Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Hare79
Postovi: 1237
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 12:22 am

Cinjenica je da Krcmarevic jos slaze kockice, al dok ih slozi prodje voz. Mozda ga ostaviti, halaliti sezonu s nadom da cemo sljedece sezone biti beton. Al ko ima toliko strpljenja. Bojim se da ce sam otici jer ce skontati da nema dovoljno kvalitetne igrace i da mu uprava ne moze dovesti sta mu treba. Al eto, valjda je i taj Jazvic kvalitetan, mozda i Lendra dodje pa bude sve puno bolje. Ovo za sada je igra bez glave i repa.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 12:23 am

IvanOsim je napisao/la:
pon jul 30, 2018 12:13 am
Ovaj nas trener kao da je namjerno sve kontra uradio. Poveo Eldara, Aldina nije, iako nije imao nijednog odbramenog na klupi. Aldin stariji godinu dana. Eldar nikad nije igrao desnog beka. Kako ja ovo da razumim. Samo zbog ovog ne bi bio trener.
Pa Zajmovic na pogresnoj strani. Pa spora veza. Ne kontam fkt.
Kojim kriterijumom je doveden Veselinovic? Realno, Krpic je bio zamjena Ahmetovicu u Slobodi, tako da mozemo reci da Sarajevo ima boljeg napadaca. Mi drugog napadaca nemamo.
Doveden je Pavic, drugi lijevi bek pusten. Ko ce nam igrati kad Pavic ne bude mogao? Sta cemo od ovoliko veznih igraca? Danas na klupi Anel, Hajdar, Arezina i Dacic. To su sve cinjenice. Nama igraci uopste ne igraju svoje pozicije. Ne kontam.

Ja ne vidim nikakvu nadu u Krcmarevicu.
Da smo prije utakmice dozvolili treneru Celika da nam izabere igrace i formaciju za tekmu protiv njegove ekipe, lik bi postavio bolje od Krcmarevica, koji je sve fulio, apsolutno sve. I to nije jedna tekma na kojoj promasuje apsolutno sve, pa da kazes desilo se jbg, lik je i protiv Kiprana isto sve fulio. Protiv Goska smo imali srece pa smo u zadnji trenutak prijavili Zeca za tekmu i na kraju ga je on zabio za pobjedu. Jos jedna potrosena sezona u najavi..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 12:24 am

Nadam se de cemo izgubiti i narednih par mečeva pa da ova ubleha odstupi s klupe. Nije na kraju htio ni da nas pozdravi vec samo oborio glavu i u svlačionicu. Nema tu hljeba
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 12:24 am

Krčmarević igra špansku Primeru pa mu ne valjaju igrači, a ostali igraju bosansku ligu pa im je lako
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 12:24 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon jul 30, 2018 12:20 am
barbarez je napisao/la:
pon jul 30, 2018 12:19 am
CURVA je napisao/la:
pon jul 30, 2018 12:12 am
Boccacio ako mozee ti da naposes nesto nekako smo se svi pogubili ali totalno imam osjecaj da svi mi ovdje i jesmo upravu i grijesimo totalno ludilo pa akp moze da ti svoje misljenje izneses **** i titulu i sve ali dsj da vise ubodemo sa trenerom
Hoce li taj Lendric. Krcma kuka da je tesko naci napadaca. Upravo dajte covjeku igrace...
Pa sta je Krpic?
Pa covjek trazi jos jednog. Mi imamo samo jednog napadaca. Ustvari imamo polivalentnog Zaima. On igra dvije pozicije odjednom.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6730
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 12:26 am

barbarez je napisao/la:
pon jul 30, 2018 12:24 am
SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon jul 30, 2018 12:20 am
barbarez je napisao/la:
pon jul 30, 2018 12:19 am

Hoce li taj Lendric. Krcma kuka da je tesko naci napadaca. Upravo dajte covjeku igrace...
Pa sta je Krpic?
Pa covjek trazi jos jednog. Mi imamo samo jednog napadaca. Ustvari imamo polivalentnog Zaima. On igra dvije pozicije odjednom.
Zajmovic igra za svoju dusu, dribla i valja loptu do povracanja. Fazon je da mi u ekipi tj. U veznom redu imamo igrace koji ne trce.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 12:28 am

exbabilon je napisao/la:
pon jul 30, 2018 12:21 am
Al ne znam kako neko pri cistoj svjesti i zdravoj pameti moze navijace okriviti za ovaj odron koji gledamo. Jos samo da udjemo na teren i pocnemo trcat umjesto Vranjesa i Arezine.
Neko pri zdravoj pameti vidi dublje i ne bi rekao da je jedini problem u terenu i trcanju umjesto Vranjesa i Arezine.

Nidje nema vise psovki, vise strucnjaka i vise podjeljenih navijaca.
I sigurno ne pokusavamo vratiti kola kad krenu niz brde, vec jos vise guramo, nervozom i zajedljivosti medju sobom.
 
theOriginals 1921
Postovi: 50
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 9:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 12:30 am

klubu fali jedan jasan cilj,a to je sastaviti prvi tim ,a mi ga jos nemamo.svake godine nama odlaze najbolji igraci.zbog cega?ako mislimo napasti titulu i pokusat iskorak u evropi.
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 12:32 am

Treba razumeti i naše igrače pa i trenera. Nije lako igrati protiv zvijezda poput Livaje, Bevaba, Salčinovića. Sigurno je veliki teret igrati protiv njih.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 12:35 am

i opet samo poželjeti sebi, nama sreću, onoliku, koliku imaše svi silni treneri, skauti,sportski direktori i na kraju krajeva igrači onog trenutka kad potpisaše za Želju, uhvatiše reputacije a keš redovno kapa.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 12:36 am

Hare79 je napisao/la:
pon jul 30, 2018 12:22 am
Cinjenica je da Krcmarevic jos slaze kockice, al dok ih slozi prodje voz. Mozda ga ostaviti, halaliti sezonu s nadom da cemo sljedece sezone biti beton. Al ko ima toliko strpljenja. Bojim se da ce sam otici jer ce skontati da nema dovoljno kvalitetne igrace i da mu uprava ne moze dovesti sta mu treba. Al eto, valjda je i taj Jazvic kvalitetan, mozda i Lendra dodje pa bude sve puno bolje. Ovo za sada je igra bez glave i repa.
Kakvo bolan slaganje kockica, ovo je debilizam epskih razmjera, pa onaj Kostic je Murinjo za Krcmarevica. Nek kockice slaze neko ko ima i kvalitet i mozak poput Osima, a ne neko ko pojma nema poput ove ublehe od trenera. Ovo u zivotu nisam vidio, da neko ovako grijesi poput Krcmarevica, al svaka odluka mu je pogresna. Igraci se sudaraju po terenu, igraju na pogresnim pozicijama, nekad igramo sa jednim krilom, nekad stoper igra beka, nekad igras sa puzevima u sredini terena, niko ne zna sta treba da radi.

I onda ljudi kazu treba dati podrsku treneru :doktor: :zid:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 12:38 am

Pickasto,bezidejno, jadno, defanzivno.. vratio sam se u maj 2017 i 2018.Ovaj Zeljo mi je na to licio.Ovo je bilo katastrofa izdanje.Mi smo nesto cekali i igrali povuceno protiv Livaje,Bevaba i ostalog kafanskog sljama premijer lige koji nigdje ne moze igrati.Veliki minus za Krcmarevica za ovu postavku, veliko razocarenje izdanje Zaimovica.Deset puta je izasao sam u aut i sve ijedan duel izgubio od Bevaba.Ovo je za plakat bilo.Ovo kako Arezina trci je za plakat, kako se Vranjes bori i Blagojevic preko qrca igra je za plakat.Prespori Bakrac koji se boji Okica i to je za plakat.Igrajte picke za boje plave.Nek nam je Bog na pomoci...
Moj Zeljo sav si za plakat.Jedino kapu skidam Misimovicu.Valjda nekad pogodimo i sa ovim sportskim segmentom.Ovo ne obecava. Plave nemocne jajare.
Sta su im ono navijaci govorili poslije tekme?
Modus vivendi !
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 12:38 am

phpBB [video]
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 12:38 am

Spominjao je ranije IvanOsim i upravu je jbt mi nemamo rezervnih bekova.Ovo sa sinisom nam je donijelo ogromne probleme i nekako se krpimo, al kad Pavic pade protiv Apolona svi smo se glavu fatali. Nemas napadaca da zamijeni Krpica, nemas krila osim Zeca, realno za ovo sto mi igramo trebaju nam brza krila. Kad pogledas fakat roster nam je u qurcu jos uvijek, plus sto je neuigran.
Dzaba ti 10 "kvalitetnih" veznjaka kad samo 3 igraju...
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 12:39 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon jul 30, 2018 12:26 am
barbarez je napisao/la:
pon jul 30, 2018 12:24 am
SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon jul 30, 2018 12:20 am


Pa sta je Krpic?
Pa covjek trazi jos jednog. Mi imamo samo jednog napadaca. Ustvari imamo polivalentnog Zaima. On igra dvije pozicije odjednom.
Zajmovic igra za svoju dusu, dribla i valja loptu do povracanja. Fazon je da mi u ekipi tj. U veznom redu imamo igrace koji ne trce.
Zajmovic nek ide kuci pa nek igra za svoju dusu. A cak i da za svoju dusu igra , ono je sramota kako igra. Vezni red je spor. Dobro brate ko je sad problem. Eto nema Arezine ,sad je Stojan.
Ok molim te Slobo izvedi vezni red. Jovan,Hajdar i Ivan. Znas sta ce uraditi jedno veliko nista. Pa onda izbacit Hajdara pa ubacit Anela.Opet ce biti nista.
Znas zasto. Jer nema taj vezni red kome da odigra . Zaim i Veseli ne postoje na terenu. Zaim pogotovo. Uspori svaki jebeni napad,mi nemamo tranzicije,sta treba da nas vezni red i organizuje i otvara strane,i trci kontre. Pa nasa krila nisu u stanju da isprate napadaca kad u skoku prosljedi loptu,a kamoli sta drugo.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6730
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 12:41 am

Pa hajde ko ce probiti led? SLOBO ODLAZI :)
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 12:41 am

Leon_Professional je napisao/la:
pon jul 30, 2018 12:28 am
exbabilon je napisao/la:
pon jul 30, 2018 12:21 am
Al ne znam kako neko pri cistoj svjesti i zdravoj pameti moze navijace okriviti za ovaj odron koji gledamo. Jos samo da udjemo na teren i pocnemo trcat umjesto Vranjesa i Arezine.
Neko pri zdravoj pameti vidi dublje i ne bi rekao da je jedini problem u terenu i trcanju umjesto Vranjesa i Arezine.

Nidje nema vise psovki, vise strucnjaka i vise podjeljenih navijaca.
I sigurno ne pokusavamo vratiti kola kad krenu niz brde, vec jos vise guramo, nervozom i zajedljivosti medju sobom.
Ma daj kralju, taj dublji problem meni tu ne pije vode. Novi trener i 5-6 novih igraca u prvih 11 i raspali Celik nas nadigra i sad idemo trazit dublji problem. Pa nisu navijaci otjerali Slavka dan pred prvenstvo, nisu Krcmarevicu nudili ugovor od 3 godine, doveli kamion igraca, itd. Ne znam, da i ovaj forum ugasimo ako im je pritisak?

Sredina jest zatrovana, svakakvi smo, ali ne mozemo dovijeka svaki sportski neuspjeh pripisivati tom nekom pritisku.
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 944
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 12:44 am

Sinan Ramovic fali. Otac fudbala
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6730
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 12:47 am

vinston.cercil je napisao/la:
pon jul 30, 2018 12:44 am
Sinan Ramovic fali. Otac fudbala
Fali buraz trener sa autoritetom...da u 15min izbaci Zajmovica.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3028
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 12:50 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon jul 30, 2018 12:47 am
vinston.cercil je napisao/la:
pon jul 30, 2018 12:44 am
Sinan Ramovic fali. Otac fudbala
Fali buraz trener sa autoritetom...da u 15min izbaci Zajmovica.
Jedan je Osim koji u 15 minuti izbaci Colica i ubaci Bekrica u derbiju i okrene rezultat
Alea iacta est!

Online

Trenutno korisnika/ca: BrUDA i 240 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija