Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 12:44 am

Rambo_Amadeus je napisao/la:
sub jul 21, 2018 12:39 am
Leon_Professional je napisao/la:
pet jul 20, 2018 7:02 pm
Sretno Hasanovicu, ali kako sam i prije govorio, meni ni malo nije zao. On ce tesko uspjeti u seniorima. Premalen je. Na treninzima ga je Kemo raznosio, a kamoli kad dodje nasim sjekacima.
Mozda ga pitari probaju na krilo, ali nema on nista izrazito dobro, osim zelje i borbe jer on se u svaki duel daje 100%.

Cuj iz inata to uradio. Jao kako si glup, jesi nas i zajebo **** ti Sar.sve..
Ahmed je navijac kao i svaki od nas ovdje pa mozete mislit' kako je ovo tek za njega teska odluka. Ova zadnja recenica nikako ti ne ide na cast.
I ja bih prvi dobro razmislio o ovakvoj opciji da ti o sudbini u klubu odlucuje Alihodzic i njemu slicni. Presucuju se ovdje mnoge stvari u omladinskom pogonu.
A ti znaš Ahmeda lično pa gledaš subjektivno. Ja bih sebi karijeru upropastio, a ne bih prešao kod uhljupa da sam tri puta veći talenat od njega. On je prošle godine bio dobar strijelacu ligi, ali ni u Evropi nije mogao fizički da se nosi sa protivničkim odbranama, a kamoli u našoj ligi. Naše djece ima jako puno u prvom timu i sve je po zaslugama, Kemo ispade, a Šehići otišli za Gabelu. Uglavnom, otišao je kod uhljupa, da je bilo gdje drugo mogao bih shvatiti, a ovako je ovo potez dno dna.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 1:27 am

Roditelji kod te djece odlucuju... Ahmed je mlad i zao mi je sto smo ga pustili, pogotovo anamo onima.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 1:36 am

Gdje je post zadnji koji je Rambo napisao?

Da ga priupitam sto sam kvazistrucnjak ako mislim tako o nekom igracu( ako je na mene mislio ).
Sta god ti je Ahmet razumijem da je tebi dobar i da si ipak subjektivan, da opravdavas njegove postupke itd. Prirodno je to tvoje misljenje i necu ti nista lose reci zbog toga. Ali imam i ja misljenje o njemu kao igracu ne vezano za to sto je otisao.

Dalje, slazem se da nam je OP slab. Ti vjerovatno znas i bolje neke interne stvari koje su se njemu desavale. Mada nije lijepo otici ni u Sarajevo a kleti se u Zelju. Vjerovatno te 3 godine koje su mu odmah ponudili su presudili. Ipak to predstavlja neku sigurnost u odnosu na ugovore na godinu.

Opet ponavljam, ne zalim ga nimalo.
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 1:39 am

Mali Ahmed nije jos fizicki zreo da igra ovu krkansku ligu kad bi mu uletio Isakovic krkan sa dvije noge zavrsio bi mu karijeru :D
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 1:43 am

Ma ja sam ga izbrisao, izbrisao bih i prvi kad bih mogao, nisam kompetentan. Nisam mislio na tebe Leone nego na sefa omladinskog pogona, razumijem neke druge stvari i vrijednosti, da takvog covjeka hoce da imaju u klubu, ali nađi mu brate neku poziciju koja mu odgovara, a dovedi nekoga ko to moze dovesti u red i ko ima ideju.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 1:46 am

Pa nije bio zavezan, pa da napises da smo ga pustili i da ga nesto jos kao zalim. Lik donio odluku da zeli da ide kod njih i to je to. Nemojte samo patetisati u fazonu Zeljovac ovo ono.

Ovakve stvari su normalne, u okvirima op. @pile je najbolje objasnio u vezi toga..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 1:53 am

Leon_Professional je napisao/la:
pet jul 20, 2018 7:58 pm
slika

Evo zvanicno.
Jel nam moraju platiti naknadu neku?
Dabogda prop'o.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 2:08 am

Otkud Deen kod kona ?
 
Avatar
boja mora
Postovi: 438
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 2:49 am

Ko jebe Ahmeda. Pokazo je na vrijeme pravo lice. Gore bi bilo da još osto a da mi mislimo da je kao naš a kad tad bi nam zabio nož u leda sto je svojim postupkom i dokazao. Želim mu da propadne KAO FUDBALER KAO ŠTO JE PROPAO KAO LIČNOST.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 2:57 am

Vec neko vrijeme se kanim da pokrenem jedan svoj mali projekat. Naime, od povratka Grbavicu nakon reintegracije i pocetka mog intenzivnog pracenja Zelje snimao sam izvjestaje, utakmice i ostale sadrzaje sa TV-a vezane za nas voljeni klub. Prije nekoliko godina sam tu arhivu digitalizovao i sad bih to htio postaviti na Youtube jer vjerujem da bi to barem nekima bilo zanimljivo pogledati i jer bih zelio, kako to izlizana fraza kaze, da ih sacuvam od zaborava. :)

Bice tu dosta lijepih momenata, utakmica koje su se spominjale... Uglavnom, nadam se da ce svi naci ponesto zanimljivo na mom kanalu; mladji ce vidjeti neke utakmice o kojima su slusali price a kod starijih ce mozda probuditi neke fine uspomene.

Sad zasad evo ovdje par snimaka iz te prve sezone, nakon povratka na Grbavicu, a uskoro nastavljam dalje. Zbog preglednosti kontam da bi mozda bilo bolje to postavljati u neku zasebnu temu, storm i ostali me mogu uputiti kako da to uradim ako misle da je OK.

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 3:00 am

opaaaa taman imam sta radit, isplati se nekad u 3 naletit na forum svaka ti čast ! :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 4:20 am

Juriiiiiiiiìs
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 7:25 am

fcz je napisao/la:
sub jul 21, 2018 2:57 am
Vec neko vrijeme se kanim da pokrenem jedan svoj mali projekat. Naime, od povratka Grbavicu nakon reintegracije i pocetka mog intenzivnog pracenja Zelje snimao sam izvjestaje, utakmice i ostale sadrzaje sa TV-a vezane za nas voljeni klub. Prije nekoliko godina sam tu arhivu digitalizovao i sad bih to htio postaviti na Youtube jer vjerujem da bi to barem nekima bilo zanimljivo pogledati i jer bih zelio, kako to izlizana fraza kaze, da ih sacuvam od zaborava. :)

Bice tu dosta lijepih momenata, utakmica koje su se spominjale... Uglavnom, nadam se da ce svi naci ponesto zanimljivo na mom kanalu; mladji ce vidjeti neke utakmice o kojima su slusali price a kod starijih ce mozda probuditi neke fine uspomene.

Sad zasad evo ovdje par snimaka iz te prve sezone, nakon povratka na Grbavicu, a uskoro nastavljam dalje. Zbog preglednosti kontam da bi mozda bilo bolje to postavljati u neku zasebnu temu, storm i ostali me mogu uputiti kako da to uradim ako misle da je OK.

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]
:palacgore: :pljesak:
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 7:38 am

@fcz :palacgore:

E moj Hasanovicu idiote, ne znam sto ti je ovo trebalo al ko te hebe i onako ti tacna ne gine sa takvim mozgom..

I zna li se kolike su sad ove naknade za treniranje?

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 8:21 am

Kaze Hasanovic idol mu Semir Ðip :D
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 8:26 am

fcz je napisao/la:
sub jul 21, 2018 2:57 am
Vec neko vrijeme se kanim da pokrenem jedan svoj mali projekat. Naime, od povratka Grbavicu nakon reintegracije i pocetka mog intenzivnog pracenja Zelje snimao sam izvjestaje, utakmice i ostale sadrzaje sa TV-a vezane za nas voljeni klub. Prije nekoliko godina sam tu arhivu digitalizovao i sad bih to htio postaviti na Youtube jer vjerujem da bi to barem nekima bilo zanimljivo pogledati i jer bih zelio, kako to izlizana fraza kaze, da ih sacuvam od zaborava. :)

Bice tu dosta lijepih momenata, utakmica koje su se spominjale... Uglavnom, nadam se da ce svi naci ponesto zanimljivo na mom kanalu; mladji ce vidjeti neke utakmice o kojima su slusali price a kod starijih ce mozda probuditi neke fine uspomene.

Sad zasad evo ovdje par snimaka iz te prve sezone, nakon povratka na Grbavicu, a uskoro nastavljam dalje. Zbog preglednosti kontam da bi mozda bilo bolje to postavljati u neku zasebnu temu, storm i ostali me mogu uputiti kako da to uradim ako misle da je OK.

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]
Hvala ti do neba na ovim snimkma.
Nisam ovo vidio 20 tak godina. Imam i ja mnogo ovih stvari na kasetama u podrumu.
Ali si me bas vratio u djetinstvo. Vidjeti sebe nakon 20 godina u ovom esalonu kako docekujemo Aliju,je bas bilo iznenadjenje.
A ovaj drugi snimak je protiv Veleza. Kad smo ih okrenuli 2-1 . Kod prvog naseg gola nakon ove parade njihovog golmana ,povrijedio se covjek koliko se istegao da odbrani . Sjecam se toga ko sad da je bilo. Prekid trajao 10 minuta. Okrenusmo ih u zadnjih 20 tak minuta.
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 8:30 am

Al vazda ti je odijelo stajalo @barbarez :D
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 8:35 am

fcz je napisao/la:
sub jul 21, 2018 2:57 am
Vec neko vrijeme se kanim da pokrenem jedan svoj mali projekat. Naime, od povratka Grbavicu nakon reintegracije i pocetka mog intenzivnog pracenja Zelje snimao sam izvjestaje, utakmice i ostale sadrzaje sa TV-a vezane za nas voljeni klub. Prije nekoliko godina sam tu arhivu digitalizovao i sad bih to htio postaviti na Youtube jer vjerujem da bi to barem nekima bilo zanimljivo pogledati i jer bih zelio, kako to izlizana fraza kaze, da ih sacuvam od zaborava. :)

Bice tu dosta lijepih momenata, utakmica koje su se spominjale... Uglavnom, nadam se da ce svi naci ponesto zanimljivo na mom kanalu; mladji ce vidjeti neke utakmice o kojima su slusali price a kod starijih ce mozda probuditi neke fine uspomene.

Sad zasad evo ovdje par snimaka iz te prve sezone, nakon povratka na Grbavicu, a uskoro nastavljam dalje. Zbog preglednosti kontam da bi mozda bilo bolje to postavljati u neku zasebnu temu, storm i ostali me mogu uputiti kako da to uradim ako misle da je OK.

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]
Svaka cast. Javi se na podforum Historija. Evo i teme gdje je nasa video baza: viewtopic.php?f=70&t=352&start=40
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 9:10 am

phpBB [video]


1:40 :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2:
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 9:11 am

Juriiiiiiisssss, majku majcinu :D
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Bing [Bot], black64, Majestic-12 [Bot], milanribar i 194 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija