Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:27 pm

Ja Slobi predvidjam osvajanje titule, jednostavno smo najbolji
 
TheTacTica
Postovi: 119
Pridružen/a: ned apr 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:27 pm

Bice ovo bolje sta ste se nazestili tek pocelo??? Nemojte pitarluka, samo podrska.Meni je borbenost ok, nisam vidio da neko ne gine, osim mozda Blagi i Zaim. Uigranost i pozicije da se posloze bice to dobro..
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3033
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:27 pm

Zapoceti utakmicu bez Hajdarevica i sa Osmankovicem na beku je bio pokaza da nece izaci na dobro. Ovo je Slobin poraz. Sehic nije kriv za gol, kriv je Vranjes koji nije ispratio igraca. Mi u ovoj utakmici nismo odigrali smislene akcije, Krpic je vec odavno odajecen, a Veselinovic se drugo pokuvrijeme nije vidio.

Sve u svemu Slobin poraz idemo dalje ako se ne trznu Slobi predvidjam otkaz krajem augusta
Alea iacta est!
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:28 pm

Gledam onaj Apollon u Cetvrtak kako ljudi igraju jednostavno otkrivaju se trce znaju u svakom trenutku sta igraju i onda gledam ove vucibatine danas kako se vuku ko prebijene dzukele
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:29 pm

E cuj ti njemu izjave ne moze da izmisli napadaca...a to sto krila ne postoje to nista...napadac izgleda najveci problem
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:29 pm

Kako bi volio da Amar dodje i da vidim kako bi ova ekipa igrala kad je on trener da vise otklonimo i tu dilemu. Pun mi ***** vise i Amara, Misimovica i napuhani zvijezda. Svaka jebena sezona ista.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
TheTacTica
Postovi: 119
Pridružen/a: ned apr 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:30 pm

Reha1921 je napisao/la:
ned jul 29, 2018 11:28 pm
Gledam onaj Apollon u Cetvrtak kako ljudi igraju jednostavno otkrivaju se trce znaju u svakom trenutku sta igraju i onda gledam ove vucibatine danas kako se vuku ko prebijene dzukele
3 godine isti trener i uigrana ekipa, sad si odgovorio ovoj velikoj vecini sto tjeraju sve zivo..
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:31 pm

SWRA_1921 je napisao/la:
ned jul 29, 2018 11:23 pm
barbarez je napisao/la:
ned jul 29, 2018 11:18 pm
Meni zena trudna,muka joj povraca ,ja se vamo nerviram ne obracam paznju na nju,na nju se istresam jer Zeljo igra za *****. Samo mi dan pokvare u pm.
Izvini, ali samo ti moram reci, ne budi budala ;) Budi uz zenu, ebo sport, ebo nerviranje, uz Zelju ce biti jos milion pobjeda i poraza, ali sebe stresirati zbog preplacenih debila koje boli k. jer su popusili vcrs, oni ce na sljedecoj utakmici opet isto, bez osjecaja krivice. Ovo je sporedna stvar i nemoj zbog nje kvariti ono najljepse u zivotu ;)
Ma znam sve brate moj,nego hocu objasnit kako mi dan sjebu,kakvu mi nervozu nabiju,koliko me isfrustriraju svojim odnosom i igrom. Ona nasa krila tacno bi ih za muda obijesio. I bas si upravu bas se osjecas ko budala da nesto najljepse u zivotu zanemaris na sekund radi njih.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:31 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned jul 29, 2018 11:29 pm
Kako bi volio da Amar dodje i da vidim kako bi ova ekipa igrala kad je on trener da vise otklonimo i tu dilemu. Pun mi ***** vise i Amara, Misimovica i napuhani zvijezda. Svaka jebena sezona ista.
Bar zna insan da bi Zajmovic u dvadesetoj letio vani.
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:32 pm

Dr. Adzem je napisao/la:
ned jul 29, 2018 11:20 pm
Nema veze idemo dalje. Bit će ovo dobro. Samo mi jedna stvar upada u oko danas je neki na zvanicnoj stranici na fb napisao 1 0 za celik dojava. Ne ide mi nikako u glavu da je na srecu pogodio rezultat. Zanima me ko prodaje i ako prodaje utakmice. Ima u svemu istine danas sam pisao o toj objavi na zvanicnoj
ma nije neko majstorstvo pogoditi 1-0...ocekivan rezultat samo je pitanje bilo za koga...nije se bas moglo ocekivati 3-2--4-3 rezultat ili tako nesto...
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:32 pm

TheTacTica je napisao/la:
ned jul 29, 2018 11:30 pm
Reha1921 je napisao/la:
ned jul 29, 2018 11:28 pm
Gledam onaj Apollon u Cetvrtak kako ljudi igraju jednostavno otkrivaju se trce znaju u svakom trenutku sta igraju i onda gledam ove vucibatine danas kako se vuku ko prebijene dzukele
3 godine isti trener i uigrana ekipa, sad si odgovorio ovoj velikoj vecini sto tjeraju sve zivo..
I kod Celika isto, trener tu preko 3 godine, ekipa dugo na okupu, pa nas zato i mlatnuse.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:33 pm

Ajzea je napisao/la:
ned jul 29, 2018 11:31 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned jul 29, 2018 11:29 pm
Kako bi volio da Amar dodje i da vidim kako bi ova ekipa igrala kad je on trener da vise otklonimo i tu dilemu. Pun mi ***** vise i Amara, Misimovica i napuhani zvijezda. Svaka jebena sezona ista.
Bar zna insan da bi Zajmovic u dvadesetoj letio vani.
To izgleda brate svi znamo jedino Slobo ne...nadam se da protiv Zrinjskog nece igrati.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Bergeron
Postovi: 255
Pridružen/a: čet apr 13, 2017 12:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:36 pm

alombardo je napisao/la:
ned jul 29, 2018 11:18 pm
Jug treba da se oglasi podrskom, kao protiv apolona, i hoce ako ima pameti, a nekakve prijetnje nece doniieti nista osim bespotrebnog ptitiska
Podrsku za sta? Za koga? Za propale polovnjake koji su dosli ovdje da uzimaju posljednju marku u svojoj karijeri ili da ozivljavaju svoju karijeru, da nemaju ni trun postovanja prema dresu koji nose i prema momcima koji ih svake sedmice prate i pruzaju im podrsku, koji zrtvuju i svoje vrijeme i svoja sredstva da ih ispostuju i glasom ohrabre da zaigraju, da ih boli q za sve, da ne zele uopste da se bore i trude...

Na podrsku nisu nista promjenili, a jug je trpio i vise nego sto je trebao.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:38 pm

cikazubo je napisao/la:
ned jul 29, 2018 11:32 pm
TheTacTica je napisao/la:
ned jul 29, 2018 11:30 pm
Reha1921 je napisao/la:
ned jul 29, 2018 11:28 pm
Gledam onaj Apollon u Cetvrtak kako ljudi igraju jednostavno otkrivaju se trce znaju u svakom trenutku sta igraju i onda gledam ove vucibatine danas kako se vuku ko prebijene dzukele
3 godine isti trener i uigrana ekipa, sad si odgovorio ovoj velikoj vecini sto tjeraju sve zivo..
I kod Celika isto, trener tu preko 3 godine, ekipa dugo na okupu, pa nas zato i mlatnuse.
Ma nisu nas ni rasuli igrom vec zeljom i borbenoscu.
Nisu ni oni nesto napravili iz akcija, vec iz nasih gresaka i iz pozrtvovanosti.

Bas me interesuje koliko su oni imali osvojenih duela a koliko mi i koliko su vise pretrcali od nas.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:38 pm

Bergeron je napisao/la:
ned jul 29, 2018 11:36 pm
alombardo je napisao/la:
ned jul 29, 2018 11:18 pm
Jug treba da se oglasi podrskom, kao protiv apolona, i hoce ako ima pameti, a nekakve prijetnje nece doniieti nista osim bespotrebnog ptitiska
Podrsku za sta? Za koga? Za propale polovnjake koji su dosli ovdje da uzimaju posljednju marku u svojoj karijeri ili da ozivljavaju svoju karijeru, da nemaju ni trun postovanja prema dresu koji nose i prema momcima koji ih svake sedmice prate i pruzaju im podrsku, koji zrtvuju i svoje vrijeme i svoja sredstva da ih ispostuju i glasom ohrabre da zaigraju, da ih boli q za sve, da ne zele uopste da se bore i trude...

Na podrsku nisu nista promjenili, a jug je trpio i vise nego sto je trebao.
Treba uprava uci u svlacionicu i dati lekciju igracima.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:39 pm

Jao ludila i komentara na FB :))
Dobro je ovaj jedan **** reflektor hajmo skupiti para da Amara vratimo hahaha

Hej na sta smo spali da se mrtvi Celik igra sa nama i da govore da je bilo pitanne vremena kada ce nam zabiti gol.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:41 pm

Daris_ je napisao/la:
ned jul 29, 2018 11:32 pm
Dr. Adzem je napisao/la:
ned jul 29, 2018 11:20 pm
Nema veze idemo dalje. Bit će ovo dobro. Samo mi jedna stvar upada u oko danas je neki na zvanicnoj stranici na fb napisao 1 0 za celik dojava. Ne ide mi nikako u glavu da je na srecu pogodio rezultat. Zanima me ko prodaje i ako prodaje utakmice. Ima u svemu istine danas sam pisao o toj objavi na zvanicnoj
ma nije neko majstorstvo pogoditi 1-0...ocekivan rezultat samo je pitanje bilo za koga...nije se bas moglo ocekivati 3-2--4-3 rezultat ili tako nesto...
Jest sve to stoji al ovaj kaze da je krcmanovic namjestio i da ce brzo letjeti sa klupe. Neznam ja kontam sipu poslat zbog njih sam na apurinima majku im manekenku
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:41 pm

Dajte čovjeku šansu, dugo je trener,osvojio kup sa apolonom, bla bla.. pljuvanje u startu za one kojima nije jasna odluka biranja ovog čovjeka kao šefa.
Interesuje me, je li vam i dalje revanš utakmice protiv Narve bila Željina hegemonija i odlična partija?
Sve je isto bilo kao i danas, ama baš isto. Bez mrve pomaka. Samo je narva skupina amatera, a i ovakav čelik bi trebao isto izgledati protiv Želje. No i tu popljuvan, nama je dobro uvijek dok dobijamo.. samo neka je pobjeda, ma kakva god, i progledat ćemo kroz prste.
I na kraju, koji je ovo potrošen trener? Nisu oni krivi što su tu. Ljudi pošalju CV, skontaju da bi mogli koju paru klepit, pa ako je kakve nafake i do kraja sezone izgurati. Ko bira ove trenere?
Prestanite više gledati na jedno oko, zna se ko je glavni krivac.
Dok je takvih, sve ide na ponavljanje.
Samo replay. Siluj do kraja.
Može vam se!
Šteta praznih tribina i vrhunskog terena, prvo će biti prazno, a na drugom da gledam antifudbal?
Valjda poslije Vas i ostane u amanet infrastruktura nekome ko će znati koristiti ono što ste Vi napravili.. onome ko će puniti tribine, a i protivnike!
Bruka i sramota.
Bruka da svaljuješ na Šehu!
Gdje ti je obraz?
Gdje je Vama obraz pa pišete eto vam Šehić?
Fuj!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:42 pm

Apollon tri godine sa istim trenerom nijedne titule nije uzeo a ni mi sa tri razlicita sta vam to govori :D
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:42 pm

BlueTrain je napisao/la:
ned jul 29, 2018 11:08 pm
Koja manjkavost sivih celija i zle namjere koncentrisane kroz pojedine forumase i njihove osvrte?! Tacno je istinita tvrdnja da je tanka nit izmedju
tragedije i komedije, te vice versa, mada ovdje dijagnoza je neupitna i ona je na pocetku. Ako je pak ne pronađete, nije namijenjena vama.

Konkretno! Izuzetno losa predstava, medjutim, ja bih je opravdao pocetkom, specijalnom namjenom motivisanim protivnikom, odlicnom atmosferom uperenom
protiv nas, pocetnom nepoznanicom za trenera. Dakako, da je lose ostati bez bodova, ali nije hendikep, barem po mom misljenju (mozda sam ipak zalutao ovdje).
Prvenstvo je ispred nas, Celik i Zenica, nije to naivno, naredno kolo donosi priliku, da vidimo kako to sve stoji, te iz tog razloga, ZELJO SAMO NAPRIJED.

Iskren da budem, disclaimer, nisam citao, ali definitivno vidim da je dozvoljeno napadati intelektualni integritet igraca-zaposlenika naseg kluba. Iskoristio bih
i ja to pravo, pa bih, replicirao svima onima, koji se usude da komplimentiraju pogrdno, da to ipak samo oslikava njihovu nekulturu, dijagnozu sa pocetka.
FK Zeljeznicar je gospodski klub, budimo i mi. Nezadovoljstvo se može izraziti na lijep nacin.

Nemamo pohvaliti nikoga za danas?! Cestitam Kjosevski na izvanrednoj intervenciji i da, ti si IL CAPITANO. Cestitam Osmankovicu na bespostednom pristupu.
Sehicu, glavu gore, iz ovoga samo jaci mozes biti.

I cestitke g. Misimovicu, samo ovi sa pocetka nece znati zasto!
Nije dozvoljeno napadati nikoga, i takvi ce biti uredno sankcionisani. Psovaci pogotovo. Hvala na prvom postu, jako lijepo sazeto i slazem se. Dobrodosao!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 297 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija