Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
maxum1921
Prijatelj foruma
Postovi: 460
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 9:20 am
Lokacija: Zapad A
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 22, 2018 1:33 pm

Jedan detalj od jucer: Kad su se sudarili njihova dvojica i Arezina, govori Slobodan crveni, jer su oborili Filipa koji bi isao prema golmanu. Fedja Dudic dobacuje nesto, a Slobodan onako nonsalantno, haj sedi bre dole. Fedja nastavio, a Slobodana opet, sedi dole kad sam ti rekao :) :)
Iz ljubavi prema tradiciji, živimo Željezničar...
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 22, 2018 1:36 pm

:D :D :D
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 22, 2018 1:36 pm

:placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:

ps. Kad ce ce slikati igraci za website
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 22, 2018 1:39 pm

Redovni su oni kupci kod Radnika.
Fale im izrazito bitni igraci, u normalnim okolnostima 1 na Radnik najbliza ali eto vidjet cemo.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 22, 2018 1:46 pm

zašto bi najveći klub sa najboljim igračima, najboljim trenerom i najboljim navijačima kupovao utakmice kod nekakvog radnika. ma hajte molim vas.
gradi željo boli te *****
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 22, 2018 1:47 pm

Kompanija Alba preuzima brigu o travnjaku Stadiona Grbavica

https://fkzeljeznicar.ba/kompanija-alba ... ica/32929/
 
Avatar
amar92
Postovi: 1608
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 22, 2018 1:50 pm

Osim toga, FK Željezničar je zahvaljujući donacijama članova Upravnog odbora kluba kupio tri nove savremene mašine, kako bi se novi travnjak održavao u skladu sa svim preporukama izvođača radova.

Uprava napolje


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 22, 2018 1:51 pm

ChWilla je napisao/la:
ned jul 22, 2018 1:46 pm
zašto bi najveći klub sa najboljim igračima, najboljim trenerom i najboljim navijačima kupovao utakmice kod nekakvog radnika. ma hajte molim vas.
Zadnja izmjena: nikson, dana/u ned jul 22, 2018 1:54 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1147
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 22, 2018 1:51 pm

LARSSON je napisao/la:
ned jul 22, 2018 1:47 pm
Kompanija Alba preuzima brigu o travnjaku Stadiona Grbavica

https://fkzeljeznicar.ba/kompanija-alba ... ica/32929/
:pljesak: :pljesak: :pljesak:
FK Željezničar je zahvaljujući donacijama članova Upravnog odbora kluba kupio tri nove savremene mašine, kako bi se novi travnjak održavao u skladu sa svim preporukama izvođača radova
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 22, 2018 1:51 pm

miske se izvalio :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
TheTacTica
Postovi: 119
Pridružen/a: ned apr 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 22, 2018 2:11 pm

evo nakon jucerasnje utakmice i izvjestaja trenutni utisak jeste da smo poceli da igramo gledljivo bar po meni. Ima tu solidnih fudbalskih poteza, mada naravno fali uigranosti i kontinutieta. velika razlika i upgrade na monotoniju i napinjanje u proteklom periodu jeste Ivan Curjuric koji skoro da i ne grijesi, odlicno kretanje zuji svugdje po terenu, prebacuje loptu na drugu stranu i otvara se ako vako nastavi strah me kakvu ce statistiku nagurati :)) Lijevi bek je također bolji nego sve sto smo imali unazad par sezona, jedina zamjerka je sto dozvoljava centarsute i daleko je od igraca kad ovaj hoce da centrira ( ali vjerovatno zato manje i ispada ). Tako mi je drago sto je Arezina kod nas, pa radi takvih poteza se dolazi na utakmicu i gleda fudbal, imao je jednu duboku loptu prepisanu iz lige petice, i ono plivanje onog igraca iz Gabele. Netrebamo mu se odma natakariti na kosti i puljuvati ga, taj naboj negativne energije sa tribina i foruma sigurno dodje do igraca i rezultat toga su sigurno losije partije i nezalaganje. Stanje uma sto neko rece je na jako niskim granama, danas si prvak svjeta sutra si najomrzeniji, to se svakodnevno vidi na forumu i to je generalno slika naseg drustva. Nije mi jasno kako se moze toliko da ne kazem mrznje nego odbojnosti imati prema jednom igracu fkz koji fakat daje sve od sebe na svakoj utakmici i koji je halo jos uvjek igrac zelje mislim na Bogija. Ta sablonija pljunu dvojica i onda desetine za njima neznajuci ni sto ni zasto. Mislim da je za ovih par utakmica odigrao bolje i od Bekraca i od Keme ( ne u svim ali ). U cetvrtak ce biti ludnica, red je da nagradimo ovo ludilo koje uprava radi, da nas bude 12-13 milja i vise i da citavu utakmicu grmi sa svih strana. PRKOS DUSMANIMA!!!!
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 22, 2018 2:15 pm

maximum u cetvrtak je koji je uprava i napisala da ce se stampati karata, 11 hiljada i nesto
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 22, 2018 2:18 pm

oko 850 je desetogodišnjih koje nisu u prodaji, ali mogu doći. za ovakvu utakmicu vjerovatno će biti nekoliko stotina i gratisa, pozivnica, vip-ova, delegacija. tampon zona i gosti vjerovatno 800-1000 mjesta. tako da je maksimum oko 12 i po hiljada, možda malo više.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
samo_kulturica
Postovi: 163
Pridružen/a: sri jul 11, 2018 3:14 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 22, 2018 2:33 pm

Jel ima neko ovdje sa zvanične stranice? :D Dajte meni da ažuriram onu tablicu majka mu stara, zna i po 2 sedmice nakon utakmice ne biti ažurno stanje :D
:zeljeznicar1: :titula: :zeljeznicar1:

Miske mašina.
Rastjerati klanove momentalno!
Mehremić će igrati u repki.
Oda legendo - u pamet.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 22, 2018 2:35 pm

E de je bi te Zaimu majku, na osnovu jedne tekme, popljuvaste ga za života... ja bih mu halalio pet ovakvih utakmica zbog driblinga protiv pitara...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 22, 2018 2:39 pm

maxum1921 je napisao/la:
ned jul 22, 2018 9:42 am
IvanOsim je napisao/la:
ned jul 22, 2018 1:33 am
Anel danas igrac utakmice. Kakva kretnja, kakva lakoca, ja sam odusevljen. Kakav pas za Zajmovica u 48 minuti za 100% sansu, kako pametan faul za zuti karton. Naprosto briljantna partija Anela, pokrivao mnogo terena, pasovi fantasticni, veliki procenat uspjesnih, cvrst u duelu.
Svi nasi napadi isli na Zajmovica, ubjedivo nas najopasniji igrac, imao flastera sve vrijeme i udvajanje, puno igraca odvukao, dao max i trudio se, veoma dobra utakmica, ponestalo svjezine. Pretracao vise sprinteva od Ivana Filipa i Stojana zajedno. A sprintevi najvise snage oduzimaju.
Vranjes najlosiji na terenu.
Hajdar na vrijeme zamjenjen, spreman za razbijanje napada Apolona zajedno sa Anelom.
Fakat nekad moras povuci granicu sa tim kontrama. Imamo svi oci, a bogami ima nas i koji svaku utakmicu idemo i gledamo. Ja sam bio u situaciju u 25-oj minuti da uletim u teren i Zajimu vaspitni opalim. Jer Krcmarevic je cijelu utakmicu govorio, davao upute. I u jednom trenutku dolazi lopta do Zajima, Pavic protrcava linijom, sam maltene, Krcmarevic se 8 puta dreknuo Pavic, Pavic, a Zajim uradi sve suprotno i izgubi loptu. A takvih situacija je bilo jucer jako mnogo. Bio je jako sebican u pojedinim situacijama, i da nije Zec dao gol Zajim bi bio najveci krivac sto nismo pobijedili. A ovo za trcanje Ivana, Stojana, lafe idi oftamologu ili pocni pratiti badminton.
Vidi drug, ovo je moje misljenje i nacin na koji sam ja vidio igrace. Nemam problem s tim da drugi drugacije vide. Evo juce svi pisu Anel los, ja gledam na tv, momak non stop oko lopte, pasovi savrseni, kontam jel moguce da ljudi ovako pisu, sta gledaju? Za moje poimanje nogometne igre, Anel je juce bio igrac utakmice. Naravno zauzet ce mjesto u prvih 11 i sljedecu i potvrditi moje rjeci.

Sto se tice Zajmovica, apsolutno mislim i dalje ovako kao sto sam napisao. Da je Zec igrao od pocetka kad su svi svjezi i kad imas flastera vidjeli bi koliko (ne)bi uradio, Zaim veoma lagano prolazi igraca, juce se najvise puta nasao u sansi i meni kud i kamo bolja njegova utakmica od recimo npr. Krpica. Da bi napadac bio dobar on se mora nalaziti u sansama, a realizacija ce doci.
Naravno da je partija Zaima mogla biti bolja, ali tu je kumovao i Krcmarevic koji je izveo sastav bez desnog beka i desnog krila, tj. bez desne strane, samim tim lakse je organizovati protivniku odbranu.
Ja sam davno rekao da je po karakteristikama Zajmovic spic napadac i da tu moze najvise ponuditi.

Sto se tice Vranjesa, pogledao sam snimak opet i reci cu sljedece: Kad vec tvrdite da je odigrao dobro, logicno bi bilo da bar udje protiv kiprana, ako ne i u prvih 11.
Ja smatram da sigurno nece dobiti sanse za igru, a vroma su mu male sanse da udje u zapisnik uopste u cetvrtak. Tako da ce se tu pokazati, ako bude ovo prvo vi ste dobro vidjeli, ako bude ovo drugo, bice da sam ja dobro vidio.

Sto se tice Veselinovica, meni uopste nije jasno odkud on u Zelji i kojim kriterijem, nemam sta napisati za njega jer prvo sto od njega ne ocekujem nista, drugo meni je gori trener koji njeg uvodi u igru, a ne Dacica.
Mada generalno tajming izmjena juce pravovremen, sve tri izmjene do 75minute, ne sjecam se kad sam to vidio u nasoj ekipi.

Sto se tice savjeta, hvala ti prihvatit cu nesto, a usput i tebi savjetovati. Kad komentarises ovdje igrace na forumu, nemoj uzimati u obzir kakvi su tvoji privatni odnosi sa njima, tj. s kim si kakav, vec samo igre na terenu i potencijal i talenat, jer raja cita forum i dobije krivu sliku. Nije ni posteno. Vidi onaj odozgo sve.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 22, 2018 2:40 pm

IvanOsim je napisao/la:
ned jul 22, 2018 2:39 pm
Nije ni posteno. Vidi onaj odozgo sve.
Ma nije moguće da vidi
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 22, 2018 2:41 pm

Zbog dvije situacije gdje nije dodao a morao je njega sad treba pretjerano kritikovati ?
Napokon imamo nekog ko ga voli zabit vise nego hljeba se najest, na kraju kad podvucemo crtu to ce biti nas najefikasniji igrac a vec je sada najatraktivniji sa potezima.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 22, 2018 2:41 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
ned jul 22, 2018 2:35 pm
E de je bi te Zaimu majku, na osnovu jedne tekme, popljuvaste ga za života... ja bih mu halalio pet ovakvih utakmica zbog driblinga protiv pitara...
Razlika je ogromna izmedju pljuvanja i konstruktivne kritike
Ego se sijece u korijenu, bravo Krcma 👍
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 22, 2018 2:42 pm

dobar je zajm samo malo više mozak, bar u prvu, samo s lera izbaciti...
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 97 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija