Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 1:23 pm

Minjore je napisao/la:
čet jul 19, 2018 1:21 pm
Plava Porodica je napisao/la:
čet jul 19, 2018 1:16 pm
Dobrodošao Filipe.
Je li i on stranac?
Nije,u bugojnu je rodjen...
odlično. hvala i tebi i @saji :palacgore:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
omladina1921zeljina
Postovi: 595
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:26 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 1:24 pm

još 90, i 6000 članova...
avanti ragazzi di buda, avanti ragazzi di pest, studenti, braccianti, operai il sole non sorge piad est!

CN 1969

LOBOTOMCI 2016
 
Avatar
samo_kulturica
Postovi: 163
Pridružen/a: sri jul 11, 2018 3:14 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 1:28 pm

Ch.Willa1986 je napisao/la:
čet jul 19, 2018 1:06 pm
Remorker je napisao/la:
čet jul 19, 2018 11:26 am
Zabrinjavajuća je činjenica koliko klub raste, a navijači stagniraju. Neću reći nazaduju, jer je stanje na tribinama (barem se meni tako čini) uglavnom nepromijenjeno.

Osnovni problem je što ovdje svako misli da može bolje od onoga koga gleda na TV-u, sa tribina ili za koga glasa na izborima.
Tako imamo situacije po forumima da se osporavaju čak i najbolji. Igrače koji odu na Svjetsko prvenstvo, osvoje ga, budu proglašeni za najbolje igrače svijeta, najvećih takmičenja omalovažava neko ko ima završenu srednju školu i radi za neku minimalnu platu, ako uopće i radi.
Osporavaju se političari, pjevači, sportski komentatori, treneri, sudije, novinari, baš svi. Dokle smo to mi došli u svom životu? Da li smo pomeli svoju avliju, dostigli nivo iznad pobrojanih pa da imamo pravo i neku čvrstu osnovu za kritikovanje?

I ono što najviše boli, vezano za klub je druga navedena stavka, pljuvanje sa tribina. U životu se ne družim sa osobama koje mnogo psuju, galame i slično, svjesno izbjegavam takve razgovore. Na forumu takve postove bez problema ignorišem. Ali na tribini čovjek od toga ne može pobjeći. Bio sam prvo na jugu, vjerovatno kao i većina gdje počinje. Pomislih, ovdje su karte najjeftinije, vjerovatno zbog toga mogu čuti svašta. Valjda me zbog toga glava zaboli nakon svake utakmice. Poslije sam bio na zapadu, sjeveru i istoku. Onda shvatih da cijena ulaznice nije bitna, da tribina nije bitna, svugdje je, manje-više, isto. Čast izuzecima (mada je glupo reći da je većina izuzetak), ali na svakoj tribini se rade iste stvari.
Jučer, 3. minut, nismo dakle još ni primili gol, Ivan šalje pogrešan pas. Momku se odmah psuje. Nevjerovatno, ali odmah. Čujem priču oko sebe, 'ovaj je zalutao u Želju', 'ko tebe dovede' i slično. Psovke ne bih citirao.
Anelu se psovalo čitavu tekmu. Našem djetetu. Imao je pogrešnih pasova, pogotovo iz želje da odigra na prvu, ubrza igru, ne komplikuje. Svi želimo da naši igrači igraju tako i onda kada neko, a taj neko je naše dijete, to radi i pogriješi par puta, odmah mu se mora psovati? Ili govoriti stvari poput 'da ti nije Refika ti bi Želju samo sa tribina gledao' itd. Poslije mu, kada je u jednoj situaciji zajedno sa Haretom napravio presing i uzeo jednu loptu, isti ti ljudi aplaudiraju i hvale ga...
Komentare o Krčmareviću ne bih ni da spominjem, suvišno je.

I kao šlag na tortu ovi komentari o Arežini. Momak odigra odličnu utakmicu. Pravio je greške, prave ih svi, čak i oni koji igraju za Real, a da ih ne napravi neko ko igra u ovakvoj ligi?! Ali stvarno ne znam kojim očima neki ljudi gledaju fudbal i kako oni sebe zamišljaju, sanjaju na tom terenu. Siguran sam da je momak jučer imao dva-tri pasa koje većina ne bi mogla u tako kratkom vremenu smisliti ni na igricama, a kamo li na malom fudbalu (da ne govorim kakvi bi bili na terenu), ali ako takve lopte ne prođu onda je svakako najbolje raditi ono što najbolje znaju, a to sam iznad opisao, da se ne ponavljam.


Razumijem da nas ima svakakvih na tribinama, raznih profila, osoba sa različitim IQ-om, sa različitim shvatanjima fudbala i života općenito. I sreća pa je tako, ne trebamo svi biti isti. I mnogi od njih su sigurno pametniji, školovaniji i od mene, uspješniji dabome i osjećam da baš i nije na meni da ovakve stvari pišem, ali stvarno boli da sa utakmice na kojoj pobijediš i odigraš sasvim solidnu, u najmanju ruku, kući dođeš neraspoložen i pitaš se u kakvom to okruženju živiš.

Kakvi smo, nismo ni zaslužili bolje.
Ni bolju državu, ni bolju vlast, a ni boljeg Želju. I ovaj je za nas ovakve previše napredan. Ali svjetlo na kraju tunela je činjenica da će on biti još bolji, još više rasti. Izdići se iznad ovog svega, što već velikim koracima radi. A nada ostaje da ćemo i mi, navijači, krenuti istim stopama i jednoga dana biti dostojni onoga šta Željo jeste i šta je uvijek bio. Ljubav ne pobjeđuje, znam, ali je zato nepobjediva. Neka nas ona vodi stopama gospodina Misimovića i kompanije. Jer, na kraju krajeva, svi smo tu iz jednog, najljepšeg razloga - zbog našeg Želje.
Bravo kralju, potpis.
Istok ista priča, jedan brat se provukao ispod ograde dva-tri djeteta i psuje od 3. minute ivanu, pa opet odmah poslije gola kao "ništa ne sliježi ramenima pi*ka ti materina" raja se nervira a on mangup šta li okreće se okolo i prijeti navijačima (inace security ni metar od njeg sluša blentovinu i ni da ga dirne), drugi par metara udesno istu priču prosipa (realno malo uljudnije od ovog prvog al i dalje previše krkanski). Ja razumijem da na 8k ljudi mora biti i nekoliko takvih, ali mora postojati i neki mehanizam za ili tjeranje ili smirivanje tih i takvih
:zeljeznicar1: :titula: :zeljeznicar1:

Miske mašina.
Rastjerati klanove momentalno!
Mehremić će igrati u repki.
Oda legendo - u pamet.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 1:29 pm

sejo je napisao/la:
čet jul 19, 2018 1:13 pm
Cim Husara kaze da smo favorit br. 1 za titulu, ima tu nesto 😁
Gdje je to pisao? Ne znam da je ikad to rekao, čudno zvuči za njega da to kaže.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 939
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 1:30 pm

Jel to taj bum ?
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 1:30 pm

Koji je igrac boom? To Jazvic sigurno nije :P Da nije mozda ona 24:orka sinoc sto pozira sa predsjednikom? :P
 
Avatar
sejo
Postovi: 511
Pridružen/a: uto jun 27, 2017 9:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 1:31 pm

Zaka je napisao/la:
čet jul 19, 2018 1:29 pm
sejo je napisao/la:
čet jul 19, 2018 1:13 pm
Cim Husara kaze da smo favorit br. 1 za titulu, ima tu nesto 😁
Gdje je to pisao? Ne znam da je ikad to rekao, čudno zvuči za njega da to kaže.
Ma sad sam skoro procito kad sam salto po fejsu, neka je objava za zrinjski ja mislim
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 1:32 pm

Imamo veznih da mozemo 3 ekipe sastaviti ne kontam ali ima ko treba da konta. Iako vidim ovaj i josip su po na godinu mozda dok ovi mladi malo stasaju, a i na ramovica je teško ozbiljno racunati jos vremena.
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 1:33 pm

I dajte vise napadača to nam fali
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 1:34 pm

Hodzic ili Lendric boomovi aBd, Jazvic ako nam je boom onda gavran treba krčmu tužit za autorska prava riječi "boom"
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1979
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 1:34 pm

na krilima imamo zajmovica, veselog, sehu i zeca?

zaim treba igrati lijevo, a ovaj il veseli desno.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 939
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 1:34 pm

Ovo po klipovima proslogodisnjim, ne izgleda lose, zna s obje noge fino, lijeva beton, brz za svoju visinu.
 
damirfile
Postovi: 3358
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 1:37 pm

ISB87 je napisao/la:
čet jul 19, 2018 1:34 pm
na krilima imamo zajmovica, veselog, sehu i zeca?

zaim treba igrati lijevo, a ovaj il veseli desno.
Rekoše da je zec bivši.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 1:39 pm

Dobrodoslica Jazvicu. Nadam se da ce se dobro pokazati u nasem dresu.

Ko nije glasao za igraca utakmice, neka to uradi na sljedecem linku:

viewtopic.php?f=91&t=782
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 1:39 pm

---------------------Kjosevski
---------Stevanovic – Bakrac – Rodin
--Jazvic – Sabanadzovic – Blagojevic – Pavic
----------------------Arezina
------------------Krpic – Zajmovic


Nesto ovako?
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1945
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 1:40 pm

Sretno Jazvicu, ovakvi igraci se najbolje pokazu.
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
KrajPrice
Postovi: 544
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 1:43 pm

blueDBR je napisao/la:
čet jul 19, 2018 1:34 pm
Hodzic ili Lendric boomovi aBd, Jazvic ako nam je boom onda gavran treba krčmu tužit za autorska prava riječi "boom"
da si od ranije upucen, na starom forumu moja je rijec BOOM.

:)
Godine zivota svoga tebi dao sam! :zeljeznicar1:
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 1:45 pm

KrajPrice je napisao/la:
čet jul 19, 2018 1:43 pm
blueDBR je napisao/la:
čet jul 19, 2018 1:34 pm
Hodzic ili Lendric boomovi aBd, Jazvic ako nam je boom onda gavran treba krčmu tužit za autorska prava riječi "boom"
da si od ranije upucen, na starom forumu moja je rijec BOOM.

:)
stari forum je ss ? nisam, ja sam bio davno davno na manijaci.ba, preskocio sam tu etapu ss-a :DD: :DD:
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 1:45 pm

Pozdravljam dolazak Jazvića,jeste da nema gdje ga nije bilo, zadnji klub 3. liga..ali najviše povjerenja imam u hrvatske igrače..nekako mi se uvijek čine dosta veći profesionalci od naših i komšija sa istoka.
Ako je vjerovati TM i YT, desna noga mu je jača strana..tako da se nadam da preuzima uloga krila ''providera''..a la Miro..čija će glavna uloga biti zujanje po desnoj strani i centriranje..sa Krpićem u 16..potreban nam je jedan takav
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 1:46 pm

Nekad se redali Ivani, sad je red na Filipe. Hoce li ikad neko bosnjacko/muslimansko ime da se nadje na spisku vise puta? Uprava napolje. Nece Fejza sam uciti Fatihe.
1987

Online

Trenutno korisnika/ca: Diverzant, Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 46 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija