Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2726
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 10:26 am

Evo i Mulaosmanovic u strucnom stabu... da ima opcija da Adzema vratimo na njegovo mjesto jer je on bas majstor za rad sa djecom...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Hare79
Postovi: 1238
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 10:29 am

Bogi odavno zasluzuje kapitensku al je imao tu sindikalnu avanturu a i pitanje je koliko ce jos igrati zbog godina.
Ono sinoc je bas bio veliki napredak i nadam se da ce tako nastaviti, ne moramo se nikoga bojati, nek se drugi boje nas.
Sjecam se kad je Ado preuzeo ekipu da su prvu tekmu odigrali ekstra, poslije se sve vratilo na staro, bezidejno i sporo.
Uvjeren sam.da ce kod Ode biti drugacije. Kad je raja pocela skandirati Oda majstore, covjek se vrati i sjede na klupu kao da mu je bilo neugodno. I to govori dovoljno o njemu kao covjeku.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3095
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 10:29 am

Nasi igraci u prvom dobijaju aut, koji sportski vracaju gostima jer je trebao biti njima sudjen. Ista sitacija u drugom pol svira njima aut,a trebao nama , normalno njihovi nastavljaju napad. Znaci sa njima nema posteno. Po meni sinoc najbolji Blagoje i Bogi, a u biti niko nije bio los, kad ekipa igra 100% i bori se, ne moze nam niko boda na Grbavici uzeti.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 10:40 am

igra od sinoc i onakva podrska sa trbina je nesto sto ce nas odvesti do titule. mislim da se kockice polako slazu i da sve dolazi na svoje mjesto.
ko ceka doceka!!!

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 10:49 am

Sad je najvaznije da igraci ne budu mislima na derbiju dok se Zvijezda ne zavrsi, psiholoski se sinoc oporavila ekipa, sad sam raditi da se sve poslozi kako treba.

Celik ? Sta je bilo protiv njih znaju samo igraci.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Branimir Stulic
Postovi: 21
Pridružen/a: sri jul 18, 2018 10:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 10:56 am

Drago mi je da je nas...ali iskreno nas trener donio pobjedu. Mislim da cemo konacno stati na noge i da Oda nece dozvoliti da ga igraci povale...
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 11:00 am

Ukupan prihod sa utakmice protiv Zrinjskog 24.263 KM

https://fkzeljeznicar.ba/ukupan-prihod- ... -km/33233/
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 11:03 am

đe izvještaj popih drugu kahvu od jutros
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Ljoze_9
Postovi: 140
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 8:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 11:10 am

Ma jaoooooo, odavno nismo igrali onako dobro.
ODAA MAJSTOREEEE!!!
Zrinjski osim one sanse u prvom poluvremenu nije nista napravio, dobro su i prosli sa 2 komada.
Svi do jednog su fino odigrali, samo bi posebno izdvojio Krpica i Cukija. Onaj covjek je strasan igrac.Drago mi je i zbog ovacija koje je dobio kad je izvodio korner i drago mi je zbog ovacija velikom gospodinu i genijalcu Odi.
Sto se tice Jazvica vidi se odma da zna i da bi nam mogao dobro valjati.
BIT CE ZELJO OPET SAMPION!!!
:zeljeznicar1:
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3955
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 11:11 am

Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 11:13 am

Kad godinama gledamo patnju i kuci na strani, poslije one tekme sinoc covjek ne moze da ne poleti malo. Kako dobra atmosfera pred 4 i po milje ljudi, Zeljo konacno igra lopte, stadion nikad ljepsi, Oda pored aut linije... podrska nije stajala i sa juga i sa sjevera. Samo neka nastave ovako.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 11:13 am

Evo i neko moje vidjenje.

Sinoc fantasticna atmosfera, na Istoku bilo dosta raje koju inace ne vidjam tamo, al svi su davali podrsku.
Sto se tice igraca svi su odigrali fenomenalno, za svaku pohvalu, izvukli su maksimum iz sebe.
Kud ces dalje kada je Haris Hajdarevic trazio izmjenu u 70., momak koji trci u snu, mislim da je to dovoljan dokaz koliko su sinoc preorali teren.

Veselinovic je po meni strasno dobar igrac, ali bas se vidi da nije u formi. Ali sto je neko napisao on obavlja svoje defanzivne zadatke na dobrom nivou.
Sinoc je cak i Zec pratio svog igraca koliko je mogao i vracao se u defanzivu, jedna od boljih partija u nasem dresu. Uvijek je na rubu ofsajda, ceka neku Krpicevu loptu koju ce mu on proslijediti.
Sinisa imam osjecaj da je on tek u drugom poluvremenu dosao na ono svoje, kao da mu fali utakmica da se vrati na onaj, mogu slobodno reci zavidan, nivo na kojem je bio prije povrede.
Bogicevic pojeo Bilbiju, Nemanjica se nije vidio.
Rodin je fantastican, pogotovo u drugom poluvremenu kada se oslobodio. Mislim da smo u malcu nasli stopera, ja bih potpisao na 5 godina sa njim iskren da budem, fantastican je po zemlji, a u zracnim duelima kupi sve i svasta.
Pavic nekako standardan, znas da ce slabo koja proci pored njega, a naprijed solidan. On je u stvari ono sto smo trazili, a vjerujem da ce biti jos bolji vremenom.
Blagi, Curka, Hajdar, ma ja nemam rijeci kako su oni sinoc pojeli Zrinjskog na sredini. Pa ona kombinatorika, agrsivnost, otvaranje prostora, ono je nesto cemu tezimo. Zaista mislim da je sredina sinoc briljirala najvise. Mali Hajdar poje je sinoc svaku loptu, samo mi jos kod njega fali da posalje ili dijagonalu, ili pas u prostor prema Krpicu, Zecu, Veselinovicu, a kada to nauci pa on ce biti strah i trepet ove lige bgm, mali je Zvjer, ali treba ga dozirati, pa mali je crko sinoc, ali on je taj osigurac protiv jacih ekipa koji dozvoljava svojim saigracima da se oslobode. Kod malog lopta ko u bunkeru jebote. Curjuric i Blagojevic ma sta reci nego bravo majstori.
Krpic je armirani beton, taj frajer je za nas, jednostavno. Ja mislim da on dozivljava neke ekstaze na Grbavici, da uziva igrati u ovom ambijentu. Kako frajer svaku loptu proslijedi, mogu samo zamisliti kada Veseli udje u formu kako cemo imati strasan napad.

Oda postavio pobjednicku taktiku.
Samo imam, pa ne mogu je nazvati zamjerkom prije licnom zeljom. One minute koje je Arezina dobio, volio bih da ih je dobio Dacic, Mislim da je to i u interesu Zelje i malog Dacica, a i Ode. Meni Arezina nije igrac koji ce u ovakvom Zelji da igra. Jednostavno nije taj tip, mozda ce se on i nadavati golova i asistencija, ali ne vjerujem da je to ono sto nama treba na prednjem veznom igracu.

Ja bih sljedecu tekmu poceo ovako:

Veca
Aldin-Bakrac-Rodin-Pavic
Hajdar-Blagi
Zec-Dacic-Veselinovic
Krpic

Kasnije izmjene po potrebi: Jazvic/Veseli, Hajdar/Anel, Eldar/Zec ili Aldin/Sinisa.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 11:15 am

ma ćurke će bit spreman za sedam dana..
neće kopati.
a bez njega više nikakve opcije nema za prvi tim.
ja kakva igračina ja ne vjerujem.
ima da ih popljujem sve u startu od sad.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
samo_kulturica
Postovi: 163
Pridružen/a: sri jul 11, 2018 3:14 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 11:17 am

Znači savez podigao posjetu za preko 1000 ljudi u svom izvještaju. Nije loše ni tih 4.5k za sinoć, naravno da bi bilo idealno u ljetnom večernjem terminu imati više ljudi, al vjerovatno su se ljudi malo povukli poslije 3 uzastopna poraza i općenito loše igre ranije.

Ako nastave sa borbenošću kakva je bila sinoć ne sumnjam da će biti više raje pogotovo kada još krov bude na mjestu pa ne moraš misliti hoće li ti dijete pokisnuti i slično.
:zeljeznicar1: :titula: :zeljeznicar1:

Miske mašina.
Rastjerati klanove momentalno!
Mehremić će igrati u repki.
Oda legendo - u pamet.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 11:17 am

Arezina ce biti odlican u utakmicama sa ekipama koje nam budu igrale bunker na Grbavici ili na par gostovanja gdje se takodjer bude ocekivao bunker domacina.
u svim drugim utakmicama on ce nam biti visak.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1829
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 11:23 am

"kaće" izvještaj ?
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 11:24 am

I kad hoce da igraju, i kad su pravilno vodjeni, ovi igraci su dovoljni za titulu. Imas prvih 11, imas klupu... Razlicite tipove igraca na jednoj poziciji. Malo koja ekipa ima luksuz da Vranjes, Arezina i Jazvic ulaze s klupe, a pri tome Zajmovica i Bakraca nema ni u kadru, a Ramovica cekamo da se oporavi. Materijala sigurno ima, a ne sumnjam da ce Oda to poslozit kako treba.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3955
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 11:27 am

ubrzo :D
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 11:27 am

Kakav tandem ce biti Bakrac i Rodin. Za ovog prvog smo se uvjerili da je zvjer, a evo sinoc i Rodin odigrao fenomenalnu tekmu. Onako izgleda kao "bezobrazan" igrac, bez pardona, a pametan. Dobar s loptom u nogama, a i u zraku. A tek kad se Sinan vrati, kako samo kvalitetnu sirinu imamo naprijed, perverzija. U Odu ne sumnjam ni sekunde, poslozit ce to on sigurno. Ako prenesemo volju, zelju i trku od sinoc, na 90% narednih utakmica, bit ce veselo na kraju sezone :D
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 11:32 am

Niko ne komentariše to što je rumena legenda prišla da se pozdravi s vođom istoka :D

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 83 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija