Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
TheTacTica
Postovi: 119
Pridružen/a: ned apr 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 6:40 pm

Nisam osjetio zajedništvo u ekipi - recenica koja puno govori i znači!!!
 
Avatar
positive
Postovi: 132
Pridružen/a: pon jul 09, 2018 3:27 pm
Lokacija: Sa
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 6:40 pm

samo_plavo je napisao/la:
pon jul 30, 2018 6:32 pm
Neozbiljan klub i jadni navijači. Odoviću sretno, al' da sam ja bio na tvom mjestu nikad ne bi prihvatio ovo. Zamislite kad krezavi narkomančići budu skandirali "Oda odlazi nemoj Želju brukati".
Stidite se svi do jednog koji ste radili na štetu svetinje. Igračima zabraniti svaki kontakt sa jugom i navijačima. Trenutno je južna tribina najveći neprijatelj Želje i ove uprave. Jedva se čeka da se nešto loše desi pa da se tjeraju svi iz uprave. Krčmarević se svaki dan ismijavao na fb-u od strane glavnih ljudi na jugu. Svaka izjava se ismijava, svaka odluka... Jug je odavno pao na niske grane. Sve ljude koji su bili tu prije sad vidim sa strane ili na sjeveru. I ja pozivam sve normalne, kojima je Željo na prvom mjestu da se sklone iz kopa bar u stranu, jer rade na štetu svetinje. Jug je opozicija!

Odoviću sretno još jednom. Odstrani iz ekipe ublehe poput Kjosevskog i Vranješa, posao će ti odmah biti lakši.
Jedno je sto pojedinci rade, a drugo sto se skandira na utakmicama. Ne podrzavam ni ja neke stvari na jugu, ali realno je da nijednom nisam cuo da su skandirali uprava napolje ili slicno. Pa cak i kad su imali najvecu priliku da to urade, na kraju sezonu kada nam je 2.titula isparila ispred ociju i kada su upravo sa sjevera skandirali Adzeme odlazi, na jugu su poveli pjesmu jug, jug, jug, jug je samo jedan, a sjevera 107? Jel' to nesto znaci? Mislim da je pogresno razmisljati da je jug opozicija
hajmo rajice prljave stolice
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 6:41 pm

bianco blu je napisao/la:
pon jul 30, 2018 6:38 pm
samo_plavo je napisao/la:
pon jul 30, 2018 6:32 pm
Neozbiljan klub i jadni navijači. Odoviću sretno, al' da sam ja bio na tvom mjestu nikad ne bi prihvatio ovo. Zamislite kad krezavi narkomančići budu skandirali "Oda odlazi nemoj Želju brukati".
Stidite se svi do jednog koji ste radili na štetu svetinje. Igračima zabraniti svaki kontakt sa jugom i navijačima. Trenutno je južna tribina najveći neprijatelj Želje i ove uprave. Jedva se čeka da se nešto loše desi pa da se tjeraju svi iz uprave. Krčmarević se svaki dan ismijavao na fb-u od strane glavnih ljudi na jugu. Svaka izjava se ismijava, svaka odluka... Jug je odavno pao na niske grane. Sve ljude koji su bili tu prije sad vidim sa strane ili na sjeveru. I ja pozivam sve normalne, kojima je Željo na prvom mjestu da se sklone iz kopa bar u stranu, jer rade na štetu svetinje. Jug je opozicija!

Odoviću sretno još jednom. Odstrani iz ekipe ublehe poput Kjosevskog i Vranješa, posao će ti odmah biti lakši.
koliko gluposti na jednom mjestu. Odavno ovo nisam pročitao. Odoh popit čašu vode, da sebi dođem.
pa đe si partizanovac, zabranjeni, kimi, alkatraz ahahahahaha
Hajde dosta te vise. Idi popusi dzoint kupi bengalku i fantomku i juris. Ae ae..
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 6:41 pm

19adi21 je napisao/la:
pon jul 30, 2018 6:37 pm
bianco blu je napisao/la:
pon jul 30, 2018 6:32 pm



klasična priča glupog bošnje. TI nisi glup, ja nikoga ne vrijeđam.
Znači treba ukinuti jug i Manijake i da Željo ide na utakmice bez podrške?
Ali mogu se kladit, da si klasični europski navijač. Samo si tu kad je europa, zar ne?
Na derbije ne ideš da te ne bi bakljom ili kamenom pogodili?
ahahhhahhahaahahahah e moj Željo, ko sve za tebe ''navija''.
jeste, ovakve manijake treba ukinuti, siguran sam da bi tad podrska i jaca i veca bila, kad sjever zagrmi i manijaci se sjebu, ali eto nek oni velicaju neke svoje jarane, a Sturm ce skandirati ime Ivica Osima, da ne zaboravim i Bukala, Katalinskog i ostale legende koje su u ocima manijaka manje od njihovih jarana (uz duzno postovanje svim preminulim), znam da je to teska tema, ali to ej samo jos jedan dokaz da im je interes grupe ispred interesa kluba
za Željezničar sve, od Željezničara ništa!
Ne idem Jug već par sezona, ali ću uvijek braniti ih.
Najbolje da se vrati jesenji dio sezone 2015/16, kad se nije navijalo, Grbavica poluprazna bila, u kupu protiv Goka 300 ljudi se skupilo...
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 6:42 pm

@bianco blu, hajmo se skupiti na nekom igralištu i staro i mlado sa ovog foruma i pobijemo se i ko zadnji ostane taj je vođa foruma? E to je pamet ovog juga.. :D
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 6:43 pm

samo_plavo je napisao/la:
pon jul 30, 2018 6:32 pm
Neozbiljan klub i jadni navijači. Odoviću sretno, al' da sam ja bio na tvom mjestu nikad ne bi prihvatio ovo. Zamislite kad krezavi narkomančići budu skandirali "Oda odlazi nemoj Želju brukati".
Stidite se svi do jednog koji ste radili na štetu svetinje. Igračima zabraniti svaki kontakt sa jugom i navijačima. Trenutno je južna tribina najveći neprijatelj Želje i ove uprave. Jedva se čeka da se nešto loše desi pa da se tjeraju svi iz uprave. Krčmarević se svaki dan ismijavao na fb-u od strane glavnih ljudi na jugu. Svaka izjava se ismijava, svaka odluka... Jug je odavno pao na niske grane. Sve ljude koji su bili tu prije sad vidim sa strane ili na sjeveru. I ja pozivam sve normalne, kojima je Željo na prvom mjestu da se sklone iz kopa bar u stranu, jer rade na štetu svetinje. Jug je opozicija!

Odoviću sretno još jednom. Odstrani iz ekipe ublehe poput Kjosevskog i Vranješa, posao će ti odmah biti lakši.
Upalis video navijanja od juce i gledaj redom likove, dvojica imaju normalnu visinu i kilazu, ostali se nesto izvijaju, namjestaju kackete i brze cvike, da ih lesinari sretnu u putu petorica bi ostala na crti. Onda pogledas slike od 2007 do 2012 i pogledaj momke u prvim redovima, od mocnih podgruoa do onih nadolazecih, sila od momaka, danas su rastrkani po ostalim tribinama, vode uredne zivote a ne narkomanske, kad se sjetim ovog derbija na Kosevu 1725 "ratnika", nafuro se da se vratim u kop al se grdno pokajah kad sam vidio prcoladiju koliko vuku, zivot mi se zgadio, ne znaju gdje udaraju mrsavci..
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 6:43 pm

sastrane je napisao/la:
pon jul 30, 2018 6:41 pm
bianco blu je napisao/la:
pon jul 30, 2018 6:38 pm
samo_plavo je napisao/la:
pon jul 30, 2018 6:32 pm
Neozbiljan klub i jadni navijači. Odoviću sretno, al' da sam ja bio na tvom mjestu nikad ne bi prihvatio ovo. Zamislite kad krezavi narkomančići budu skandirali "Oda odlazi nemoj Želju brukati".
Stidite se svi do jednog koji ste radili na štetu svetinje. Igračima zabraniti svaki kontakt sa jugom i navijačima. Trenutno je južna tribina najveći neprijatelj Želje i ove uprave. Jedva se čeka da se nešto loše desi pa da se tjeraju svi iz uprave. Krčmarević se svaki dan ismijavao na fb-u od strane glavnih ljudi na jugu. Svaka izjava se ismijava, svaka odluka... Jug je odavno pao na niske grane. Sve ljude koji su bili tu prije sad vidim sa strane ili na sjeveru. I ja pozivam sve normalne, kojima je Željo na prvom mjestu da se sklone iz kopa bar u stranu, jer rade na štetu svetinje. Jug je opozicija!

Odoviću sretno još jednom. Odstrani iz ekipe ublehe poput Kjosevskog i Vranješa, posao će ti odmah biti lakši.
koliko gluposti na jednom mjestu. Odavno ovo nisam pročitao. Odoh popit čašu vode, da sebi dođem.
pa đe si partizanovac, zabranjeni, kimi, alkatraz ahahahahaha
Hajde dosta te vise. Idi popusi dzoint kupi bengalku i fantomku i juris. Ae ae..
nisam cigare u životu zapalio, a kamol nešto drugo.
I nije me dosta i nećeš mi ti reći kad je dosta navijaču u pokušaju!
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 6:45 pm

bianco blu je napisao/la:
pon jul 30, 2018 6:41 pm
19adi21 je napisao/la:
pon jul 30, 2018 6:37 pm
bianco blu je napisao/la:
pon jul 30, 2018 6:32 pm



klasična priča glupog bošnje. TI nisi glup, ja nikoga ne vrijeđam.
Znači treba ukinuti jug i Manijake i da Željo ide na utakmice bez podrške?
Ali mogu se kladit, da si klasični europski navijač. Samo si tu kad je europa, zar ne?
Na derbije ne ideš da te ne bi bakljom ili kamenom pogodili?
ahahhhahhahaahahahah e moj Željo, ko sve za tebe ''navija''.
jeste, ovakve manijake treba ukinuti, siguran sam da bi tad podrska i jaca i veca bila, kad sjever zagrmi i manijaci se sjebu, ali eto nek oni velicaju neke svoje jarane, a Sturm ce skandirati ime Ivica Osima, da ne zaboravim i Bukala, Katalinskog i ostale legende koje su u ocima manijaka manje od njihovih jarana (uz duzno postovanje svim preminulim), znam da je to teska tema, ali to ej samo jos jedan dokaz da im je interes grupe ispred interesa kluba
za Željezničar sve, od Željezničara ništa!
Ne idem Jug već par sezona, ali ću uvijek braniti ih.
Najbolje da se vrati jesenji dio sezone 2015/16, kad se nije navijalo, Grbavica poluprazna bila, u kupu protiv Goka 300 ljudi se skupilo...
ne znam sta hoces da kazes time da je najbolje da se vrati to vrijeme, pricam o trenutnom jugu koji je odron, leglo kriminala i droge

i neko gore rece i kad smo gubili titule da su davali podrsku, a svaku se tekmu kad pocnemo gubiti pjeva "vi pijete, ponekad i duvate...", razbijala se auta igracima prije par mjeseci, prijetnje se redovno upucju, o toj podrsci pricate ?
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 6:45 pm

sahmat je napisao/la:
pon jul 30, 2018 6:42 pm
@bianco blu, hajmo se skupiti na nekom igralištu i staro i mlado sa ovog foruma i pobijemo se i ko zadnji ostane taj je vođa foruma? E to je pamet ovog juga.. :D
zamjenio si hz i manijake. Oni se trenutno ganjaju između sebe.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 6:46 pm

Ne znam otkud prica da je Oda bolestan? Sta Vam je ljudi, covjek je vodio treninge sa Mulaosmanovic.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 6:46 pm

Niti u jednom trenutku nisam bio za Krcmarevica. On nema pojma, ali ne da toliko nema pojma. Da se mene pitalo, prismrdio ne bi nasoj klupi.
Ipak, pored svega toga, Krcmarevica je smijenila ulica i pojedini igraci.

Odovicu, sretno ti !

Nije niko kriv nasoj Upravi sto na mailove gdje im sw obrati paznja da pojedini igraci svasta mahalaju, sto nekoliko forumasa zna, odgovara demagoski.
Zadnja izmjena: Ajzea, dana/u pon jul 30, 2018 6:48 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 6:47 pm

Meni se cini da Krcmarevicu se neko mjesao u dovodjenje igraca i vodjenje ekipe. Zao mi je lika iskreno.

Ovo je smjesan klub i uprava i sve. Zalosno.

Odovicu sretno,imas znanje imas vala i roster i eto pokusaj na vrat na nos nekako,neka ti je Bog na pomoci!
1921-1987-2007
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 6:48 pm

19adi21 je napisao/la:
pon jul 30, 2018 6:45 pm
bianco blu je napisao/la:
pon jul 30, 2018 6:41 pm
19adi21 je napisao/la:
pon jul 30, 2018 6:37 pm


jeste, ovakve manijake treba ukinuti, siguran sam da bi tad podrska i jaca i veca bila, kad sjever zagrmi i manijaci se sjebu, ali eto nek oni velicaju neke svoje jarane, a Sturm ce skandirati ime Ivica Osima, da ne zaboravim i Bukala, Katalinskog i ostale legende koje su u ocima manijaka manje od njihovih jarana (uz duzno postovanje svim preminulim), znam da je to teska tema, ali to ej samo jos jedan dokaz da im je interes grupe ispred interesa kluba
za Željezničar sve, od Željezničara ništa!
Ne idem Jug već par sezona, ali ću uvijek braniti ih.
Najbolje da se vrati jesenji dio sezone 2015/16, kad se nije navijalo, Grbavica poluprazna bila, u kupu protiv Goka 300 ljudi se skupilo...
ne znam sta hoces da kazes time da je najbolje da se vrati to vrijeme, pricam o trenutnom jugu koji je odron, leglo kriminala i droge

i neko gore rece i kad smo gubili titule da su davali podrsku, a svaku se tekmu kad pocnemo gubiti pjeva "vi pijete, ponekad i duvate...", razbijala se auta igracima prije par mjeseci, prijetnje se redovno upucju, o toj podrsci pricate ?
odakle to da se auta razbijaju i prijeti igračima?
Imaš dokaze ili opet mahalska priča, kao i većina na ovom forumu?
Sinoć poslije utakmice u Zenici, niko nije ni psovao i prijetio igračima, tako da ti ne vjerujem.
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 944
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 6:48 pm

AdmirA je napisao/la:
pon jul 30, 2018 6:01 pm
za_zivot_cijeli je napisao/la:
pon jul 30, 2018 5:55 pm
kakav dan. obozavam Zeljeznicar! :D

Sretno Oda doktore!!
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Isto pomislih.
Sretno Oda!!!
Ovo moze samo nas Zeljo priprediti, ali uzivam u ovom ludilu ! zhahahahahahaha VOLIM TE ZELJO
 
Avatar
positive
Postovi: 132
Pridružen/a: pon jul 09, 2018 3:27 pm
Lokacija: Sa
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 6:49 pm

Realno je i da se puno toga promijenilo stradanjem Mirze Rascica...kako god Zeljo bez juga nije Zeljo i obrnuto, tako da, nadam se da ce uskoro da bude u punom sjaju, kako tako
hajmo rajice prljave stolice
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 6:50 pm

bianco blu je napisao/la:
pon jul 30, 2018 6:48 pm


odakle to da se auta razbijaju i prijeti igračima?
Imaš dokaze ili opet mahalska priča, kao i većina na ovom forumu?
Sinoć poslije utakmice u Zenici, niko nije ni psovao i prijetio igračima, tako da ti ne vjerujem.
te informacije su direktno od igraca, to se zna, nesto kao javna tajna, pitaj Kajkuta on im se cak i suprotstavljao ali avaj...
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 6:51 pm

@bianco blu
Tacno, niko nista igracima nije rekao. Jeste nesto ali nisu naruzeni ni najmanje. Zato se Krcmarevic napao, jel de?

Lik veze nema ali opet kazem, i takvog ga je smijenila ulica i igraci.
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 6:51 pm

FINO COVJEK NAPISAO DA NIJE COVJEK S JUGA NAPAO KRCMU AL DAJ OPLETI PO JUGU NAREDNIH 70 STRANICA! FUJ!!!
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
heisenberg
Postovi: 592
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 2:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 6:52 pm

"Bio sam zadovoljan na ovom radnom mjestu (Željezničar B), ali Željezničar me je trebao i takav poziv se prihvata. Ako sam potreban, onda nema problema. Okolnosti jesu malo čudne, treći put sam tu ali ovo je za mene još jedan novi izazov. Nadam se da ćemo uspjeti u namjeri da igramo u skladu sa očekivanjima, a pri tom mislim na ljepši fudbal i, naravno, bolje rezultate", rekao je Odović, te nastavio:

"Očigledno je da ovaj igrački kadar može igrati bolje. Radit ću na tome. Imam veliki motiv, radim u klubu u kojem sam proveo 20-ak godina. Tek sam stigao, pa ne bih odmah da dajem bilo kakve procjene, ali imam određene planove".
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 6:52 pm

positive je napisao/la:
pon jul 30, 2018 6:49 pm
Realno je i da se puno toga promijenilo stradanjem Mirze Rascica...kako god Zeljo bez juga nije Zeljo i obrnuto, tako da, nadam se da ce uskoro da bude u punom sjaju, kako tako
Previse toga.. Mislim na prvu recenicu.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 275 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija