Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 12, 2018 8:43 pm

Po meni samo treba postaviti kamere na tom dijelu, al kako treba kamere, da se zjenica oka vidi....i svaki incident imas snimljen, imas snimljene ucesnike pa stetu dostavis klubu zajedno sa snimkom a oni nek traze tog navijaca. Npr kad smo igrali s Ferencom tamo, momak zapalio blic na stadionu, kamera snimila, na izlazu momak zaustavljen i napisana kazna...nema ici nikome dok se ne plati i to je to
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
SanMan
Postovi: 1226
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 12, 2018 8:43 pm

Onaj duel Sulje sa njihovim kapitenom kod aut linije, pravo sam se uplašio, reko ostadosmo bez golgetera najmanje 5 utakmica.
Trebalo bi sa njim ozbiljno porazgovarati (ko smije).
 
SanMan
Postovi: 1226
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 12, 2018 8:43 pm

Onaj duel Sulje sa njihovim kapitenom kod aut linije, pravo sam se uplašio, reko ostadosmo bez golgetera najmanje 5 utakmica.
Trebalo bi sa njim ozbiljno porazgovarati (ko smije).
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 12, 2018 8:45 pm

nikson je napisao/la:Po meni samo treba postaviti kamere na tom dijelu, al kako treba kamere, da se zjenica oka vidi....i svaki incident imas snimljen, imas snimljene ucesnike pa stetu dostavis klubu zajedno sa snimkom a oni nek traze tog navijaca. Npr kad smo igrali s Ferencom tamo, momak zapalio blic na stadionu, kamera snimila, na izlazu momak zaustavljen i napisana kazna...nema ici nikome dok se ne plati i to je to
Mislim da cemo se svi sloziti s tobom, ali koliko je realno kod nas provesti tako nesto u ovoj drzavi i drustvu. Puno ozbiljniji prekrsaji se u ovo drzavi ne naplate i ne sankcionisu.

Sent from my MI 5s using Tapatalk

 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 12, 2018 8:45 pm

Plava Porodica je napisao/la:
ned avg 12, 2018 8:41 pm
Nikad lošija anketa. Obrišite je prije nego što masa vidi. Ja se zacrvenih čitajući.
K'o da smo svi majmuni pobjegli iz zološkog.
Radi navijača je i nastao ovaj sport, i podržaće ovo samo onaj što na gostovanje je išao u vrijeme bivše juge, a sad sve navijače trpa u koš narkomana i dilera. Šta godišnje svi mi pretrpimo po vukojebinama, samo mi znamo.
Za mene svaki navijač koji dođe na Grbavicu zaslužuje svaki respekt, pa makar i sam iz zanzibara, banja luke, mostara, zenice pa i sa lavora došao.
Hiljadu i jedan način ograditi se od divljanja pojedinaca.
Ne znam sta je problem ogradit pleksiglasom, pa ja ne znam gdje bolje uslove imaju gostujuci navijaci nego na nasem stadionu. Pokriveno, imaju stolice, fin prilaz, odlican pogled, ma idilicno. U Mostaru nasi zabaceni toliko daleko da se moze reci da nisu na stadionu, a da ne spominjem jos neke stadione.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 12, 2018 8:45 pm

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 12, 2018 8:46 pm

Zrinjski i Sarajevo imaju jako težak raspored do 11. kola, nama su teške utakmice derbi, Široki, Tuzla i Mladost u gostima. Valjalo bi napraviti neki dobar niz i ostvariti kakvu-takvu bodovnu zalihu. Široki ima dosta lagan raspored u prvih 11 kola, ali očekujem da oni padnu u drugom dijelu sezone, imaju jako težak raspored.
 
Avatar
dzidzikovac
Postovi: 26
Pridružen/a: ned dec 10, 2017 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 12, 2018 8:47 pm

Kakva je frka oko Bakraca de nek napise neko jebemu misa mora neko znat. Ima nas neupucenih
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 12, 2018 8:47 pm

Nista od para Larsoneee
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 12, 2018 8:47 pm

Ch.Willa1986 je napisao/la:
ned avg 12, 2018 8:41 pm
Ti kao.gost izvoli na zapad i istok pa gledaj ko insan. Kavaez za sve skupine na svim stadionima dok se ne opameti narod. Vidjet cemo kakvi ce komentari biti kad se pocne paliti i bacati u srijedu. Dovoljno je opomena bilo, pitare obavezno zagraditi, ali obavezno. Ta stoka i na Husrefa skace a ne na nas. Normalne raje na u kopu nema. Prije par derbija na Grbavici pored mene 2 navijaca Sarajeva sjedili, normala momci i nikakvih problema nema.
Pitari u zdenku ne dolaze navijati, nismo djeca ni budale, oni ne navijaju za Sarajevo, oni mrze Želju, bitna razlika.

Sent from my MI 5s using Tapatalk
Mrzim i ja Sarajevo pa nisam u kavezu na kosevu! Normalan sam lik, ne drogiram se a u kop stanem. Dajem podrsku svom voljenom klubu! Ja ti samo kazem, sve sto ti ovdje uradis nekome nama ce biti jos gore na gostovanju!
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
staaarinavijac
Postovi: 609
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 12, 2018 8:49 pm

Čestitke Odi pa i igračima na pobjedi ... fin uvod pred derbi ...
Neka pregrada između naših i protivničkih navijača bi trebala postojati , naravno , ako si je možemo finansijski priuštiti ...
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 12, 2018 8:50 pm

Jedno je pregrada kkja bude svakako a drugo je kavez....
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Hare79
Postovi: 1237
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 12, 2018 8:51 pm

Fakat sta je Bakracem, ako zvanicno imamo cetiri stranca. Vidim na nekim slikama da je prije tekme bio dole na terenu s drugim igracima al ga nije bilo u zapisniku.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 12, 2018 8:51 pm

Omar500 je napisao/la:
ned avg 12, 2018 8:45 pm
Plava Porodica je napisao/la:
ned avg 12, 2018 8:41 pm
Nikad lošija anketa. Obrišite je prije nego što masa vidi. Ja se zacrvenih čitajući.
K'o da smo svi majmuni pobjegli iz zološkog.
Radi navijača je i nastao ovaj sport, i podržaće ovo samo onaj što na gostovanje je išao u vrijeme bivše juge, a sad sve navijače trpa u koš narkomana i dilera. Šta godišnje svi mi pretrpimo po vukojebinama, samo mi znamo.
Za mene svaki navijač koji dođe na Grbavicu zaslužuje svaki respekt, pa makar i sam iz zanzibara, banja luke, mostara, zenice pa i sa lavora došao.
Hiljadu i jedan način ograditi se od divljanja pojedinaca.
Ne znam sta je problem ogradit pleksiglasom, pa ja ne znam gdje bolje uslove imaju gostujuci navijaci nego na nasem stadionu. Pokriveno, imaju stolice, fin prilaz, odlican pogled, ma idilicno. U Mostaru nasi zabaceni toliko daleko da se moze reci da nisu na stadionu, a da ne spominjem jos neke stadione.
I sad što mi moramo trpiti raznorazna sranja, radi neadekvatnih uslova, isto to moramo vratiti nekim usranim halama, sektorom bez stolica, ograđeni kavezom ili pleksiglasom?!
Imamo najljepši stadion. Uvijek su na Grbavicu dolazili svi da uživaju u fudbalu. Svi su dobrodošli.
Ako staviš pleksiglas, koja je poenta navijača koji su došli? Slike ima, tona nema. Vjeruj mi dobro znam koliko pleksiglas smanjuje zvuk. Pa nedavno ga postaviše u Hrasnom pored glavne džade da smanje zvuk auta radi stanara što žive blizu. Evo ih sad svi sretni.
Fino reče @nikson. Postaviš par kamera, snimiš, pošalješ u policiju da procesuira pojedince, a klubu pošalješ račun nakon utvrđene štete.
Radi 2% pojedinaca svakog kluba, ne smiju trpiti ostalih 98%.
Svi oni vole svoje klubove ko i mi Želju!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 12, 2018 8:53 pm

exbabilon je napisao/la:
ned avg 12, 2018 8:47 pm
Nista od para Larsoneee
Ma ko je baboo kladioniceeeee, pogađam haman ko krpa :placeodsmijeha:
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 12, 2018 8:56 pm

Ima li kakav stream za Siroki?
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 12, 2018 8:57 pm

Ch.Willa1986 je napisao/la:
ned avg 12, 2018 8:45 pm
nikson je napisao/la:Po meni samo treba postaviti kamere na tom dijelu, al kako treba kamere, da se zjenica oka vidi....i svaki incident imas snimljen, imas snimljene ucesnike pa stetu dostavis klubu zajedno sa snimkom a oni nek traze tog navijaca. Npr kad smo igrali s Ferencom tamo, momak zapalio blic na stadionu, kamera snimila, na izlazu momak zaustavljen i napisana kazna...nema ici nikome dok se ne plati i to je to
Mislim da cemo se svi sloziti s tobom, ali koliko je realno kod nas provesti tako nesto u ovoj drzavi i drustvu. Puno ozbiljniji prekrsaji se u ovo drzavi ne naplate i ne sankcionisu.

Sent from my MI 5s using Tapatalk
Sve se moze kad se hoce. Prosle sezone kad bi belaj na Istoku sa obezbjedjenjem, policija kasnije sve jednog po jednog na izlazu uhvatila. Lahko se to skonta!
1987
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 12, 2018 8:58 pm

Prije 7-8 godina uslovi za gostujuce navijace su bili nenormalni....i sad su losi al se mnogo popravljaju. U Mostaru si placao za skelu pod vrapcicima 10 maraka, nisi mogao pisati....u tuzli su te gurali u kavez u blatu.....u gradaccu kavez iako te gotivi citav grad i svi navijaju za Zelju....Banjaluka bila isto ona skela, drvena tribina bez wca, bez icega...itd itd.....pa mi prvi smo gurali 2000 pitara na dio gdje moze stati 1000 i zatvarali wc ove....svega je bilo al se puno popravlja. Ja znam da ne zelim da se nasim navijacima desi opet taj neki kavez itd itd...a preduslov da ti se ne desava je da ti obezbijedis uslove kako treba. Kad si vec najbolji, najorganizovaniji, najtrofejniji budi i najveci gospodin medju klubovima! Daj svima uslove da se osjecaju vrhunski a nacina da naplatis stetu ima itekako.
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
EdiTM
Postovi: 130
Pridružen/a: sub jul 07, 2018 5:17 pm
Lokacija: C sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 12, 2018 8:59 pm

Uzeli im sva tri boda ahahahah
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 12, 2018 8:59 pm

Nije to kavez. Bar ga tako ne bi trebali zvati, to je cisto mjera sigurnosti za nase navijace nek ee ogradi dio prema sjeveru i istoku.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Ujko i 262 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija