Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6654
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 10:03 am

Jedva cekam tekmu sa Celikom, da vidimo hoce li se odnos na terenu popraviti. Bit ce pun stadion, plus oni maksimalno nalozeni. Meni bi ovu tekmu poceli.
1. Veca
2. Stevanovic
3. Pavic
4. Rodin
5. Bakrac
6. Hajdar
7. Blagi
8. Zec
9. Krpic
10. Arezina
11. Zajmovic

Curjurica bi odmorio ovu tekmu neka momak dodje sebi. On gine od pocetka.
Kako bi nama Zakaric valjao to je malo rec.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 10:06 am

neće stevanović vjerovatno još moći. ali **** pun stadion - oni su karina ekipa. ako aldin ne može protiv te ekipe uletiti neće ni moći. daj da vidimo šta može.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
nookey
Postovi: 2329
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 10:06 am

storm_raider je napisao/la:
pet jul 27, 2018 9:49 am
Samo cu ovo reci, a mislim da sam dobro upucen: Da svi imaju odnos prema dresu kao Curjuric i Krpic bolje bi bilo svima. I njima i nama. Curjuric je toliko osporavan, razne etikete su mu se davale. On mozda jeste prije bio i ovakav i onakav, ali covjek se ovdje ponasa kao pravi profesionalac (je li ga dijete promjenilo - ne znam), a i zna igrati. Kada spomenem "odnos prema dresu", mislim na ponasanje van terena. Covjek trenira, suti i trenira. Jako dobar odnos ima i sa Zebom i sa Krcmarevicem i ponasa se (barem do sada) za primjer. O Sulejmanu se nema sta reci, vidjeli ste sve ovih zadnjih par utakmica. Covjek otvoreno govori da mu je svaka karijera pred Zeljinim navijacima, i to u Zeljinom dresu vrhunac karijere i ima takav stav da mora opravdati svaku minutu na terenu. Po meni Veselinovic i Zec moraju igrati, kao i Blagojevic (@Dimitrije sto je pisao jucer ovdje je bio u pravu, sta god ko mislio). Njih trojica su donijela onaj gol, prvenstveno Blagojevic i Veselinovic, uz Ivana i Krpica. Jos jednom, Vece se moramo rijesiti. Njemu nijedan trener nije valja, od Krpica pa na dalje i to neko mahalanje ga tek sada kosta. Najgore je sto kosta svih nas. Nisam nezadovoljan, Apollon igra fudbal na pravi nacin i nevjerovatno mi je koliko su fudbalski inteligentni, ali to se uci, trenira. Dakle, od 4 solucije, od kojih su 3 lose, uvijek igrac izabere onu najbolju. Od stopera, golmana, preko veznog reda, do napadaca. Nema straha i sigurni su u sebe. Nema vracanju golmanu lopte, nema nepotrebnog driblanja, nema izbijanja u aut. Sve kako treba i da se ne lazemo, bolji su od nas.

Mi moramo Krcmarevica istrpiti. Ako smo ista naucili od Odovica, Mulalica, Capljica, Kostica, Petrovica i Adzema, to je da trenera moramo istrpiti. U Zenici dobijamo 3:0, ali smo daleko od Apollona trenutno. Prvenstveno po kvalitetu svih clanova ekipe. I nemojte poredjenja sa Atalantom. Atalanta je izasla sa 20%, i ovaj Apollon bi ih dobio jucer da su igrali sa njima. Sreca je nasa sto su ljudi fulali ono sto su fulali. Skinuti im kapu i definitivno utvrditi da nam treba sto vise utakmica sa ovakvim protivnicima. Samo se tako postaje bolji, kada se "slepas" uz one koji su bolji od tebe i upijas sve.
storme, ja to govorim godinama i iz prve ruke, lik pravi probleme konstantno iz sezone u sezonu, komentari u svlačionici 'skijaš','debelo prase' pa unošenje nemira zbog Projine plate, Vranješove, Krpić seljačina itd... Sve od njega potiče i on je zlo, a sad nam je i otvoreno naštetio gubitak titule primanjem kroz uši golova a evo i sinoć... Da se ja pitam davno bi dobio otkaz ili bi ga prodao na prvi upit... Smeće jedno klošarsko...
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 10:07 am

I u Zenici i na Kipru ISKLJUCIVO poceti sa oba "prava" krila i Blagojevicem.KRAJ I TAČKA !
Vjerujem u dobar rezultat sa Kipra, samo bez pi.kanluka i kukavicluka od sinoc.
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 10:07 am

Ono sto mene malo tješi je činjenica da bi sa ovim igračkim kadrom i Krčmom mogli napokon do titule. Neću da trčim pred rudu, ali imamo materijala da budemo dominantni u drugom dijelu sezone. Imamo još Jazvića da vidimo na krilu, a ako je suditi po ovim dolascima do sad, mogao bi i on biti pojačanje. Uz povratak Ramovića i uigravanja ekipe na novom terenu, možda i vidimo to što je Krčma najavio, da ubijamo sve na Grbavici.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 10:08 am

Vidim da je neko pljuvanje prema Krcmarevicu kod pojedinih krenulo. Ne znam kako nam moze da ne valja covjek koji je osvojio Kup na Kipru. A vidimo da su ispred nas po mnogo cemu. Polako, doci ce to na svoje, a vrijedi cekati. Cekali smo i Upravu pa se isplatilo. Znam da smo kriticki prema svemu i svacemu, pogotovo prema Zelji, ali sacekajmo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 10:10 am

Paranoja je napisao/la:
pet jul 27, 2018 9:29 am

Druže ne možeš igrati presing sa zadnjim veznima, neće Buskec igrati presing. Moraš imati osigurača nekog nazad, presing igra ofanzivna linija pretežno i jedan od veznih u najboljem slučaju. Arežina je sinoć više bio naprijed nego Krpić u tome je poenta, sjetimo se kako Ramović igra presing i njegov radius kretanja i to je kvantna fizika u odnosu na ovo istrči na prvog i ostani gore. Liverpul je objasnio prošle sezone šta je presing i to ih je dovelo do finala, sredina bez kreativnosti ali koja trče ko kerovi, Henderson, Milner i Wijnaldum. To smo i mi radili sa Blagojevićem Šabanom i Ramovićem prošle sezone, Stojan i Arežina nisu igrači za toga, Hajdar, Anel i Blagi jesu.
Netacno.
Ako se igra presing , onda se sve tri linije MORAJU pomjerati prema naprijed. Nije presing kada spic, desetka i jedno krilo izlaze na dva protivnicka stopera i golmana, jer tada dobijas jednu rupu od 15 metara izmedju prednje trojke, i dvojice centralnih veznjaka. Dakle tih 15m protivnik iskoristi pa u dva pasa napravi visak na sredini i dobijes "njihova tri igraca" vs Anel-Vranjes. Pobjednik iz tog duela se unaprijed zna.
Ako se vec ide u presing, onda kompletna ekipa se mora pomjeriti, stoperi moraju doci na nekih 40m, dakle vrlo visoko i vrlo rizicno, ali jednostavno moraju, jer ako se to ne uradi onda imas rupe izmedju linija i tu si gotov.

Sinoc Krpic zaganja njihovog golmana koji je izasao na 15m, a golman lagano samo potkopa loptu i doda je beku, bek se lagano okrenuo i nastavio bez ikakvog srkleta. Zbog cega?
Pa zato sto su samo dva nasa igraca vrsila presing, a ostatak ekipe stajao na svojoj polovici.
Zadnja izmjena: Pompey, dana/u pet jul 27, 2018 10:13 am, ukupno mijenjano 1 put.
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
mula
Postovi: 929
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 10:12 am

teatrale36 je napisao/la:
pet jul 27, 2018 9:58 am
storm_raider je napisao/la:
pet jul 27, 2018 9:49 am
Samo cu ovo reci, a mislim da sam dobro upucen: Da svi imaju odnos prema dresu kao Curjuric i Krpic bolje bi bilo svima. I njima i nama. Curjuric je toliko osporavan, razne etikete su mu se davale. On mozda jeste prije bio i ovakav i onakav, ali covjek se ovdje ponasa kao pravi profesionalac (je li ga dijete promjenilo - ne znam), a i zna igrati. Kada spomenem "odnos prema dresu", mislim na ponasanje van terena. Covjek trenira, suti i trenira. Jako dobar odnos ima i sa Zebom i sa Krcmarevicem i ponasa se (barem do sada) za primjer. O Sulejmanu se nema sta reci, vidjeli ste sve ovih zadnjih par utakmica. Covjek otvoreno govori da mu je svaka karijera pred Zeljinim navijacima, i to u Zeljinom dresu vrhunac karijere i ima takav stav da mora opravdati svaku minutu na terenu. Po meni Veselinovic i Zec moraju igrati, kao i Blagojevic (@Dimitrije sto je pisao jucer ovdje je bio u pravu, sta god ko mislio). Njih trojica su donijela onaj gol, prvenstveno Blagojevic i Veselinovic, uz Ivana i Krpica. Jos jednom, Vece se moramo rijesiti. Njemu nijedan trener nije valja, od Krpica pa na dalje i to neko mahalanje ga tek sada kosta. Najgore je sto kosta svih nas. Nisam nezadovoljan, Apollon igra fudbal na pravi nacin i nevjerovatno mi je koliko su fudbalski inteligentni, ali to se uci, trenira. Dakle, od 4 solucije, od kojih su 3 lose, uvijek igrac izabere onu najbolju. Od stopera, golmana, preko veznog reda, do napadaca. Nema straha i sigurni su u sebe. Nema vracanju golmanu lopte, nema nepotrebnog driblanja, nema izbijanja u aut. Sve kako treba i da se ne lazemo, bolji su od nas.

Mi moramo Krcmarevica istrpiti. Ako smo ista naucili od Odovica, Mulalica, Capljica, Kostica, Petrovica i Adzema, to je da trenera moramo istrpiti. U Zenici dobijamo 3:0, ali smo daleko od Apollona trenutno. Prvenstveno po kvalitetu svih clanova ekipe. I nemojte poredjenja sa Atalantom. Atalanta je izasla sa 20%, i ovaj Apollon bi ih dobio jucer da su igrali sa njima. Sreca je nasa sto su ljudi fulali ono sto su fulali. Skinuti im kapu i definitivno utvrditi da nam treba sto vise utakmica sa ovakvim protivnicima. Samo se tako postaje bolji, kada se "slepas" uz one koji su bolji od tebe i upijas sve.
:palacgore: Sve si rekao
Ne bih se slozio sa tobom u vezi odnosa prema dresu ostalih igrača. Sinoc su se svi po meni borili i izgarali su. Jbg one golove koje smo primili nisu igrači krivi. Oba gola smo primili tako što je prošla golmanu kroz ruke. Imali smo jednostavno takve igrače u prvoj postavi koji su se mogli nadigravati i koji su dobri kod aktivnog rezultata kao što su Krpić, Zaimović,Arežina, Vranješ i Rodin. Ali kada smo primili gol i kada je potrebno napraviti agresivnost to nismo imali i po meni je normalno i neprirodno od takvih igrača to zahtjevati.
Ovo što sam do sada vidio u ove 4 utakmice je da mi sigurno nismo bolji nego prošle sezone. Ostali smo bez najboljih igrača Zakarić, Ubiparip i Ramovic kojie e povrijeđen. Oni su mogli jedini napraviti kontru, napraviti presing i igrati 1 na 1.
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 10:13 am

@mula, ja sam pisao generalno o odnosu, ne u odnosu na sinocnju utakmicu. Sinoc jesu svi ginuli, ali bilo je tu mnogo (uglavnom) praznog hoda i sto bi Svabo rekao "ne-ekonomicnog trcanja".
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 10:14 am

Ajzea je napisao/la:
pet jul 27, 2018 7:37 am
Sve kontam jaci su, sta ces.. Opet nesto kontam, ja sramote da im do gola ne pridjes haman, hajd reko jaci su a i malo se omaklo, takav dan se zadesio.. A onda se sjetis da je ona stoka u Italiji protiv jedne Atalante odigrala 2:2.
Moze se, tj moglo se. Usrali se ko da protiv Real Madrida igraju.
Njima otkad je Tan gazda imaju kamaru ovako čudnih rezultata...na takvim utakmicama je milijarder postao, tako da me iskreno čudi kako nisu pobijedili sinoć. Ne bi ih uzimao kao relevantne za bilo kakvo poređenje snage,želje,volje, znanja itd.
 
ForzaLjoZe
Postovi: 137
Pridružen/a: čet apr 19, 2018 9:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 10:15 am

Curjuricev jedini nedostatak je prezime. Jel prvo tvrdo, drugo meko... Cuj Curjuric. Da se lik preziva Stevanovic, bili bi oduseveljeni...
Odjebi Rusmire!
NAPOLJ UPRAVI!
Svi na Grbavicu!
 
teatrale36
Postovi: 1139
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 10:15 am

nookey je napisao/la:
pet jul 27, 2018 10:06 am
storm_raider je napisao/la:
pet jul 27, 2018 9:49 am
Samo cu ovo reci, a mislim da sam dobro upucen: Da svi imaju odnos prema dresu kao Curjuric i Krpic bolje bi bilo svima. I njima i nama. Curjuric je toliko osporavan, razne etikete su mu se davale. On mozda jeste prije bio i ovakav i onakav, ali covjek se ovdje ponasa kao pravi profesionalac (je li ga dijete promjenilo - ne znam), a i zna igrati. Kada spomenem "odnos prema dresu", mislim na ponasanje van terena. Covjek trenira, suti i trenira. Jako dobar odnos ima i sa Zebom i sa Krcmarevicem i ponasa se (barem do sada) za primjer. O Sulejmanu se nema sta reci, vidjeli ste sve ovih zadnjih par utakmica. Covjek otvoreno govori da mu je svaka karijera pred Zeljinim navijacima, i to u Zeljinom dresu vrhunac karijere i ima takav stav da mora opravdati svaku minutu na terenu. Po meni Veselinovic i Zec moraju igrati, kao i Blagojevic (@Dimitrije sto je pisao jucer ovdje je bio u pravu, sta god ko mislio). Njih trojica su donijela onaj gol, prvenstveno Blagojevic i Veselinovic, uz Ivana i Krpica. Jos jednom, Vece se moramo rijesiti. Njemu nijedan trener nije valja, od Krpica pa na dalje i to neko mahalanje ga tek sada kosta. Najgore je sto kosta svih nas. Nisam nezadovoljan, Apollon igra fudbal na pravi nacin i nevjerovatno mi je koliko su fudbalski inteligentni, ali to se uci, trenira. Dakle, od 4 solucije, od kojih su 3 lose, uvijek igrac izabere onu najbolju. Od stopera, golmana, preko veznog reda, do napadaca. Nema straha i sigurni su u sebe. Nema vracanju golmanu lopte, nema nepotrebnog driblanja, nema izbijanja u aut. Sve kako treba i da se ne lazemo, bolji su od nas.

Mi moramo Krcmarevica istrpiti. Ako smo ista naucili od Odovica, Mulalica, Capljica, Kostica, Petrovica i Adzema, to je da trenera moramo istrpiti. U Zenici dobijamo 3:0, ali smo daleko od Apollona trenutno. Prvenstveno po kvalitetu svih clanova ekipe. I nemojte poredjenja sa Atalantom. Atalanta je izasla sa 20%, i ovaj Apollon bi ih dobio jucer da su igrali sa njima. Sreca je nasa sto su ljudi fulali ono sto su fulali. Skinuti im kapu i definitivno utvrditi da nam treba sto vise utakmica sa ovakvim protivnicima. Samo se tako postaje bolji, kada se "slepas" uz one koji su bolji od tebe i upijas sve.
storme, ja to govorim godinama i iz prve ruke, lik pravi probleme konstantno iz sezone u sezonu, komentari u svlačionici 'skijaš','debelo prase' pa unošenje nemira zbog Projine plate, Vranješove, Krpić seljačina itd... Sve od njega potiče i on je zlo, a sad nam je i otvoreno naštetio gubitak titule primanjem kroz uši golova a evo i sinoć... Da se ja pitam davno bi dobio otkaz ili bi ga prodao na prvi upit... Smeće jedno klošarsko...
To je zalosono ako je tako, stvarno ne razumijem takvo ponasanje jednog sportiste koje u krajnju ruku najviše Želju košta, vrati se nažalost svima nama njegovo takvo ponašanje, znam za priče o Kostiću a nisam znao za ovo ostalo, to je stvarno jadno, neka se ugleda na Krpića "seljaka" i Projića "gospodina" o ponasanju na terenu i van njega.
 
Alipasino
Postovi: 230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 10:20 am

Ha ha kod nas bi vazda trebalo ovako pa onako pa istrpit znate li vi kako je trebalo.Jos kad su bili Lendric i Stevanovic dat platu kolko zing stavit Osima za trenera onda ti dosli jos Zakaric Ramovic e tad bi bilo kako treba a ovo je kako netreba.Nasa djeca izvikana nasta lice,Veca se ponasa ko jalijas,Saban koda je kapiten Hajdarevic vazda fol zavaljen a cim predje centar isprepada se.Sad smo uboli sa par igraca Vranjesa pod hitno bojkotovat ali daleko je ovo od pravog Zelje.
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 10:25 am

kremenko je napisao/la:
čet jul 26, 2018 10:26 pm
Beton smo, samo smo naletili na granit.
Imamo strašnu ekipu.
:placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :palacgore:
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 10:29 am

Jučer od kad je Zec usao poceli smo ko nesto igrati. Vjerujem sa dva brza krila i stevanovic da se vrati i Blagi i kao ih dole napadmemo i muski se potucemo imamo dobre sanse za prolaz nisu oni toliko jaci 1000%
Cuva Bog Zelju svog!
 
Paranoja
Postovi: 203
Pridružen/a: čet nov 30, 2017 9:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 10:29 am

Pompey je napisao/la:
pet jul 27, 2018 10:10 am
Paranoja je napisao/la:
pet jul 27, 2018 9:29 am

Druže ne možeš igrati presing sa zadnjim veznima, neće Buskec igrati presing. Moraš imati osigurača nekog nazad, presing igra ofanzivna linija pretežno i jedan od veznih u najboljem slučaju. Arežina je sinoć više bio naprijed nego Krpić u tome je poenta, sjetimo se kako Ramović igra presing i njegov radius kretanja i to je kvantna fizika u odnosu na ovo istrči na prvog i ostani gore. Liverpul je objasnio prošle sezone šta je presing i to ih je dovelo do finala, sredina bez kreativnosti ali koja trče ko kerovi, Henderson, Milner i Wijnaldum. To smo i mi radili sa Blagojevićem Šabanom i Ramovićem prošle sezone, Stojan i Arežina nisu igrači za toga, Hajdar, Anel i Blagi jesu.
Netacno.
Ako se igra presing , onda se sve tri linije MORAJU pomjerati prema naprijed. Nije presing kada spic, desetka i jedno krilo izlaze na dva protivnicka stopera i golmana, jer tada dobijas jednu rupu od 15 metara izmedju prednje trojke, i dvojice centralnih veznjaka. Dakle tih 15m protivnik iskoristi pa u dva pasa napravi visak na sredini i dobijes "njihova tri igraca" vs Anel-Vranjes. Pobjednik iz tog duela se unaprijed zna.
Ako se vec ide u presing, onda kompletna ekipa se mora pomjeriti, stoperi moraju doci na nekih 40m, dakle vrlo visoko i vrlo rizicno, ali jednostavno moraju, jer ako se to ne uradi onda imas rupe izmedju linija i tu si gotov.

Sinoc Krpic zaganja njihovog golmana koji je izasao na 15m, a golman lagano samo potkopa loptu i doda je beku, bek se lagano okrenuo i nastavio bez ikakvog srkleta. Zbog cega?
Pa zato sto su samo dva nasa igraca vrsila presing, a ostatak ekipe stajao na svojoj polovici.
Vrši se sa 4 ofanzivna igrača pretežno plus eventualno jedan od zadnjad dva vezna, da su Anel i Vranješ izlijetali naprijed poput Arežine, 7 bi primili. Ljudi od golamana do ispred našeg 16erca dođu sa bukvalno 3 pasa, u 3,4 navrata. Postava sa kojom smo igrali kondiociono ne može zadovoljiti potrebe koje presing zahtjeva od 90 minuta, nismo Atletico Madrid gdje igrači povraćaju na pripremama ali onda dođu i pretrče svako po 12 km po tekmi. Igrali smo presing mi redovno prošle sezone i zasnivao se na Ubiparipu i Ramoviću uz visoko postavljenog Anela i Blagojevica ali nisu baš ganjali njih dvojica visoko već su čekali oko centra blizu svojih igrača. U slučaju da i oni izlijeću iznad centra i igraju presing, ako te izdribla igrač kojeg napdaš ili odigra dupli pas, njihovi ofanzivni igrači ti ostaju direktno na tvoju zadnju liniju i braniš se 2v2 ili 3v3 što je pola gola svaki put.
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 10:30 am

Durgo je napisao/la:
pet jul 27, 2018 9:08 am
Pompey je napisao/la:
pet jul 27, 2018 9:03 am
cikazubo je napisao/la:
pet jul 27, 2018 7:59 am
Glupost je da nasi nisu htjeli, pucali su od zelje to provjereno znam, ali nakon 15 minuta se vidjelo zasto su ovi redovno u grupnoj fazi i zasto su kamen spoticanja velikanima..
Pricamo o budzetu od 10mil eura, ekipi koja je dugo zajedno s trenerom koji ih vodi 4 godine, a s druge strane je ekipa s budzetom 2mil eura, 5 novih igraca i novim trenerom, sta vam je ljudi dragi..
Nadao sam se i ja da ce nas potcijeniti, da ce atmosfera uraditi svoje, da ce biti vode u usima ko malcima iz Atletika, ali ljudi su izasli na stadion kao da nikog nema, pa njihov golman odigrao vise teskih i tacnih pasova nego sve i jedan nas igrac.
Eh u ovom postu bih sumirao jucerasnju tekmu, a pogotovo u ovom boldiranom. Bravo!

Rodin, Bakrac, Pavic, Arezina, Curjuric, Krpic. SEST igraca od ukupno 10 na terenu, su kod nas na okupu nekih mjesec, mjesec i pol dana. Dakle potpuno novi tim, i mi od njih ocekujemo da oni razvale Apollon samo zato sto smo rekli nakon onog zrijebanja "Pa dobro, moze se igrati protiv Kiprana". Moze, samo sto to kod nas znaci prolazimo ih glat. Kako drugacije opisati ono pljuvanje na samoj utakmici, i tjeranje kako igraca tako i trenera.
Tih sest novih igraca u pocetnom sastavu mozda prolazi kod nas u cuvenoj BHT Premijer ligi, zato sto i u ostalim timovima imas po sedam, osam novih igraca, ali ja ne znam da je kad proslo na ovako dosta vecem nivou. Yebo mater meni na Manageru treba makar dvije sezone da uigram glavni tim, pa cak i na FIFI treba jedna sezona da to sve legne kako treba :D.

Oni dodjose s jednim ciljem, a to je proci nas amatere. I tako su izgledali sinoc. Mozda oni nas rezultataki nisu unistili, ali su te igrom u potpunosti porazili. Dotle je to islo da smo mi padali u trans kad bismo izborili aut, za korner da ne pricam. A prvi sut u okvir gola imali u 70 i nekoj, Blagojevic sutao.

Treba samo biti realan, a eto onaj Krpicev gol ucini da veliki broj navijaca vec sad razmislja klasicnom nasom "Ma uvalit im dole u prvih 10, 15 minuta jedan gol, oni ce biti nervozni, jos nek dobiju i crveni kakav, eto nama prolaza."
I onda kad ti opet ocitaju lekciju, ne daj Boze ponize sa nekih 4:0 ili 5:0, opet cemo tjerati sve zivo i nezivo.

Eto to je neki moj osvrt na sinocnju tekmu.
A sad generalno, svidja mi se ekipa i igraci koji ce biti okosnica za ovu sezonu i nadam se da ce isti ostati na okupu i narednu, uz eventualno nekoliko pojacanja. Ali naravno, bez ikakvih velikih tumbanja igraca kao sto je bio slucaj prethodnih sezona.
1/1

3/3

Naredne sezone novih 5 u prvih 11 i da se potucemo protiv Vallette. :kafa:
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6654
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 10:31 am

Alipasino je napisao/la:
pet jul 27, 2018 10:20 am
Ha ha kod nas bi vazda trebalo ovako pa onako pa istrpit znate li vi kako je trebalo.Jos kad su bili Lendric i Stevanovic dat platu kolko zing stavit Osima za trenera onda ti dosli jos Zakaric Ramovic e tad bi bilo kako treba a ovo je kako netreba.Nasa djeca izvikana nasta lice,Veca se ponasa ko jalijas,Saban koda je kapiten Hajdarevic vazda fol zavaljen a cim predje centar isprepada se.Sad smo uboli sa par igraca Vranjesa pod hitno bojkotovat ali daleko je ovo od pravog Zelje.
Ima smisla sta pises, ali nije mi jasno da smo se doveli u situaciju da nam nijedan trener ne valja.

Nakon svega pod hitno Vecu odstraniti, jer ako je sve tako onda je pitanje vremena kada ce krenuti neki novi problem u svlacionici.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 10:35 am

ChWilla je napisao/la:
pet jul 27, 2018 9:34 am
ja sam siguran da sa normalnom formacijom i prilagođenim sastavom ovo nije moralo ovako loše izgledati. isto kao što sam tvrdio da se hapoel i makabi tada nisu mogli proći, ali da su se mogle izbjeći blamaže. jer su ih izbjegavale ekipe lošije od nas...

Neki golman, Sehic, Bakrac, Rodin, Pavic, Zajmovic, Blagojevic, Curjuric, Sabanadzovic, Zec, Krpic.

Hvala :kafa:
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 10:36 am

storm_raider je napisao/la:
pet jul 27, 2018 10:08 am
Vidim da je neko pljuvanje prema Krcmarevicu kod pojedinih krenulo. Ne znam kako nam moze da ne valja covjek koji je osvojio Kup na Kipru. A vidimo da su ispred nas po mnogo cemu. Polako, doci ce to na svoje, a vrijedi cekati. Cekali smo i Upravu pa se isplatilo. Znam da smo kriticki prema svemu i svacemu, pogotovo prema Zelji, ali sacekajmo.
Ma ja stvarno ne mogu da vjerujem sta raja pise. Isto ko da smo igrali protiv viteza, a ne protiv apolona. Ljude je bilo ljepota gledati,al stvarno kako lahko loptu iznose. Napisao sam vec da nisam nezadovoljan jer mislim da ce biti ovo jos bolje i ekipa mi se ova cini bolja od proslogodisnje.
Forza 1921!

Oda majstore!

Online

Trenutno korisnika/ca: kemo, kvalitet i 66 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija