Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
DR.HOUSE
Postovi: 478
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 12:57 pm

Nastranu njihove ljigavosti mislim na gg.ba ovaj clanak do komentara sa socijalnih mreza I nije nesto slagan slicno ako ne 99posto I ja mislim
Ovi jesu uigrani I to stoji ,Ali nas trener I'm je poklonio sredinu stavljajuci puzeve ..
UPRAVA NAPOLJE(otisli)
I POVEDITE SPORTS DIRECTORA(zaboravili povesti)
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 12:58 pm

[quote=vinston.cercil post_id=349343 time=1532688392 user
Ramović jednu odigra pa se povrijedi mjesec dana. Ako kojim slučajem "preživi" pa uveže dvije utakmice pauzira 3 mjeseca...e ako slučajno "preživi" i te dvije pa poveže treću,tu već puca noga i nema ga pola godine. Dobar je igrač,ali zbog svega navedenog na njega se uopšte dugoročno ne može računati nažalost
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 12:58 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
pet jul 27, 2018 12:50 pm
Na pustite begana isfrustriranog retarda.

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Zar neko moze toliko biti retard. Sto li se ne pise o kiksu zrinje protiv maltezana?

Krcma samo naprijed!!
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
DR.HOUSE
Postovi: 478
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 1:01 pm

I jeste bruka opucati prvi put u 74 minuti pa da igras ne znam s kim,ali sad je gotovo
Idemo u zenicu po povoljan rezultat
UPRAVA NAPOLJE(otisli)
I POVEDITE SPORTS DIRECTORA(zaboravili povesti)
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 1:02 pm

Ma **** levate, Željo je odolio silama i smaknucima, moze i bez levata sto dođu plate 5 KM i psuju od 1. do zadnje minute.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 1:03 pm

Jebete sad Krcmu za Rodina na beku; da bas je trebao Sehica uvaliti da debituje sinoc protiv onih babaroga pa da pljuvaci djetetu zgade fudbal od prve seniorske minute.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 1:06 pm

teteac8684 je napisao/la:
pet jul 27, 2018 8:43 am
Sto ljudi. sto ćudi, sve ok....ali se i pretjeruje, uobičajeno...Nisu igrači izašli sa parolom da se ne obrukaju, oni su, u ovom trenutku, dali sve od sebe...to je to, naš maksimum trenutno...Apollon je drugi svijet za nas, može to nekoga da boli, ali je tako...u svim segmentima fudbalske igre oni su sinoć bili, ne malo bolji, nego dosta bolji...I mi svi moramo, u jednom trenutku, početi gledati na taj način...Da nešto od njih i naučimo, da budemo malo bolji, da napredujemo...Od pljuvanja, prozivanja, mijenjanja svega i svačega nam nema neke koristi...Moramo učiti, jače još trenirati i postepeno napredovati...To je jedini ispravan put...VOLIM TE ŽELJO!!! :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Pretjeruje se sad, pretjerivalo se i poslije Goska. Neka euforija zbog sretnog gola, a do tad isto nisi imao sut na gol.
Samo polako, moraju svi bolje. Od trenera do igraca pojedinih.

Samo se bojim da dok Krcma shvati da ovo ne ide da ce biti kasno. Generalno zao bi mi bilo, ali ako bude preponosan kao Adzem a sinosnje izjave naginju tome onda mi ni sekunde nece biti zao kao ni Adzema.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 1:06 pm

Ja jedva cekam da vidim tog Sehica na desnom beku pa da vidimo je li ili nije. Nekako se to na prvu vidi ako je igrac kvalitet.

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk


Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 1:07 pm

brze igrace treba forsirat.

veseli i zec na krilu
ivan u vezi sa celom i hajdarom
seha na beku, bakrac i rodin stoperi, pavic lijevi bek
krpa lav naprijed

uigravati akcije, pas igru. igru na posjed. a ne samo guranje na krilo ili prema krpi. polako organizovat napade, cim protivnik uzme loptu odma udvajanje i prekid njihovog napada.

to bar mozemo pokusati protiv zenicki turcina
MIRZA RASCIC
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 1:07 pm

I od kada su facebook komentari relevantni pokazatelj profesionalnog novinarstva? Zajebali su i Zmaja iz tornja sa ovim pokusajem od clanka. Fakat govna orkestrirano pokusavaju unijeti nered, samo trebaju znati da mi ne odstupamo ni milimetra!
Puna podrska Krcmarevicu i svim nasim igracima!
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 1:09 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
pet jul 27, 2018 11:06 am
u Zenici

slika
To je to :palacgore:

Ako izvede mrtvog Arezinu nek ga kuci povede. Isto kao sto je Adzem furao svoje igrace neke.
A Sehic ako sad ne moze ne znam kad ce, a s Rodinom naprijed nemamo igraca. On to odradi nazad dobro, ali naprijed nemamo desnu stranu.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 1:10 pm

fcz je napisao/la:
pet jul 27, 2018 1:03 pm
Jebete sad Krcmu za Rodina na beku; da bas je trebao Sehica uvaliti da debituje sinoc protiv onih babaroga pa da pljuvaci djetetu zgade fudbal od prve seniorske minute.
Ne zamjeram koliko kazem da je nerealno nesto ocekivati ako ti se poklope takve stvari - nemas krilo, dva prespora veznjaka, drugo krilo neskolovano za tu poziciju, Rodin igra beka silom prilika i tako to. Da ne spominjem golmana, pogotovo kad cujem da i dalje 'laje'.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 1:11 pm

E da i ja napišem neke stvari. Zanimljivo koliko se više stranica ispiše kad ekipa izgubi... Malo sam preletio i vidim ima dosta zanimljivih mišljenja, ali i nekih s kojim se ne bih složio.
U anketi sam glasao za neriješen rezultat i bio bih prezadovoljan nulom. Međutim nakon prvih petnaestak minuta se ispostavilo da je Apollon miljama ispred nas i da će nas dosta namučiti. O pobjedi više nisam ni razmišljao iskreno. Krenut ću od trenera Krčmarevića, odabira igrača, formacije...
Vranješ nije smio igrati. Pogotovo kad tu imaš Arežinu, dva igrača koji niti mogu niti žele trčati. Ne znam fakat odakle ideja da Vranješ igra, zar nije bilo priče da će dobiti nogu? Blagojević mora igrati, to je valjda svakome jasno. Nakon njegovog ulaska vezni red je mnogo bolje izgledao, bilo ga je svugdje na terenu, unio je živost u igru, uputio nekoliko dobrih pasova prema naprijed što ja od Vranješa nisam vidio sinoć. Dakle, prva greška Vranješ. Druga greška Šabanadžović, mnogo korisniji za ovakvog protivnika bio bi Hajdarević, jači u duelu, više trči, bolji u defanzivi. Treći problem igra bez krila. Slobodan je izveo na teren sporu ekipu, ne znam otkud mu ta ideja i šta je uopšte s tim želio postići protiv ovakvog protivnika :r
Zajmović je bukvalno umro nakon prvih pola sata, izmjena se morala praviti. Kjosevski :zid: :zid: :zid: :zid: :zid:
Šta je ono braćo draga? Kakav je ono golman i k.urac? Za ono sinoć je zaslužio jednu veliku šamarčinu. Pa ono što on radi je nevjerovatno. Uzeo nam je 10 minuta igre svojim namještanjima za ispucavanje (koji se ***** namještaš kad ćeš je opet ispucati u pičku materinu), razmišljanjem kome da doda. Deset puta ima priliku da nabije loptu naprijed što prije kako bi organizovali neki brz napad dok se protivnici nisu vratili, ali džaba kretenčini to nije jasno. Katastrofo Božija stidi se.
Arežina me razočarao. Branio sam ga, ali ovo sinoć je, ne nula nego u minusu. Katastrofalno! Sve, apsolutno sve je pogrešno radio. Krpić pravi presing, Arežine nigdje da pomogne. Aktivira se da ganja i trči u nemogućoj nekoj situaciji. Kad vidi da je nemoćan hvata igrača rukama bespotrebno. Ni jednu korisnu loptu nije prebacio prema napadu. Moj zaključak: Arežina ne može igrati u velikim utakmicama. Gošk, Čelik, Sloboda i takve ekipe- da. Poslije Kjosevskog, Arežina najgori, odmah iza njih Vranješ. Ostali me nisu toliko razočarali.
Što se tiče odbrane, ona nam je beton sigurno. Bakrač me oduševio, veliki igrač, veliko pojačanje, ne štedi se ni u jednom duelu, glavom na kopačku, pravi igrač za klub kao što je Željezničar. Svaka čast majstore, ja sam oduševljen. Tandem Bakrač- Rodin će biti najbolji u ligi definitivno. I u suštini, mislim da ćemo imati najbolju odbranu kad se Siniša vrati.
Rodinu nemamo šta zamjeriti. Po mom mišljenju je odigrao odlično u defanzivi. U napadu nisam ništa ni očekivao s obzirom da je čovjek stoper i da u životu nije odigrao 5 utakmica na desnom beku. Bogičević- šta reći? Nesretan insan, uvijek se on nađe na pogrešnom mjestu... Kad se oduzme taj autogol Bogičević je odigrao odličnu utakmicu, kao i svi u odbrani. Vjerujem da se većina neće složiti, ali Bogi je sinoć odigrao odlično. Ali eto, valjda mu je ovo jedna od posljednjih... Također, Pavić me oduševio. Kakav pristup, borbenost... Samo naprijed Pava, veliko pojačanje i napokon pravi lijevi bek.
Za trojac u veznom redu sam rekao što sam imao. Šaban- Stojan- Filip, izgubili bitku na sredini terena, na kraju je to i bilo ključno za poraz. Molim Te Bože da je ovo posljednji put da je čupava ubleha uzela mjesto najboljem igraču Željezničara i zaigrala u svetom dresu. Nadam se što prije raskidu ugovora.
Čurjurić odličan :pljesak:
Krpić :klanjase2:
Pravi primjer, pravi borac, pravi ratnik. Nadam se uskoro i novi kapiten. On ili Jovan zaslužuju kapitensku traku.
Sad poruka još jednoj ublehi u svetom dresu. Vedrane, mani se mahalanja i mani se jarana sa juga i Alipašina koji te brane i pozivaju ove koji te kritikuju da njima kažu ako šta imaju. Ako imaš imalo mozga, ako imalo misliš o svojoj golmanskoj karijeri izvan ove države to ćeš učiniti. Glup si igrač, to stoji. Katastrofalan si golman, to stoji. Ali imaš vremena da ispraviš greške, nije još kasno. Da se ja pitam, meni više ne bi stao na gol. Od sinoć pa do daljnjeg za mene najomraženiji igrač Željezničara koji ne zna sastaviti rečenicu kako treba.
I da, ako imaš imalo časti, srca i ljubavi prema ovom klubu, sam ćeš skinuti tu kapitensku traku sa ruke i dati je nekome ko je zaslužuje. Nakon svega što si uradio, nakon toliko trenera koje si otjerao. Znamo svi da to nećeš uraditi, jer si ubleha najveća! Stidi se grba koji nosiš.
Morao sam ovo napisati, jebao nas je sinoć sam.
Nikad mi ne bismo primili gol da je na golu bio normalan golman.
Nije bruka izgubiti od Apollona. Jasno je da su kvalitetniji, bolji i da su zasluženo pobjedili.
Samo, da je moglo bolje i više pružiti na terenu, moglo je. Ja neću zamjeriti toliko...
Ali sam ubijeđen da bismo izvukli neriješeno da su igrali od početka: Blagojević umjesto Vranješa, Veselinović umjesto Zajmovića na lijevoj strani, Ivan na poziciji Arežine i Zec na desnoj strani. Moglo je Krčmareviću puno bolje sa sastavom, jbg.
Zaboravio sam napisati za Veselinovića. Ulazak Veselog je donio dosta toga našoj igri. Imao je jedan odličan prodor prije gola, brz, svjež. Šteta što nije ušao ranije. Mislim da mora igrati više, možda čak i u prvih 11.
Neću više, odužio sam neplanirano. Mislim da nemamo šanse za prolazak, ali eto ne treba se predavati. Igra se dok sudija ne svira kraj.
Krčmareviću protiv Čelika pamet u glavu, pobjeda i ništa drugo.
Fejzić- A. Šehić, Rodin, Bakrač, Pavić- Blagojević, Hajdarević, Zec, Arežina, Veselinović- Krpić. **** me svak ako sa ovim sastavom ne bi uvalili tricu Čeliku. Nažalost Arežinu bih stavio, jer Čurjurića treba odmoriti. Brzi igrači moraju igrati, moramo igrati sa krilima, nema od tih dijamanata i ostalih bogova ništa. Igraj onako kako znaju.

PS
Dovedite nam golmana!!!
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 1:11 pm

nazad je dobro odradio, kao uostalom i ostali, vezni red ih je ostavljao na vjetrometini a iz toga nije proizašlo šansi koliko je moglo. naprijed jebiga nije mogao.
Zadnja izmjena: ChWilla, dana/u pet jul 27, 2018 1:12 pm, ukupno mijenjano 1 put.
gradi željo boli te *****
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 1:12 pm

Debili sa duplog jedva dočekali, zaista imaju komplekse i frustracije.

Sinoc jako loše sa naše strane, sa tom istom igrom i i PL ćemo se mučiti. Protiv Čelika nece biti lako ali očekujem pobjedu jer smo realno bolji.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 1:12 pm

AsharaK je napisao/la:
pet jul 27, 2018 12:47 pm
Dr. Adzem je napisao/la:
pet jul 27, 2018 12:45 pm
Gg.ba nek se napuse kurca evo od mene ova ekipa Zelje bas je simpatična i bit će nas tesko pobjedit samo da se malo uigramo. Ne mogu da vjerujem kako se ljudi ne razumiju u nogomet a pisu raznorazne gluposti. Prosjek ekipe pa koliko se samo jucer nasim noge otsjekle od broja ljudi na tribinama ako nemaju pametno nesto napisat nek nas zaobiju
Onaj skupio muda napisati članak, i to gledaj kakav :D
Reakcija na njihove 'clanke'

slika

Ispast ce ovo sramota kao kad se ispalo protiv Heartsa. Gdje ba Heartsa neces izbacit. Na stranu sve kako je postavka losa bila i kako se moglo bolje.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
KeepTheBlueFlag
Pobjednik 1. sezone S1 Lige
Postovi: 320
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 1:13 pm

Anel jedan od boljih sinoc....
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 1:13 pm

Klub bi treba početi sa kontrolom tih društvenih mreža..Čim neko laje o treneru,trača suigrače ili na neki drugi način remeti atmosferu odmah odbijati od plate..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 1:13 pm

MATORI je napisao/la:
pet jul 27, 2018 12:41 pm
Umjesto analize presinga....
Sinoć je Arežina pretrčao ukupno jedno 1214 metara....
Valjda zato što mu se niko nije otkrivao....
Jedino ako nova fudbalska filozofija ne nalaže da to tako treba...
Ne kontam što npr onaj Ramović kad igra onoliko trči?
Jer nema pas i ne zna nikog bacit na usta kao Filip :(
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 1:14 pm

Kospa je napisao/la:
pet jul 27, 2018 1:07 pm
I od kada su facebook komentari relevantni pokazatelj profesionalnog novinarstva?
otkad profesionalni novinari na desetinama lažnih profila pišu te komentare, a onda pišu o tim komentarima...

isto fahrin "glas naroda" kad su stavili sliku od ricky gervaisa.
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 166 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija