Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:04 pm

Samo Jako je napisao/la:
ned jul 29, 2018 10:48 pm
Brkoo je napisao/la:
ned jul 29, 2018 10:45 pm
Bosanski lonac je napisao/la:
ned jul 29, 2018 10:30 pm


Šta je sad uprava kriva?
Zato sto su postavili ovu debilcinu i seosku varalicu za trenera. Ako imaju gram obraza, samo gram, ili ce dati sve Amaru, citav sportski segment ako Amar to zeli ili ce ako ovako nastave sami podnijeti ostavke, trece opcije nema. Ustvari ima i treca opcija a to je da ih navijaci otjeraju od cistacice do Misimovica.
Ovakav Zrinjski ce opet uzeti titulu :doktor:
Pa de vidi sta Amar kaze? Hoce jel?
A to kao nece? Nisu ga ni kontaktirali. Daj mu koliko god zeli i imas rezultat, kratko i jasno. Umjesto da mu kampuju pred kucom i da ga mole na koljenenima da se vrati, oni dovode ove ublehe poput Krcmarevica.

Kemo na desnom beku, Zajmovic desno krilo, u isto vrijeme na terenu mrtvi Vranjes i jos gori Arezina, ma bjezi ba ja sam jos gori sto zdravlje svoje narusavam zbog trenera koji nema pojma sta radi. Njegove egzibicije sa izborom igraca, formacijom itd su jos gore od onoga sto je onaj Slovenac, Kostic radio, jos na kraju sve svali na Sehica, fuj..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:04 pm

Podrska treneru dsta smo mijenjali trenere.
 
Zeljo1921
Postovi: 291
Pridružen/a: sri mar 09, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:05 pm

Nije Šehić kriv vec onaj koje usao u sezonu sa jednim lijevim i jednim desnim bekom i od prvog kola se krpimo tj.beka igraju igraci koji to nisu. Ovo je postalo nepodnosljivo, svake sezone sve isto.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:05 pm

Hajdar na klupi, a nenormalno je bitan igrač..
Konstantno izbijanje Vedrana, a nema kretanja akcije od štopera i iznošenje preko centra od veznjaka...
Ne igranje presinga na odbranu koja je u poluraspadu sama od sebe...
Nepovjerenje mladom desnom beku i onda guranje u vatru u nuždi mladog lijevog beka i budeš kažnjen..
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
fcz
Postovi: 4127
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:05 pm

Ja sam sezonu halalio, predlazem svima da to urade. Nismo zdrav klub i gotovo. Nadam se samo da necemo po xyz put ispasti debili i posegnuti za najlaksim potezom - smjenom trenera. Valjda smo naucili sta nam je to dosad donijelo.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:06 pm

cikazubo je napisao/la:
ned jul 29, 2018 11:03 pm
Leon_Professional je napisao/la:
ned jul 29, 2018 10:57 pm
cikazubo je napisao/la:
ned jul 29, 2018 10:39 pm
Sad odjednom armija ovih "cao forum, ne zasluzujemo bolje", ma sve je bajno i sjajno nema sta, ide i lagan raspored, ima da proigramo sada vide se naznake Krmcmarevih vizija, odlicno smo takticki stojali, zelje i htijenja nije falilo, lopta jednostavno nije htjela u go, sta je tu je.
slika
cikazubo je napisao/la:
sub jul 21, 2018 7:32 pm


I odbranu i lijevog beka. Jos nam igra treba :D

Prijatelju sta bi s ovoga. Zar nemamo trenera?

Isto kao sto je tad bila pretjerana euforija zbog sretnog gola, jer mi nista bolje nismo odigrali ni protiv Goska. A sad smo imali protivnika koji ima navijace za razliku od Goska i koji su bili nalozeniji od Goska. Nasa igra se nije promjenila.
A tad je bila nevidjena euforija, kao sto je sad nevidjena kuknjava.
Veliki si galamdjija, al donekle razumijem zasto ovako sad pises jer ides iz krajnosti u krajnost, tad je bilo bajno i sad odjednom nista ne valja.

Ja nisam mnogo razocaran, valjda jer nisam bio toliko zadovoljan ni protiv Goska. A jedini sam pisao, polako ljudi polako. Da nije pao gol ista bi ovakva kuknjava bila.
Nakon Goska dodjose Apolon i Celik, dvije strasno lose takticki odradjene utakmice, dodjose alibiji, svaljivanje poraza na debitanta, daleko od toga da sam bio tada zadovoljan, ali djelovalo je kao pocetak necega, slijede opet Apolon pa Zrinjski, lutamo u svakom pogledu kako stvari stoje, na hajr.

slika/
Sakrij se Jovane.
:palacgore:
Postujem ali mislim da nisi korektan tj. u krajnosti ides za 7 dana.
Zato treba sacekati.

A ***** ja nas, mi svrsavamo kad se mjenja milion igraca a znamo da ne valja.
Hvalimo trenere a koga god smo pohvalili on je los bio poslije toga.
Zadnja izmjena: Leon_Professional, dana/u ned jul 29, 2018 11:08 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:07 pm

Mnogi neki stari nickove koje do sada nisam cesto vidjao.. hmm interesantno, kao dasu docekali svojih pet minuta pa izasli iz rupica.
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:07 pm

Mnogi od vas bi trebali shvatiti da je ovo sport, manje se nervirati, vise se zjbavati, sexati, uciti, raditi a za Zelju treba da navijas cijeli zivot a ne samo ovu utakmicu, ovu sezonu. Zato manje srkleta, opusteno, analiza ok, gdje se greske prave, ok, ali sebi dzigaru vaditi i drugima, psovati ovdje kao kocijas, jbg samo sebe ebete i nikog drugog ;)
Zadnja izmjena: SWRA_1921, dana/u ned jul 29, 2018 11:45 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:08 pm

ZELJOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO. Vedran veceras dobar, iako sam ga predhodno kritikovao.Pavic napokon pravi lijevi bek, Bakraf i Rodin odlicni nisu krivi ni za jednu situaciju, Kemo vrlo dobar na teskoj poziciji, Blagi odsutan, Stojan tu i tamo, Ivan katostrofalno pogrjesio ali opet najopasniji naorijed, Zaimovic najgori ponovo ignorisao krpifa na povratnu u prvom, Veseli onako, Krpic svaka cast borbeno. Krcmarevic dobro postavio iz onoga cime raspolaze. Manijaci odlicni. A gospodin serbo ce vjerovatno ovako motivisati ekipu i sa zrinjskim, ili ce po obicaju igrati prijateljsku ka i kad je vodio mladost. Oni igraju 50 % prijateljskih utakmica, vidjelimste mec sa slobodom a vidjecete protiv zelje. Bez obzira na sve ja sam vidio mnogo dobrih stvari, a pravi zeljovci ce biti uz zelju sljedece nedjelje,,abd.
 
BlueTrain
Postovi: 7
Pridružen/a: sri jul 25, 2018 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:08 pm

Koja manjkavost sivih celija i zle namjere koncentrisane kroz pojedine forumase i njihove osvrte?! Tacno je istinita tvrdnja da je tanka nit izmedju
tragedije i komedije, te vice versa, mada ovdje dijagnoza je neupitna i ona je na pocetku. Ako je pak ne pronađete, nije namijenjena vama.

Konkretno! Izuzetno losa predstava, medjutim, ja bih je opravdao pocetkom, specijalnom namjenom motivisanim protivnikom, odlicnom atmosferom uperenom
protiv nas, pocetnom nepoznanicom za trenera. Dakako, da je lose ostati bez bodova, ali nije hendikep, barem po mom misljenju (mozda sam ipak zalutao ovdje).
Prvenstvo je ispred nas, Celik i Zenica, nije to naivno, naredno kolo donosi priliku, da vidimo kako to sve stoji, te iz tog razloga, ZELJO SAMO NAPRIJED.

Iskren da budem, disclaimer, nisam citao, ali definitivno vidim da je dozvoljeno napadati intelektualni integritet igraca-zaposlenika naseg kluba. Iskoristio bih
i ja to pravo, pa bih, replicirao svima onima, koji se usude da komplimentiraju pogrdno, da to ipak samo oslikava njihovu nekulturu, dijagnozu sa pocetka.
FK Zeljeznicar je gospodski klub, budimo i mi. Nezadovoljstvo se može izraziti na lijep nacin.

Nemamo pohvaliti nikoga za danas?! Cestitam Kjosevski na izvanrednoj intervenciji i da, ti si IL CAPITANO. Cestitam Osmankovicu na bespostednom pristupu.
Sehicu, glavu gore, iz ovoga samo jaci mozes biti.

I cestitke g. Misimovicu, samo ovi sa pocetka nece znati zasto!
 
Zeljo1921
Postovi: 291
Pridružen/a: sri mar 09, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:09 pm

fcz je napisao/la:
ned jul 29, 2018 11:05 pm
Ja sam sezonu halalio, predlazem svima da to urade. Nismo zdrav klub i gotovo. Nadam se samo da necemo po xyz put ispasti debili i posegnuti za najlaksim potezom - smjenom trenera. Valjda smo naucili sta nam je to dosad donijelo.
Ma nije do trenera vise toliko. Pogresne igrace dovodimo i pogresna je politika po tom pitanju. Svake godine se dovode desetine igraca i svakih par dana sporazumni raskid. Pa nema smisla vise. Neko treba to da zaustavi i da odgovara za ovaj cirkus.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:09 pm

Husref je s njima pravio nesto, uzimao titule, prolazio pretkola u Evropi. Sa Slobodom je bio nadomak duple krune. Znaci taj frajer je za ovu ligu top 3 trenera, njega ima smisla istrpiti jer su uvijek bili gori bez njega nego s njim.

Nas ekvivalent Husrefu moze biti samo Amar. Njega vrijedi istrpiti kako god da krene ili ne krene. Kakve slovenske i srpske ublehe, vidis odmah jel znaju il ne znaju. Ovaj na terenu nista ne moze napravit pa bumove najavljuje, ko da je prosjecan forumas.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3090
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:09 pm

Samo da nas ne nabuse Kiprani , a onda i lazni Mostarci, a sve su prilike
Srcu draga, boja PLAVA !
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:09 pm

Gledam kad smo primili gol ovdje na forumu odma na malog Sehica kao eto vam sehic znalci... Jel vas stid jeste vi ikad fudbala strucnjaci, pa ja **** te prvi put na skolskom igralistu zaigrao sa starijim pogubio sam se bio...a to sto Blagojevic seta sto Zaimovic kad je god primio loptu nista nije uradio, sto je ekipa generalno spora, sto se samo nabijaju lopte prema Krpicu, sto u 3 utakmice imali 3 suta na gol to nista nama je Sehic kriv
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:10 pm

exbabilon je napisao/la:
ned jul 29, 2018 11:01 pm
FK Sljedeca sezona

Protiv nas Bevab i Livaja izgledaju ko Marcelo i Alves, kakva smo mi smijurija
A da se zapitamo da li je to do nas? Kakvu su oni podrsku imali? Nakon prve izgubljene lopte zvizduci i psovke. Prozivamo zenicane a ljudi su realno ubili podrskom.
Ne kazem da su oni igraci kakvim trebamo teziti (mada po nasim zeljama, malo je takvih u ligi), ali nekad i ta sitnica pravi veliku razliku u mozgu igraca.

I kakva su ovo prozivanja i uvrede prema Sehicu?? Jel momak stvarno to zasluzuje?

Sto se tice utakmice, standardno nase "poraz u pravo vrijeme". Ne znam vise ni sta da mislim. Ocigledno da je Krcmarevic podcjenio Celik, ali sto se prije prilagodi ligi, to bolje. Ja se stvarno nadam da ce, u odnosu na njegove prethodnike, nauciti, jer ne vidim da imamo nekog izbora.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:14 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned jul 29, 2018 11:06 pm
cikazubo je napisao/la:
ned jul 29, 2018 11:03 pm
Leon_Professional je napisao/la:
ned jul 29, 2018 10:57 pm





Prijatelju sta bi s ovoga. Zar nemamo trenera?

Isto kao sto je tad bila pretjerana euforija zbog sretnog gola, jer mi nista bolje nismo odigrali ni protiv Goska. A sad smo imali protivnika koji ima navijace za razliku od Goska i koji su bili nalozeniji od Goska. Nasa igra se nije promjenila.
A tad je bila nevidjena euforija, kao sto je sad nevidjena kuknjava.
Veliki si galamdjija, al donekle razumijem zasto ovako sad pises jer ides iz krajnosti u krajnost, tad je bilo bajno i sad odjednom nista ne valja.

Ja nisam mnogo razocaran, valjda jer nisam bio toliko zadovoljan ni protiv Goska. A jedini sam pisao, polako ljudi polako. Da nije pao gol ista bi ovakva kuknjava bila.
Nakon Goska dodjose Apolon i Celik, dvije strasno lose takticki odradjene utakmice, dodjose alibiji, svaljivanje poraza na debitanta, daleko od toga da sam bio tada zadovoljan, ali djelovalo je kao pocetak necega, slijede opet Apolon pa Zrinjski, lutamo u svakom pogledu kako stvari stoje, na hajr.

slika/
Sakrij se Jovane.
:palacgore:
Postujem ali mislim da nisi korektan tj. u krajnosti ides za 7 dana.
Zato treba sacekati.

A ***** ja nas, mi svrsavamo kad se mjenja milion igraca a znamo da ne valja.
Hvalimo trenere a koga god smo pohvalili on je los bio poslije toga.
Ja sam ubijedjen da imamo materijala u igrackom kadru za titulu, novi igraci su uglavnom pojacanja, Bakrac, Rodin, Pavic, Cuki, Krpic su pokazali da vrijede, Arezina nedefinisan, mislim da njega treba znati korsititi i tempirati, Veseli za sada tanak, ali realno dugo nije bila takva situacija sa novim igracima i to odma nakon par utkmica.
Stekaju preplaceni Vranjes, Celo koji bira utakmice, losa krila i strucni stab.
 
fczeljo
Postovi: 111
Pridružen/a: ned feb 28, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:14 pm

Šehić kriv 100%

slika

slika

PS Sudija pretrčao u ovoj akciji više nego svi naši igrači. Naravno, Šehić kriv.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:14 pm

Ostalo je samo ime !
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:15 pm

Za ocekivati je da se i jug oglasi sljedecu tekmu i da daju doznanja ovim umisljenim igracima da nemamo vise strpljenja. Ovo prelaze sve moguce granice.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 11:15 pm

Cuj podrska treneru, ne treba ga kao mijenjati, oj Boze dragi, sta treba da se desi da progledate i vidite da je lik ubleha teska, jedno prica, skroz nesto drugo radi. Ekipu koja ima u prvoj postavi Dujkovica, Livaju, Bevaba itd ti ne mozes dobiti, ma sta dobiti, postenu sansu napraviti..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: Blueee1921, Google [Bot] i 196 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija