljoj formi, ne pobijedi na derbi.Tako i veceras. Curjuric nas najbolji igrac, kako samo covjek igra.Tako jednostavno, a ucinkovito. Jazvic se odlicno krece i par puta su nasi kasnili s predajom lopte pa je zbog toga i bio u ofsajdu.Meni se nije svidjelo drugo poluvrijeme kad je usao Vranjes.Nekako smo se izgubili na sredini. Iako je Hare bio los u prvom, mislim da smo dosta bolje izgledali s njim u igri nego kad je usao Vranjes.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge."
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 8:27 am

barbarez je napisao/la:
čet avg 16, 2018 8:16 am
Kako ono nasi genijalci zapalise plavu travu. Pa stvarno nemam rijeci. I jos sam znso da niko nece minutu pritrcati da to ugasi,dok Pekic ne bude trcao sa kraja na kraj terena.
Normalniji pitari bili od tog genijalca. Ne mogu da vjerujem.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
alombardo
Postovi: 985
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 8:29 am

I vedrane kakav si ti kapiten. Pitari u zadnjoj minuti prvog navalili na sudiju zbog faula koji je bio, trebaop biti bar crveni. A naši ni jednom ne opkoliše sudiju za onaku krađu. Jednostavno glavonja musref i sabrine nisu smjeli izgubiti derbi, ende. Bakrač mora igrati
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 8:33 am

Bravo Željo! Bravo Manijaci!
Bravo bravoooo!!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 8:33 am

imaće gdje izgubiti. džaba je sve kad nemaš klub. onda je sve paušalno i privremeno.
gradi željo boli te *****
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 8:36 am

alombardo je napisao/la:
čet avg 16, 2018 8:22 am
Zajmovića je odlično prokomentarisao oda, nije kompletan igrač. Opet je nekoliko puta izradioo pavica za pas i izgubio loptu
Ma brate ja ovo cijenim kod njega. 90 % trenera i navijaca bi usutila 2 gola i pravili bi se budale. Mi smo pitarima omogucili da nam naprave dosta problema upravo zbog njega.
Paradoks je nesto reci ,ali zvuci smijesno kad se kaze osim 2 gola,frajer je bio kriminalan u kretnjama,u defanzivi i u jos mnogo stvari.
Zato mi je jako drago da Oda ovako govori. Ako me sjecanje dobro sluzi,Odovic nikad nije imao ovakve nastupe u medijima u ranijim mandatima. Samo u kost majstore. Ono za cuvanje igraca na 10 metara je nedopustivo. I jos kad krene da ga ganja,tacno vidis da nije to prirodno ni trcanje i da on nema snage i osjecaja za to. Eno i Jazvic je slicne konstitucije ali frajer leti po terenu. Velika vecina njegovih ofsidea je ba jer kasno reaguju iz veznog reda. Arezina to dobro prati inace,on bi podvalio Filipu par lopti ali eto steta. Nekako imam osjecqj da smo sami sebe zajebali sinoc. Primis 2 pacerska gola, sve sanse su plod lose lijeve strane nase,gdje Pavic ne moze sam to zatvarat.
 
Paranoja
Postovi: 203
Pridružen/a: čet nov 30, 2017 9:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 8:37 am

Brkoo je napisao/la:
čet avg 16, 2018 12:39 am
Ponisten cist gol Jazvica (pocetak drugog poluvremena), Krpic nije faulirao golmana sarajeva, ja sam i prije utakmice pisao o tome da ce lik navlaciti sarajevu. Druga stvar je bar minimalno 3 nepostojeca ofsajda, to su 3 ciste 100% sanse za gol, ne jedna, nego 3. Nasi sute, nastavite samo da ga pusite savezu. Nek nam i na kosevu sudi sudija koji navija(ne simpatise, nego navija) za sarajevo.

Sto se tice nase igre na momente dobra, akcija za prvi gol je odlicna, ono se rijetko vidja kod nas, Ivane doktore :klanjase2:

Prica neki lik na sjeveru da je cuo da za par dana treba da predstavimo neko top pojacanje, navodno napadac. Nama pored napadaca fali i dobar golman i dobar box to box veznjak. Kjosevski je katastrofalan, iz utakmice u utakmicu sve gori i gori.

Moj Oda, pusti suplju pricu na pressu i kritikovanje jednog igraca. Da si rekao da sad Kjosevski brani ko neka nana od 90 godina i da je Vranjes hodajuci mrtvac na terenu( ja ga na termin sa rajom ne bi zvao kakav sad kvalitet ima, jos sam se sa ljudima ovdje bukvalno svadjao jer par mjeseci pisem da lik nije ne bi mogao da bude ni rekreativac koliko je los), to bi bilo druga prica. Oda, pokazi muda tamo gdje ih moras pokazati, trazi pojacanja na pozicijama na kojima nam fale igraci, trazi novog kondicionog trenera. Nemoj biti picka ko u proslom mandatu, da samo sutis i odobravas sve sto se dogadja, ako to budes radio, ja te necu zaliti kad dobijes otkaz..
Ovaj post pokazuje da smo smijurija od kluba i navijača u prethodnih par godina i jedan od razloga zašto nas vjerovatno i imalo ozbiljni i dobri treneri odbijaju. Frajer remiziro u najvećem derbiju i kao već mu se klima stolica poslije tri kola i ***** je. Bože sačuvaj, navijajte za City i Barsu, tamo je možda realno imati takva očekivanja gdje poslije jednog poraza se treneru klima stolica već.

Najviše od svega bi volio da kroz godinu dvije dođe opet Osim (poslanik naših navijača) da vidim baš da li bi i tu reakcije bile iste poslije jedne izgubljene utakmice gdje Osim pojma nema, gdje je izgubio svlačionicu i kako nema muda. Ljepša su vremena bila dok nije bilo ovih foruma i fejsbuka, sad raja samo negativnu energiju širi, čim se najmanja prilika dobije za to.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 8:38 am

Ovo je nesto novo od Odovica, to je definitivno.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 8:42 am

storm_raider je napisao/la:
čet avg 16, 2018 8:27 am
barbarez je napisao/la:
čet avg 16, 2018 8:16 am
Kako ono nasi genijalci zapalise plavu travu. Pa stvarno nemam rijeci. I jos sam znso da niko nece minutu pritrcati da to ugasi,dok Pekic ne bude trcao sa kraja na kraj terena.
Normalniji pitari bili od tog genijalca. Ne mogu da vjerujem.
Ma ne cudi me brate,kakvih papaka sam se nagledao jucer cekajuci da udjem i dok sam izlazio. Nema to ni stida ni srama i jos konta da je lud. Dok ne bude jug reagovao onako ko raja na sjeveru,kad su pukli onaj topovski,nista od svijesti nasih navijaca. Pitari jucer ispali vrlo korektni po tom pitanju.
 
alombardo
Postovi: 985
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 8:44 am

HAHAHHA Govnara na ggba. I nije husref slučajni onako najvljivao pobjedu imao je garancije u suđenju vjerujte. Zašto nije sudio peljto šta mislite

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 57 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija