Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 1:28 am

Simply Blue je napisao/la:
čet avg 16, 2018 1:24 am
LARSSON je napisao/la:
čet avg 16, 2018 1:09 am
Jel ovo zaim bakraču gestikulira šta će mu biti posije meča :placeodsmijeha:
Isto pomislih..mučki provokator

Pitao si za ofsajde,....u drugom..ono sto sam zapamtio..jedan je okruglo 70 min...ovaj drugi 82-83 min...
Taj u 70oj kada je Veca nabio bio je, ovaj drugi ne

slika
 
Avatar
BlueSide
Postovi: 445
Pridružen/a: pon maj 15, 2017 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 1:29 am

A ovdje su mnogi pisali kao sta ima veze sto nam sudi pitar...kao profesionalc je on, gleda sebe..hahaha

Jucer je neko dobro napisao, pisacemo mi poslije utakmice ali tada ce biti kasno..tj. to upravo radimo ali je kasno
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 1:31 am

Kjosevski kada je tek stao na gol i ovaj Kjosevski.. Drasticna razlika, daleko je bolji bio.
 
Avatar
Southboy
Postovi: 390
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:55 pm
Lokacija: dolina čupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 1:31 am

E kad bi smjeli da nas ovako kolju da imamo Amara na klupi..nikad! Ne bi ni smjeli delegirat ovog pedera bivseg manekena.Svaku odluku bi sudija 2 puta u sebi preispitivao dok ne stavi pistaljku usta.

A mogu misliti kako bi Baka reagovao poslije 90 min i na onu prvu reakciju kad ga kamera pita pored aut linije...Vec zamisljam kako bi pjenio na ofsajde i 3 ponistena gola i rukom mahao ko majmnum :rofl: :placeodsmijeha:

Nama je manchester city ovaj tuzla najbitnija utakmica do sada.Ako uzmemo 3 boda ovaj bod ce doci do izrazaja tek a ako kiksamo jbg nece valjati..
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 1:33 am

Za Kjosevskog ne znam šta reći, primi rahljav gol, skine nemoguće, ali opet yebi ga golman si, tvoje je da braniš a ne ako ti se omakne pa odbraniš a zajebeš.

183 visokg, premalo je to, bez 188-190 ništa.

Jazvić u tri koraka pređe cijeli teren
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 1:34 am

LARSSON je napisao/la:
čet avg 16, 2018 1:28 am
Simply Blue je napisao/la:
čet avg 16, 2018 1:24 am
LARSSON je napisao/la:
čet avg 16, 2018 1:09 am
Jel ovo zaim bakraču gestikulira šta će mu biti posije meča :placeodsmijeha:
Isto pomislih..mučki provokator

Pitao si za ofsajde,....u drugom..ono sto sam zapamtio..jedan je okruglo 70 min...ovaj drugi 82-83 min...
Taj u 70oj kada je Veca nabio bio je, ovaj drugi ne

slika
sad ce savez crtati opet linije!
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 1:34 am

Jos nesto, ono sto je rekao Minjore za Bogija nakon tekme u Ugljeviku, veceras sam se i ja u to uvjerio. Nakon zutog kartona za Vranjesa, vraca njega i Arezinu da ne bi ulazili u pricu sa sudijom, te postavlja ostale igrace na prekidu. Isto tako u prvom poluvremenu, gradi loptu da je Vedran pokupi. Vedran kasni i Bogi spuca laznjak Ahmetu, posla ga na Pofalice. Ne volim ga ni ja, ali treba biti iskren i reci da je pravi lider na terenu.
 
Avatar
amar92
Postovi: 1608
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 1:34 am

Brkoo je napisao/la:
amar92 je napisao/la:
čet avg 16, 2018 1:14 am
Vedran je u najmanju ruku sukrivac kod oba gola, isto tako je sjajno odbranio sut Ahmetovica. Svi smo svjesni Vecinih golmanskih mana, ali ko to ima boljeg golmana u ligi? Niko. Kakav da je, najbolji je u ligi i tesko bi mi nasli nekoga ko je bolji da ga zamijeni. Kad nadjemo, e onda sam i ja za njegov odlazak. Sad zasad, samo za dobru cifru bih ga pustio ili otjerao zbog mahalanja ako je istina.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ovakav Kjosevski bolji od Lucica, Ruzica, Kozica, Bilobrka? Svi ovi golmani su kvalitet samo za nasu i lige slabije od nase. Tuzno je sto je Kjosevski kad je tek pocinjao u seniorima bio mnogo bolji golman nego sto je sad.
Bolji, i to vec par sezona. Svi ti nabrojani imaju isto kikseva u sezoni i to pofin broj, vise nego Veca. Ljetos se Velic iz Mladosti spominjao kao najbolji nasljednik Vece, a on nakon uzasnog starta sezone grije klupu Bukvicu. Veca ima dosta prostora za napredak, ali smatram da je i takav trenutno najbolji u ligi. Prije su bolji bili mozda samo Piric Karacic. Tako da treba napraviti dobar skauting golmana i dovesti pravo rjesenje, pa tek onda se rijesiti Vece. Ne bih htio da otjerano Vecu, a onda tek trazimo zamjenu pa bude “daj sta das”.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
igla
Postovi: 3644
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 1:35 am

Jazvić ima korak vrhunski. Baš komentarišem večeras. Momak kad uđe u formu bit će zvjerka.
Upadao je u ofsajde večeras, ali svaki put je bilo blizu. Brz je, on će da bježi žestoko odbranama. Večeras realno nije bilo sreće, nevjerovatno je da smo imali onoliko ofsajda.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 1:37 am

igla je napisao/la:
čet avg 16, 2018 1:35 am
Jazvić ima korak vrhunski. Baš komentarišem večeras. Momak kad uđe u formu bit će zvjerka.
Upadao je u ofsajde večeras, ali svaki put je bilo blizu. Brz je, on će da bježi žestoko odbranama. Večeras realno nije bilo sreće, nevjerovatno je da smo imali onoliko ofsajda.
Protiv Zvijezde je imao onu dobru sansu sto je usrao. Veceras mu cist gol ponisti pitarska kurava. Ali zato mislim da je vrijeme (zvanicnom) pogotku na Tusnju u nedjelju 8-) 8-)
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 1:39 am

Southboy je napisao/la:
čet avg 16, 2018 1:31 am
E kad bi smjeli da nas ovako kolju da imamo Amara na klupi..nikad! Ne bi ni smjeli delegirat ovog pedera bivseg manekena.Svaku odluku bi sudija 2 puta u sebi preispitivao dok ne stavi pistaljku usta.

A mogu misliti kako bi Baka reagovao poslije 90 min i na onu prvu reakciju kad ga kamera pita pored aut linije...Vec zamisljam kako bi pjenio na ofsajde i 3 ponistena gola i rukom mahao ko majmnum :rofl: :placeodsmijeha:

Nama je manchester city ovaj tuzla najbitnija utakmica do sada.Ako uzmemo 3 boda ovaj bod ce doci do izrazaja tek a ako kiksamo jbg nece valjati..
Nije to zbog Amara sto ne bi smjeli, ne bi smjeli zbog ljudi u savezu koji su se borili za nase interese. Mi toga sad nemamo. Nemamo nikoga u savezu da brani nase interese. Gubili smo tekme i sa Amarom ali se nije desavalo da te sudija ovako kolje i da ce vjerovatno proci bez kazne. Nije se desavalo da ti sudi utakmice sudija koji navija za protivnicku ekipu..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 1:40 am

Kad sam prije tekme pisao o pitarskom sudiji, kazu budi 5 puta bolji od pitara i ne moze ti nista, ha ha. Eto vam sad, gledajte i placite. A i ovi nasi, ni za jednu odluku mu niko nije pritrcao, al niko ljudi. Pa kasapi vas, ponistava golove, oni nista... kako, eto kako? Nama dade slobodnjak na 25 metara, iste sekunde 10 pitara oko njega, tako se to radi.

Inace derbi super, dobra tekma, fina igra s obje strane, najrealniji ishod. Mi smo za nijansu vise igrali, jer smo morali ganjat rezultat, a oni imali vise izglednih prilika. Da je usla neka njihova na 2:1 mi bi izgubili, tako da je ovo okej ishod. Vec za vikend po 3 boda u Tz, na Kosevu nek se oni potuku za Zrinjskim.

Veca opet po svom, pitam se samo do kad? Ako Odi mogu ista zamejriti to je Vranjes, on fakat nama ne moze pomoci. Nikakvu prevagu ne pravi ni svjez, a morao bi. Neki bezbolni raskid je idealno rjesenje.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 1:41 am

sad imamo 4 igraca koji su pred suspenzijom:
bogicevic, pavic, vranjes i sabanadzovic!
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
igla
Postovi: 3644
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 1:42 am

Zajmoviću još 5 golova nedostaje da stigne Dželu :D
Ili ti ga 4-5 derbija :D :D :D :D :D
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 1:42 am

Mi igramo puno bolje nego u zadnje tri godine. To ne znaci da igramo dobro. Mene je danas Vranjes iznervirao, pored ostalih koji sto rece Oda igraju samo za sebe. Do sada sam Vranjesa vidio kao znalca koji nam moze puno koristiti svojim iskustvom i tehnikom, al ga ***** kad ga nidje nema, kasni sa startovima , losi pasovi, i poslije hajdara odmah se vidi razlika u sredini. Da ne kritikujem dalje.
Odi se mora pruziti podrska sa svih strana da provede svoje zamisli. Udarati po dzepu, klupirati ... sta god, ali ga igraci moraju poceti slusati. Ne trazi da budu Barca ali osnovne stvari mogu.
Sa druge strane velika stvar dva puta biti u minusu i sa onakvim sudijom se vracati. za vecinu igraca svaka cast borili su se, tu se ne mozemo zaliti, nije bilo kurcobolje ali neznanja ili nepostivanje uputa ima jos puno.
Uglavnom sa pomakom u igri od dolaska Ode ja sam prezadovoljan.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
abuzenze
Postovi: 270
Pridružen/a: uto jul 31, 2018 8:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 1:47 am

Mislim da se previse pjeni oko glavnog sudca. Po meni korektno odsudio. Jedinu zamjerku imam na pomocnog koji je svirao dva nepostojeca ofsajda, jedan pavica, jedan zajmovica gdje je isao 1 na 1 s golmanom, sto je kardinalna greska u ovakvoj utakmici. Vedran katastrofa, treba nam bolji golman.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 1:47 am

phpBB [video]
 
Avatar
igla
Postovi: 3644
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 1:48 am

Odović govori ono što nas sve boli godinama. Realno.

Prošlu utakmicu priča o tome kako naša dvojica u sredini žele sve da riješe "iz svojih 20 metara". Toliko pametno rečeno, a jednostavno. Svi smo mi pametovali, te ovaj nije na svojoj poziciji, ovaj ne iznosi ovo, ono, čovjek reče suštinu. I ono što je Odović najviše promijenio je da se igra lopte. Dakle, manje je straha puno, manje napucavanja bezrazložnog, a puno više otkrivanja, nuđenja, rizičnijih pasova koji prolaze jer IGRAJU LOPTE.

Danas smo bili mi oni koji su igrali.
Hajdarević me razočarao, on je trebao danas da ih jede, a on gledao utakmicu ko i ja.

Bit će ovo još bolje, sad pobijediti Sisin Han i opet zasjesti na prvo mjesto.

Edit: I da, ono što me motivisalo da ovo pišem je upravo Odina rečenica da mnogi igraju za sebe. I to mi ide na živce prošlih sezona, krenuvši od Zakarića, koji rešeta iz mrtvog ugla, od Zajmovića, koji ko Hajrović šuta čim mu je u nogama, od Zeca...

Ali i to ide na bolje.
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 1:53 am

Okosnicu tima treba stvarati i vodeci se time sa Curjuricem bi trebalo vec pricati o produzetku ugovora ima tu jos potencijalnih ali zasad mi je on taj. Zasto ne dati covjeku uslove da mu se ne ide nigdje kad imas Vranjesa koji ima uslove, a nemas nikakve koristi od njega, on ako se ne dozove sa njim treba raskidati ugovor.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 1:54 am

Jao tek vidim šta Krpa fuli, sa juga od bakljade ne viđoh. On ovo zatvorenih očiju daje



phpBB [video]

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot] i 221 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija