Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 22, 2018 11:51 pm

ForzaLjoZe je napisao/la:
ned jul 22, 2018 11:00 pm
Leon_Professional je napisao/la:
ned jul 22, 2018 10:15 pm
damirfile je napisao/la:
ned jul 22, 2018 10:09 pm
Tuzla jako dobra ekipa, siroki sretno poveo . Bice oni pravo dobri mozda cak medu 5 ekipa na kraju.
Bgm bolji su od Sirokog, ako nisu bolji onda nisu ni losiji bili.
Samo ih moze zeznut uigranost ali finih igraca ima. Stojcev je ne da mami.
Treba obratiti paznju na Nukica pravo spreman igrac, gurne i protrci kao voz. Poturalic( isti Ahmetovic :D ) i Mitrovic iz Srbije dosao ofanzivni vezni. To su neki "mladji" igraci.
Ja mislim da cemo na kraju sezone zakljuciti da, ako Tuzla bude imala vise bodova, da je Tuzla bolja ekipa od Sirokog.
Jednako, ako Siroki bude imao vise bodova, Siroki je bolja ekipa.
A bgt :o :o :o
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 22, 2018 11:55 pm

plavi_sokak je napisao/la:
ned jul 22, 2018 11:50 pm
Daris_ je napisao/la:
ned jul 22, 2018 11:38 pm
plavi_sokak je napisao/la:
ned jul 22, 2018 11:34 pm
Ova liga je najnezgodnija u svijetu na početku. Svi timovvi toliko izmjene igrače da nikada ne znaš na ćemu si. Ni s kim igraš. Jel bolji lošiji, nikakve reference iz prošle sezone. Jedino su komšinice vazda donje. Tek nakon par kola možeš dobiti sliku ko je kakav. Slijedi nam bitnaa utakmica u zenici koja nam može donijeti puno toga, taj neki pozitivan niz koji bi nas zakucao u vrh lige.. Velika je utakmica u četvrtak, al po meni velika je i ona za vikend. Tim se mora dozirati i biti na izuzetnom psihičkom nivou, da ne bude kriza odmah na startu iz koje se moramo čupati. Nadam se da stručni štab vidi dalje od četvrtka. A sa Apolonom se može igrati, malo sreće, huk pune Grbavice i nadati se najboljem.
Ma celik je karina realno..jedino ako se nafuraju radi podrske sa tribina..ali sreca izblamirase se protiv Krupe..to ce im prepoloviti posjetu vjerovatno..
Bez obzira, oni tradicionalno zapnu protiv nas, a ni mi još nismo razvili igru toliko da možemo reči da smo sigurni favoriti. Treba biti oprezan. I bez obzira na rezultat u četvrtak, mora se momcima podrška dati i davati. Nek traje lijepa priča, samo zajedno možemo.
Ma nema potrebe da se ne daje podrska i ako se izgubi od ovih cigana sa Kipra..to su ucesnici EL ipak..mada ovdje ce se pljuvati i da se 0-0 ili 1-1 odigra---bit ce Stumbras ih dobio a mi ne mozemo bla bla :D..ali jbg vidjet cemo..ali isto tako ih mozes i naguziti realno a i da budes naguzen..mada bih ja potpisao 0-0 iskreno..
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 23, 2018 12:01 am

ForzaLjoZe je napisao/la:
ned jul 22, 2018 11:10 pm
Mi nemamo ono sto imaju Zvezdini, Hajdukovi navijaci. Tu iskru da gore sve tribine, da se protivnik trese, a igraci tjeraju da igraju za gol vise. Tu stane Arsenal, Anderlecht, padne Koln, provuce se Everton. Imamo demotiviranu rulju.
Kako demotiviranu prijatelju kad meni srce hoce da iskoci za 90 minuta kad sam na sjeveru, a staz na Jugu sam zavrsio ima deset godina. Neorganizovani jesmo al vatra gori jos i gorice dok me ima
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 23, 2018 12:05 am

Plava Porodica je napisao/la:
ned jul 22, 2018 11:46 pm
Ja ne znam zaista šta će se raditi za naredni period u vidu stranaca.
ovaj put je to bilo "olakšano" suspenzijom Jovana, ali sad ne znam.
Nekako sam mislio da će Čurjurić biti taj koji će biti van stroja, ali u ovom tempu i on i Blagojević su sigurni u ta 4.
Poslije njih je najsigurniji Bakrač, pa i Pavić.
Nekako mi je po formi najbliže ispadanju Siniša,a da Šeha upadne u prvu.
blagojevic nije igrao zbog problema sa lozom
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 23, 2018 12:07 am

ForzaLjoZe je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la:
ned jul 22, 2018 11:46 pm
Ja ne znam zaista šta će se raditi za naredni period u vidu stranaca.
ovaj put je to bilo "olakšano" suspenzijom Jovana, ali sad ne znam.
Nekako sam mislio da će Čurjurić biti taj koji će biti van stroja, ali u ovom tempu i on i Blagojević su sigurni u ta 4.
Poslije njih je najsigurniji Bakrač, pa i Pavić.
Nekako mi je po formi najbliže ispadanju Siniša,a da Šeha upadne u prvu.

Pa sto pises ako ne znas?
Nabija postove slika


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
plavi_sokak
Postovi: 64
Pridružen/a: pon jul 09, 2018 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 23, 2018 12:09 am

U Evropi se rezultat pravi samo uigranim timom i skoro pa savršenom taktikom, da se igrači dugo poznaju i uigravaju. Da taj faktor sreće svedeš na najmanji mogući nivo. Nadam se da će ovo postavka ostati bar godinu dana pa da tu Evropu napadnemo momački, sa planom. A u četvrtak, ko zna, pun stadion, gromoglasna podrška, motivacija, može se do dobrog rezultata. Pa dalje šta Bog da.
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 23, 2018 12:16 am

Neću ništa da prejudiciram, ali čini mi se da igrači prvi put vjeruju u trenerovo znanje i sposobnosti. Očigledno je da je čovjek taktički i znanjem daleko ispred svojih prethodnika i da je izuzetno motivisan i ima veliku želju za dokazivanjem, mislim baš iz razloga jer njegova trenerska karijera nije išla tokom kojim se očekivalo da će ići. Da li će u tome uspjeti i u kojoj mjeri sudit ćemo na kraju sezone, a nakon Evrope i prvih 5-6 kola moći ćemo stvoriti neku prvu sliku šta je uspio napraviti i prenijeti ovoj ekipi.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 23, 2018 12:30 am

Svaki igrac kaze da zna, a i nije bilo nesto komentara, ala "sta ce meni skijas govoriti sta da radim", kao sto je bilo sa Kosticem. Krmarevic je mnogo zajebaniji, a i ima vise iskustva. Mislim da ce im tek biti jasno da sa njim zajebancije ne moze biti.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 23, 2018 12:34 am

SWRA_1921 je napisao/la:
ned jul 22, 2018 11:12 pm
Joooooj kad bi ove dobili, hajde Boze pogledaj nas sa makar 2:0 u prvoj tekmi, pa ako prodjemo, neke tarabice i onda u play offu da gori sve i udjemo u grupnu fazu i od tih para zavrsimo jug do pocetka grupne faze... Zamisli jbt :D
Nema tarabica u trecem pretkolu ni medju nenosiocima.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 23, 2018 12:35 am

KARAT ĆEMO APOLLONA!
1987
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 23, 2018 12:46 am

maxum1921 je napisao/la:
ned jul 22, 2018 10:55 pm
IvanOsim je napisao/la:
ned jul 22, 2018 2:39 pm
Kad komentarises ovdje igrace na forumu, nemoj uzimati u obzir kakvi su tvoji privatni odnosi sa njima, tj. s kim si kakav, vec samo igre na terenu i potencijal i talenat, jer raja cita forum i dobije krivu sliku. Nije ni posteno. Vidi onaj odozgo sve.
Ovakve gluposti necu ni da komentarisem.

Sto se tice moje kritike, ja imam tu privilegiju da te igrace gledam cesce uzivo, i ne samo na utakmicama. I mislim da imam malo bolji uvid u njihovo ponasanje i mogucnosti. Ja sam tebi govorio da je Mujagic propuh. Sad je bivsi pa mogu reci GLUP insan, koji je sam sebi sjebao priliku. Isto je za Zerica. On je u Konjicu zavrsio svojom krivicom.

A Zajim je bio uz Zakarica nas najjaci igrac prosle polusezone. To sto je u prvih 11 moze zahvaliti samo sebi i svom trudu iradu, i jer je odbio ici u Celik kad ga je Adzem htio poslati. Ali mora raditi i dalje na sebi. I kad mu trener kaze Pavic ima da je da Pavicu jer je trener tako rekao, a ne da glumi i izgubi loptu. Kad Zec, koji je takve gluposti pravio, na komandu Slobodana da stane na 16, prstima pokazuje "jel ovdje" i kad kaze Slobodan DA tu se ukopa onda moze i Zajim, a ne da tersa i mase rukama. A ja sam to i vidio i cuo jer sjedio iznad delegata, 5 metara od nase klupe.
Upravo na ovakvo pisanje sam ti skrenuo paznju.

Evo vrijeme je pokazalo da sve one minute sto je igrao Kajkut, bolje bi bilo da je igrao Mujagic, ali ti pises da je on umisljen, arogantan, babo mu ima kockastu glavu ili tako nesto. To nije uredu. Govoris Kajkut iskusan, kulturan, da sam mu oca negdje sreo vjerovatno bi pustio suzu kako fino prica o Zelji... Neka Kajkuta, meni je Mujagic GLUP.

Kazes i Zeric isto. Evo kazu i Mekic, nase dijete, alkos, odron. Hasanovicu da polomi nogu. Kemo federalka. Anel forumase doslovno nervira. Kjosevski lose ispucava, zamisli, zbog toga je najgori u procjenama forumasa. Dino Hasanovic ne zna osnove trcanja. Zamisli. A cijeli omladinski pogon prosao kod nas i uvijek igrao. Nisu ga ovi nasi znali naucit trcati. Zamisli. Mogao bi ovako do sutra, samo iz zadnje 2-3 generacije.

Ti momci su igrali ravnopravno protiv Salzburga u Ligi Prvaka. Svi znamo gdje su ti igraci Salzburga sada. Prosli Lokomotivu, Ludogrec, s Atlektiko Madridom bare bare....
TO IM NIKO NE MOZE ODUZETI

nama ne valjaju... nama su najgori.. svaka njihova greska je najveca..

Ti momci su uzastopno osvojili dvije titule u juniorima. Slucajno. Besirevic ustopa igraca Lokomtive koji ubrzo igra 1 HNL, ali kod nas on nema naznaka dobrog fudbalera. Zerica hvali trener Atletika, Mujagica svi treneri, nama su oni GLUPI.

NISMO SVJESNI KAKVU GENERACIJU SMO IMALI.
I pitanje je kad ce se ovakva generacija ponoviti.

Zato su nama super Sinisa, Bogi, Jovan kojima je Zeljo plafon u karijeri. Neka ih u tridesetim jos, super su...

A tebi opet savjetujem, posto imas privilegiju da ih cesto posmatras uzivo, to su samo djeca koja mastaju da igraju Ligu Prvaka, zaradjuju milione, ima ih umisljenih, nekulturnih, glupih, svakakvih, ali nas su potencijal i moramo raditi u korist Zelje.

P.S. Vjeruj mi nikad veceg GLUPANA u zivotu nisam upoznao nego Nurkica sa 18 godina kada je igrao U-18 na Ilidzi, to je bila nevjerovatna sirovina nevidjena u mom zivotu, ali vidi NBA druze..

TEREN I LOPTA. I SAMO TEREN.
 
Bosanski lonac
Postovi: 525
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 23, 2018 12:55 am

U četvrtak će puno toga značiti i od nas. Treba stvoriti paklenu atmosferu na svim tribinama od prvog minuta.
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 23, 2018 1:00 am

Hajc od sutra mora poceti :baklja:
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 23, 2018 1:02 am

SISAAAAAAAAAAAAJ GA APOLONEEEEEEEEEE
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 23, 2018 1:03 am

Hajde Zeljo zabij goooooooooooooooooooooooooooooooooooool
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 23, 2018 1:07 am

Sto se juniora tice i slicnih stvari. Dovoljno je reci da sa prvim timom trenira 7 igraca koji su igrali protiv Atletica u omladinskoj LP.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 23, 2018 1:14 am

Ovako i jos jace. Budimo svi ko jedan, zajednickim snagama do treceg pretkola !
phpBB [video]
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 23, 2018 1:15 am

YEBI ŽELJO APOLLONA PA PA PARAAANOJAAAAA
1987
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 23, 2018 1:20 am

Prije par sati ispod starog se orila Grbavica, da mogu kako stories tudji sa ig-a okačit ovdje bilo bi dobroo
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 23, 2018 1:25 am

LARSSON je napisao/la:
ned jul 22, 2018 10:59 pm
Pompey je napisao/la:
ned jul 22, 2018 10:58 pm
Sta je ovo ba, hem nam nema poluvremena i osvrta Nede petkom, hem nema cuvenog BHT pregleda kola :(
Ukinuo ih profa nisu ga htjeli reklamirati
Hoce bit poluvremena ove sezone ?
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], milanribar i 351 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija