Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 5:34 pm

storm_raider je napisao/la:
pon jul 30, 2018 5:30 pm
fcz je napisao/la:
pon jul 30, 2018 5:24 pm
Osim sto je stadion ljepsi ja ne vidim da je ista bolje u odnosu na onaj period kad nam je famozni kljuc u bravu visio nad glavom. Tonemo nezaustavljivo.
Je li moguce da si ovo napisao... Mnogo vise sponzora, rijeseno vlasnistvo nad stadionom, doprinosi se placaju, stabilan prihod, fan shop obnovljen, generalni sponzor, sve se po zakonu se radi, racuni deblokirani, iskljuceno mnogo nezakonitih prikljucaka el. energije, vode (ovakvih je primjera milion), pokrenute tuzbe protiv svih koji su nastetili klub... Da ne ulazimo u diskusiju, ali daj da budemo realni... Stadion, tribine, stolice, teren, Jug, Zapad, reflektore, nisam namjerno spominjao...
Ibretom se ibretiti sta neki pisu sinoc, danas...za ozbiljnih, strucnih analiza...
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 5:34 pm

Dajte onu sliku kad nas je oda napustao, u crvenom dzemperu
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 5:35 pm

bianco blu je napisao/la:
pon jul 30, 2018 5:33 pm
sahmat je napisao/la:
pon jul 30, 2018 5:30 pm
Trenutni jug je najveće zlo što se tiče Želja, odavno u kopu nema navijača koji navijaju srcem, takvi sjede po sektorima D i A i ne ulaze u kop ili su na sjeveru ili na istoku.. Vala mislim da bi red bio da se oglase istok i sjever da ljudi koji su "glavni" na jugu da napuste to mjesto, pa makar sa onim "Jug napolje" jer je ocajno navijanje, nema ni pod grupa koje su nekad bile na jugu, ovaj sad jug je cisti kura*, prvo su Odu otjerali pa Kostića sad Krčmara, razlog jer se njihovi ljubimci nisu u sastavu. Kjosevski, Stanić, Kosorić itd.. Fuj! Mahala se MORA izbaciti iz kluba, ako zelimo postati ozbiljan klub!!!
Kad je Jug tjerao Krčmarevića? Odovića? Misimovića? Upravu?
Imaš kompleks niže vrijednosti. Neko sa Juga te matletirao dok si bio dječak?
Ides li ti redovno na utakmice?Ocigledno ne ides.Jug jos krajem prosle sezone stavio trans da nam uprava maze oci.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
dzidzikovac
Postovi: 26
Pridružen/a: ned dec 10, 2017 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 5:35 pm

Dobrodosao nazad Oda majstore. Zelim ti svu srecu svijeta pogotovo u blizoj buducnosti, i nadam se da ce sa danasnjim datumom poceti bolja vremena za klub.
 
Avatar
Southboy
Postovi: 390
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:55 pm
Lokacija: dolina čupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 5:36 pm

"Nije bilo verbalnog niti bilo kakvog duela u tunelu poslije Čelika. Nije bilo nikakvih obračuna ni u svlačionici, bila je neka kanta koju sam ja šutirao i to je to. Sa igračima nije bilo nikakvih problema. Od dolaska na Grbavicu, loše sam prihvaćen od nekih medija, taj neki sport.ba (Sport Sport.ba, op.a), koji su odmah posumnjali u moje riječi da sam u Sarajevu služio vojni rok. Pojavljivale su se neke informacije koje nisu bile tačne".

Majku li vam milu,lihvari i pogan najveca...a ima Boga,vratice vam se sve na najmilijim... :psujem:

"Predsjednik nije htio da prihvati moj otkaz, insistirao je da ostanem ali nisam htio. Želio sam da stanem iza svojih ubjeđenja i da preuzmem odgovornost. Misimović je bio u šoku kada sam mu rekao za ostavku, nije upotrijebio izraz da sam ga izdao ali kao da se tako osjećao. Ipak, ne želim da budem teret i odlučio sam da je najbolje ovako".

Hoće li tražiti otpremninu?

"Ne, samo ono što sam zaradio. Imam po ugovoru neka prava na još, ali ne bih imao obraza to da tražim. Na kraju mi je najviše žao publike i te utakmice sa Apollonom".

Sretno Slobo...nek nam je Bog na pomoci za dalje,samo da izadje na dobro sve..sretno Oda
Zadnja izmjena: Southboy, dana/u pon jul 30, 2018 5:42 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 5:36 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
pon jul 30, 2018 5:35 pm
bianco blu je napisao/la:
pon jul 30, 2018 5:33 pm
sahmat je napisao/la:
pon jul 30, 2018 5:30 pm
Trenutni jug je najveće zlo što se tiče Želja, odavno u kopu nema navijača koji navijaju srcem, takvi sjede po sektorima D i A i ne ulaze u kop ili su na sjeveru ili na istoku.. Vala mislim da bi red bio da se oglase istok i sjever da ljudi koji su "glavni" na jugu da napuste to mjesto, pa makar sa onim "Jug napolje" jer je ocajno navijanje, nema ni pod grupa koje su nekad bile na jugu, ovaj sad jug je cisti kura*, prvo su Odu otjerali pa Kostića sad Krčmara, razlog jer se njihovi ljubimci nisu u sastavu. Kjosevski, Stanić, Kosorić itd.. Fuj! Mahala se MORA izbaciti iz kluba, ako zelimo postati ozbiljan klub!!!
Kad je Jug tjerao Krčmarevića? Odovića? Misimovića? Upravu?
Imaš kompleks niže vrijednosti. Neko sa Juga te matletirao dok si bio dječak?
Ides li ti redovno na utakmice?Ocigledno ne ides.Jug jos krajem prosle sezone stavio trans da nam uprava maze oci.
bio sam na derbiju na sjeveru i nisam čuo skadniranje ''uprava napolje''.Jesi li ti?
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 5:37 pm

nije se bez razloga kop zadnji napunio pred tekmu sa Apolonom i to 15 minuta prije pocetka, ne bjezi raja bezveze u A i D sektore, pa i na sjever i istok, ocekujem uprava napolje protiv zrinjskog od strane manijaka
Zadnja izmjena: zeljeznicka21, dana/u pon jul 30, 2018 5:38 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 5:38 pm

phpBB [video]

Vrati nas na pravi put..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 5:38 pm

bianco blu je napisao/la:
pon jul 30, 2018 5:36 pm

bio sam na derbiju na sjeveru i nisam čuo skadniranje ''uprava napolje''.Jesi li ti?
A trans nista aaa?To nije tjeranje i to ono najgore,hinjsko,jer nemaju sta pametnije.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
damirfile
Postovi: 3358
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 5:38 pm

A šta za tebe znači ona parola o mazanje očiju , oni komentari glavnih u grupi po fb,namjerno paljenje baklji da ne nabrajamo više.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2717
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 5:38 pm

bianco blu je napisao/la:
pon jul 30, 2018 5:36 pm
NEZALAGANJE je napisao/la:
pon jul 30, 2018 5:35 pm
bianco blu je napisao/la:
pon jul 30, 2018 5:33 pm


Kad je Jug tjerao Krčmarevića? Odovića? Misimovića? Upravu?
Imaš kompleks niže vrijednosti. Neko sa Juga te matletirao dok si bio dječak?
Ides li ti redovno na utakmice?Ocigledno ne ides.Jug jos krajem prosle sezone stavio trans da nam uprava maze oci.
bio sam na derbiju na sjeveru i nisam čuo skadniranje ''uprava napolje''.Jesi li ti?
Kako ces cuti mi pobjedili pitate 3. Put u sezoni, kome bi zdravom to palo na pamet da tad tjera upravu?
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
boja mora
Postovi: 438
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 5:38 pm

Alipasino je napisao/la:
pon jul 30, 2018 5:27 pm
Kako ne kontate da slab Zeljo odgovara pojedincima da mogu radit sta hoce,sve manje raje digli
ljudi ruke i sta moze se radit sta hoce.Sta Zeba glumi na klupi,jeko Beslija cuj on se razumije.Sve talovi pasa moj raja je uzela Zelju sa glavnim rade sta hoce,kupuju prodaju talovi se rade a mozda i titule prodane za repa.Neko se dobro nasladjuje sa Zeljinim imenom.
E eto ti znas i pametan si pravo Cuj talovi To moze reci samo jedan pljuvac i mrzitelj kluba. Sportski segment kluba je potpuno zakazao malo iz neznanja a malo zbog toga sto se ulagalo u stadion ali sramota je tako pricati o ljudima u ovoj upravi
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 5:39 pm

InvictuS je napisao/la:
ned jul 29, 2018 10:55 pm
Onog trena kada su otjerali Odovica (ako neko ima snage da postavi sliku kako Odovic u crvenom dzemperu (koja ironija) se okrece, visoko dize ruku, pozdravlja...zatim obara glavu i odlazi) je pocelo "prokletstvo"...jos jednom, karma je ku...
Ogrijesili su se o covjeka, ako ikako moze (bez obzira koliko snage, volje i zelje ima) vratite ga na klupu, dajte mu jednu sezonu...a ako bude islo naopako, on ce prvi sam otici
Karma je ku...
Iz tvojih usta...

Oda majstore, nek je sa srecom :zeljeznicar1:
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Bosanski lonac
Postovi: 521
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 5:39 pm

storm_raider je napisao/la:
pon jul 30, 2018 5:30 pm
fcz je napisao/la:
pon jul 30, 2018 5:24 pm
Osim sto je stadion ljepsi ja ne vidim da je ista bolje u odnosu na onaj period kad nam je famozni kljuc u bravu visio nad glavom. Tonemo nezaustavljivo.
Je li moguce da si ovo napisao... Mnogo vise sponzora, rijeseno vlasnistvo nad stadionom, doprinosi se placaju, stabilan prihod, fan shop obnovljen, generalni sponzor, sve se po zakonu se radi, racuni deblokirani, iskljuceno mnogo nezakonitih prikljucaka el. energije, vode (ovakvih je primjera milion), pokrenute tuzbe protiv svih koji su nastetili klub... Da ne ulazimo u diskusiju, ali daj da budemo realni... Stadion, tribine, stolice, teren, Jug, Zapad, reflektore, nisam namjerno spominjao...
Pa osvojen kup...
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 5:39 pm

bianco blu je napisao/la:
pon jul 30, 2018 5:33 pm
sahmat je napisao/la:
pon jul 30, 2018 5:30 pm
Trenutni jug je najveće zlo što se tiče Želja, odavno u kopu nema navijača koji navijaju srcem, takvi sjede po sektorima D i A i ne ulaze u kop ili su na sjeveru ili na istoku.. Vala mislim da bi red bio da se oglase istok i sjever da ljudi koji su "glavni" na jugu da napuste to mjesto, pa makar sa onim "Jug napolje" jer je ocajno navijanje, nema ni pod grupa koje su nekad bile na jugu, ovaj sad jug je cisti kura*, prvo su Odu otjerali pa Kostića sad Krčmara, razlog jer se njihovi ljubimci nisu u sastavu. Kjosevski, Stanić, Kosorić itd.. Fuj! Mahala se MORA izbaciti iz kluba, ako zelimo postati ozbiljan klub!!!
Kad je Jug tjerao Krčmarevića? Odovića? Misimovića? Upravu?
Imaš kompleks niže vrijednosti. Neko sa Juga te matletirao dok si bio dječak?
Dok sam bio dječak i jug je bio normalan, sad sam odrastao momak i vidim kakvi su likovi na jugu..
Pa samo pogledaš kakve je golove mahlac s Alipašinog primao, i oni ga podrže, a Kostića tjeraju,, toliko o znalcima s juzne tribine, koji dodju na tekmu i pjevaju kao da igraju policajci i protiv njih, a ne Željo da se podrži..
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
Ljoze_9
Postovi: 140
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 8:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 5:40 pm

Citam i nevjerujem kako razmisljaju i pisu pojedini "navijaci" ZELJE.
Ono sinoc je bilo katastrofa od postavke do pojedinacnog ucinka, ali dignuti glavu i moramo iz tog poraza puno jaci izaci.
Sto se tice Krcme, ako je sam osjetio potrebu da se povuce netreba za njim zaliti. Nije pokazao da je neki strucnjak svojim postavkama pa i rezultatima. Uvijek postoji ali, ali mozda smo mogli sjesti sa njim i pruziti podrsku, ukazati na greske... Ne treba zaliti i nastavljamo dalje!
Ako sam se mogao nekome obradovati to su Amar Osim i gospodin Milomir Odovic.
Sretno Oda majstore vrati nas gdje pripadamo.
aBd stare slave sjaj!!!! :zeljeznicar1:
Zadnja izmjena: Ljoze_9, dana/u pon jul 30, 2018 5:46 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
plavi_sokak
Postovi: 64
Pridružen/a: pon jul 09, 2018 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 5:41 pm

A jbt ispade sada jug neka sicilijanska mafija vođena Amarom. Zaboravljate da svi volimo Želju, prestanite sa mahalanjem, niceg dobrog u tome nema. Što je dao otkaz, evo rekao je, nije bio prihvacen. I nije, svi smo se pitali odakle on. Nije dobio šansu da pokaže šta zna. Mozda bi bili šampioni, možda bi isto ovo se desilo na polusezoni. Šta je tu je, otišao čovjek. Smanjiti mahalanje i nastaviti sa podrškom.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6649
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 5:43 pm

Otisao sam nije 1000000% samo eto izgleda nece niko da kaze sta je...nek se jebu kolektivno svi...ocekujem ko god da bude trener da skine Veci kapitensku i da odstrani par ovi ublehasa koji nece da igraju.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 5:43 pm

Povedi nas Oda majstore ! Svi ko jedan !
Željezničar ante portas !
 
Avatar
positive
Postovi: 130
Pridružen/a: pon jul 09, 2018 3:27 pm
Lokacija: Sa
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 5:44 pm

Vjerovatno i najvaznije od svega sto je rekao je to da su igraci razmazeni i da traze razgovor cim ne igraju. Ocigledno neke treba malo disciplinovati.
Sto se mene tice, a vezano za promjenu trenera, mirniji sam sad kako je Oda trener. Slobo je imao moju veliku podrsku, ali je upitno bilo koliko on stvarno moze napraviti. Ovako sad vjerujem da imamo kvalitetno ime na klupi.
hajmo rajice prljave stolice

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 176 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija