Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 5:42 pm

Larse hoces snimati ovu emisiju veceras ?
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 5:43 pm

MrkiMedo je napisao/la:
čet jul 19, 2018 5:42 pm
Larse hoces snimati ovu emisiju veceras ?
Ako ne zaboravim :D
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 5:52 pm

@boju dao si nebu
Ne mislim da iko to podrzava i uziva u ovom. Ja bih bio zadovoljniji da smo na roster koji je uzeo Kup dodali klasne igrace na stoperkoj i bekovskoj poziciji i prinudno alternativu za Ramovica. Ipak, ode Graovac, Zakaric suspendovan, nema Voje, taj Ramovic teza povreda i eto nas, prinudjeni da mijenjamo skoro pola prvih 11. Zec narusava atmosferu, Vranjes preskup za ono sto nudi, neki junior mozda pred prodajom, Bogi pred penzijom... eto jos novih promjena. Ovaj prelazni rok su nas neke stvari natjerale da puno mijenjamo, a objektivno su Papac i Adzem nabacali nekih igraca kojim smo jedva cekali vidjeti ledja, znamo svi i koji su.

Helem, pohvalno nije, al prinudjeni smo bili. Raskidi najmanje kostaju kad se dese, neko uzme jednu platu, neko dvije, neko nista... Najveci trosak je sto nam ti igraci nisu punili stadione, donijeli titulu i uspjehe u Evropi. Te cifre se mjere stotinama hiljada maraka, a ove plate su velicine manjeg reda.

Ostaje da se nadamo da ce ovaj sastav s novim trenerom vratiti publiku i pehare na Grbavicu, a raskida ce uvijek biti, pa i da dominantno osvojimo ligu.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 5:53 pm

Trakai(Litvanija) vodi protiv Irtiša u Kazahstanu, očigledno su dobro napredovale ove litvanske ekipe. Ali svejedno, aj Stumbraas 😃
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 5:56 pm

23.jula izvlacenje za trece pretkolo...daj nam neke Holandjane :P
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 5:58 pm

Zaka je napisao/la:
čet jul 19, 2018 5:53 pm
Trakai(Litvanija) vodi protiv Irtiša u Kazahstanu, očigledno su dobro napredovale ove litvanske ekipe. Ali svejedno, aj Stumbraas 😃
Baš sam i ja to kontao napisati ali opet aj Stumbraš.. :D
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 6:01 pm

Vedranu je bas tesko dati gol. Jedino ako sutas po sredini gola..
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 6:05 pm

Minjore je napisao/la:
čet jul 19, 2018 6:01 pm
Vedranu je bas tesko dati gol. Jedino ako sutas po sredini gola..
Istina živa, teže čovjek prima golove u rašlje nego po sredini gola :D
Šalu na stranu, meni kod njega smeta nesigurnost pri centaršutevima i loše degažiranje lopte.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 6:09 pm

znači ono bravo zaka bilo je bravo što nas jebeš... :D

od prošlogodišnje ekipe veći dio onoga što je valjalo nas napušta protiv naše volje. za razliku od nekih ranijih situacija, i nema se šta staviti na teret upravi. za zakarića svi znamo, vojo je tražio uvećanje plate od nekih 75% što je ocijenjeno da ne vrijedi (za raniju ili nešto veću bi ga se vrlo rado produžilo. ali tražio je baš previše i mislim da će to sulejman dokazati ako se nastavi ovako truditi), sinan podvio nogu pod sebe što je čisti peh (on će se vratiti), graovac vezan za agenciju i to je to. djeca se moraju prodavati da opstanemo, tri kluba na svijetu mogu da ne prodaju, pitanje je samo što boljih uslova. a za ovim ostatkom iz prošle sezone, zaista ne vidim nijedan razlog da neko lije suze, ili da misli da se na njima može temeljiti kontinuitet želje kakvog želimo gledati. taj kontinuitet treba tražiti u što više akvizicija poput sinana i rodina i pravilnom doziranju naših mladića. a starije dobre igrače (kojih mora biti) ti još dugo, dugo nećeš moći potpisati na više od dvije godine.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 6:12 pm

Raspisa se i ti, trenutak slabosti, inspiracije ili :pivo:
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 6:15 pm

Ni krivi ni dužni možda po prvi puta u zadnjih nekoliko trenerskih era odradimo solidan prelazni rok.
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 6:36 pm

Dolina je napisao/la:
čet jul 19, 2018 6:15 pm
Ni krivi ni dužni možda po prvi puta u zadnjih nekoliko trenerskih era odradimo solidan prelazni rok.
Polako, transfer rok je dobar onoliko koliko to rezultati nakon njega pokazu. Ovaj da bi bio bolji od prethodnih nama treba evropski iskorak, titula ili bolje igre koje ce vratiti publiku na stadion. Jos od ere Mulalica mi kontamo evo ga, sad il nikad, dvije podjednake ekipe slazemo, a ishod je isti svaki put.
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 6:44 pm

exbabilon je napisao/la:
čet jul 19, 2018 6:36 pm
Dolina je napisao/la:
čet jul 19, 2018 6:15 pm
Ni krivi ni dužni možda po prvi puta u zadnjih nekoliko trenerskih era odradimo solidan prelazni rok.
Polako, transfer rok je dobar onoliko koliko to rezultati nakon njega pokazu. Ovaj da bi bio bolji od prethodnih nama treba evropski iskorak, titula ili bolje igre koje ce vratiti publiku na stadion. Jos od ere Mulalica mi kontamo evo ga, sad il nikad, dvije podjednake ekipe slazemo, a ishod je isti svaki put.
Zato sam i napisao "možda", a ne ide nam u prilog ni činjenica da nam ni 7 bodova fore nekoliko kola prije kraja ne znači ništa.
Mislio sam više na karakter samih igrača što su došli, izgledaju mi obećavajuće u ovo malo vremena.
Krčmar bi mogao od njih svašta napraviti, samo treba sačekati bar 5, 6 kola.
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 6:46 pm

Bas kako ChWilla kaze, neko je morao otic za nekim ne treba zalit jer i mi smo ih htjeli otjerati.
Dovedeni su do sad po mom misljenju dobri igraci i trenutacno sam zadovoljan odbranom i veznim redom ( ovdje dolaske prilagoditi odlascima Vranjesa i Sabana, mozda i Hareta ).
Treba nam napadac i ja bi umjesto ovoga danas doveo ljevaka, ali eto dosao je Filip. Mozda napadac ne treba ako ce Zajm to biti ali onda treba jos jedno krilo.

Mnogo promjena ne znaci nuzno da ne valja. Promjena moze biti na bolje.
Kod nas je specificna situacija, mnogo novih, nova formacija a malo vremena a znamo i kakvi smo mi.
E bas zbog tog "kakvi smo mi" ljudi se boje mnogo promjena iako one mozda i jesu na bolje.
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 6:48 pm

Roberto Baggio je napisao/la:
sri jul 18, 2018 11:20 pm
Kod Arežine ima nešto u samome stavu što može mnoge iritirati. Ali ja sam, vala, danas vidio jasno da niti je spor, niti igra samo u mjestu. Istina, ima situacija gdje on zaista hoda po terenu, i to hoda s tim stavom kao da mu se ni ne hoda. :D Ali je itekako trčao - glupo je što se to mora naglašavati, ali izgleda da mora zato što vidim da ovdje mnogi već pišu o njemu da ne trči i da je spor kao da je to nešto što se podrazumijeva, čak i za one koji ga hvale - u prvom poluvremenu je pravio pritisak na zadnju liniju i na golmana, i u prvom i pogotovo u drugom poluvremenu je odlično znao povući u tranziciji, ima dug korak i uspjeva da nađe dobra rješenja i u trku, a pritom je i lopta sigurna u njegovom posjedu, lijepi mu se za nogu. Vjerujem da bi od njega mogli imati mnogo koristi, ako zaista uspijemo profunkcionisati kao ekipa, da bi mogao biti i jedan od ključnih igrača. I to ne pod cijenu da neko mora trčati za njega, nego da bolje, planski trče oko njega, da se otvaraju kako treba, te da i on, naravno, ispoštuje ono što se od njega bude očekivalo.

Utakmica ko utakmica, u ovo doba godine, bitna je pobjeda, u suštini rutinska, bez puno sikiracije bez obzira na to što smo odmah primili gol. Solidna posjeta, atmosfera solidna, ali znamo mi to i puno bolje, malo nas sunce sviju ošamutilo, ja još ne mogu sebi da dođem. 5:1 u dvije utakmice nije malo u Evropi, pogotovo s obzirom na to da ono što je prikazano još nije ni blizu onome čemu se teži. Do toga će ipak trebati još vremena, još jačih utakmica, mnogo više timske uigranosti, malo sreće da nas krene i da igrači između sebe kliknu. Puno je promjena, a bit će ih očito još. Ono što je sada najvažnije je da smo uspjeli ipak popraviti onaj očajan dojam sa generalke, pa djelujemo koliko-toliko spremni za početak prvenstva. Ali već protiv GOŠK-a za pobjedu će trebati više.

Igra uvijek zavisi i od protivnika. Ovi Estonci su tanki ko rizla, a mi neuigrani. Bolji protivnik i iz tebe izvlači više, jednostavno zato što te tjera da se više potrudiš. Ovdje je bilo jasno da zaista ne treba puno da bi se ovo sigurno prošlo, a koliko smo mi neuigrani ne znam kako je iko mogao očekivati neku dominaciju na terenu, da nametnemo neku svoju igru, kad mi tu igru još uvijek tražimo. Drugo je pitanje da li smo je dosad trebali već imati u većoj mjeri. Ali s obzirom na ono kako je bilo u prvoj utakmici, ovo danas je očekivano, bez realnih razloga ni za neko oduševljenje, ali ni za razočaranje.

Teren je fantazija. Svaka čast, još jedan ogroman korak prema naprijed. :palacgore:
Znaci kralju ne stigoh nista napisati do sada i naletih na tvoj post slucajno. Od A do Z potpis ali bukvalno ko da sam ja pisao. Ustedio si mi vrijeme. Svaka cast.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 6:51 pm

boju dao si nebu... je napisao/la:
čet jul 19, 2018 5:39 pm
ponosannavas je napisao/la:
čet jul 19, 2018 5:24 pm
Joj negative na forumu
Nije negativa haveru, samo realna prica. Malo para oci i usi nekim, al jebiga. Isto ko kad ti napises neku analizu mladog igraca (npr. Mujagica) i na kraju doneses zakljucak npr. da ce tesko postati igrac. Nekom se slozi sa tom pricom, a neko bi ti za vrat skocio. Ovo je samo primjer...nemam nista protiv Mujagica, a tvoje analize mladih igraca rado citam.
Mi ne zaradjujemo na ovim raskidima, imamo samo trosak, a ni kurs nam nije dobar. Dva trenera u prosjeku godisnje, 20 igraca gore-dole, svake godine novi SD, novi sef OP...jedini kontinuitet je da nema ostupanja od ovakvog nacina rada u sportskom segmentu. Sportskom segmentu :placeodsmijeha: ...citiram rahljavog Selimovica :placeodsmijeha:
Pa dobro, evo reci ti nama šta bi ti uradio ovaj orelazni rok drugačije, nego što je urađeno.
 
Padobranac
Postovi: 25
Pridružen/a: pon jun 05, 2017 5:06 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 6:53 pm

Ciprani ispadaju redom svi, i apollon ce ako ne vcrs onda za 2 sedmice 😁
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 6:54 pm

Evo Laci iz Albanije izbaci Anorthosisa iz Cipra..Hajde Stumbras izbacite vi Apollona ako mozete a vala i ako Apollon prođe ne trebamo od njih praviti neku mega ekipu jer se mogu proci a to pokazuju rezultati ekipa koji su vec izabcili ciparske predstavnike..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 6:55 pm

Ima li gdje dobar stream za ove nase buduce protivnike?
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 6:55 pm

Ima li stream makar solidan da se može preko mobitela gledati?
Unaprijed zahvalan.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 278 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija