Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 4:32 pm

Glupa je ta izjava za Anela. Trenutno je Hajdarevic za Anela "Zidane", jer taj tip igraca u ovoj ligi pali. Da se razumijemo Amir je meni fantastican igrac, ali nezahvalno ih je porediti.
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 4:32 pm

Minjore je napisao/la:
čet jul 19, 2018 3:57 pm
vinston.cercil je napisao/la:
čet jul 19, 2018 3:55 pm
Jos jednom pohvala za 1921 ekipu koja je odradila vrhunski izvjestaj, plus ona kamera sa sjevera je odlicna. Samo naprijed momci, nadam se da cete imati jos vise sredstava u buducnosti, te na taj nacin podici ovo na jos veci nivo.
Momci rade strasan posao. Privatni zivot im je hajmo reci zapostavljen radi Zelje. Dvojica ljudi su u Estoniju otisli o svom trosku, zato smo imali mi izvanredan izvjestaj odozgo.
Cekaj malo, toliko uzivamo u izvjestajima.
Ja ne mogu iscekati kuci da dodjem s posla da uz kafu pregledam i to me relaksira. I svi smo isti.
O kakvom "svom" trosku pricamo? Ne smijemo to dozvoliti, pa ima li 1921tv neki ziroracun, daj da svak da nesto novca od sebe. Nek svak uplati 1KM mjesecno koliko nas ima sigurno da bi momci bez problema imali da putuju i da rade za nas. Visak novca ako se nakupi nek iskoriste za opremu... Hvala vam momci jos jednom od srca!
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 4:34 pm

nije. amir je jači na lopti i konkurencija je bila slabija, zbog čega je njega bilo lakše afirmisati u startu. ali anel ima kretanje bez lopte neviđeno kod nas, ima volju i želju, radi na sebi i van treninga, na uhu ima oca koji je sve prošao i koji ga realno savjetuje a ne bombardere, itd. vrlo lako može biti bolji igrač.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 4:34 pm

Zasto 1921 nema Patreon ili kako se vec zove preko YT sto malte ne svi koriste danas? Pa ja bi prvi uplatio neku svotu novca..
 
Linjema
Postovi: 9
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 1:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 4:35 pm

Brkoo je napisao/la:
čet jul 19, 2018 4:12 pm
Minjore je napisao/la:
čet jul 19, 2018 3:49 pm
Brkoo je napisao/la:
čet jul 19, 2018 3:39 pm


Ja sam cuo da je u pitanju ponuda od 600 hiljada eura?
i procenti od iduceg transfera. Krcma je racunao na Anela kao jednog od bitnijih faktora u ekipi, ali mislim da je ovo bolje po obje strane ako se realizuje.
Bilo bi dobro ako bi uspjeli jos malo da ispregovaramo oko cijene, da dignemo npr. na 800, hiljada eura, mozda cak i na milion eura(ako prodjemo u trece pretkolo) i 20% od narednog transfera. Zasto ne bi i Mamica kontaktirali da nam malkice pomogne oko transfera(lik ima poznanstva po cijelom svijetu), nek uzme svoj postotak ali ce i klub onda oboriti rekord sa prodajom igraca.

Sto se tice Anela, on nije bitan faktor u ekipi, nikad to nije ni bio. On je strasan potencijal koji moze biti igrac svjetske klase ako bude radio na sebi i ako popravi neke stvari u svojoj igri ali on realno nije dominirao toliko ovdje, da bi trenutno bio neki vazan faktor. Ako njega prodamo onda treba potpisati profesionalni ugovor sa Osmanovicem. Djeca ne prave toliku razliku na terenu, uporedite ove sad sa prethodnim. Bajic je bio nosilac ekipe, Hadziahmetovic isto, dvije udarne igle, Memija na pocetku bio odlican itd..
E ne vjerujem
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24760
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 4:35 pm

sajo10 je napisao/la:
čet jul 19, 2018 4:34 pm
Zasto 1921 nema Patreon ili kako se vec zove preko YT sto malte ne svi koriste danas? Pa ja bi prvi uplatio neku svotu novca..
Ne znam jel to dostupno za BiH, ali neka odobre onaj Super Chat sto ide na livestream, i onda se moze uplacivati koliko hocete a njima legne na adsense
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 948
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 4:36 pm

azbaha je napisao/la:
čet jul 19, 2018 4:32 pm
Glupa je ta izjava za Anela. Trenutno je Hajdarevic za Anela "Zidane", jer taj tip igraca u ovoj ligi pali. Da se razumijemo Amir je meni fantastican igrac, ali nezahvalno ih je porediti.
Nije, jer je Amir tehnicki potkovaniji od Hajdara a jaci i hrabriji od Anela. Amir je na derbiju na Kosevu bio najbolji igrac. Bez ikakvih problema je mogao da uzme loptu i prenese je na 35 metara od protivnickog gola. Nije glupa izjava nimalo. Amir je daleko bolji igrac od Anela
 
drtooth
Postovi: 231
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 4:38 pm

I ja sam za ideju uplata na racun 1921.
Željo, to je moj tim!
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 4:44 pm

Hajte vidite to momci, pa da vidimo kako mozemo pomoci vam. Naravano svako ko je u situaciji..
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 4:45 pm

Ili dajte nove majice i kackete recimo pa da kupujemo.
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 4:46 pm

A jest Slobo zaintrigirao ove kvazi novinare, svaki dan po jednu glupost izvale. Popisam se ja na ovo novinarstvo
 
Paranoja
Postovi: 203
Pridružen/a: čet nov 30, 2017 9:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 4:50 pm

vinston.cercil je napisao/la:
čet jul 19, 2018 4:36 pm
azbaha je napisao/la:
čet jul 19, 2018 4:32 pm
Glupa je ta izjava za Anela. Trenutno je Hajdarevic za Anela "Zidane", jer taj tip igraca u ovoj ligi pali. Da se razumijemo Amir je meni fantastican igrac, ali nezahvalno ih je porediti.
Nije, jer je Amir tehnicki potkovaniji od Hajdara a jaci i hrabriji od Anela. Amir je na derbiju na Kosevu bio najbolji igrac. Bez ikakvih problema je mogao da uzme loptu i prenese je na 35 metara od protivnickog gola. Nije glupa izjava nimalo. Amir je daleko bolji igrac od Anela
Druže Anel je defanzivni vezni, rijetko ikada ćeš njega vidjeti da će sa loptom istrčati 30 metara, neko je naveo dobro poređenje, Anel je tip igrača kao Matić i vjerujem da je i trenutno Anel bolji defanzivni igrač dok što se tiče driblanja, kreativnosti i iznošenja lopte Amir je neuporedivo bolji. Za tehniku i osjećaj sa loptom moraš biti nadaren, ne možeš ti Bogićevića ili Osmankovića naučiti da imaju dobar prvi dodir i kontrolu u malom prostoru, jednostavno ili imaš to ili nemaš - 10-20% to možeš nadograditi, slično kao i brzina kod igrača.

Anel je klasični destruktivac igre sa dobrim osjećajem za prostor i postavljenjem, ono na čemu može i mora raditi je da se opusti, preuzima više odgovornosti i da radi na šutu sa distance.

Isto vjerrujem da vrijedi i za Hajdarevića, on nikada neće biti tip igrača koji će znati driblati i iznositi loptu ali zato mora raditi na šutu, dugoj lopti i kretanju bez lopte.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24760
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 5:00 pm

Trenutno

slika
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 948
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 5:02 pm

Ovaj Žižović se previše nakurčio.
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 5:02 pm

Maloprije naletim negdje na fb Profa pise da nudimo najbolje uslove Ordagicu koje bi dobio malo koji igrac u nasoj ligi jedan je Profa Husara :D
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 5:03 pm

LARSSON je napisao/la:
čet jul 19, 2018 4:23 pm


A ti znaš koliki su to troškovi?

Nemam tacan podatak, nagadjam. Nesto se moze izracunati u par stoja tipa troskovi za smjestaj x broj igraca sa strane po sezoni, a neke druge stvari je malo teze pogoditi. Zato ima izvjestaj na skupstini o visini prihoda i rashoda, a plate igraca cine dobar dio troskova. Uzmes neki prosjek, uzmes neke cifre koje se znaju tipa plata Pozdera ili Toskasa i izracunas. Al **** pare, kako dosle, tako i otisle. Bitno je da ne odstupamo ni milimetra sa taktikom. Cini mi se 7 trenera, 3-4 direktora OP, isto toliko SD, igraca pitaj Boga koliko od kojih veliki dio sa raskidima nakon par mjeseci, pola godine ili godinu.
Samo pozitiva, samo jako! :zeljeznicar1:
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24760
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 5:03 pm

boju dao si nebu... je napisao/la:
čet jul 19, 2018 5:03 pm
LARSSON je napisao/la:
čet jul 19, 2018 4:23 pm


A ti znaš koliki su to troškovi?

Nemam tacan podatak, nagadjam. Nesto se moze izracunati u par stoja tipa troskovi za smjestaj x broj igraca sa strane po sezoni, a neke druge stvari je malo teze pogoditi. Zato ima izvjestaj na skupstini o visini prihoda i rashoda, a plate igraca cine dobar dio troskova. Uzmes neki prosjek, uzmes neke cifre koje se znaju tipa plata Pozdera ili Toskasa i izracunas. Al **** pare, kako dosle, tako i otisle. Bitno je da ne odstupamo ni milimetra sa taktikom. Cini mi se 7 trenera, 3-4 direktora OP, isto toliko SD, igraca pitaj Boga koliko od kojih veliki dio sa raskidima nakon par mjeseci, pola godine ili godinu.
Samo pozitiva, samo jako! :zeljeznicar1:
Znači ne znaš, nego nagađaš
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 5:07 pm

Sve bi oni mogli da ih je imao ko nauciti do sad. Vidit cemo kako ce Krcmarevic ucestovati u njihovom razvoju. Ja npr. mislim da bi Hajdarevic itekako mogao vise prema naprijed, i jedino treba poraditi na zavrsnici. Ima on fin dribling, samo mislim da je previse radio prema nazad, pa je "zaboravio" na neke svoje kvalitete. Ako se ne varam on je u mlađim kategorijama igrao ofanzivne pozicije. Pa sjetimo se samo onog gola protiv Salzburga. Ili skorije, dribling protiv Slobode u kupu kad ih je trojicu na centru povaljao, i protiv Krupe kada je jednim pokretom izbacio Vukotica, a i ostatak odbrane. Njemu je problem sto ne zna sta ce poslije. Uglavnom, dobar potez prema naprijed zavrsi pogresnim pasom ili nejakim i nepreciznim sutom.
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 5:08 pm

Ima li gdje na yt snimak tekme?
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 5:08 pm

Naravno da nagadjam ali sam siguran 300% da nismo u plusu nakon 2 autobusa...a gdje su titule, gdje su minute omladinaca, pa manje para u kasi jer je manje publike na stadionu itd.
Samo pozitiva u sportskom segmentu!
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

Online

Trenutno korisnika/ca: adi172, Bing [Bot], Blueee1921, BrUDA, Google [Bot], Majkel, PlavaDobrinja1921, salle86, SIMA_SIMAU, SkenderijaTM87, Zaki87 i 140 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija