Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:16 pm

Krcmarevic nije podcjenio celik prema postavci na terenu, inace jos se igra 31 kolo. Borbenosti 8graca se nema sta prigovoriti
 
theOriginals 1921
Postovi: 50
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 9:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:16 pm

ma nama trebaju brazlici,afrikanci,argentici kakvi dasu samo da nisu odavde da ima ko trcat.dosta nam takva 2 igraca da napavimo promjenu.NISTA VISE!!!!!!!!
 
theOriginals 1921
Postovi: 50
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 9:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:16 pm

ma nama trebaju brazlici,afrikanci,argentici kakvi dasu samo da nisu odavde da ima ko trcat.dosta nam takva 2 igraca da napavimo promjenu.NISTA VISE!!!!!!!!
 
Zeljo1921
Postovi: 291
Pridružen/a: sri mar 09, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:17 pm

fczeljo je napisao/la:
ned jul 29, 2018 11:14 pm
Šehić kriv 100%

slika

slika

PS Sudija pretrčao u ovoj akciji više nego svi naši igrači. Naravno, Šehić kriv.
Stojan je jedna odvecihubleha sto je obukla nas dres a bilo ih je. Ne znam kako to funkcionise ali se pojedini igraci moraju kaznjavati po dzepu,jer kod nas samo tako moze. Za ovo sto je do sada pokazao Vranjes treba da uplacuje u klub mjesecno 10000 KM a ne da dobijaplatu.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:17 pm

Sta ces koji kura.c istrpiti trenera koji nema pojma?
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:18 pm

Jug treba da se oglasi podrskom, kao protiv apolona, i hoce ako ima pameti, a nekakve prijetnje nece doniieti nista osim bespotrebnog ptitiska
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:18 pm

Nije problem izgubiti,gubice se jos. Malo je ovo psiholoski problem i jako dijeluje na raju. A zasto dijeluje. Zato sto znas da ce Zrinjski pa i Pitari,hladno uzeti ovog Celika. Ali nije ni to problem. Problem je sto ces ti gubiti bodove po Zenici,Tuzli,Kaknju. Zrinjski ih nece gubiti. Pa ce zavrsavati klasicno svoje tekme. Pogotovo pred kraj. Jer ce opet imati seriju i krizu rezultata. A mi cemo po obicaju tada igrati svaku na noz. Ali mi imamo psiholoski problem. I igraci i navijaci.
Ja ne mogu da vjerujem da Celik protiv nas izgleda kao malo losiji Apolon. Dominantni na sredini,opasni po strani.
Sredina uzasna,krila kriminalna. Evo danas nema Arezine,sta je sad problem.
Nije Krcmarevic problem bas jedini. Problem je nisu mu dovedeni igraci. Covjek krpi ne sto serenda nego sto nema.
Zamijeram mu forsiranje Zaima. Ma brate ne zasluzujes minute narednih 5 utakmica. Krila fuj fujeva. Ne mogu da vjerujem da 2 godine ni jedno nase krilo nije u stanju da isprti napadaca,kad na degaziranu loptu skoci i gurne je naprijed. Nikad ali nikad u 2 godine nisam vidio da smo tu bilo sta napravili. Zrinjski tako dobio 10 utakmica. Sramota kako nam krila igraju.
Nadam se da su vidjeli da nam fali igraca.
Mi trenutno nismo ekipa koja je pogodna za davanje sanse djeci. Zasto. Zato sto nemamo ekipu i sistem. Kod nas je svaka utakmica pod velikim pritiskom,sto je za tu djecu pogubno. Onda se oni pogube i ispadnu krivi za nesto.
Sad mali kriv,a sto mi izgledamo kao jedna polumaterska ekipa bez ikakvog smisla ,**** to.
Ovdije bi se svako pogubio .
Budimo realni nismo ekipu sredili kako treba. Ne kazem da nisu dobri. Vec kazem da fali 2-3 igraca. Ne mozemo ni stvoriti sistem sa ovakvim Zaimom,sa Veselim,bez desnog beka.
Napadadacki smo impotenta ekipa.
Celik nas nadigrao sa skupinom veterana,nadtrcao nas,pojeo nas na sredini. Dva najlosija beka lige nakon Mehremica,izgledaju kao Roberto Carlos i Marcelo za nasa dva krila.
Svi smo isfrustrirani vise. Ne opradavam ove napade na upravu ali ocekujem da nas pojacaju dok ne bude kasno.
Kako se ovako stvori losa atmosfera odmah. Previse smo nervozni.
Meni zena trudna,muka joj povraca ,ja se vamo nerviram ne obracam paznju na nju,na nju se istresam jer Zeljo igra za *****. Samo mi dan pokvare u pm.
Zadnja izmjena: barbarez, dana/u ned jul 29, 2018 11:20 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
samo_kulturica
Postovi: 163
Pridružen/a: sri jul 11, 2018 3:14 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:18 pm

Ukratko: nezalaganje igrača na terenu i precjenjivanje čelika na forumu kao summa summarum ove večeri.
Ništa oni nisu napravili bez da smo im mi asistirali.

Hvala @fczeljo na grafici, klasično preuzimanje igrača, Vranješ nije ispratio i prc
:zeljeznicar1: :titula: :zeljeznicar1:

Miske mašina.
Rastjerati klanove momentalno!
Mehremić će igrati u repki.
Oda legendo - u pamet.
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:19 pm

Ajzea je napisao/la:
ned jul 29, 2018 11:17 pm
Sta ces koji kura.c istrpiti trenera koji nema pojma?
A onaj koji ima pojma nije htjeo, to valjda znas, tako da neka onih koji hoce dok se on ne predomisli
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3919
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:20 pm

Rijesiti se ovo ublehe sto prije dok nas nije jos vise u crno zavio.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:20 pm

Nema veze idemo dalje. Bit će ovo dobro. Samo mi jedna stvar upada u oko danas je neki na zvanicnoj stranici na fb napisao 1 0 za celik dojava. Ne ide mi nikako u glavu da je na srecu pogodio rezultat. Zanima me ko prodaje i ako prodaje utakmice. Ima u svemu istine danas sam pisao o toj objavi na zvanicnoj
Cuva Bog Zelju svog!
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:20 pm

barbarez je napisao/la:
ned jul 29, 2018 11:18 pm
Nije problem izgubiti,gubice se jos. Malo je ovo psiholoski problem i jako dijeluje na raju. A zasto dijeluje. Zato sto znas da ce Zrinjski pa i Pitari,hladno uzeti ovog Celika. Ali nije ni to problem. Problem je sto ces ti gubiti bodove po Zenici,Tuzli,Kaknju. Zrinjski ih nece gubiti. Pa ce zavrsavati klasicno svoje tekme. Pogotovo pred kraj. Jer ce opet imati seriju i krizu rezultata. A mi cemo po obicaju tada igrati svaku na noz. Ali mi imamo psiholoski problem. I igraci i navijaci.
Ja ne mogu da vjerujem da Celik protiv nas izgleda kao malo losiji Apolon. Dominantni na sredini,opasni po strani.
Sredina uzasna,krila kriminalna. Evo danas nema Arezine,sta je sad problem.
Nije Krcmarevic problem bas jedini. Problem je nisu mu dovedeni igraci. Covjek krpi ne sto serenda nego sto nema.
Zamijeram mu forsiranje Zaima. Ma brate ne zasluzujes minute narednih 5 utakmica. Krila fuj fujeva. Ne mogu da vjerujem da 2 godine ni jedno nase krilo nije u stanju da isprti napadaca,kad na degaziranu loptu skoci i gurne je naprijed. Nikad ali nikad u 2 godine nisam vidio da smo tu bilo sta napravili. Zrinjski tako dobio 10 utakmica. Sramota kako nam krila igraju.
Nadam se da su vidjeli da nam fali igraca.
Mi trenutno nismo ekipa koja je pogodna za davanje sanse djeci. Zasto. Zato sto nemamo ekipu i sistem. Kod nas je svaka utakmica pod velikim pritiskom,sto je za tu djecu pogubno. Onda se oni pogube i ispadnu krivi za nesto.
Sad mali kriv,a sto mi izgledamo kao jedna polumaterska ekipa bez ikakvog smisla .
Ovdije bi se svako pogubio .
Budimo realni nismo ekipu sredili kako treba. Ne kazem da nisu dobri. Vec kazem da fali 2-3 igraca. Ne mozemo ni stvoriti sistem sa ovakvim Zaimom,sa Veselim,bez desnog beka.
Napadadacki smo impotenta ekipa. I
Celik nas nadigrao sa skupinom veterana,nadtrcao nas,pojeo nas na sredini. Dva najlosija beka lige nakon Mehremica,izgledaju kao Roberto Carlos i Marcelo za nasa dva krila.
Svi smo isfrustrirani vise. Ne opradavam ove napade na upravu ali ocekujem da nas pojacaju dok ne bude kasno.
Kako se ovako stvori losa atmosfera odmah. Previse smo nervozni.
Meni zena trudna,muka joj povraca ,ja se vamo nerviram ne obracam paznju na nju,na nju se istresam jer Zeljo igra za *****. Samo mi dan pokvare u pm.
Pitari nece uzeti a ni zrinjski ako im nepuste, evo pomsta hocete
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:21 pm

Al fkt meni nije poraz problem. Gubili smo i prije u Zenici, Tuzli...gubicemo opet. Kiksace i Zrinjski, Sarajevo, Siroki..ova zadnja dva vec jesu.

Al kako mi stojimo na terenu, to sto mi nista ne igramo, to boli. Nama tri ista veznjaka stoje u 15 metara i ne znaju sta ko tu treba da igra. Furamo da imamo najbolji vezni red, a Krpicu ne mogu jednu sansu stvoriti. Krila ne mogu probiti ove smijesne bekove Celika. Slavimo korner protiv Kiprana, pa nije Barcelona.

Pretuzno Bgm, nije ovo Zeljo ba.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:23 pm

cikazubo je napisao/la:
ned jul 29, 2018 11:14 pm
Leon_Professional je napisao/la:
ned jul 29, 2018 11:06 pm
cikazubo je napisao/la:
ned jul 29, 2018 11:03 pm

Nakon Goska dodjose Apolon i Celik, dvije strasno lose takticki odradjene utakmice, dodjose alibiji, svaljivanje poraza na debitanta, daleko od toga da sam bio tada zadovoljan, ali djelovalo je kao pocetak necega, slijede opet Apolon pa Zrinjski, lutamo u svakom pogledu kako stvari stoje, na hajr.

slika/
Sakrij se Jovane.
:palacgore:
Postujem ali mislim da nisi korektan tj. u krajnosti ides za 7 dana.
Zato treba sacekati.

A ***** ja nas, mi svrsavamo kad se mjenja milion igraca a znamo da ne valja.
Hvalimo trenere a koga god smo pohvalili on je los bio poslije toga.
Ja sam ubijedjen da imamo materijala u igrackom kadru za titulu, novi igraci su uglavnom pojacanja, Bakrac, Rodin, Pavic, Cuki, Krpic su pokazali da vrijede, Arezina nedefinisan, mislim da njega treba znati korsititi i tempirati, Veseli za sada tanak, ali realno dugo nije bila takva situacija sa novim igracima i to odma nakon par utkmica.
Stekaju preplaceni Vranjes, Celo koji bira utakmice, losa krila i strucni stab.
Nije prirodno da s toliko promjena odmah dobro izgleda i bude tim.
Ne ulazim kakav je Krcmarevic ali vjerujem da ni kod jaceg trenera ne bi bilo to dobro da ovoliko promjeni igraca.
Lijepo je kad tjeramo i dolaze novi, takvi smo, najvise bi voljeli da svaki prelazni dodje 10 i ode 10, al ne ide ne valja.
Previse smo promjenili stvari sad na ljeto. Opet se vrtimo u krug, opet se vracamo na isto.
Grijesimo iznova. Nema sanse da 7-8 trenera ne valja, il hocemo odmah il smo nerealni pa puno ocekujemo...

Ja cu ohladiti malo. Vruca je glava.
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1595
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:23 pm

barbarez je napisao/la:
ned jul 29, 2018 11:18 pm
Meni zena trudna,muka joj povraca ,ja se vamo nerviram ne obracam paznju na nju,na nju se istresam jer Zeljo igra za *****. Samo mi dan pokvare u pm.
Izvini, ali samo ti moram reci, ne budi budala ;) Budi uz zenu, ebo sport, ebo nerviranje, uz Zelju ce biti jos milion pobjeda i poraza, ali sebe stresirati zbog preplacenih debila koje boli k. jer su popusili vcrs, oni ce na sljedecoj utakmici opet isto, bez osjecaja krivice. Ovo je sporedna stvar i nemoj zbog nje kvariti ono najljepse u zivotu ;)
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:23 pm

alombardo je napisao/la:
ned jul 29, 2018 11:20 pm
barbarez je napisao/la:
ned jul 29, 2018 11:18 pm
Nije problem izgubiti,gubice se jos. Malo je ovo psiholoski problem i jako dijeluje na raju. A zasto dijeluje. Zato sto znas da ce Zrinjski pa i Pitari,hladno uzeti ovog Celika. Ali nije ni to problem. Problem je sto ces ti gubiti bodove po Zenici,Tuzli,Kaknju. Zrinjski ih nece gubiti. Pa ce zavrsavati klasicno svoje tekme. Pogotovo pred kraj. Jer ce opet imati seriju i krizu rezultata. A mi cemo po obicaju tada igrati svaku na noz. Ali mi imamo psiholoski problem. I igraci i navijaci.
Ja ne mogu da vjerujem da Celik protiv nas izgleda kao malo losiji Apolon. Dominantni na sredini,opasni po strani.
Sredina uzasna,krila kriminalna. Evo danas nema Arezine,sta je sad problem.
Nije Krcmarevic problem bas jedini. Problem je nisu mu dovedeni igraci. Covjek krpi ne sto serenda nego sto nema.
Zamijeram mu forsiranje Zaima. Ma brate ne zasluzujes minute narednih 5 utakmica. Krila fuj fujeva. Ne mogu da vjerujem da 2 godine ni jedno nase krilo nije u stanju da isprti napadaca,kad na degaziranu loptu skoci i gurne je naprijed. Nikad ali nikad u 2 godine nisam vidio da smo tu bilo sta napravili. Zrinjski tako dobio 10 utakmica. Sramota kako nam krila igraju.
Nadam se da su vidjeli da nam fali igraca.
Mi trenutno nismo ekipa koja je pogodna za davanje sanse djeci. Zasto. Zato sto nemamo ekipu i sistem. Kod nas je svaka utakmica pod velikim pritiskom,sto je za tu djecu pogubno. Onda se oni pogube i ispadnu krivi za nesto.
Sad mali kriv,a sto mi izgledamo kao jedna polumaterska ekipa bez ikakvog smisla .
Ovdije bi se svako pogubio .
Budimo realni nismo ekipu sredili kako treba. Ne kazem da nisu dobri. Vec kazem da fali 2-3 igraca. Ne mozemo ni stvoriti sistem sa ovakvim Zaimom,sa Veselim,bez desnog beka.
Napadadacki smo impotenta ekipa. I
Celik nas nadigrao sa skupinom veterana,nadtrcao nas,pojeo nas na sredini. Dva najlosija beka lige nakon Mehremica,izgledaju kao Roberto Carlos i Marcelo za nasa dva krila.
Svi smo isfrustrirani vise. Ne opradavam ove napade na upravu ali ocekujem da nas pojacaju dok ne bude kasno.
Kako se ovako stvori losa atmosfera odmah. Previse smo nervozni.
Meni zena trudna,muka joj povraca ,ja se vamo nerviram ne obracam paznju na nju,na nju se istresam jer Zeljo igra za *****. Samo mi dan pokvare u pm.
Pitari nece uzeti a ni zrinjski ako im nepuste, evo pomsta hocete.
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:24 pm

Dajte mi recite kako cu sliku postavit
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3550
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:25 pm

Ovo je bilo lose sa ne moze losije....

Probali smo sa svim osim da ostavimo jebe.nog trenera...

Ljudi treba nam kontinuitet i mi moramo al moramo stvoriti tim... sa stalnim promjenama to necemo nikada uraditi....

3 nazad je super i nije bilo lose, samo ovih 6 u sredini nije nista uradilo... preskakali smo sami sebe...

Mora biti bolje...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:25 pm

Ma kakva podrska, jos treba da im muda olizemo? Gamad je nesposobna sansu napraviti protiv raspalog Celika koji se maloprije sastavio, a neki dan definitivno saznao da ce igrati PLBiH. O cemu mi pricamo?
Boli njih ku.rac, a meni se zivot smucio. Nemam snage ni da opsujem.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3017
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:26 pm

Zapoceti utakmicu bez Hajdarevica i sa Osmankovicem na beku je bio pokaza da nece izaci na dobro. Ovo je Slobin poraz. Sehic nije kriv za gol, kriv je Vranjes koji nije ispratio igraca. Mi u ovoj utakmici nismo odigrali smislene akcije, Krpic je vec odavno odajecen, a Veselinovic se drugo pokuvrijeme nije vidio.

Sve u svemu Slobin poraz idemo dalje ako se ne trznu Slobi predvidjam otkaz krajem augusta
Alea iacta est!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 67 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija