Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
staaarinavijac
Postovi: 609
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 12:03 am

U redu , eto , Krčmarević će ostati radi pokušaja kontinuiteta ... ali , ako on sam kaže da nema adekvatnog napadača, krila ili defanzivnog veznog , šta onda ?... S druge strane uprava čini sve da poboljša funkcionisanje kluba u cjelini i zato silom prilika mora trošiti više novca , pa slabo šta ostane za dobra pojačanja ... i to pod uslovom da ih se od strane SD ili skauta nađe...
Šta onda ?
Pa ... ništa ...
Na utakmicama očekivati pozorišnu atmosferu , jer je najmudrije , ne očekivati od ove sezone ništa , ...možda neku grčevitu borbu za 3. ili 4. mjesto ...
Onda ni Krčmarević ne treba davati nikakve izjave ni prije ni poslije meča ... navijači su vidjeli i čuli sve u proteklih 3,4 godine ... samo je teren mjerilo ...
Dakle , od iduće utakmice na Grbavici bez uzbuđenja ... najbolje za zdravlje je gledati utakmicu kao što se nekad gledao Pofalićki ili Famos ...
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 12:05 am

Šeha majstore, glavu gore!
Ovo na kraju od strane trenera, i od ovih naših pametnih navijača njima na obraz.
Svi znamo kakav si majstor, i koliko ćeš nam radosti donijeti ako Bog da.
Ti ćeš ostati, a ovi će svi još malo kofere spakovati.
Sljedeću igrati kao da se ovo nije ni desilo.
Ni mrvu nisi kriv.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 12:06 am

Plava Porodica je napisao/la:
pon jul 30, 2018 12:05 am
Šeha majstore, glavu gore!
Ovo na kraju od strane trenera, i od ovih naših pametnih navijača njima na obraz.
Svi znamo kakav si majstor, i koliko ćeš nam radosti donijeti ako Bog da.
Ti ćeš ostati, a ovi će svi još malo kofere spakovati.
Sljedeću igrati kao da se ovo nije ni desilo.
Ni mrvu nisi kriv.
Mene samo strah da on nece vise dati sanse Sehicu.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 12:07 am

Leon_Professional je napisao/la:
ned jul 29, 2018 11:46 pm
Hocemo da ovo dobijamo sampionski a nemamo prije svega TIM da dobijemo ovo.
Nismo mi krivi, ne mjenjamo mi, al mi svrsavamo kad se dovode igraci i kad dodje prelazni rok. Pa tako ispade da to podrzavamo, a onda nakon toga hocemo da igramo sampionski. Bojim se da ne ide, bio Amar bio Slobo. Kolko je Amaru trebalo da osvoji duplu, ja mislim 3 godine a nije mjenjao mnogo, minimalno. Zato je i osvajao. Mislim da i on sad dodje da to ne bi bilo vhunski odmah i ne bi bilo kao u njegov vakat. Zaglibili smo mnogo, greske smo ranije napravili i sad idemo iz dubioze u dubiozu i sve dublje tonemo. Sta ce sad uraditi, ne znam.

I niko nije nevin. Ama bas niko.
Nije to toliko do broja igraca koje dovodimo, problem je u trenerima koji dovode te igrace, jer oni nisu kvalitetni. Dosao Amar u drugom mandatu i odmah uzeo titulu, kako? Otpustio skoro sve igrace, doveo more novih igraca, neke vratio sa posudbe, ostavio par talentovanih, sastavio tim od igraca za koje je znao koliko mogu, od igraca koji su imali i kvalitet i pobjednicki karakter a pola njih bili nepoznati skroz, lijepo ih usmjerio, dozirao, napravio za kratko vrijeme od njih borben TIM i uzeo titulu. Kad prvo napravis fin kostur sa igracima koji imaju kvalitet kao sto je Amar uradio, lako je onda to nadogradjivati.

Zamisli sad da je Amar radio gluposti ko Krcmarevic pa da je Cocalica stavio na desnog beka ili Besliju na lijevo krilo ili da je forsirao ekipu sa puzevima na sredini terena, (svaka ekipa ubije Boga u tebi kad stavis Arezinu i Vranjesa zajedno u prvih 11 i svi to vide osim Krcmarevica, zalosno). Mislis da bi Amar osvojao titule da je radio ovakve gluposti? Bi malo sutra. Mislis da bi se Zajmovic mogao ponasati ovako kod Amara? U 20 minuti bi bio izmjenjen i poslan u picku materinu.
Zadnja izmjena: Brkoo, dana/u pon jul 30, 2018 12:08 am, ukupno mijenjano 1 put.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 12:07 am

Ne boli poraz koliko boli ne zalaganje. Nemamo sredinu terena kao ni krila to je nas problem nemamo protok lopte nikako pa da nam je Higuain u napadu isto bi izgledali ove poraze trener je kriv
Cuva Bog Zelju svog!
 
Hare79
Postovi: 1237
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 12:08 am

Mozemo mi pricati do sutra o ekipi, al ja bih volio da neko bas kompetentan da ocijenu sta to.fali zadnje dvije-tri godine. Je li to sto mijenjamo puno igraca, je li los izbor igraca, je li los izbor trenera il je miks svega toga. Svako od nas se razumije u fudbal al bas bih volio.da.cujem npr. Osimovo misljenje i sta bi on promjenio. Zasto je danas Zec ubacen u 73. minuti a dobro igra u zadnje vrijeme a Zajim zadnjih pet utakmica nije nista uradio. Istina je da imamo dizelasa u ekipi al nije to glavni razlog za lose igre. Bas bih volio da cujem nekog objektivnog sa strane da kaze.svoje misljenje.
Zadnja izmjena: Hare79, dana/u pon jul 30, 2018 12:09 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Bosanski lonac
Postovi: 525
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 12:09 am

Dosad smo mijenjali uprave, trenere, menadžere, igrače, formacije pa smo čak i forum promijenili. Pa ništa.
Ostalo nam je još samo da promijenimo navijače.
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 12:09 am

Ajzea je napisao/la:
pon jul 30, 2018 12:03 am
Leon_Professional je napisao/la:
ned jul 29, 2018 11:57 pm
Ajzea je napisao/la:
ned jul 29, 2018 11:52 pm
Za ovaj jad i cemer kriva je Uprava, kriv je trener, krivi su i igraci.
Krivi smo i mi.

Podrzavamo tjeranja i dovodjenja kamaru igraca. Svrsavamo na to, po meni je to neki vid saucesca. :D
Pa poslije se zalimo. Dosta smo licemjerni i zbog tog smo krivi.
Jeste ali mi se nista ne pitamo niti donosimo odluke.
Evo da su oni zadrzali kompletnu ekipu iz prethodne sezone, mi bi mozda trazili pojacanja ali ako bi oni odlucili da se ista nece dovoditi, mi tu nista ne bi mogli.

@storm
Jesi stvarno napisao to "kao da smo navikli pobijedjivati u Zenici"? Hajde onda da sve izgubimo do kraja pa cemo tako pravdati.
Igrali smo protiv yebenog Livaje, Bevaba i slicnih amatera koji su se veceras mozda prvi put na okupu i vidjeli. Igrali smo protiv ekipe koja do neki dan nije znala u kojoj je ligi. Takva ekipa te rasturila i nije dopustila sanse kako treba da napravis, izdominirala te na sredini terena. Opravdanja nema !
Znam, ali s moralne strane i mi smo krivi. To ja govorim.
@Charli bukvalisto, preskoci ako ces tako pricat. Ja tako nisam rekao i ne treba mi takav tvoj komentar. Hvala.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 12:11 am

Ajzea je napisao/la:
pon jul 30, 2018 12:03 am
Leon_Professional je napisao/la:
ned jul 29, 2018 11:57 pm
Ajzea je napisao/la:
ned jul 29, 2018 11:52 pm
Za ovaj jad i cemer kriva je Uprava, kriv je trener, krivi su i igraci.
Krivi smo i mi.

Podrzavamo tjeranja i dovodjenja kamaru igraca. Svrsavamo na to, po meni je to neki vid saucesca. :D
Pa poslije se zalimo. Dosta smo licemjerni i zbog tog smo krivi.
Jeste ali mi se nista ne pitamo niti donosimo odluke.
Evo da su oni zadrzali kompletnu ekipu iz prethodne sezone, mi bi mozda trazili pojacanja ali ako bi oni odlucili da se ista nece dovoditi, mi tu nista ne bi mogli.

@storm
Jesi stvarno napisao to "kao da smo navikli pobijedjivati u Zenici"? Hajde onda da sve izgubimo do kraja pa cemo tako pravdati.
Igrali smo protiv yebenog Livaje, Bevaba i slicnih amatera koji su se veceras mozda prvi put na okupu i vidjeli. Igrali smo protiv ekipe koja do neki dan nije znala u kojoj je ligi. Takva ekipa te rasturila i nije dopustila sanse kako treba da napravis, izdominirala te na sredini terena. Opravdanja nema !
Jesam. Rece komentator koliko imamo pobjeda u Zenici. Nije pravdanje, niti se moze opravdati, ali su mi nerealna ocekivanja da se u jednoj, da se razumijemo, potpuno novoj ekipi ocekuje odmah da budu uigrani. Hajde da podrzimo trenera, za razliku od ranijih slucajeva, sigurno gore nece biti.

I ja bih Amara, ali nemojmo da budemo licemjerni. Sjetite se ko je otjerao Amara u prvom mandatu. Pa smo dobro naucili lekciju nakon toga, i nekako je bila svijest da bismo trpili sve i svasta. Pa, Boga mi, nakon prve duple, upadosmo u jednu mini krizu od 2-3 utakmice, ne da mu se psovalo, nego se i Ivica spominjao. Gadi mi se to sve, i nekako je i cilj ovog foruma da dignemo svijest koliko mozemo. O Zelji, o nama. Nevezano ovo za tebe Ajzea, znam da si ti dobar decko.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 12:12 am

Bosanski lonac je napisao/la:
pon jul 30, 2018 12:09 am
Dosad smo mijenjali uprave, trenere, menadžere, igrače, formacije pa smo čak i forum promijenili. Pa ništa.
Ostalo nam je još samo da promijenimo navijače.
Zeljo ima najbolje navijace u BiH,nema potrebe ih mijenjati.
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 12:13 am

Ovaj nas trener kao da je namjerno sve kontra uradio. Poveo Eldara, Aldina nije, iako nije imao nijednog odbramenog na klupi. Aldin stariji godinu dana. Eldar nikad nije igrao desnog beka. Kako ja ovo da razumim. Samo zbog ovog ne bi bio trener.
Pa Zajmovic na pogresnoj strani. Pa spora veza. Ne kontam fkt.
Kojim kriterijumom je doveden Veselinovic? Realno, Krpic je bio zamjena Ahmetovicu u Slobodi, tako da mozemo reci da Sarajevo ima boljeg napadaca. Mi drugog napadaca nemamo.
Doveden je Pavic, drugi lijevi bek pusten. Ko ce nam igrati kad Pavic ne bude mogao? Sta cemo od ovoliko veznih igraca? Danas na klupi Anel, Hajdar, Arezina i Dacic. To su sve cinjenice. Nama igraci uopste ne igraju svoje pozicije. Ne kontam.

Ja ne vidim nikakvu nadu u Krcmarevicu.
 
Avatar
amar92
Postovi: 1608
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 12:15 am

Prosle sezone kad je krenula liga za prvaka sam se odjavio sa foruma i apstinirao do ljeta. Sad izgleda morati malo ranije. Degutantno je citati neke komentare i uvrede. Uredu je kritikovati, ali mora se znati granica. Nije nogomet toliko prost pa da je Krcmarevic kriv za ovaj poraz, niti Sehic, niti Misimovic. Mnogo je faktora.

Iako sam od pocetka imenovanja Krcmarevica govorio "neka da ga vidimo pa cemo onda davati ocjenu" i podrzavao ga tokom priprema, nakon Apollona sam rekao da je to njegov poraz. Mozda bi izgubili i da nije napravio neke greske kod izbora igraca, ali onda ne bi bio njegov poraz. Isto tako i danas, njegov poraz i sad je vec zabrinjavajuca situacija kada je trener u pitanju. Medjutim, bilo bi glupo sad ga smijeniti. Mislim da je njegov najveci problem sto je stranac, odnosno ne poznaje niti ligu, niti protivnike, a sto je najgore niti svoje igrace. Zbog toga pravi i greske u izboru igraca i formacije.

Pisao sam i prije, danas je trebao od prve zaigrati Arezina jer su ovo njegove utakmice, i Hajdarevic umjesto Jovana ili Stojana. Zajmovic je takodjer trebao biti na klupi, ali ako vec igra stavi ga na lijevu stranu. Hajde sto ga odmah nije stavio, ali nakon pola sata vidis da ni Veselinovic ni Zajmovic nista nisu napravili, pa zarotiraj ih. Hajdarevic bi nam donio dosta trke u vezi sto nam je bilo potrebno. Za Ivana sam govorio da mu je potreban odmor i to se vidjelo danas, covjek ne moze vise ali je opet odigrao 90 min. Na kraju taj eksperiment sa Kemom ispade OK, ali kad je doslo do njegove ozljede moralo se naci bolje rjesenje od Eldara koji citav zivot igra krilo, ljevak je, ima 19 godina i da debituje u ovakvoj atmosferi na skroz krivoj poziciji, pogotovo kad udjes sa klupe je bilo velikiiii rizik. I jbg, desilo se sta se desilo. Ne treba malca pretvarati u krivca za poraz, ne bi nam ni taj bod puno znacio jer ga svakako nismo zasluzili. Kad vec A. Sehic nije bio na klupi, onda je trebao uci Bogicevic a Rodin na beka, ili po meni opcija koju bi mogli probati ako se Sinisina ozljeda ispostavi ozbiljnijom a Aldin ne bude mogao odgovoriti u ovom trenutku ovom nivou - Hajdarevic. Nizak, solidna brzina, trkac, desnjak, defanzivno odgovoran. To mi je logicki nekako puno bolja opcija za riskirati bila od Eldara ali jbg sad.

Mislim da su glavni razlozi poraza, odnosno lose partije to sto trener ne poznaje svoje igrace pa radi neke greske u izboru igraca, te to sto igramo Evropu. Ne samo zbog fizickog umora, nego i psihickog. Nije to lako kao sto neki misle. Kad smo kod toga nije mi jasno zasto savez forsira da liga ovako rano pocinje. Bitno je srati kako bh klubovi lose igraju u Evropi, a kad pocnu pretkola odmah pocinje i ova liga gdje se klubovi ubise sa rasporedom. Kiksali smo u ligi i kad smo dobili Ferenca, i igrali dobro protiv Standarda. Jednostavno se je tesko vratiti u okvire bh. lige nakon evropskih meceva. Prvenstveno psihicki, a i fizicki.

Jos jednom, smanjite uvrede i pljuvanja. Ne moze ovu situaciju promijeniti nikakva smjena tek tako. Razumijem da je tesko svariti ovakve tekme, ali to je realnost ove lige i niko nije imun na to.
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 12:15 am

Svaki trener nam je nekakav tvrdoglav pa tako i ovaj. Forsiraju nešto što ne prolazi samo eto da ne bi ovi sa strane koji vide bili upravu...i onda kad bude noga iz kluba kuku majko. Ni na šta nalik,ni na šta niti ima naznake da ćemo ličiti. Svi vide da Zajmović ne može meda,da lik pravi od sporog veznog reda još sporiji,da ima fetiš na divovske desne bekove koji nisu desni bekovi...i on će forsirati Zajmovića kojem se ne igra,forsiraće spori vezni red i forsiraće divovske desne bekove koji nisu desni bekovi dok ne dobije nogu. A klub ispašta... 'bem ti više sujetu i tvrdoglavost
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 944
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 12:18 am

Charlie Sheen je napisao/la:
ned jul 29, 2018 11:00 pm
vinston.cercil je napisao/la:
ned jul 29, 2018 10:57 pm
Cestitam Pitarima na tituli a ovo s celikom sam ocekivao remi al i poraz u jednu ruku. Ljudi se nafurali, doslo raje i standardno dobili smo po picki/picci u Zenici
svaka cast magu,stavi pare na njih obogati se
Hocu majstore. Najjaci su u ligi. Dok mi ne mozemo tri godine sastaviti tri utakmice kako treba. ***** ti ovu igru. Za koga se pravi Grbavica ? Za polupismene debile koji ne znaju primiti loptu(cast izuzecima).
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 12:19 am

CURVA je napisao/la:
pon jul 30, 2018 12:12 am
Boccacio ako mozee ti da naposes nesto nekako smo se svi pogubili ali totalno imam osjecaj da svi mi ovdje i jesmo upravu i grijesimo totalno ludilo pa akp moze da ti svoje misljenje izneses **** i titulu i sve ali dsj da vise ubodemo sa trenerom
Hoce li taj Lendric. Krcma kuka da je tesko naci napadaca. Upravo dajte covjeku igrace...
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 12:19 am

Rezultat je trend,ideal je vjecan!
VTŽ!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 12:20 am

Brkoo je napisao/la:
pon jul 30, 2018 12:07 am
Leon_Professional je napisao/la:
ned jul 29, 2018 11:46 pm
Hocemo da ovo dobijamo sampionski a nemamo prije svega TIM da dobijemo ovo.
Nismo mi krivi, ne mjenjamo mi, al mi svrsavamo kad se dovode igraci i kad dodje prelazni rok. Pa tako ispade da to podrzavamo, a onda nakon toga hocemo da igramo sampionski. Bojim se da ne ide, bio Amar bio Slobo. Kolko je Amaru trebalo da osvoji duplu, ja mislim 3 godine a nije mjenjao mnogo, minimalno. Zato je i osvajao. Mislim da i on sad dodje da to ne bi bilo vhunski odmah i ne bi bilo kao u njegov vakat. Zaglibili smo mnogo, greske smo ranije napravili i sad idemo iz dubioze u dubiozu i sve dublje tonemo. Sta ce sad uraditi, ne znam.

I niko nije nevin. Ama bas niko.
Nije to toliko do broja igraca koje dovodimo, problem je u trenerima koji dovode te igrace, jer oni nisu kvalitetni. Dosao Amar u drugom mandatu i odmah uzeo titulu, kako? Otpustio skoro sve igrace, doveo more novih igraca, neke vratio sa posudbe, ostavio par talentovanih, sastavio tim od igraca za koje je znao koliko mogu, od igraca koji su imali i kvalitet i pobjednicki karakter a pola njih bili nepoznati skroz, lijepo ih usmjerio, dozirao, napravio za kratko vrijeme od njih borben TIM i uzeo titulu. Kad prvo napravis fin kostur sa igracima koji imaju kvalitet kao sto je Amar uradio, lako je onda to nadogradjivati.

Zamisli sad da je Amar radio gluposti ko Krcmarevic pa da je Cocalica stavio na desnog beka ili Besliju na lijevo krilo ili da je forsirao ekipu sa puzevima na sredini terena, (svaka ekipa ubije Boga u tebi kad stavis Arezinu i Vranjesa zajedno u prvih 11 i svi to vide osim Krcmarevica, zalosno). Mislis da bi Amar osvojao titule da je radio ovakve gluposti? Bi malo sutra. Mislis da bi se Zajmovic mogao ponasati ovako kod Amara? U 20 minuti bi bio izmjenjen i poslan u picku materinu.
Ne znam, ja vise nisam pametan sta je pametno uraditi.
Sigurno sam za kontinuitet.
Eto hajd nek je Krcma bas taj pravi za kontinuitet mi moramo opet biti spremni da nesto nece valjati na pocetku. Ali problem je sto je toliko godina proslo uzalud, ni kontinuiteta ni blic rezultata.
Zadnja izmjena: Leon_Professional, dana/u pon jul 30, 2018 12:22 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 12:20 am

barbarez je napisao/la:
pon jul 30, 2018 12:19 am
CURVA je napisao/la:
pon jul 30, 2018 12:12 am
Boccacio ako mozee ti da naposes nesto nekako smo se svi pogubili ali totalno imam osjecaj da svi mi ovdje i jesmo upravu i grijesimo totalno ludilo pa akp moze da ti svoje misljenje izneses **** i titulu i sve ali dsj da vise ubodemo sa trenerom
Hoce li taj Lendric. Krcma kuka da je tesko naci napadaca. Upravo dajte covjeku igrace...
Pa sta je Krpic?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 12:20 am

storm_raider je napisao/la:
pon jul 30, 2018 12:11 am
Ajzea je napisao/la:
pon jul 30, 2018 12:03 am
Leon_Professional je napisao/la:
ned jul 29, 2018 11:57 pm


Krivi smo i mi.

Podrzavamo tjeranja i dovodjenja kamaru igraca. Svrsavamo na to, po meni je to neki vid saucesca. :D
Pa poslije se zalimo. Dosta smo licemjerni i zbog tog smo krivi.
Jeste ali mi se nista ne pitamo niti donosimo odluke.
Evo da su oni zadrzali kompletnu ekipu iz prethodne sezone, mi bi mozda trazili pojacanja ali ako bi oni odlucili da se ista nece dovoditi, mi tu nista ne bi mogli.

@storm
Jesi stvarno napisao to "kao da smo navikli pobijedjivati u Zenici"? Hajde onda da sve izgubimo do kraja pa cemo tako pravdati.
Igrali smo protiv yebenog Livaje, Bevaba i slicnih amatera koji su se veceras mozda prvi put na okupu i vidjeli. Igrali smo protiv ekipe koja do neki dan nije znala u kojoj je ligi. Takva ekipa te rasturila i nije dopustila sanse kako treba da napravis, izdominirala te na sredini terena. Opravdanja nema !
Jesam. Rece komentator koliko imamo pobjeda u Zenici. Nije pravdanje, niti se moze opravdati, ali su mi nerealna ocekivanja da se u jednoj, da se razumijemo, potpuno novoj ekipi ocekuje odmah da budu uigrani. Hajde da podrzimo trenera, za razliku od ranijih slucajeva, sigurno gore nece biti.

I ja bih Amara, ali nemojmo da budemo licemjerni. Sjetite se ko je otjerao Amara u prvom mandatu. Pa smo dobro naucili lekciju nakon toga, i nekako je bila svijest da bismo trpili sve i svasta. Pa, Boga mi, nakon prve duple, upadosmo u jednu mini krizu od 2-3 utakmice, ne da mu se psovalo, nego se i Ivica spominjao. Gadi mi se to sve, i nekako je i cilj ovog foruma da dignemo svijest koliko mozemo. O Zelji, o nama. Nevezano ovo za tebe Ajzea, znam da si ti dobar decko.
Ekipa Čelika se skupila večeras u 20:25h,kakva naša neuigranost? Ljudi se jutros pripremali za 1. Ligu Federacije. Nema alibija i ne treba im ga davati
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 12:21 am

Al ne znam kako neko pri cistoj svjesti i zdravoj pameti moze navijace okriviti za ovaj odron koji gledamo. Jos samo da udjemo na teren i pocnemo trcat umjesto Vranjesa i Arezine.

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Bing [Bot], Blueee1921, Google [Bot], igla, SamoNapad i 247 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija