Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1147
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 2:32 pm

amar92 je napisao/la:
uto avg 14, 2018 2:17 pm
Sto se tice rotacija, kontradiktorno je reci da imas roster od 20 kvalitetnih igraca, a nakon par dana kao najveci problem ekipe navesti umor nekih igraca. Svi smo vidjeli da Cuki pada nakon 60. minute jer je dosad svaku utakmicu poceo. Znalo se da samo tri dana poslije Zvijezde igramo derbi, tako da je ta utakmica u Ugljeviku bila savrsena da se odmori par igraca. Uredu, nisi odmorio ali ne mozes se onda zaliti na umor, jer si sam kriv tu.

Btw, ne zelim da se ovo shvati kao da pljujem Odu, samo dobronamjerna kritika.


Sent from my iPhone using Tapatalk
👍 Slazem se s tobom!
Malo je bila jedna promjena protiv Zvijezde.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 2:32 pm

Klub je zaboravio Goraždu čestitat 100. godina postojanja, trebali bi, jedan od rijetkih klubova gdje imam kakvu takvu suradnju, i jedan od rijetkih gradova gdje smo uvijek lijepo dočekani


a sto se tiče kritika sindikalcu, ne znam koji vam k smetaju, pa svi svršavali na Bakrača na tekmama dosad što je igrao, jedini iole razlog sto podrzavam ikakvo igranje ovog indijanca je gospodin Odović, i jedva čekam dan kad će sindikalac napustit naš klub, samo me jos zanima dal je tolka razlika u uigranosti stoperskih tandema (Rod-Bog) (Rod-Bak) da Oda stavlja 36ogisnjaka koji nas je xy puta zavio u crno, koji je bio kita obična na vrhuncu karijere, tuzbu ne spominjem mada i tu je picketina obicna ispao, a imas Bakraca koji je vec debitovao za repku Cg i moze se nadati jos pozivima, koji ima 26 godina i ima ugovor jos 2 godine ?!
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 2:39 pm

Reha1921 je napisao/la:
uto avg 14, 2018 2:31 pm
GMAZ1921 je napisao/la:
uto avg 14, 2018 2:27 pm
Reha1921 je napisao/la:
uto avg 14, 2018 2:13 pm
Tacno mi se povraca kad vidim Sindikalca **** sve svoje znaci da dovedemo Ramosa on bi opet igrao a Ramos bi grijao klupu kad ode iz Zelje slavicu taj dan kao drugi rodjendan Bakrac je za njega licno Sergio Ramos Oda majstore nadam se da znas sta radis ovaj levat ce igrati 3 utakmice dobro doci ce 4 utakmica zavice nas u crno zabice nego autogol mi cemo popusit
Sram da te bude,jesi li ti onaj sto psuje vlastitim igracima,zbog licnih razloga?
Na to sve molis Boga da napravi kiks,ja ne znam sta moderacija radi ovo je trajni ban,realno!
A sta treba da podrzavam igraca koji tuzi klub pa bude vracan i pritom nas jebe u mozak pravi kikseve i zbog njeg gubimo tekme nek je ziv i zdrav al sto dalje od Zelje
Ako je igrao standardno kod svakog trenera kako je u Želji (osim Kostića) znači da je naš daleko najbolji stoper. Tu nema nikakve dileme. E sad što ga neko ne voli iz drugih razloga (i meni se zgadio zbog sindikata i tih folova) ne znači da je neki drugi stoper bolji od njega. Sva ostala priča i nazor izbacivanje Bogičevića iz prvih 11 samo pokazuje koliko nemate veze sa fudbalom.
Opet ponavljam, je bi ga nabio nogom poslije lakrdije sa sindikatom i nikad mi ne bi zaigro, ali je smješno reći da je on kao kiks igrač, a ostali stoperi vrh. Realno nam je Bogi najbolji stoper.
 
abuzenze
Postovi: 270
Pridružen/a: uto jul 31, 2018 8:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 2:42 pm

Nije mi jasna polemika oko bogicevica ko da covjek ima dvije lijeve, a ustvari jako dobro igra u kontinuitetu i pravi je vodja na terenu. Bakrac je dobar stoper, al ako oda smatra da je bolji stoperski par bogi-rodin tako i treba da bude.
 
GMAZ1921
Postovi: 64
Pridružen/a: sub jul 22, 2017 2:33 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 2:43 pm

Reha1921 je napisao/la:
uto avg 14, 2018 2:31 pm
GMAZ1921 je napisao/la:
uto avg 14, 2018 2:27 pm
Reha1921 je napisao/la:
uto avg 14, 2018 2:13 pm
Tacno mi se povraca kad vidim Sindikalca **** sve svoje znaci da dovedemo Ramosa on bi opet igrao a Ramos bi grijao klupu kad ode iz Zelje slavicu taj dan kao drugi rodjendan Bakrac je za njega licno Sergio Ramos Oda majstore nadam se da znas sta radis ovaj levat ce igrati 3 utakmice dobro doci ce 4 utakmica zavice nas u crno zabice nego autogol mi cemo popusit
Sram da te bude,jesi li ti onaj sto psuje vlastitim igracima,zbog licnih razloga?
Na to sve molis Boga da napravi kiks,ja ne znam sta moderacija radi ovo je trajni ban,realno!
A sta treba da podrzavam igraca koji tuzi klub pa bude vracan i pritom nas jebe u mozak pravi kikseve i zbog njeg gubimo tekme nek je ziv i zdrav al sto dalje od Zelje
Dok je na terenu moras ga podržavati,kakva vam je to udbaska prica?
O kakvim kiksevima ti pricas?
Licni amozitet prema nekom ostavi kuci.
A drugo,i ne treba da igra 3-4 za redom,jer fizicki i nije u stanju to iznijeti,pa ce uletiti i taj Milos,nek odigra odlicno aBd. i zadrzi startnu poziciju,i ja presretan!
Kakva vam je to prica,ono ce prozivati vlastitog igraca.
REZULTAT JE TREND,IDEAL JE VJEČAN
 
GMAZ1921
Postovi: 64
Pridružen/a: sub jul 22, 2017 2:33 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 2:46 pm

blueDBR je napisao/la:
uto avg 14, 2018 2:32 pm
Klub je zaboravio Goraždu čestitat 100. godina postojanja, trebali bi, jedan od rijetkih klubova gdje imam kakvu takvu suradnju, i jedan od rijetkih gradova gdje smo uvijek lijepo dočekani


a sto se tiče kritika sindikalcu, ne znam koji vam k smetaju, pa svi svršavali na Bakrača na tekmama dosad što je igrao, jedini iole razlog sto podrzavam ikakvo igranje ovog indijanca je gospodin Odović, i jedva čekam dan kad će sindikalac napustit naš klub, samo me jos zanima dal je tolka razlika u uigranosti stoperskih tandema (Rod-Bog) (Rod-Bak) da Oda stavlja 36ogisnjaka koji nas je xy puta zavio u crno, koji je bio kita obična na vrhuncu karijere, tuzbu ne spominjem mada i tu je picketina obicna ispao, a imas Bakraca koji je vec debitovao za repku Cg i moze se nadati jos pozivima, koji ima 26 godina i ima ugovor jos 2 godine ?!
Bravo znalac!
ODA Odlazi ubleho
REZULTAT JE TREND,IDEAL JE VJEČAN
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 2:47 pm

GMAZ1921 je napisao/la:
uto avg 14, 2018 2:27 pm
Reha1921 je napisao/la:
uto avg 14, 2018 2:13 pm
Tacno mi se povraca kad vidim Sindikalca **** sve svoje znaci da dovedemo Ramosa on bi opet igrao a Ramos bi grijao klupu kad ode iz Zelje slavicu taj dan kao drugi rodjendan Bakrac je za njega licno Sergio Ramos Oda majstore nadam se da znas sta radis ovaj levat ce igrati 3 utakmice dobro doci ce 4 utakmica zavice nas u crno zabice nego autogol mi cemo popusit
Sram da te bude,jesi li ti onaj sto psuje vlastitim igracima,zbog licnih razloga?
Na to sve molis Boga da napravi kiks,ja ne znam sta moderacija radi ovo je trajni ban,realno!
Zasto da dobije ban svega ti. Evo ne slazem se sa njim,ali me bas zanima zasto ban. Ima svoje misljenje,ne vrijedja....meni su gori ovi sto cirkus prave od teme,pa jel nekad neko dobio ban od njih. Nema potrebe za tim zaista. Pretjeruje se. Ako bi se za ovo banovu djelili onda bi bas bili lomotomija.
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 2:48 pm

GMAZ1921 je napisao/la:
uto avg 14, 2018 2:46 pm
blueDBR je napisao/la:
uto avg 14, 2018 2:32 pm
Klub je zaboravio Goraždu čestitat 100. godina postojanja, trebali bi, jedan od rijetkih klubova gdje imam kakvu takvu suradnju, i jedan od rijetkih gradova gdje smo uvijek lijepo dočekani


a sto se tiče kritika sindikalcu, ne znam koji vam k smetaju, pa svi svršavali na Bakrača na tekmama dosad što je igrao, jedini iole razlog sto podrzavam ikakvo igranje ovog indijanca je gospodin Odović, i jedva čekam dan kad će sindikalac napustit naš klub, samo me jos zanima dal je tolka razlika u uigranosti stoperskih tandema (Rod-Bog) (Rod-Bak) da Oda stavlja 36ogisnjaka koji nas je xy puta zavio u crno, koji je bio kita obična na vrhuncu karijere, tuzbu ne spominjem mada i tu je picketina obicna ispao, a imas Bakraca koji je vec debitovao za repku Cg i moze se nadati jos pozivima, koji ima 26 godina i ima ugovor jos 2 godine ?!
Bravo znalac!
ODA Odlazi ubleho
bezmozgovicu fulio si poentu i ne citiraj me vise, stvarno nemam nikakve zelje s takvim kao ti da se raspravljam
Spoiler:
jedini iole razlog sto podrzavam ikakvo igranje ovog indijanca je gospodin Odović
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 2:49 pm

Naravno da nece dobiti ban, ali bez psovanja molicu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
GMAZ1921
Postovi: 64
Pridružen/a: sub jul 22, 2017 2:33 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 2:54 pm

barbarez je napisao/la:
uto avg 14, 2018 2:47 pm
GMAZ1921 je napisao/la:
uto avg 14, 2018 2:27 pm
Reha1921 je napisao/la:
uto avg 14, 2018 2:13 pm
Tacno mi se povraca kad vidim Sindikalca **** sve svoje znaci da dovedemo Ramosa on bi opet igrao a Ramos bi grijao klupu kad ode iz Zelje slavicu taj dan kao drugi rodjendan Bakrac je za njega licno Sergio Ramos Oda majstore nadam se da znas sta radis ovaj levat ce igrati 3 utakmice dobro doci ce 4 utakmica zavice nas u crno zabice nego autogol mi cemo popusit
Sram da te bude,jesi li ti onaj sto psuje vlastitim igracima,zbog licnih razloga?
Na to sve molis Boga da napravi kiks,ja ne znam sta moderacija radi ovo je trajni ban,realno!
Zasto da dobije ban svega ti. Evo ne slazem se sa njim,ali me bas zanima zasto ban. Ima svoje misljenje,ne vrijedja....meni su gori ovi sto cirkus prave od teme,pa jel nekad neko dobio ban od njih. Nema potrebe za tim zaista. Pretjeruje se. Ako bi se za ovo banovu djelili onda bi bas bili lomotomija.
Zato sto to nisu navijaci Zeljeznicara nego svojih licnih interesa,koga oni budalom prave,mogu moderaciju,mene ne.
Pitarska prica!
Zadnja izmjena: GMAZ1921, dana/u uto avg 14, 2018 3:00 pm, ukupno mijenjano 1 put.
REZULTAT JE TREND,IDEAL JE VJEČAN
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 2:56 pm

Ukupan broj glasova za igraca utakmice:

viewtopic.php?f=91&t=767&p=356130#p356130

Uskoro anketa za derbi!
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 3:01 pm

CURVA je napisao/la:
uto avg 14, 2018 2:56 pm
Nama stvarno ne trebaju nikakvi dusmani pored nas . Prvi na tabeli nakon tri gostovanja i jedne domace utakmice protiv Zrinjskog svaki dan sve ljepse i ljepse igramo .
Dolazi derbi prvi put na novom terenu led reklame u boljoj smo poziciji a ovakva atmosfera :zid: :zid: :zid: :zid: :zid: :zid: :zid:
Treba srat.
Oda majstore ako mislis da ti se Bogi najbolje uklapa u koncepciju, produzit covjeku ugovor jos godinu dana.
Meni je najodvratniji igrac sa Zekom u rosteru ali ako klub i Oda racunaju na njih od mene im je maksimalna podrska.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 3:02 pm

Wenger out XD
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 3:07 pm

Oda vrijeme je.
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 3:09 pm

Ama ljudi da nije u pitanju broj stranaca? Ovi iz saveza sa ovim glupim pravilom o 4 stranca, da nije u tome kvaka?
Pa je moguce da ima najbolju zamjenu na stoperskoj poziciji.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 3:10 pm

Al sve ovo na stranu, savezu se poserem u sred usta zbog pravila cetiri stranaca. Yebem im sve, pa sta oni misle da ce postici s tim.. 6 je bilo mjera prava.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 3:11 pm

storm_raider je napisao/la:
uto avg 14, 2018 1:55 pm
slika

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Totalna nebuloza koja Husrefu moze posluziti da motivise i nalozi svoje indisponirane igrace. Ko god je zasluzan treba znati da je uradio dosta nepromisljen potez. Sjecamo se izjava poput "pitanje je samo sa koliko razlike" koju je Edis svojevremeno iskoristio, posle cega smo ih izmasakrirali na terenu.. Dobra zajebancija ali suvisna na ovom nivou..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 3:12 pm

exbabilon je napisao/la:
uto avg 14, 2018 3:07 pm
Oda vrijeme je.
Vala baš, vakat je Milomire, ne igra ti reprezentativac CG, sram da te bude...bolje mi znamo koji je bolji stoperski par...ccc
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 3:13 pm

Haha pa ima li iko danas smisao za humor yebote.. Ovo je derbi, treba da bude malo zayebancije. Joj..
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 3:13 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
uto avg 14, 2018 3:11 pm
storm_raider je napisao/la:
uto avg 14, 2018 1:55 pm
slika

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Totalna nebuloza koja Husrefu moze posluziti da motivise i nalozi svoje indisponirane igrace. Ko god je zasluzan treba znati da je uradio dosta nepromisljen potez. Sjecamo se izjava poput "pitanje je samo sa koliko razlike" koju je Edis svojevremeno iskoristio, posle cega smo ih izmasakrirali na terenu.. Dobra zajebancija ali suvisna na ovom nivou..
Šifra postoji već duže vrijeme, kakva Atalanta, manite se gluposti...

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 143 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija