Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 12:18 am

slika
Ovo su stvari braco s kojima se mi moramo baviti,tj smisljati ideje kako pridonositi i pomoci nasem klubu.(Kupljenje smjeca je jedna od tih stvari)
Slika je sa Marakane...
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 12:19 am

@PP ti fakat pokusavas glumiti Neandertalca al ti ne ide ;)
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 12:24 am

isto ko sto je bokaco unikatan tako je i neandertalac... Ne mogu ja nazor glumiti bokaca kad on ima to nesto bas kao i N sto ne mozes kopirati, preuzeti i slicno...
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6650
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 12:24 am

Minjore je napisao/la:
čet jul 19, 2018 12:19 am
@PP ti fakat pokusavas glumiti Neandertalca al ti ne ide ;)
:rofl:
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
SanMan
Postovi: 1211
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 12:25 am

U reprezentaciji su me nervirali ZMisimović i Pjanić što ne trče,
u ovoj našoj ligi bi volio da me tako nastavi "nervirati" Arežina u Želji
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 12:27 am

i ako je danas samo 7000 bilo onda u bosni zivi samo milion ljudi..
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 12:28 am

Minjore je napisao/la:
čet jul 19, 2018 12:19 am
@PP ti fakat pokusavas glumiti Neandertalca al ti ne ide ;)
Sve se nadam da ce se Banbot javiti
 
Avatar
amar92
Postovi: 1602
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 12:28 am

Neki odusevljeni, neki razocarani. Istina, kao po obicaju, negdje u sredini.

Nije danas lako nikog pobijediti, pogotovo ne sa dva razlike, uz postignuta 3 gola. Primljeni gol opustenost i podcjenjivanje protivnika. Sinisa zakasni u bloku, a onda kod odbijene lopte Bogi hvata komarce ili sta vec. Prva dva gola zabili iz greski protivnika, treci dobro odradjena kontra. Odlican pas i odlicna zavrsnica.

Meni se ne svidja formacija odnosno sto igraci ne igraju na svojim prirodnim pozicijama, te nedostatak rotacije. Ne gnam zasto je Slobo izveo isti sastav kad je bilo prostora za pokoju rotaciju, narocito pred tesko gostovanje u Gabeli.

Sve u svemu - solidno. Neka dobra trojka, nista vise a ni manje od toga. Protiv Goska ce biti pravi test zrelosti ove formacije. Gosk je u drugom dijelu prosle sezone pokazao koliko je jak, a i sad na pripremama. Volio bih da se vratimo formaciji 4231 jer u njoj je najmanje mana. Ovako neuigrani isticemo sve mane romb formacije, a slabo koristimo vrline te formacije. Zanima me i sta ce Slobo izvesti protiv Goska jer ovaj sastav ne moze izvesti zbog broja stranaca. Vjerovatno ce Ivan biti van sastava, pa bih volio da umjesto njega tu bude pravo krilo da i Slobo vidi kakvi smo u 4231. Medjutim, za ocekivati je 352 protiv Goska gdje ce Rodin uskociti umjesto Ivana.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 12:31 am

Masinovodja je napisao/la:
čet jul 19, 2018 12:28 am
Minjore je napisao/la:
čet jul 19, 2018 12:19 am
@PP ti fakat pokusavas glumiti Neandertalca al ti ne ide ;)
Sve se nadam da ce se Banbot javiti
Ma Zeljovac je on, nije anamo onaj ili hajmo reci bot, ali previse se raja glupira.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 12:35 am

Minjore je napisao/la:
čet jul 19, 2018 12:27 am
i ako je danas samo 7000 bilo onda u bosni zivi samo milion ljudi..
Bar 9 je bilo.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 939
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 12:37 am

Mene samo interesuje kad dodje zrinjski i kad nam sloze ljudi dvije tri kontre u brzoj tranziciji, hoce li raja htjeti 'boeme' ili ti ga 'doktore' tipa Arezina, ili Sinana koji trci za trojicu i cesto je jedini svjez igrac u 70 toj minuti. Danas je fudbal prvenstveni trka i snaga, pa sve ostalo. Ako mi imamo 7 igraca koji me trce i nemaju snage u 60 toj minuti, zaboravite titulu i ove godine.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1979
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 12:38 am

il smo se dobro rasporedili :D

a ne fakat je na oko bilo vise ljudi.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 12:38 am

Vidili smo evo kako Zrinjski slaze te kontre, oni ti mogu slozit jedino ispod stola
Željezničar ante portas !
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1593
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 12:39 am

Zaka je napisao/la:
čet jul 19, 2018 12:35 am
Minjore je napisao/la:
čet jul 19, 2018 12:27 am
i ako je danas samo 7000 bilo onda u bosni zivi samo milion ljudi..
Bar 9 je bilo.
I ja sam to mislio, ali onda sam nazoomao sjever i vidi se da ima bruku praznih stolica izmedju ljudi
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 939
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 12:40 am

AsharaK je napisao/la:
čet jul 19, 2018 12:38 am
Vidili smo evo kako Zrinjski slaze te kontre, oni ti mogu slozit jedino ispod stola
Pa slozise ti ga na grbavici pred tvojima iz jedne takve kontre i uzese ti titulu
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3949
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 12:41 am

Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 12:44 am

Steta zbog Dacica i onaj go, danas se moglo vidjet' da je momak spreman za ovaj nivo, par finih poteza a i fizicki je dorastao. Šaban danas jako, jako los, za nadat se da je samo oscilacija u formi. Boom za ove nase selfi navijace moze biti samo nas neki bivsi reprezentativac, ako misle zbog marketinga i euforije.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 12:51 am

Posjeta odlicna, debelo iznad mojih ocekivanja. U drugom pretkolu ocekujem krcat stadion.

Sto se tice glasova za igraca utakmice, do sada su se izdvojili Curjuric, Pavic i Krpic u vrhu. Zanimljivo, prije svega jer je Curjuric docekan sa velikom dozom opreznosti i skepticizma, i sa moje strane, sto se Pavica tice, ne treba spominjati kako smo istraumirani svi kolektivno sa lijevim bekovima, a u Krpicu mnogi ne vide prvu opciju u napadu. Rano je jos davati bilo kakve zakljucke, liga ce najbolje pokazati, i to nakon duzeg perioda, a ne jednog-dva kola, mada smo neki vec sada poceli suditi o nekim igracima.

Konkretno, sto se Arezine tice, nije moj tip igraca, puno mi je drazi Ramovic, ali momak je majstor i nema se sta reci povodom toga. Ako iza njega vezni red bude funkcionisao kao dobro podmazana masina sa dobrim iznosenjem lopte i puno brzim protokom, onda ce i on vise doci do izrazaja. Opet cu napomenuti da mi je drago sto je Dacic po drugi put dobio priliku, i momak je to danas vratio fino iskoristenim minutama. Borio se, nepravedno mu i ponistise gol. Njegovim ulaskom je trio koji cini sa Hajdarom i Sabanom stvarno super izgledao, mada oni ne mogu zajedno igrati, barem ne jos.
I jos nesto za Arezinu, proigrao je u drugom poluvremenu, momak pravi dar mar oko protivnickog sesnaesterca.

Na podlogu cemo se, pored nasih protivnika, i mi dugo navikavati, ali i vrijeme je. Vise mi je bilo muka od terena punog grba. Vrijeme je za moderan i brzi fudbal na Grbavici. A danas smo isto vidjeli da bez zalaganja i trke cemo se tesko nositi i sa dosta losijim ekipama od nas. To nam je i Velez pokazao, i Gosk, i nadam se da su to vrijedne lekcije iz kojih cemo na vrijeme izvuci pouke.

Dolazi tezak raspored u ligi, a ekipa treba nasu punu podrsku. Misljenja sam da ce trebati vremena da se ekipa uigra, zato moramo imati strpljenja. Drago mi je da se ekipa jos uvijek slaze, jedva cekam jos jedno do dva konkretna pojacanja sa kojim bi upotpunili tu igracku slagalicu, jer se ove sezone ne bi trebala ponoviti greska od prosle kada nismo dovrsili prelazni rok, pa smo posljedice toga osjetili tokom prve polusezone gdje smo sedmicama trazili napadaca, a u hodu ubacivali Sabana i Hajdara, golobrade mladice koji su tek izasli iz OP-a. Sada to izgleda dosta ujednacenije i potpunije.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 12:57 am

Nisam ulazio na forum od prije tekme, čitam ove komentare i ne vjerujem. Još sam na istoku bio i nakon hejbet tekmi fino odgledao tekmu. Krpić fantastičan bio, trudi se nenormalnoo bas, zna glavom zna i ošutat, par puta mu je i primanje bilo loše al po meni fantastično odigro. Dzeno isto dobra tekma, samo opet nekad krene u dribling kad ima boljih opcija, haj kad je gore u napadu, al po sredini je lakše pasom otvorit akciju, fulio šansu dobru i ispravio se odmah. Arezina spor al vidi se da zna znanje, nema strah na lopti i ne gleda da se pošto poto riješi lopte, nadam se da ce se ubrzat prije nego sto se Ramovic vrati. Curjuric po meni najbolji igrač danas u našem veznom, Šaban ima grešaka al je opravdo mjesto u prvih 11, pred kraj onih par šprintova i ganjanja posebno moram naglasiti. Blagoje standardna njegova tekma bez nekih vecih grešaka, usporavao opet napad al pametan igrač mogao bi se u sve formacije uklopit lija prava. Bogi sretno na klupi i zadrzo se sto duze, ako se ko povrijedi Kemu gurat, Bakrac nista posebno neozbiljni su Estonci bili, Pavic predobar, žutiSinišav2.0, samo da ga ne ureknemo, dosta ga je raje i na tribini hvalilo. Siniša lošiji od Pavića bio al borbenost i srčanost ko i uvijek tu, nadam se da će Krčma skontat kako rotirat njega i Šehića. Drago mi je zbog Krčminog komentara poslije tekme, mislim da je analizirao u potpunosti danasnju tekmu i vidi se da ima neku viziju kako zeli ekipa da igra. Svaka mu čast za Šaban-Hajdar-Daca trio na kraju. Drago mi je zbog haman punog stadiona iako je ovdje dosta bilo skeptika.


Eto moje neko viđenje tekme danas, a sad odoh pročitat ovih ostalih 12 stranica foruma što ste iskuckali :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 19, 2018 1:00 am

Za drugo pretkolo otpadaju Mehremic i Mujagic sa spiska. Jedan od novajlila ce biti Rodin i mozda taj novi igrac? Medjutim ako je stvarno Vranjes (i Zec) bivsi onda bi mogao Eldar upasti i/ili Osmanovic.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 133 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija