Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 08, 2018 2:48 pm

Cinjenica je da je kod nas fizicka sprema igraca na losem nivou. Zato sto mi dosta toga radimo po principu improvizacije i staromodnog pristupa iz 80 i 90 godina. Kod nas ti je trci trci i nabices snagu.
To je moglo nekad kad su svi tako radili. Sad ti imas jake treninge,prilagodjenu ishranu,suplementaciju,odmor.....
Zar vama stvarno izgleda moguce da Jovan ili Bogi jedu protein u prahu,ili da za energiju jedu ovsene pahuljice. Da prave sejkove i slicno.
Pa evo dovoljno Vam je samo vidjeti kako Krpic izgleda fizicki u odbosu na ostale. Sto sto je lud jel.
Kako Ivan ili Filip dominiraju iako nisu ni prosli pripreme sa ekipom.
Da bi bio jaci i snazniji to moras ispratiti jakim intezitetom treninga,kvalitetnom prehranom i adekvatnim odmorom.
Ja necu da ulazim u strucnost Civica ,ali on je sam sebe popisao onim seljackim intervjuom gdje je ismijavao metode Slavka Petrovica,praveci se neki vrli kondicioni ekspert,a evo vidimo mu rezultate rada 2 godine.
Covijek koji trenira vrlo brzo moze doci u bolju ili optimalnu formu. Ali ako zeli veci napredak onda rad na sebi sa vise inteziteta ili zelje ,sa fokusiranim pristupom tome da li cijele ekipe,ili pojedinacno ,onda to treba zeljeti i raditi tako.
Kljucni problem je tu u glavi i motivaciji za takav rad i disciplinu. Kad dosjes na trening samo da ga odradis,a ne da radia sa zeljom da budes jos bolji,onda i imas takve finalne rezultate.
Trenirati nije jednostavno,pogotovo tijelo i kondiciju,puno je tu i bola i patnje. Zato je tu motiv najbitniji.
A najveci problem nasih ekipa jeste taj. Sto kad se odrade pripreme , bukvalno ali bukvalno do kraja prvenstva nase ekipe nikad vise ne odrade ni jedan jedini kondicioni trening onako jakog inteziteta kao sa priprema . Sve se svede na neku uobicajenu semu,igranja lopte i kombinatorike,pokusaji uigravanja. Koji krug zagrijavanja,par sprinteva na kraju ili nesto u tom fazonu. Logicno da ako nemas kontinuitet jakih treninga tijelo ti gubi fizicku spremu.
Kod nas pocne prica kaze igramo cetvratk- nedelja. Znas umorni smo.
Ja pa..... od cega. Ljudi znaju non stop tako,pa kosarka koja je mozda i fizicki zahtijevnija pa ima NBA ljudi svaki 2 dan igraju. Tenis npr, pa ljudi znaju 7 dana zaredom svaki dan igrati po 2-3 sata.
Mozda nisi dovoljno talentovan ali snagu vala mozes nabiti pa da si Mehremic 3 puta.
Ne koristi niko od ovi steroide i pm. Suplementacija dovoljna za dopunu normalnoj ishrani za mjesec dana iznosi 200 do 300 km. Ali da bukvalno ima sve sto ima i onaj u NBA ili sto ima u Realu ili Barci. A koliko znam imamo sponzora za to ,pa taman da imaju popust pri kupovini toga. To je smijesno. Ja koji nisam profesionalni sportista svaki drugi mjesec dam 150 km na to. Vala sto ne bi mogli i oni.
 
teatrale36
Postovi: 1139
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 08, 2018 2:49 pm

E hajmo sad malo o Voji, sta, gdje, kako ga ubaciti? Nove postave sa Vojom u napadu, sredini, krilu i sl. :r
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 08, 2018 2:50 pm

teatrale36 je napisao/la:
sri avg 08, 2018 2:49 pm
E hajmo sad malo o Voji, sta, gdje, kako ga ubaciti? Nove postave sa Vojom u napadu, sredini, krilu i sl. :r
Isto kao Graovca, Lendrica, Zakarica nakon sto je produzio, Kacara i ostale
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 08, 2018 2:50 pm

pile87 je napisao/la:
sri avg 08, 2018 2:40 pm
sajo10 je napisao/la:
sri avg 08, 2018 2:30 pm
Bili Vojo pristao na mjesto pored Fejzica (za pocetak)? :)
Vojo je i prosle godine bio jedan od najboljih nasih igraca ako ne i najbolji, na stranu ego i ko koga smatra kvalitetnim ali bilo bi kontraproduktivno po ekipu jednog takvog profesionalca staviti na klupu. I da nam je jedno pet sest igraca kvalitete Voje i njegovog mentalita mi bi prosli kroz ligu sa barem deset bodova viska.
Vojo je kvalitetan igrac i sigurno da bi nam podigao kvalitet, ali samo kazem gdje bi igrao. Jer Krpica iz prve nebi izbacio.. :) Kada je Suljo dolazio, rekao sam ovaj covjek ce zamjeniti Voju na najbolji moguci nacin. Drago mi je da sam bio u pravu :) Vojo je svakako dobrodosao, ako ima istine.

On da je htio ostati dogovorio bi se sa upravom odma. Tako da vrlo sumnjam da bi se vratio sada.
Zadnja izmjena: sajo10, dana/u sri avg 08, 2018 2:51 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
BlueSide
Postovi: 445
Pridružen/a: pon maj 15, 2017 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 08, 2018 2:51 pm

nookey je napisao/la:
sri avg 08, 2018 2:43 pm
Zamisli presing Vojo Krpić Zec...
al fakat..niko nebi centra presao :r
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 08, 2018 2:53 pm

Kako meni na qrac ide ta prica da bi bilo kontraproduktivno nekoga staviti na klupu. Jos se prije toga naglasi da je taj neko pravi profesionalac. Tom pricom se klub ponizava. Hocemo neki kao napredak ali nemoj da imamo na klupi kvalitetne igrace, naljutit ce se sto nisu u prvih 11. Pa kralju ako imas kvalitet izbori se za svoje mjesto u ekipi, u normalnim klubovima se za mjesta u ekipi igraci bore na treninzima i utakmicama. Klub je uvijek na prvom mjestu.

Juventus posalje Dybalu na klupu u jednom dijelu sezone jer nije u formi, a njemu onda nije ispod casti ulaziti u igru sa klupe nego necete mi vjerovati, on cak i gine na terenu da se dokaze treneru, ali jok gdje ces jednog Ubiparipa staviti na klupu u trenutku kad je mjesecima bez kluba, to je kontraproduktivno :doktor:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 08, 2018 2:53 pm

sajo10 je napisao/la:
sri avg 08, 2018 2:50 pm
pile87 je napisao/la:
sri avg 08, 2018 2:40 pm
sajo10 je napisao/la:
sri avg 08, 2018 2:30 pm
Bili Vojo pristao na mjesto pored Fejzica (za pocetak)? :)
Vojo je i prosle godine bio jedan od najboljih nasih igraca ako ne i najbolji, na stranu ego i ko koga smatra kvalitetnim ali bilo bi kontraproduktivno po ekipu jednog takvog profesionalca staviti na klupu. I da nam je jedno pet sest igraca kvalitete Voje i njegovog mentalita mi bi prosli kroz ligu sa barem deset bodova viska.
Vojo je kvalitetan igrac i sigurno da bi nam podigao kvalitet, ali samo kazem gdje bi igrao. Jer Krpica iz prve nebi izbacio.. :) Kada je Suljo dolazio, rekao sam ovaj covjek ce zamjeniti Voju na najbolji moguci nacin. Drago mi je da sam bio u pravu :) Vojo je svakako dobrodosao, ako ima istine.

On da je htio ostati dogovorio bi se sa upravom odma. Tako da vrlo sumnjam da bi se vratio sada.
Imao si priliku ostati, po informacijama koje se pisu trazio veliku platu, mislio naci negdje drugo, nije prosao pripreme, nije nasao tim, sad KADA bi dosao kod nas odmah bi u prvu? Malo juče, jedino bi mogao ako bi i Krpić bio sve drugo malo juče
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 08, 2018 2:58 pm

ako se već pređe preko toga - jedini kriterij mora biti ko je bolji. ako se zamjera, ne treba ga ni primati nazad.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
BlueSide
Postovi: 445
Pridružen/a: pon maj 15, 2017 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 08, 2018 3:05 pm

pa to bi trebao biti kriterij za sve
mislim da Vojo nije taj tip da trazi to

a to sto je otisao ja ne vidim nista lose..covjek je mislio da moze bolje kao i mnogi drugi
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 08, 2018 3:07 pm

Moze Vojo al za iste pare za koje je igrao i prvi put i da je spreman sansu cekati s klupe dok eventualno ne dodje u bolju formu od Sulejmanove.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 08, 2018 3:07 pm

exbabilon je napisao/la:
sri avg 08, 2018 3:07 pm
Moze Vojo al za iste pare za koje je igrao i prvi put i da je spreman sansu cekati s klupe dok eventualno ne dodje u bolju formu od Sulejmanove.
To je to.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 08, 2018 3:10 pm

Ma nesto sumnjam da ce doci.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 08, 2018 3:12 pm

exbabilon je napisao/la:
sri avg 08, 2018 3:07 pm
Moze Vojo al za iste pare za koje je igrao i prvi put i da je spreman sansu cekati s klupe dok eventualno ne dodje u bolju formu od Sulejmanove.
Za platu, ako je istina da je igrao baš za mizerne pare, naravno dati malo veću. Za ovo ostalo se slažem.



@Grbavica

Znaš znanje :kafa:
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2624
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 08, 2018 3:14 pm

Ako je spreman ponekad i grijati klupu, Vojo je dobrodošao. Ako misli da je igračina i da mora igrati, neka hvala. Generalno, meni se on nije svidio. Jeste da je učestvovao u izgradnji napada, ali je u završnici neuvjerljiv. Tu je Krpić puno jači. Ja sam Krpom zadovoljan, no treba mu zamjena. Volio bih da imamo nekog našeg omladinca da ga mijenja, ali Bože moj. Jedino logično mi je da se Zaim i on rotiraju...
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 08, 2018 3:18 pm

Reprezentativci BiH Višća i Bajić u posjeti FK Željezničar

Nekadašnji igrači Željezničara Edin Višća i Rijad Bajić, danas članovi Istanbul Basaksehira, odlučili su pomoći rad Omladinske škole FK Željezničar sa 2.000 KM.
Zivimo Zeljeznicar.

Mogli su vala i nas pogurat za reflektor, kakva omladinska skola :D
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 08, 2018 3:22 pm

Eh zamisli sad, ganjas rezultat a formacija:

Kjosevski
Stevanovic-Bakrac-Rodin
Hajdar-Čuki
Zec--Ramovic--Jazvic
Krpic-Vojo

Ili

Kjosevski
Stevanovic-Bakrac-Rodin-Pavic
Hajdar-Ramovic
Zec-------------------Jazvic
-------Vojo---Krpic
Zadnja izmjena: shzna, dana/u sri avg 08, 2018 3:24 pm, ukupno mijenjano 1 put.
1987
 
Avatar
Niko
Postovi: 68
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 08, 2018 3:23 pm

Ne znam odakle vam informacije, ali Vojo nije igrao za mizernu platu. Dobra cifra je u pitanju.
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 08, 2018 3:24 pm

Brkoo je napisao/la:
sri avg 08, 2018 2:53 pm
Kako meni na qrac ide ta prica da bi bilo kontraproduktivno nekoga staviti na klupu. Jos se prije toga naglasi da je taj neko pravi profesionalac. Tom pricom se klub ponizava. Hocemo neki kao napredak ali nemoj da imamo na klupi kvalitetne igrace, naljutit ce se sto nisu u prvih 11. Pa kralju ako imas kvalitet izbori se za svoje mjesto u ekipi, u normalnim klubovima se za mjesta u ekipi igraci bore na treninzima i utakmicama. Klub je uvijek na prvom mjestu.

Juventus posalje Dybalu na klupu u jednom dijelu sezone jer nije u formi, a njemu onda nije ispod casti ulaziti u igru sa klupe nego necete mi vjerovati, on cak i gine na terenu da se dokaze treneru, ali jok gdje ces jednog Ubiparipa staviti na klupu u trenutku kad je mjesecima bez kluba, to je kontraproduktivno :doktor:
Vojo je dosao kod nas spreman i prvi put. Upravo zbog kluba i kvaliteta nije igrac za klupu. Tvoja cijela prica je oprecna sama sebi osim dijela o tome da se svak izbori za svoje mjesto u ekipi.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 08, 2018 3:30 pm

pile87 je napisao/la:
sri avg 08, 2018 3:24 pm
Brkoo je napisao/la:
sri avg 08, 2018 2:53 pm
Kako meni na qrac ide ta prica da bi bilo kontraproduktivno nekoga staviti na klupu. Jos se prije toga naglasi da je taj neko pravi profesionalac. Tom pricom se klub ponizava. Hocemo neki kao napredak ali nemoj da imamo na klupi kvalitetne igrace, naljutit ce se sto nisu u prvih 11. Pa kralju ako imas kvalitet izbori se za svoje mjesto u ekipi, u normalnim klubovima se za mjesta u ekipi igraci bore na treninzima i utakmicama. Klub je uvijek na prvom mjestu.

Juventus posalje Dybalu na klupu u jednom dijelu sezone jer nije u formi, a njemu onda nije ispod casti ulaziti u igru sa klupe nego necete mi vjerovati, on cak i gine na terenu da se dokaze treneru, ali jok gdje ces jednog Ubiparipa staviti na klupu u trenutku kad je mjesecima bez kluba, to je kontraproduktivno :doktor:
Vojo je dosao kod nas spreman i prvi put. Upravo zbog kluba i kvaliteta nije igrac za klupu. Tvoja cijela prica je oprecna sama sebi osim dijela o tome da se svak izbori za svoje mjesto u ekipi.
Mozda, ali hajde sada s drugog aspekta, sta mislis koji bi nam bio korisniji u igri?
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 08, 2018 3:37 pm

@Durgo, @storm_raider

slika
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 53 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija