Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 11:09 pm

Jovane a ne govoriš da je ovo Veci bila 100ta utakmica u našem dresu :D
 
Benjoza
Postovi: 139
Pridružen/a: uto jun 07, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 11:11 pm

Samo podrska ! Clanske i dolazak na tekme !!! Furajte raju, komsije, familiju !!! Europo dolazimo !!! Volim vas sarajevski Plavi!!! :zeljeznicar1:
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 11:13 pm

Krcma 3 0 0. Inace svida mi se stonsada ima vise formacijskih opcija. Danas idbrana besporjekorna zaista. Biogi ko baresi a crnogorac odlican kao i rodin. Pavic dobar u oba smjera, anel i hajdar standardno dobri. IVAN CURJURIC kako je covjek odigrao i ofanzivne i defanzivno l, nijednu loptu nije dao napamet, a onakav teren. Definitivno igracina...
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 11:14 pm

plavi_sokak je napisao/la:
sub jul 21, 2018 10:52 pm
Malo digresije sa ovih tema, kombinacija, formacije, odnosa u svlačionici... Oprostite mi što ću da podijelim nešto lično i malo duže.
U srijedu proživjeh ovu priču i nikako ne mogu da je suzbijem, da je ne napišem.
Ja najmlađi iz te neke plave porodice, pradedo radnik na željeznici pa i njegov sin, moj dedo, mašinovođa. Tačno se znalo u kom će smjeru ići svi mi nasljednici. Kud god Željina lokomotiva krene. Radnički mentalitet, vrijednosti čovjeka kom ne trebaju oni „ odozgo“ da prave ništa, pa ni klub za koji će navijati! Mog babu je rat odveo tako nekako van tradicije, van pruge u vojnu službu, česta odsustva, tako da je moj prvi ulaz u svijet sporta bio sa dedom. Grbavica i Željo naravno. I ovaj sjaj, u srijedu, blještavilo Grbavice, me moralo vratiti na taj dan. Poslijeratni stadion. Željin srušeni dvorac, krhotine mržnje koja nije mogla da pobijedi, niti će ikada to uspjeti. U ratu a ni u miru. U srijedu gledam travnjak, tribine, ljude, vidim kako će to dalje da ide, još ljepše, ješ nestvarnije, planirani radovi, srce tuče, al pred očima mi se stalno vraća ona slika. Ona siva Grbavica iz koje plavetnilo izbija tek kada je nebo vedro. Pored svih stadiona, netaknutih, režimskih, većih, ja se zaljubih u nju. U tim, ideju, filozofiju, van svih režima. Kažu da prava ljubav nema oči. I ja sam taj dan bio slijep, a opet vidio jasnije nego li ikada u životu kojim putem ću da krenem. Ljubav pokloniti jednoj vanvremenskoj i vječnoj duši. Filozofiji.
Željezničaru!!!
Ima još da se piše, ali već sam pretjerao.
Mentalita Željo
:palacgore:
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 11:14 pm

14 ljami u cetvrtak
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 11:20 pm

plavi_sokak je napisao/la:
sub jul 21, 2018 10:52 pm
Malo digresije sa ovih tema, kombinacija, formacije, odnosa u svlačionici... Oprostite mi što ću da podijelim nešto lično i malo duže.
U srijedu proživjeh ovu priču i nikako ne mogu da je suzbijem, da je ne napišem.
Ja najmlađi iz te neke plave porodice, pradedo radnik na željeznici pa i njegov sin, moj dedo, mašinovođa. Tačno se znalo u kom će smjeru ići svi mi nasljednici. Kud god Željina lokomotiva krene. Radnički mentalitet, vrijednosti čovjeka kom ne trebaju oni „ odozgo“ da prave ništa, pa ni klub za koji će navijati! Mog babu je rat odveo tako nekako van tradicije, van pruge u vojnu službu, česta odsustva, tako da je moj prvi ulaz u svijet sporta bio sa dedom. Grbavica i Željo naravno. I ovaj sjaj, u srijedu, blještavilo Grbavice, me moralo vratiti na taj dan. Poslijeratni stadion. Željin srušeni dvorac, krhotine mržnje koja nije mogla da pobijedi, niti će ikada to uspjeti. U ratu a ni u miru. U srijedu gledam travnjak, tribine, ljude, vidim kako će to dalje da ide, još ljepše, ješ nestvarnije, planirani radovi, srce tuče, al pred očima mi se stalno vraća ona slika. Ona siva Grbavica iz koje plavetnilo izbija tek kada je nebo vedro. Pored svih stadiona, netaknutih, režimskih, većih, ja se zaljubih u nju. U tim, ideju, filozofiju, van svih režima. Kažu da prava ljubav nema oči. I ja sam taj dan bio slijep, a opet vidio jasnije nego li ikada u životu kojim putem ću da krenem. Ljubav pokloniti jednoj vanvremenskoj i vječnoj duši. Filozofiji.
Željezničaru!!!
Ima još da se piše, ali već sam pretjerao.
Mentalita Željo
:klanjase2: :zeljeznicar1:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 11:23 pm

Kad gledam ovu Slobodu, drago mi je što ovako rano igramo sa Čelikom..nešto slično kao i Sloboda..ekipa sklepana samo da se popuni roster( večeras Said i Alispahić zajedno u prvoj, svako svoju politiku vodi)..uvijek mi je bolje s takvim ekipama igrati odmah na početku, dok još ništa nije posloženo, dok nije doveden neki slobodan igrač koji bi mogao praviti razliku(Ubiparip, Koudaio, Krizman)..ili ne dođe smjena trenera koja bi mogla prodrmati ekipu, kao prošle godine što se nama poklopilo sa gostovanjem u Tuzli.
Još jedna olakšavajuća okolnost je današnji poraz Čelika, pa nas neće čekati neka atmosfera, koliko je to moguće u Zenici..Šteta jedino što ovako rano igramo na drugom najboljem travnjaku u državi..
Pa da sa dvije pobjede i neki pozitivan rez. protiv Kiprana, napokon dočekamo Zrinjski kako treba, da nam se ne šepure u našoj kući..

Kao N. Nikić, ja se nisam mogao danas nagledati Bakrača, valjda nije čovjek bezveze A-reprezentativac, a tu je negdje i Pavić...vjerovatno je još rano za neki sud, ali Hašime imamo bingo
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 11:27 pm

Vidim danas raja imala problema sa mojom webtv pa rekoh da podijelim moju anegdotu iz prosle sezone.
Igrao Zeljo vani negdje i hajd rekoh vidim raja to nesto sa moba aktivira pa da i ja probam. Nakon 10 minuta zajebancija oko passworda i trazenja ne skontam ja sam sta i kako pa rekoh nazvacu 1444 da mi ljudi objasne. Kunem se 5 ljudi razlicitih mi se javljalo na telefon, aktivirase mi neku lijevu uslugu i nakon pola sata safunjanja na telefonu zadnja gospodja meni kaze ne nudimo mi tu uslugu. Rekoh pa kako je moguce prijatelj kod mene ima istu ima na telefonu, kaze ona gospodine stvarno mi je zao. Govorim joj ja pa aktivirali ste mi uslugu u kojoj nema mojeTV sport i prenosa utakmice, a ona ce iskrenim glasom suosjecanja: "pa eto gospodine stvarno ne znam,mozete otici kod prijatelja i gledati utakmicu" 😂😂😂
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 11:28 pm

Samo, Vranjes je danas odlican bio. Ne znam da li isto misljenje imaju i ostali.
Zadnja izmjena: Leon_Professional, dana/u sub jul 21, 2018 11:28 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 11:28 pm

Kospa je napisao/la:
sub jul 21, 2018 11:27 pm
Vidim danas raja imala problema sa mojom webtv pa rekoh da podijelim moju anegdotu iz prosle sezone.
Igrao Zeljo vani negdje i hajd rekoh vidim raja to nesto sa moba aktivira pa da i ja probam. Nakon 10 minuta zajebancija oko passworda i trazenja ne skontam ja sam sta i kako pa rekoh nazvacu 1444 da mi ljudi objasne. Kunem se 5 ljudi razlicitih mi se javljalo na telefon, aktivirase mi neku lijevu uslugu i nakon pola sata safunjanja na telefonu zadnja gospodja meni kaze ne nudimo mi tu uslugu. Rekoh pa kako je moguce prijatelj kod mene ima istu ima na telefonu, kaze ona gospodine stvarno mi je zao. Govorim joj ja pa aktivirali ste mi uslugu u kojoj nema mojeTV sport i prenosa utakmice, a ona ce iskrenim glasom suosjecanja: "pa eto gospodine stvarno ne znam,mozete otici kod prijatelja i gledati utakmicu" 😂😂😂
Pa dobro ti je i rekla :D
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 11:36 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub jul 21, 2018 11:28 pm
Samo, Vranjes je danas odlican bio. Ne znam da li isto misljenje imaju i ostali.
Dobar, borben, konkretan. Sa ovakvim pristupom pojacanje!
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 11:36 pm

Krcmarevic ima muda i za zamjene i za izbaciti iz igre i za promjeniti formaciju. Vranjes je majstor onakvih je malo bilo u ligi, a jos teze dovesti i mislim da nam moze itekako valjati
 
Avatar
BlueSide
Postovi: 445
Pridružen/a: pon maj 15, 2017 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 11:37 pm

Koliko sam sretan zbog pobjede isto toliko mi je drago zbog realnih i umjerenih komentara iako svi znamo da ovo danas nije bilo bas najbolje. Nadam se da cemo ostati takvi i dalje jer trebace strpljenja..moracemo nekoga malo i istrpiti
Moramo biti podrska..
Neka ovaj forum bude predvodnik i istjerivanja pitarluka koji se uvukao..prenijece se to i na drustvene mreze jer ovaj forum postaje sve utjecajniji..zasto to nebi iskoristili i postali predvodnici pozitivnih stvari medju navijacima..krenimo iz svoje avlije

Imam neki dobar osjecaj za ovu sezonu..zato hajmo svi dati svoj maximum i na stadionu i van njega..sve sa jednim ciljem..da na kraju svi zajedno slavimo
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1846
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 11:37 pm

alombardo je napisao/la:
sub jul 21, 2018 11:13 pm
Krcma 3 0 0. Inace svida mi se stonsada ima vise formacijskih opcija. Danas idbrana besporjekorna zaista. Biogi ko baresi a crnogorac odlican kao i rodin. Pavic dobar u oba smjera, anel i hajdar standardno dobri. IVAN CURJURIC kako je covjek odigrao i ofanzivne i defanzivno l, nijednu loptu nije dao napamet, a onakav teren. Definitivno igracina...
Naravno da ima,kad covjek koristi pripremne tekme za sta one i sluze-uigravanje.A ovdje se napravi belaj sto igramo lose u pripremnoj,iako se jasno vidi da nijednu tekmu nismo igrali ni sa istom formacijim,niti sastavom.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 11:38 pm

Meni moja web tv radi perfektno, problem je iduci.. morate biti povezani na bhtelecomov internet da bi mogli bez problema uci i gledati, to je to.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 11:43 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
sub jul 21, 2018 11:38 pm
Meni moja web tv radi perfektno, problem je iduci.. morate biti povezani na bhtelecomov internet da bi mogli bez problema uci i gledati, to je to.
Ja sam na Telemachu i nikada nikakav problem nisam imao. I to sam plaćao i preko Raiffeisen i preko UniCredit banke, tačnije kartice. Platim, spojim HDMI kablom na TV i gledam. Jeste da je slika loša, ali ne prekida i sl.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 11:44 pm

Otac nogometa i ispod njega Zdravko Mamić

slika
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 11:45 pm

Imam neki osjecaj da cemo mlatnuti ovaj Apollon. 2 0 ovdje, 1 1 tamo.
Poceti sa Vranjesom obavezno.
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 11:49 pm

Svaki put kad Mamić nešto kaže, Husara sigurno potvrđuje, kleberi se bez potrebe...kao Nele u TLN: jeste šefe hehe..dobro ste šefe
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 11:49 pm

Jel ovaj u bijeloj kosulji profa :D

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 34 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija