Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 23, 2018 1:39 am

Ja šta je Nukić iz Tuzla City radio Kvesiću...
 
Avatar
ono.na
Postovi: 567
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 23, 2018 7:50 am

ForzaLjoZe je napisao/la:
ned jul 22, 2018 11:10 pm
Mi nemamo ono sto imaju Zvezdini, Hajdukovi navijaci. Tu iskru da gore sve tribine, da se protivnik trese, a igraci tjeraju da igraju za gol vise. Tu stane Arsenal, Anderlecht, padne Koln, provuce se Everton. Imamo demotiviranu rulju.
Ne vrijedjaj
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
maxum1921
Prijatelj foruma
Postovi: 458
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 9:20 am
Lokacija: Zapad A
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 23, 2018 7:59 am

IvanOsim je napisao/la:
pon jul 23, 2018 12:46 am
maxum1921 je napisao/la:
ned jul 22, 2018 10:55 pm
IvanOsim je napisao/la:
ned jul 22, 2018 2:39 pm
Kad komentarises ovdje igrace na forumu, nemoj uzimati u obzir kakvi su tvoji privatni odnosi sa njima, tj. s kim si kakav, vec samo igre na terenu i potencijal i talenat, jer raja cita forum i dobije krivu sliku. Nije ni posteno. Vidi onaj odozgo sve.
Ovakve gluposti necu ni da komentarisem.

Sto se tice moje kritike, ja imam tu privilegiju da te igrace gledam cesce uzivo, i ne samo na utakmicama. I mislim da imam malo bolji uvid u njihovo ponasanje i mogucnosti. Ja sam tebi govorio da je Mujagic propuh. Sad je bivsi pa mogu reci GLUP insan, koji je sam sebi sjebao priliku. Isto je za Zerica. On je u Konjicu zavrsio svojom krivicom.

A Zajim je bio uz Zakarica nas najjaci igrac prosle polusezone. To sto je u prvih 11 moze zahvaliti samo sebi i svom trudu iradu, i jer je odbio ici u Celik kad ga je Adzem htio poslati. Ali mora raditi i dalje na sebi. I kad mu trener kaze Pavic ima da je da Pavicu jer je trener tako rekao, a ne da glumi i izgubi loptu. Kad Zec, koji je takve gluposti pravio, na komandu Slobodana da stane na 16, prstima pokazuje "jel ovdje" i kad kaze Slobodan DA tu se ukopa onda moze i Zajim, a ne da tersa i mase rukama. A ja sam to i vidio i cuo jer sjedio iznad delegata, 5 metara od nase klupe.
Upravo na ovakvo pisanje sam ti skrenuo paznju.

Evo vrijeme je pokazalo da sve one minute sto je igrao Kajkut, bolje bi bilo da je igrao Mujagic, ali ti pises da je on umisljen, arogantan, babo mu ima kockastu glavu ili tako nesto. To nije uredu. Govoris Kajkut iskusan, kulturan, da sam mu oca negdje sreo vjerovatno bi pustio suzu kako fino prica o Zelji... Neka Kajkuta, meni je Mujagic GLUP.

Kazes i Zeric isto. Evo kazu i Mekic, nase dijete, alkos, odron. Hasanovicu da polomi nogu. Kemo federalka. Anel forumase doslovno nervira. Kjosevski lose ispucava, zamisli, zbog toga je najgori u procjenama forumasa. Dino Hasanovic ne zna osnove trcanja. Zamisli. A cijeli omladinski pogon prosao kod nas i uvijek igrao. Nisu ga ovi nasi znali naucit trcati. Zamisli. Mogao bi ovako do sutra, samo iz zadnje 2-3 generacije.

Ti momci su igrali ravnopravno protiv Salzburga u Ligi Prvaka. Svi znamo gdje su ti igraci Salzburga sada. Prosli Lokomotivu, Ludogrec, s Atlektiko Madridom bare bare....
TO IM NIKO NE MOZE ODUZETI

nama ne valjaju... nama su najgori.. svaka njihova greska je najveca..

Ti momci su uzastopno osvojili dvije titule u juniorima. Slucajno. Besirevic ustopa igraca Lokomtive koji ubrzo igra 1 HNL, ali kod nas on nema naznaka dobrog fudbalera. Zerica hvali trener Atletika, Mujagica svi treneri, nama su oni GLUPI.

NISMO SVJESNI KAKVU GENERACIJU SMO IMALI.
I pitanje je kad ce se ovakva generacija ponoviti.

Zato su nama super Sinisa, Bogi, Jovan kojima je Zeljo plafon u karijeri. Neka ih u tridesetim jos, super su...

A tebi opet savjetujem, posto imas privilegiju da ih cesto posmatras uzivo, to su samo djeca koja mastaju da igraju Ligu Prvaka, zaradjuju milione, ima ih umisljenih, nekulturnih, glupih, svakakvih, ali nas su potencijal i moramo raditi u korist Zelje.

P.S. Vjeruj mi nikad veceg GLUPANA u zivotu nisam upoznao nego Nurkica sa 18 godina kada je igrao U-18 na Ilidzi, to je bila nevjerovatna sirovina nevidjena u mom zivotu, ali vidi NBA druze..

TEREN I LOPTA. I SAMO TEREN.
Kad me već vučeš za jezik.

Mujagić je umišljeni glupan, debil, nivo inteligencije manja od dvogodišnjeg djeteta! Koji nije dobrodošao u mjestu gdje je rođen, živio, zbog svog ponašanja. Pričaš o generacijama koji maštaju, ali samo rad, rad, rad. Kad je to Mujagić radio?! Ono vremena kad su ga iznosili iz kafane?! Ili kad je mislio da je zvijezda, pa hodao po probama, kad nije htio ugovor da potpiše?!

Žerić, otišao na probu u Espanyol i? Prošle godine od 26 treninga na pripremama odradio 6!!! Jel to nečija drugo krivica?!

Al evo iz te generacije koja igrala sa Red Bullom: Ćutahija, talenat, probe, engleska, ode u Velež i otjeraju ga zbog kockanja. Duraković- domet Olimpik. Ćubara tu, ne igra valjda treneri znaju zašto. Hiroš bio na posudbi u Goraždu, strašnih problema imao zbog svog ponašanja van terena, srećom malo se dozvao u Mladosti. Subo, Palić, Ajkunić igraju, pojedini u Bosni Visoko, neki završili karijere.

Ovi koji su igrali sa Atleticom, 7 igrača u prvom timu.

Ima još igrača koji nažalost nisu uspijeli, Beširović npr. što je i meni žao, ali sa 17 bio i na pripremama, jednostvano se izgubi. Da li je trema ili ne, ne znam, ali krivac za 2 gola protiv Ludogoretsa. Evo ti primjer malog Osmanovića (Leon na aparatima :) ) Krenuo lošim putem, cigare, furanja, zajebancija. Pa momak neke stvari shvatio, i evo ga oko prvog tima. Misliš da su Šehići slučajno tu oko prvog tima? Dacić?

Zato nemoj mi patetike "naša djeca". Upravo zato što su naša djeca smo možda i više kritični jer imaju sigurno bolje uslove za rad i razvoj od igrača u drugim sredinama. I upravo kad treba, rad, rad, rad, oni se tetoviraju, zajebavaju i uništavaju svoju budućnost, a bogami time i zajebu klub koji je ulagao u njih. A meni je klub na prvom mjestu!

I još jedna stvar. Sve ovo ja njima kažem. Kao što kažem Zecu u Gabeli da kad hoće može sve, samo nek malo uključi mozak.
Iz ljubavi prema tradiciji, živimo Željezničar...
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 23, 2018 8:00 am

igla je napisao/la:
pon jul 23, 2018 1:39 am
Ja šta je Nukić iz Tuzla City radio Kvesiću...
Nema Kvesic nakon silnih povreda tu brzinu i startnost, Nukic ga je bas gazio, Pavic je sredinom drugog morao Markovica ubacit umjesto Kvese.
Mebi je uvijek zao kada vidim Kvesica, to je bio potencijalni reprezentativni bek, ali...
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 23, 2018 8:13 am

Imam malu prednost sto se apolona tice mi smo njima apsolutna nepoznanica a mi imamo trenera koji ih u u dusu poznaje pa cemo vidjet. Imamo realne sanse za prolazak
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 23, 2018 8:24 am

Pa sad ne znam da li ih has u dusu poznaje nakon 9 godina..
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 23, 2018 8:44 am

cikazubo je napisao/la:
pon jul 23, 2018 8:24 am
Pa sad ne znam da li ih has u dusu poznaje nakon 9 godina..
Ma dobro, mislim da ni on nije mislio da ih poznaje kao da ih je trenirao proslu sezonu pa mu svjeze.
Ali da poznaje taj njihov mentalitet, ligu, nacin igre, mane i vrline, trebalo bi da poznaje.
Pogotovo ako jos uvijek prati njihovu ligu jer je radio dole prije svije godine.

S druge strane, sta Kiprani znaju o nama? Znaju jedino da nam je repka levatska i da su dva puta preokretali rezultat :D
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 23, 2018 8:47 am

samo je teren u Sirokom u uzasnom stanju iako ne bi trebao biti toliko los s obzirom na vrijeme i godisnje doba. mogu misliti na sta ce liciti za tri mjeseca.
bas sam bio ponosan jucer jer sam se uvijek divio njihovoj livadi a danas smo u totalno drugacijoj situaciji.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 23, 2018 9:32 am

Plava Porodica je napisao/la:
ned jul 22, 2018 11:46 pm
Ja ne znam zaista šta će se raditi za naredni period u vidu stranaca.
ovaj put je to bilo "olakšano" suspenzijom Jovana, ali sad ne znam.
Nekako sam mislio da će Čurjurić biti taj koji će biti van stroja, ali u ovom tempu i on i Blagojević su sigurni u ta 4.
Poslije njih je najsigurniji Bakrač, pa i Pavić.
Nekako mi je po formi najbliže ispadanju Siniša,a da Šeha upadne u prvu.
Koliko sam upoznat,Pavicev babo je iz Bosne tako da je za ocekivati da dobije nase papire,isto tako su se kod Jovana stekli uslovi da dobije ubrzo nase papire.
Dok sarajevskog "zeta" trenutno muci povreda.
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 23, 2018 9:36 am

Evo i Ivan hajca raju..Očekuje 15000 navijača i kaze da na Kipru niko nema ovakve navijače.. :D

Evo mogućih protivnika:

1 B36 Tórshavn (FRO) v Besiktas (TUR)
2 Spartak Subotica (SRB) v Sparta Praha (CZE)
3 Ufa (RUS) v Domžale (SVN)
4 Leipzig (GER) v Häcken (SWE)
5 Gent (BEL)
6 Željeznicar (BIH) v Apollon Limassol (CYP)
7 Jagiellonia Białystok (POL) v Rio Ave (POR)
8 LASK (AUT) v Lillestrøm (NOR)
9 Dinamo Brest (BLR) v Atromitos (GRE)
10 Brøndby (DEN)
11 CSU Craiova (ROU)
12 Budapest Honvéd (HUN) v Progrès Niederkorn (LUX)
Zadnja izmjena: Okolele, dana/u pon jul 23, 2018 9:50 am, ukupno mijenjano 1 put.
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 23, 2018 9:56 am

Okolele je napisao/la:
pon jul 23, 2018 9:36 am
Evo i Ivan hajca raju..Očekuje 15000 navijača i kaze da na Kipru niko nema ovakve navijače.. :D

Evo mogućih protivnika:

1 B36 Tórshavn (FRO) v Besiktas (TUR)
2 Spartak Subotica (SRB) v Sparta Praha (CZE)
3 Ufa (RUS) v Domžale (SVN)
4 Leipzig (GER) v Häcken (SWE)
5 Gent (BEL)
6 Željeznicar (BIH) v Apollon Limassol (CYP)
7 Jagiellonia Białystok (POL) v Rio Ave (POR)
8 LASK (AUT) v Lillestrøm (NOR)
9 Dinamo Brest (BLR) v Atromitos (GRE)
10 Brøndby (DEN)
11 CSU Craiova (ROU)
12 Budapest Honvéd (HUN) v Progrès Niederkorn (LUX)
To su ovi neboldirani?
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 23, 2018 9:57 am

Jeste..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 23, 2018 9:58 am

u slucaju prolaza i dalje bi imali pristojne sanse za nastavak igranja u Evropi.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 23, 2018 9:59 am

Ove zadnje :D
Željezničar ante portas !
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 23, 2018 10:02 am

Sa pobjednicima broja 2 i 3 se moze igrati. Ne vidim razliku veliku izmedju njih i Apollona. A vjerujem uz pravi pristup, sportske srece, i odlicne atmosfere na Grbavici da mozemo Apollona izbaciti.

Tek skontah da se nebolidirani nasi moguci protivnici, valjda navikao uvjek na teze :)
Zadnja izmjena: LeBlue, dana/u pon jul 23, 2018 10:10 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 23, 2018 10:04 am

Brondby,Dinamo Brest i Rio Ave bih volio izbjeći a ostali su taman pogotovo zadnji par Honved-Progres..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 23, 2018 10:04 am

Okolele je napisao/la:
pon jul 23, 2018 9:57 am
Jeste..
Fuliti brondby i možda ovaj prvi par, a najviše se nadati honvedu.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
amar92
Postovi: 1602
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 23, 2018 10:12 am

Odlican zdrijeb, realno nikad bolji nismo imali. Cak mislim da je Apollon tezi protivnik od vecine ovih potencijalnih za treci krug. Da je kako dobiti Apollon na Grbavici bez primljenog gola uh


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 23, 2018 10:17 am

Vječita dilema naša djeca ili ne. Stvar je vrlo jednostavna a to je da moraš imati sistem. Od juniora koji su izlazno uvijek imaš dva ili tri max koji mogu odmah igrati. Ostalima treba ili godina ili više da dođu na nivo da igraju za rpvi tim. TU nama fali sistema. Fali na m taj B tim ili neki tim gdje će se kaliti. Ne može se igrati sa pet djece, a istovremeno ganajti titula. Isto tako mogli su još neki biti tu kao rezerve ali im treba utakmica. Zato treba imati plan za svako dijete. Nadam se da ga mi imamo, međutim u dijelovima tog plana nemamo mogućnosti. Evo pitari koji imaju bolje trebnažne uslove ode im momak u Mladost da igra, a ima još dvije godine juniorskog staža. Isto tako imaju još jednog kojeg sad guraju na toj poziciji. Ne mogu nikako dvojicu izgurati na istoj poziciji pogotovo ako je tako specifična. Mi guramo Hajrada i Anela jer mogu zajedno. Anel ako bude standardan a već jeste onda možeš tu dodati još jednog. TO je sada OSmanović. Ja govorim već duže da mi se sviđ akoja djeca su pri prvom timu od Atleticovaca. TU je i Žera, ali sad je zbog neozbiljnosti prebačen malo da ojača i i to mi je ok. Recimo volio bi da je Ćubara posuđen u nekog prvoligaša i da smo zadržali Beširevića i isto poslali na posudbu, ali ja nisam stručnjak. Isto tako volio bi i Mujagic da je na posudbi ali njega smo toliko trpili da je i meni izvadio živac. Jel bilo i naše greške za Mujagu i Žeru. Jeste i to zbog tog nedostataka vizije (možda psiolozi i sl) pa i sistema, ali velikim dijelom je do njih sami. Dijelom objektivnog dijelom subjektinog sistema. Zbog toga nam fali u tom sportskom segmentu nekoko je šef glavni neki Monchi. Ja sam tu vidio AMara ali eto da ne počinjemo opet. VIdio sam sad neka djeca su se vratila u omladinski koja su bila otišla. Ljuti su bili u vijrme TIce ja mislim. Ovdje smo svi tog TIcu hvalili ali izgleda da je dosta toga organizacijski unazadio. On je dobar ko trener vjerovatno ali da bi organizacija funkcionisala treba neko ko zna sa ljudima. Jel to Haris ja ne znam ali vidim da se nešto dešava pozitivnije. Nam treba i neko ko će biti šef za struku za teren i tu vidim ADu ADžema. Nadam se da će ostati. Pa i STrahovlaha ako hoće. Treba napraviti saradnje sa ekipama ali treba poboljšati i stručni dio na terenu. Svađate se a istinaje na sredini. U slučaju Žere i Mujage mnogo je više do njihovog bezobrazluka ali moramo znati da ne mgu svi iz juniora u prvi tim. Evo Mekiću je trebalo pet godina nakon juniora i još nije standardan u iznad prosječnom prvoligašu, a kad je izašla ta generacija bilo ih je koji su govorili Mekić obavezno u prvi tim jer je bio jedan od bolji u toj genreaciji. On bi kroz kvalitetniji rad u Želji godinu ranije došao na ovaj nivo, ali s obzirom da je Željo malo iznad Radnika kvalitetom on ne bi imao priliku za igru i pitanje je dokle bi dogurao, a mi ne možemo sve njih čekati. Zato postoje posudbe ili drugi tim i sl. Mđeutim neki neće posudbu, pa imaju menadžera glupog i sl. Evo sad za Mujarića koji je realno bio neki 12-ti igrač u Ateltikovcima piše svi jedan od najtalentovanijih. Kako bolan ako je bio 12-ti igrač ili 13-ti. Momak je izabrao dobar put. Hrvatska druga je jača od naše druge lige ali je pitanje koliko će tamo igrati. Ako bude standardan odličan potez, ali realno momak nije imao mjesta u Želji u prvom timu i neće imati još dvije godine sigurno. Onda možda stasa dovoljno za prvi tim. I zbog toga nam treba nki klub gdje će oni imati bolje uslove za napredak, a igrati redovno. Zbog toga je Mamić imao B tim Dinama u drugoj ligi i Lokomotivu u prvoj ligi i giro gdje koga treba da bi napredak bio adekvatan. Kod nas mogu napredovati samo neki koji imaju karakteristike da im treba Željo i to su ovi koje je odabrao Krčma. Neko će se ljutiti i misliti drugačije, neko neće pa će npr igrati još za junhiore i dok ne napravimo slično nešto ko DInamo ne možemo ih sve zadržati ponajviše radi njih samih. Isto tako neke koje trebamo i želimo zadržati nećemo moći radi budaletina koje ih okružuju ili što su oni sami budaletine. To moramo shvatiti i lakše će nam biti. DOk se ne poprave neke stvari možeš pokušati na neki dogovor tipa evo vidim Beširević potpisao profi ugovor za Olimpik. Možda nam nisu ništa platili ali ako mi želimo da ga vratimo za dvije godine pustit će nam ga džaba. Ako ga oni tušnu negdje ništ aBOže moj. Samo govorim primjer neke varijate koja bi se mogla dogovoriti.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5097
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 23, 2018 10:19 am

nisam pisao o utakmici sa goskom, jer sam bio usred sume kad sam pokusao da hvatam signal da vidim na rezultati.com kako zeljo igra :D mislim da sam otjerao sve medvjede oko mene kad sam vrisno kad smo dali gol :D

cestitke momcima na pobjedi jer igrati po onom vremenu je nenormalno! prvo poluvrijeme losiji nego drugo ali opet se pokazalo da smo jednostavno bolji od goska. garantujem da ce mnog tamo da se okliznu (naravno ne zrinjski :D). curka, neka samo nastavi skupljati asistencije bice najbolji igrac lige! krpa moze i bolje! ostali na nivou. samo cu reci sljedece, imamo beton odbranu! garantujem da necemo primiti vise od 20 golova u cijeloj sezoni!

hrabro protiv apolona i bilo kakva pobjeda je dobra! svakako nije sramota ispasti od njih, objektivno jaci su!

VTZ
100/94/37/34 - i to je to!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 77 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija