Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 12:51 am

losoca
MIRZA RASCIC
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 12:51 am

Valjda ovo nece uticati na uplate za reflektore. Euforija jeste dosta splasnula, ali trebamo tu lijepu pricu privesti kraju...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 12:53 am

exbabilon je napisao/la:
pon jul 30, 2018 12:41 am
Leon_Professional je napisao/la:
pon jul 30, 2018 12:28 am
exbabilon je napisao/la:
pon jul 30, 2018 12:21 am
Al ne znam kako neko pri cistoj svjesti i zdravoj pameti moze navijace okriviti za ovaj odron koji gledamo. Jos samo da udjemo na teren i pocnemo trcat umjesto Vranjesa i Arezine.
Neko pri zdravoj pameti vidi dublje i ne bi rekao da je jedini problem u terenu i trcanju umjesto Vranjesa i Arezine.

Nidje nema vise psovki, vise strucnjaka i vise podjeljenih navijaca.
I sigurno ne pokusavamo vratiti kola kad krenu niz brde, vec jos vise guramo, nervozom i zajedljivosti medju sobom.
Ma daj kralju, taj dublji problem meni tu ne pije vode. Novi trener i 5-6 novih igraca u prvih 11 i raspali Celik nas nadigra i sad idemo trazit dublji problem. Pa nisu navijaci otjerali Slavka dan pred prvenstvo, nisu Krcmarevicu nudili ugovor od 3 godine, doveli kamion igraca, itd. Ne znam, da i ovaj forum ugasimo ako im je pritisak?

Sredina jest zatrovana, svakakvi smo, ali ne mozemo dovijeka svaki sportski neuspjeh pripisivati tom nekom pritisku.
Pa jesam li ja pripisao samo tome?
Ili sam napisao da smo i mi krivi. Svi su krivi, nema nevinih.
Neko vise neko manje, ti poredaj kako hoces.
Ali prvo citaj jer nisam rekao da smo SAMO mi krivi, a vidim da pises kao da sam tako rekao.
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1947
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 12:57 am

Storme, divim ti se kako si strpljiv, smiren..
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 12:58 am

storm_raider je napisao/la:
pon jul 30, 2018 12:51 am
Valjda ovo nece uticati na uplate za reflektore. Euforija jeste dosta splasnula, ali trebamo tu lijepu pricu privesti kraju...
U ovom momentu trebamo pokazati koliko nam je stalo.
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 12:58 am

storm_raider je napisao/la:
pon jul 30, 2018 12:51 am
Valjda ovo nece uticati na uplate za reflektore. Euforija jeste dosta splasnula, ali trebamo tu lijepu pricu privesti kraju...
Svak ko voli svoj dom i ko tako osjeca Grbavicu hoce dat ce marku, marku...ali vjeruj oni sto su ti skocili i otisli poslije drugog gola Apolona oni ne bi dali da je sve idealno
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 12:59 am

Promijenili smo paletu trenera, i kod svakog igramo isto, uz male nijanse razlike.

Teška neuigranost i teško nepoznavanje uloga na terenu. Svaka ničija bila njihova.
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 1:00 am

Bosanski lonac je napisao/la:
pon jul 30, 2018 12:09 am
Dosad smo mijenjali uprave, trenere, menadžere, igrače, formacije pa smo čak i forum promijenili. Pa ništa.
Ostalo nam je još samo da promijenimo navijače.
Hahahahahaha kralju.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 1:01 am

LeBlue je napisao/la:
pon jul 30, 2018 12:58 am
storm_raider je napisao/la:
pon jul 30, 2018 12:51 am
Valjda ovo nece uticati na uplate za reflektore. Euforija jeste dosta splasnula, ali trebamo tu lijepu pricu privesti kraju...
U ovom momentu trebamo pokazati koliko nam je stalo.
Slazem se. Sutra ide nova uplata. Iznenadio si me onim komentarom, mislim da i sam shvatas da si izletio.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 1:03 am

Svaka cast Krpicu za borbenost, prertcao si 5 kilometara za sto si jako placen. Stavise te u dzep vrhovac i onaj drugi imigrant RESPECT.
Bravo Zajime neustrasivi, pored tebe Bevab izgledao kao Marcelo najblaze receno. Bravo Veselinovicu, Livaja ti se najeba onog cuke poganog. Bravo Stojke, jedan si jedini, ko nasa domovina, Dedic je kriv sto nam ga zabi. Bravo Krcmarevicu jeboo li ti Partizan oba oca.
BRAVO SVI MAJKU VAM JEBEEM MAJCINU SVIMA DO JEDNOG.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 1:04 am

storm_raider je napisao/la:
pon jul 30, 2018 1:01 am
LeBlue je napisao/la:
pon jul 30, 2018 12:58 am
storm_raider je napisao/la:
pon jul 30, 2018 12:51 am
Valjda ovo nece uticati na uplate za reflektore. Euforija jeste dosta splasnula, ali trebamo tu lijepu pricu privesti kraju...
U ovom momentu trebamo pokazati koliko nam je stalo.
Slazem se. Sutra ide nova uplata. Iznenadio si me onim komentarom, mislim da i sam shvatas da si izletio.
Jesam, pogrijesio sam
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 1:04 am

Minjore je napisao/la:
pon jul 30, 2018 1:03 am
Svaka cast Krpicu za borbenost, prertcao si 5 kilometara za sto si jako placen. Stavise te u dzep vrhovac i onaj drugi imigrant RESPECT.
Bravo Zajime neustrasivi, pored tebe Bevab izgledao kao Marcelo najblaze receno. Bravo Veselinovicu, Livaja ti se najeba onog cuke poganog. Bravo Stojke, jedan si jedini, ko nasa domovina, Dedic je kriv sto nam ga zabi. Bravo Krcmarevicu jeboo li ti Partizan oba oca.
BRAVO SVI MAJKU VAM JEBEEM MAJCINU SVIMA DO JEDNOG.
:klanjase2:
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Bosanski lonac
Postovi: 525
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 1:05 am

storm_raider je napisao/la:
pon jul 30, 2018 1:01 am
LeBlue je napisao/la:
pon jul 30, 2018 12:58 am
storm_raider je napisao/la:
pon jul 30, 2018 12:51 am
Valjda ovo nece uticati na uplate za reflektore. Euforija jeste dosta splasnula, ali trebamo tu lijepu pricu privesti kraju...
U ovom momentu trebamo pokazati koliko nam je stalo.
Slazem se. Sutra ide nova uplata. Iznenadio si me onim komentarom, mislim da i sam shvatas da si izletio.
Mi odustati nećemo.
Ništa nazad, samo naprijed.
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 1:05 am

Ima li treniga sutra molim vas ako neko zna?
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 1:06 am

Bravo klosari mrtvi, zatvorim radnju u 4 iz koje hljeb zaradjujem da bi vama podrsku dao. Za sta bolan ? Radi koga ? Skupina debila na terenu, kraj terena i u vip lozi. Napusite mi se kurcaa svi kolektivno...
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 1:08 am

Minjore je napisao/la:
pon jul 30, 2018 1:06 am
Bravo klosari mrtvi, zatvorim radnju u 4 iz koje hljeb zaradjujem da bi vama podrsku dao. Za sta bolan ? Radi koga ? Skupina debila na terenu, kraj terena i u vip lozi. Napusite mi se kurcaa svi kolektivno...
Buraz nemoj sebi dizati pritisak beze...ko ih jebe sve redom.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 1:09 am

CURVA je napisao/la:
pon jul 30, 2018 1:03 am
storm_raider je napisao/la:
pon jul 30, 2018 12:51 am
Valjda ovo nece uticati na uplate za reflektore. Euforija jeste dosta splasnula, ali trebamo tu lijepu pricu privesti kraju...
Haha skidam kapu za svakog od vas koji ima snage za bilo sta. Toliko lijepih stvari u ove zadnje dvije godine a nikad gore nije bilo nikad da se dva dobra sastavi. Teska je ovo zemlja nikad radosti samo neka tezina
Pa niko ti nece napraviti radost, dok je sam ne napravis. Moramo, dzaba.. mora se dati sve od sebe brate. Poraz kao poraz, nije ni poraz ako ne naucis lekciju. Bice jos tih lekcija. Ali, graditi dom i pri tome uraditi bilo sta za Zelju - to nikada ne moze biti upitno. Nije ni radost, koliko je cast.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 1:10 am

Imam osjećaj da su igrači izmedju sebe podijelili pozicije ko će šta igrati i kako, da bi smo pobijedili.
Ne vidim uopšte svrhu trenera u ovakvom pristupu, taktici i igri. Potpuno besmisleno.
Ili igrači ne mogu ispoštovati ono što traži (ne znaju), ili on ima skroz dijametralan pristup problemu ( ne zna, ne poznaje)
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 1:11 am

Ja se nadam da cemo sa Slobodanom ostati i ganjati taj kontinuitet.
Grijesio je i Husref, jebu mu mater isto kao i mi nasem, a nisu svjesni da bi im gore bilo bez njega i da je ovo dobar put bez promjena mnogih.

Ovo je moje misljenje, vjerovatno se mnogi ne slazu i postujem, ali daljnju diskusiju necu razvijati ni sa kim, a razlog je jer do daljnjeg necu pisati. I dalje cu citati aBd, ali osjecam da pisem/o isto kao i nekad prije.

Volim te Zeljo!!!
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 1:17 am

barbarez je napisao/la:
pon jul 30, 2018 12:39 am
SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon jul 30, 2018 12:26 am
barbarez je napisao/la:
pon jul 30, 2018 12:24 am

Pa covjek trazi jos jednog. Mi imamo samo jednog napadaca. Ustvari imamo polivalentnog Zaima. On igra dvije pozicije odjednom.
Zajmovic igra za svoju dusu, dribla i valja loptu do povracanja. Fazon je da mi u ekipi tj. U veznom redu imamo igrace koji ne trce.
Zajmovic nek ide kuci pa nek igra za svoju dusu. A cak i da za svoju dusu igra , ono je sramota kako igra. Vezni red je spor. Dobro brate ko je sad problem. Eto nema Arezine ,sad je Stojan.
Ok molim te Slobo izvedi vezni red. Jovan,Hajdar i Ivan. Znas sta ce uraditi jedno veliko nista. Pa onda izbacit Hajdara pa ubacit Anela.Opet ce biti nista.
Znas zasto. Jer nema taj vezni red kome da odigra . Zaim i Veseli ne postoje na terenu. Zaim pogotovo. Uspori svaki jebeni napad,mi nemamo tranzicije,sta treba da nas vezni red i organizuje i otvara strane,i trci kontre. Pa nasa krila nisu u stanju da isprate napadaca kad u skoku prosljedi loptu,a kamoli sta drugo.
Zaim sa lijevog krila nekog i moze predriblati, sa desnog ne moze nikog. Kad krene ulaziti ne moze nista jer igra samo desnom nogom, onda loptu vraca nazad, sta se tu desava? On se vise ne nudi, on ostane ukopan. Oni pokusaji pretrcavanja igraca kad nabije loptu pa ga zaobidje su meni iskreno smijesni, jer je on u zadnja dva pokusaja dva puta pogodio protivnika u nogu. Al hajde. Slazem se barbarez sa tobom zato tebe i citiram.
Ovo sa krilima si upravu 100%, nasi vezni igraci trce ali totalno bezveze trce, a kada krila stoje i kada ti je napadac izvucen na 25 m od gola onda ni Zidane ne bi znao ce s njom.
Dupli pas je pola gola a mi to ne uradimo u utakmici mozda 2 puta, Zasto? zato sto ne znamo gdje da trcimo, nema otvaranja, nije to ni qurcobolja ni bezvoljnost. Ovo je psihicki problem a mozda i fizicki ( a i na fizicke probleme psiha moze uticati). Igraci se moraju presabrati, shvatiti sta zele i poginuti za to! Napumpaj ih snagom i nacrtaj im 3 akcije i to forsiraj, mi cemo glat osvojiti ligu...
Sto se tice Krcmarevica, ne opravdavam neke poteze iako je "frisak" iako covjek pokusava, no recimo da igra sve "po nasim zeljama" i da to ne funkiconise bilo bi sto ne pokusa 3-5-2, sto ne pokusa presing, sto ne pokusa ovo ono... Svakoj ekipi treba vrijeme i sigurnost. Hajmo mi navijati i sikirati se, jebaji ga to je nas posao, a oni nek rade svoj najbolje sto mogu.

Barbarez nek bude hairli zena i dijete, dabogda krilo bio, ali ono pravo, skolovano ! :D
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 242 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija