Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 3:07 pm

Bogi je supak, na onaj nacin organizovati press, u tom terminu, jos u prostorijama pitara, nemam rijeci stvarno, cisti bezobrazluk.
Veca je klosar koji rovari svlacionicu.
Da neko uopste spomene njih dvojicu u kontekstu kapitena je presmijesno.
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 3:18 pm

Bogi jeste ispao glupan oko one tužbe i sve, ali nije on kriv što je glup, ali kad pogledaš njega na terenu, malo je onakvih igrača kojeg sudije ne smiju ni pogledati.
Sjetimo se one zadnje tekme protiv Radnika i kad su se skidali igraci, samo je Veca dobio "prolaznu", a dobio je zato sto je mahalac, kad pogledas tad taj tim Veca je prvi trebao skinuti dres, a nije, nego su ga skinuli Miro i Lendra.. Toliko o kapitenu i momcima na jugu!
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
fcz
Postovi: 4112
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 3:22 pm

@exdomorocki

Ako vec znas provjereno i konkretno da je pustao i koje je pustao fer je da to napises. Zasto da svi mi budemo budale. Ja da imam dokaze za tako nesto brujali bi i forumi i sve.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 3:25 pm

Pompey je napisao/la:
ned jul 29, 2018 2:42 pm
Ima li ovdje kakav prorok da mi kaze hoce li opet neato sjebati oko mojewebtv?
Ako mislis na ono ko prosli put. Preko aplikacije ne mozes se ulogovat ni da kupis a kamoli da gledas. Odes na google udjes tamo. Opet ce ti traziti prijavu sa vec zapamcenim sifrom i usernameom. . Nece se ni tako spojiti. Onda klikni ono ispod ili iznad korisnicki servis i uci ces da kupis. Poslije toga mozes gledat od 20 i 10 . Ne znam koji im je djavo sa aplilacijom. Ja sam tako prosli put a evo i sad sam kupio na isti nacin. Jer ne da drugacije.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 3:25 pm

sahmat je napisao/la:
ned jul 29, 2018 3:18 pm
Bogi jeste ispao glupan oko one tužbe i sve, ali nije on kriv što je glup, ali kad pogledaš njega na terenu, malo je onakvih igrača kojeg sudije ne smiju ni pogledati.
Sjetimo se one zadnje tekme protiv Radnika i kad su se skidali igraci, samo je Veca dobio "prolaznu", a dobio je zato sto je mahalac, kad pogledas tad taj tim Veca je prvi trebao skinuti dres, a nije, nego su ga skinuli Miro i Lendra.. Toliko o kapitenu i momcima na jugu!
nema se njega šta negativno izdvajati iz tog tima, od te godine. doduše nema ni pozitivno kako je to urađeno zbog veza s vođama navijača. on je tu sezonu odigrao kako je ponajbolje znao i umio, bolje nego ovu zadnju sigurno. nabranio je svašta a jedini veći kiks bio je protiv zrinjskog na grbavici. ali odigrala je i većina ostalih. ne svi.
gradi željo boli te *****
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 3:26 pm

fcz je napisao/la:
ned jul 29, 2018 3:22 pm
@exdomorocki

Ako vec znas provjereno i konkretno da je pustao i koje je pustao fer je da to napises. Zasto da svi mi budemo budale. Ja da imam dokaze za tako nesto brujali bi i forumi i sve.
slažem se.
gradi željo boli te *****
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 3:28 pm

sahmat je napisao/la:
ned jul 29, 2018 3:18 pm
Bogi jeste ispao glupan oko one tužbe i sve, ali nije on kriv što je glup, ali kad pogledaš njega na terenu, malo je onakvih igrača kojeg sudije ne smiju ni pogledati.
Sjetimo se one zadnje tekme protiv Radnika i kad su se skidali igraci, samo je Veca dobio "prolaznu", a dobio je zato sto je mahalac, kad pogledas tad taj tim Veca je prvi trebao skinuti dres, a nije, nego su ga skinuli Miro i Lendra.. Toliko o kapitenu i momcima na jugu!
HOCEMO NA TERENU VISE ONIH KAO STO JE VECA!!!!!! ...Tek sad shvatas kakve nebuloze oni pisu..
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 3:28 pm

bogi je napisao/la:
sub jul 28, 2018 10:58 pm
Ma činjenica je da je naš najškolovaniji štoper zadnjih 10 godina možda..
Pa kod svakog trenera je bio u prvih 11.
To izjaviti poslije dva autogola evrogola koja su nam upropastili proslu a na dobrom putu i za ovu sezonu je smjesno.

Drug pogledaj utakmice protiv Maribora pa opet napisi post na tu temu, ove utakmice zadnjih sezona je mucno gledati starca kako pada na guzicu i unosi nerovozu u ekipu, daje autogolove..

Nama dok Bogi igra, mi mozemo zaboraviti na vece uspjehe, davno sam to rekao i dalje stojim iza tih rjeci.

One presice kad se sjetim, nikad mi nece biti jasno zasto ga je Misimovic ikad pustio da potrci na Grbavici.
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 3:31 pm

fcz je napisao/la:
ned jul 29, 2018 3:22 pm
@exdomorocki

Ako vec znas provjereno i konkretno da je pustao i koje je pustao fer je da to napises. Zasto da svi mi budemo budale. Ja da imam dokaze za tako nesto brujali bi i forumi i sve.
Da znam provjereno i da imam dokaze otisao bi u SIPU,a ne naprdjivao ovde sa vama,mozda sam pretjerao sa rijeci "pustao",al da ga boli neka stvar za ekipu,to tvrdim.
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1139
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 3:33 pm

Samo bih volio da Sehic zaigra na desnom beku i neka skuplja minute kada je vec alternativa Sinisi.
U najavi danasnje utakmice pise da ce Sinisa duze odsustvovati, eto prilike Sehi a ne da na neprirodnoj poziciji ( a vrlo osjetljivoj) gledamo Rodina, Kemu i dr. a na stoperu Bogija.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 3:35 pm

IvanOsim je napisao/la:
ned jul 29, 2018 3:28 pm
bogi je napisao/la:
sub jul 28, 2018 10:58 pm
Ma činjenica je da je naš najškolovaniji štoper zadnjih 10 godina možda..
Pa kod svakog trenera je bio u prvih 11.
To izjaviti poslije dva autogola evrogola koja su nam upropastili proslu a na dobrom putu i za ovu sezonu je smjesno.

Drug pogledaj utakmice protiv Maribora pa opet napisi post na tu temu, ove utakmice zadnjih sezona je mucno gledati starca kako pada na guzicu i unosi nerovozu u ekipu, daje autogolove..

Nama dok Bogi igra, mi mozemo zaboraviti na vece uspjehe, davno sam to rekao i dalje stojim iza tih rjeci.

One presice kad se sjetim, nikad mi nece biti jasno zasto ga je Misimovic ikad pustio da potrci na Grbavici.
Cuj ovog jataganjca,bolan spominjes utakmicu lige prvaka i usporedjujes sa PL,imas li mozga imalo?
To za Misketa je skroz jasnu,jer znaju da nisu bili u pravu,kao sto i Bogi sa tom press kod pitara,gdje ga Sindikat preveslao.
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 3:38 pm

Vedrane ne zasluzujemo te :(
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 3:41 pm

Premier je napisao/la:
ned jul 29, 2018 3:28 pm
sahmat je napisao/la:
ned jul 29, 2018 3:18 pm
Bogi jeste ispao glupan oko one tužbe i sve, ali nije on kriv što je glup, ali kad pogledaš njega na terenu, malo je onakvih igrača kojeg sudije ne smiju ni pogledati.
Sjetimo se one zadnje tekme protiv Radnika i kad su se skidali igraci, samo je Veca dobio "prolaznu", a dobio je zato sto je mahalac, kad pogledas tad taj tim Veca je prvi trebao skinuti dres, a nije, nego su ga skinuli Miro i Lendra.. Toliko o kapitenu i momcima na jugu!
HOCEMO NA TERENU VISE ONIH KAO STO JE VECA!!!!!! ...Tek sad shvatas kakve nebuloze oni pisu..
Kjosevski je te sezone proglašen i najboiljim fudbalerom Željezničara, ako me sjećanje dobro služi?
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 3:42 pm

exdomorocki je napisao/la:
ned jul 29, 2018 3:35 pm
IvanOsim je napisao/la:
ned jul 29, 2018 3:28 pm
bogi je napisao/la:
sub jul 28, 2018 10:58 pm
Ma činjenica je da je naš najškolovaniji štoper zadnjih 10 godina možda..
Pa kod svakog trenera je bio u prvih 11.
To izjaviti poslije dva autogola evrogola koja su nam upropastili proslu a na dobrom putu i za ovu sezonu je smjesno.

Drug pogledaj utakmice protiv Maribora pa opet napisi post na tu temu, ove utakmice zadnjih sezona je mucno gledati starca kako pada na guzicu i unosi nerovozu u ekipu, daje autogolove..

Nama dok Bogi igra, mi mozemo zaboraviti na vece uspjehe, davno sam to rekao i dalje stojim iza tih rjeci.

One presice kad se sjetim, nikad mi nece biti jasno zasto ga je Misimovic ikad pustio da potrci na Grbavici.
Cuj ovog jataganjca,bolan spominjes utakmicu lige prvaka i usporedjujes sa PL,imas li mozga imalo?
To za Misketa je skroz jasnu,jer znaju da nisu bili u pravu,kao sto i Bogi sa tom press kod pitara,gdje ga Sindikat preveslao.
Jadranko jesi to ti? Zar nisi u Zenici?
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 3:44 pm

barbarez je napisao/la:
ned jul 29, 2018 3:25 pm
Pompey je napisao/la:
ned jul 29, 2018 2:42 pm
Ima li ovdje kakav prorok da mi kaze hoce li opet neato sjebati oko mojewebtv?
Ako mislis na ono ko prosli put. Preko aplikacije ne mozes se ulogovat ni da kupis a kamoli da gledas. Odes na google udjes tamo. Opet ce ti traziti prijavu sa vec zapamcenim sifrom i usernameom. . Nece se ni tako spojiti. Onda klikni ono ispod ili iznad korisnicki servis i uci ces da kupis. Poslije toga mozes gledat od 20 i 10 . Ne znam koji im je djavo sa aplilacijom. Ja sam tako prosli put a evo i sad sam kupio na isti nacin. Jer ne da drugacije.
Ma ja sam se slomio sa linka na link.
Na kraju odjebem sve, kreiram novi racun tj. mail, i registrujem se i uplatim. :lol:

Eto sad cekamo tekmu i nova tri boda :zeljeznicar1:
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 3:48 pm

exdomorocki je napisao/la:
ned jul 29, 2018 3:35 pm
IvanOsim je napisao/la:
ned jul 29, 2018 3:28 pm
bogi je napisao/la:
sub jul 28, 2018 10:58 pm
Ma činjenica je da je naš najškolovaniji štoper zadnjih 10 godina možda..
Pa kod svakog trenera je bio u prvih 11.
To izjaviti poslije dva autogola evrogola koja su nam upropastili proslu a na dobrom putu i za ovu sezonu je smjesno.

Drug pogledaj utakmice protiv Maribora pa opet napisi post na tu temu, ove utakmice zadnjih sezona je mucno gledati starca kako pada na guzicu i unosi nerovozu u ekipu, daje autogolove..

Nama dok Bogi igra, mi mozemo zaboraviti na vece uspjehe, davno sam to rekao i dalje stojim iza tih rjeci.

One presice kad se sjetim, nikad mi nece biti jasno zasto ga je Misimovic ikad pustio da potrci na Grbavici.
Cuj ovog jataganjca,bolan spominjes utakmicu lige prvaka i usporedjujes sa PL,imas li mozga imalo?
To za Misketa je skroz jasnu,jer znaju da nisu bili u pravu,kao sto i Bogi sa tom press kod pitara,gdje ga Sindikat preveslao.
Ne spominjem utakmicu LP, nego prvog kola kvalifikacija za LP.

A ti dobro znas kakve postove pises, i kako se zalijeces nekim ironicnim komentarima poslije jedne utakmice tipa sa bocnim igracima prosle sezone nakon Krupe, a vrijeme pokaze da slabo kontas ovu igru s loptom, sto je neko nekad nazva nogomet.
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 3:51 pm

mirzza je napisao/la:
ned jul 29, 2018 12:34 pm
Pogledati ovaj video od prije 6 godina i vidjeti kakva je rupa Jadranko Bogicevic. Da, danas neki od nasih stopera odradi slicnu utakmicu, zabranio bi mu se pristup stadionu, a da to uradi neko od naseg podmlatka posebno Osmankovic neko bi ga streljao.
Nas sistem vrijednosti je na krivim temeljima, od toga da lik koji te tuzi pred vaznu utakmicu u prostorijama najveceg rivala i tako trazi sto mu pripada, da istog vratis u ekipu, das mu traku kapitensku i tako ga nagradis za sve te gluposti koje je uradio, do toga da navodno golman trazi da mu taj stoper igra jer mu je 'lakse' igrati.
Sta da Kemo trazi ili Bakrac sada da brani Cutahija? Jesmo li mi tim ili emisija ispuni mi zelju?
Ako je golmanu lakse braniti sa Bogicevicem, mi napretka nikada necemo imati, jednostavno ne isplati se forsirati djuturuma koji ne zna igrati od kojeg se pravi mit da se dobro postavlja ili da je dobar u duelu ili skoku ili onaj sto Sablja rece da zna igrati po zemlji. Pa sto ga dragi Sablja ne odvede u Mladost ili Crnu Goru kad ti je toliko dobar?
Sto ga ti Slavko ,najboljeg stopera lige koji u prvih 10 minuta 3 puta ispadne iz linije kako ti to volis nazvati kada je to radio Boccacini i tako stvori nervozu u ekipi, unese paniku vec trecu sezonu. Vec tri godine taj covjek ne moze odraditi utakmicu u visokom ritmu.
Ocit primjer toga je Graovac, kada je dosao prvih 4,5 utakmica imao kikseve, da bi nakon toga igrao kao sat. Kemo nikad onakav kiks nije napravio kao navedeni protiv Maribora, ali se Kemi sijece glava kada ga lopta pogodi u glavu u Mostaru i odbije se u gol, on je retardiran a kada nam majstor zvani autogol u Mostaru zavali golcinu iz nikakvog ugla i izbije titulu ili protiv Kiprana uradi ko i Kemo to je nesreca. Vile su nas pronosale u drugom poluvremenu kada je prsima spustio loptu 10 cenata od stative.
Pa mali Velic je prije godinu u Bijeljini odigrao odlicnu utakmicu i - nestao. Zasto je nestao?
Ocito jer je nekome lakse igrati sa matorcem lafo sigurnije nego trpiti mladog igraca? A kako je taj neko stao na gol? Kako smo svjesno rijesili Antolovica da bi talenat stao na gol.
I sad taj mali nece da trpi svoje kolege?
Da imamo pravi sistem vrijednosti taj mali nadobudni golman koji nazaduje iz godine u godinu bi sada bio na hladjenju i imao konkurenciju koja je 10,20% slabija od njega a ne golmana koji brani pogledom i koji godisnje igra maksimalno 3 utakmice, koji je van svakog ritma.
Veceras ako izadje Rodin na beku a Bogicevic i Bakrac kao stoperi mozemo i malog Aldina proglasiti klocem i zapakovati ga u Kakanj jer je puno veci rizik igrati petu utakmicu sa Bogicevicem na stoperu umjesto sa Sehicem na beku.
Takodjer, ovog Kristiana za sirotinju koji se odaziva na ime Dzenan veceras zakucati za tribine, u igru ubaciti Veselog a da zamjena bude Eldar Sehic. Cudno je to kako neko nakon 2 utakmice umisli da je zvijezda i da je igracina. E pa nisi i kazem neces nikad ni biti sa tim stavom i ponasanjem.
Hajmo samo porediti igrace prije godinu i danas, evo neka mi neko kaze da Saban i Hare nisu napredovali toliko da danas obojica mogu u prvih 11 protiv ucesnka eurolige i da budu jedni od boljiih igraca.
A koliko je napredovao Kjosevski? I zasto nije?
Zato sto nemamo sistem vrijednosti, zato sto se konstantno nagradjuje igranjem u prvih 11 jer nema konkurenciju jer je neprikosnoven. Ista stvar je i sa Bogicevicem.
Krcmarevic mi se cini ko covjek koji zna svoj posao, napravio je velike greske u cetrtak, nadam se da nece ici stopama svojih prethodnika i da ce raditi na ispravljanju tih pogresaka i obradovati nas veceras pobjedom a brzom ekipom u cetvrtak pa sta god da bude na Kipru nece im se zamjeriti.
Sretno plavi.
P.S: Zna li neko razlog sto je nasa klupa preselila blize jugu? Koliko pratim Zelju do Adzema prosle godine uvijek je nasa klupa bila blize sjeveru.
Takodjer stavljanjem Keme na desnog beka, radimo harakiri. Covjek moze igrati samo stopera i nista vise, probao je Adzem na defanzivnom veznom i znamo kako je zavrsilo.
Imam dosta slicno razmisljanje kao ti, samo nemoj uzimati zdravo za gotovo da je Vedran trazio da igra Bogi. Previse si paznje tome dao, jer je smjesno to i pomisliti, a ne napisati.

Vedran ima malu krizu zbog drugog gola najvise, al to se puno vise ovdje napuhava, nego sto jest.

Takodjer, ne slazem se ni u vezi Dzenana. On je sad bio sebican jer fkt nije imao kome dati loptu, a inace je nas najbolji igrac u odsustvu Ramovica.
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 3:53 pm

Bogi jeste star,ali i ovak je klasa za Kemu i slicne. Evo sad su tu Rodin i Bakrac. Pa nije Bogi kriv sto se povrijedi Sinisa ili neko drugi. Pa treneri radije vracaju njega nego daju priliku drugim. Sto opet govori u prilog njemu da je i u godinama bolje rijesenje nego ti ostali. Bogami ufatili se za 2 autogola,imao je on tonu kikseva. Ali realno imali su ih i drugi puno vise. Od napadaca do golmana. Kada bi svakom sad brojali greske iz ekipe trebalo bi nam stranica ko sto je ova tema kompletna.
Ja mogu da razumijem da su raja osjetljiva na Bogijevu pressicu,ali sam isto tako milion posto siguran da bi vas 99% uradilo isto da su u toj situaciji ili bilo kojoj drugoj,gdje imate osigurana primanja i neko vam to eto zeli uskratiti. Pa ima covjek porodicu. Prica li iko, da li je Zeljo ispao fer prema njemu. Kad je takav supak sto mu produzise ugovor. Lako je zaprdjivati sa strane i pricati da je supak.
On je bar htio da igra za nas. Neke su legende ispadali veci supci od njega.
Jedna jedina stvar koju sam ja Bogiju zamjerio je kad je igrao za Olimpic i kad je udarao nase igrace ne u igri nego u raspravama i htio da se bije nesto.
Ali ovo sto je trazio svoja prava,pa zivotom garantujem svi vi bi uradili isto,samo bi vam tada bila drugacija prica.
Bogiju ne valja odnos prema klubu,a valjaju vam odnosi djece,koji u svojoj glavi Zelju dozivljavaju kao sredstvo da bi koju koku vise zguzili,da bi bili neko i nesto. A trening i rad ma **** to. A to je super jer su oni nasa djeca. Pa nema gore sorte od nezahvalne djece. Oni ce te u crno zaviti. Zato nemojte laznog moralisanja po pitanju pressa.
Zadnja izmjena: barbarez, dana/u ned jul 29, 2018 3:55 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 3:55 pm

IvanOsim je napisao/la:
ned jul 29, 2018 3:48 pm
exdomorocki je napisao/la:
ned jul 29, 2018 3:35 pm
IvanOsim je napisao/la:
ned jul 29, 2018 3:28 pm


To izjaviti poslije dva autogola evrogola koja su nam upropastili proslu a na dobrom putu i za ovu sezonu je smjesno.

Drug pogledaj utakmice protiv Maribora pa opet napisi post na tu temu, ove utakmice zadnjih sezona je mucno gledati starca kako pada na guzicu i unosi nerovozu u ekipu, daje autogolove..

Nama dok Bogi igra, mi mozemo zaboraviti na vece uspjehe, davno sam to rekao i dalje stojim iza tih rjeci.

One presice kad se sjetim, nikad mi nece biti jasno zasto ga je Misimovic ikad pustio da potrci na Grbavici.
Cuj ovog jataganjca,bolan spominjes utakmicu lige prvaka i usporedjujes sa PL,imas li mozga imalo?
To za Misketa je skroz jasnu,jer znaju da nisu bili u pravu,kao sto i Bogi sa tom press kod pitara,gdje ga Sindikat preveslao.
Ne spominjem utakmicu LP, nego prvog kola kvalifikacija za LP.

A ti dobro znas kakve postove pises, i kako se zalijeces nekim ironicnim komentarima poslije jedne utakmice tipa sa bocnim igracima prosle sezone nakon Krupe, a vrijeme pokaze da slabo kontas ovu igru s loptom, sto je neko nekad nazva nogomet.
Izvini Dogane,nisam te prepoznao.
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 4:01 pm

bianco blu je napisao/la:
ned jul 29, 2018 3:41 pm
Premier je napisao/la:
ned jul 29, 2018 3:28 pm
sahmat je napisao/la:
ned jul 29, 2018 3:18 pm
Bogi jeste ispao glupan oko one tužbe i sve, ali nije on kriv što je glup, ali kad pogledaš njega na terenu, malo je onakvih igrača kojeg sudije ne smiju ni pogledati.
Sjetimo se one zadnje tekme protiv Radnika i kad su se skidali igraci, samo je Veca dobio "prolaznu", a dobio je zato sto je mahalac, kad pogledas tad taj tim Veca je prvi trebao skinuti dres, a nije, nego su ga skinuli Miro i Lendra.. Toliko o kapitenu i momcima na jugu!
HOCEMO NA TERENU VISE ONIH KAO STO JE VECA!!!!!! ...Tek sad shvatas kakve nebuloze oni pisu..
Kjosevski je te sezone proglašen i najboiljim fudbalerom Željezničara, ako me sjećanje dobro služi?
Veca ispred Miroslava? Mozda u snovima, jos je tu i Lendra bio.Fazon je sto je bilo jos dobrih igraca al je jug gurao svog mahalca, zamisli jedan Stevanovic u Sevilli igrao daje dres Vedranu jer kao nije se trudio.Sramota, eto sad imas samo njega pa vidimo na cemu smo.

Online

Trenutno korisnika/ca: MiroslavKruzik i 80 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija