Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 9:55 pm

tm8782 je napisao/la:
sri jul 18, 2018 9:52 pm
Charlie Sheen je napisao/la:Ne treba biti strucnjak i reci da je ono lose ali rano je davati sud, ja cu sacekati koje kolo da prodje.Arezina je majstor u mjestu ali je spor ko teletext,Ivan je ostavio utisak na mene ostalo lose.Ne znam jel Suljo i jednom primio loptu pored onog camuge.
Dao je dva gola zar mu je zadatak da prima loptu?

Sent from my LG-M200 using Tapatalk
Zalutali smo druze izgleda u grupu pripravnika za A licencu u centru za edukaciju NFSBIH.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 9:56 pm

Ako je išta Lendrić danas mogao naučiti to je kako zaobići golmana 1 na 1 i dati gol. :D
 
Avatar
gavran
Postovi: 7555
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 9:58 pm

Kaze Gavran 5 1 a niko ga ne shvata ozbiljno
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 9:58 pm

Benzema hoćemo izvještaj odmah večeras.. :D
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 9:58 pm

gavran je napisao/la:Navijanje ko na tevhidu
HAHAHAHHAHAA vristimmmm


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
samo_kulturica
Postovi: 163
Pridružen/a: sri jul 11, 2018 3:14 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 9:58 pm

Ovi sto su opleli po Arezini nek budu svjesni da momku nije uloga na terenu da istrcava kontre po lijevom krilu 5x u poluvremenu i da pri tome njega tako sporog niko ne prati.
Takodjer, 19 puta je kod slobodnjaka rekao Dzeni da se makne iz zivog, Dzeno se ne makne i on ga zvekne u glavu... cist gol mu je skinuo saigrac, a pored toga je imao pasova Miske (al onaj pravi) ih se ne bi postidio
:zeljeznicar1: :titula: :zeljeznicar1:

Miske mašina.
Rastjerati klanove momentalno!
Mehremić će igrati u repki.
Oda legendo - u pamet.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 9:58 pm

Pa baš zato što mu je prva utakmica, na novom terenu, za najveći klub u državi, pred 10 hiljada navijača on se šeta i igra neozbiljno kao da je na terminu yebenom, gore je izgledao od sve ijednog našeg igrača iz krupe i sa koševa pretprošle sezone, te širokog prošle.
I kakva negativnost? šta je vama ovdje pozitivno večeras bilo protiv ekipe koja bi na polusezoni ispala u bhtpl? ja dvije stvari sam zapazio. drastično popravljeni korneri, strašno smo opasni. te napadač "amarovski"..jebena zvijer Krpić.
nikad Željo lošije, bezidejnije te pogubljenije nije izgledao!
ne zna se ni u jednom momentu ko šta igra, gdje se treba nalaziti, koja mu je funkcija.
trener ih je ugušio totalno.
vidjet ćete u subotu protiv fine ekipe na šta ćemo ličiti.
mene zavarat neće ni 3-1, ni ukupnih 5-1, ni deset milja i fina atmosfera, a ni novi travnjak u koji sam se zaljubio.
ovo je katastrofa na terenu.
a vi po svome, dalje neću komentarisati ovu utakmicu jer nema smisla ali fakat.
idemo dalje!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 9:59 pm

Ćurjurić-Jamak za bogate ...samo da nastavi ovako
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 9:59 pm

tm8782 je napisao/la:
sri jul 18, 2018 9:52 pm
Charlie Sheen je napisao/la:Ne treba biti strucnjak i reci da je ono lose ali rano je davati sud, ja cu sacekati koje kolo da prodje.Arezina je majstor u mjestu ali je spor ko teletext,Ivan je ostavio utisak na mene ostalo lose.Ne znam jel Suljo i jednom primio loptu pored onog camuge.
Dao je dva gola zar mu je zadatak da prima loptu?

Sent from my LG-M200 using Tapatalk
Svaka cast,vidjecemo u nastavku.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 10:00 pm

Bogami ja sam par puta Arežinu pred kraj vidio da je baš potrčao :D

I ne znam što se raspravljate sa pojedinim, kada nakon svake pobjede kazu nije bitna ova pobjeda, a jedan se posebno istice
 
Bosanski lonac
Postovi: 525
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 10:00 pm

Sasvim solidna igra.
Nazire se potpuno druga filozofija fudbala. Ovo će biti sve puno bolje. Krčma ima viziju. Prinove se dobro pokazale. Stadion i teren nevjerovatan.
Arežina me pozitivno iznenadio danas i uz Krpu po mom mišljenju najbolji.
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 10:05 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sri jul 18, 2018 9:58 pm
Pa baš zato što mu je prva utakmica, na novom terenu, za najveći klub u državi, pred 10 hiljada navijača on se šeta i igra neozbiljno kao da je na terminu yebenom, gore je izgledao od sve ijednog našeg igrača iz krupe i sa koševa pretprošle sezone, te širokog prošle.
I kakva negativnost? šta je vama ovdje pozitivno večeras bilo protiv ekipe koja bi na polusezoni ispala u bhtpl? ja dvije stvari sam zapazio. drastično popravljeni korneri, strašno smo opasni. te napadač "amarovski"..jebena zvijer Krpić.
nikad Željo lošije, bezidejnije te pogubljenije nije izgledao!
ne zna se ni u jednom momentu ko šta igra, gdje se treba nalaziti, koja mu je funkcija.
trener ih je ugušio totalno.
vidjet ćete u subotu protiv fine ekipe na šta ćemo ličiti.
mene zavarat neće ni 3-1, ni ukupnih 5-1, ni deset milja i fina atmosfera, a ni novi travnjak u koji sam se zaljubio.
ovo je katastrofa na terenu.
a vi po svome, dalje neću komentarisati ovu utakmicu jer nema smisla ali fakat.
idemo dalje!
¸Baš pretjerujes, bez uvrede nemam namjeru dublje ulaziti. Prijatelju ovo je druga takmicarska utakmica, imas novih igraca imas svasta nesto novo. Prosli smo i to je bitno a svoj sud daj nakon 10ak utakmica. Igrali smo kako kazes protiv tima koji bi ispao u nasoj ligi, pa ako nece s njima pokusati neke svoje ideje gdje ce onda pokusati?
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 10:06 pm

Lendra na tribinama potpisao. :kafa:
1987
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 10:06 pm

Vrijeme, navijači, Grbavica, rezultat, tepih, linije, plava trava okolo, sve, sve se poklopilo :zeljeznicar1:
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 10:09 pm

Po meni današnja tekma ne može biti neko posebno mjerilo, ali nisam nezadovoljan. Nije mjerilo jer ovi su neozbiljni, ali i naši su igrali pod kočnicom.
Arežina iz ove utakmice i iz prve su 2 različita svijeta, puno je više trčao, vršio presing, bio opasniji po protivnika. Problem mu je lijenost i manjak brzine.
Vedran me iz tekme u tekmu razočarava, ispucavanja su mu poprilično loša, kod svakog centaršuta je iskazao nesigurnost i kod gola stoji na 5,6 metara, a čovjek se priprema na šut sa 30 metra 5 sekundi.
Bogi i Bakrač moraju biti sigurniji, to jeste nadam se Rodin i Bakrač. Pavić bolji od Siniše i to puno, po meni u oba smjera, ali ostavlja malo prostora u odbrani, jer drži čitavu stranu. Siniša dosta pogubljen i vidi se da je van forme.
Jovan standardno dobar, Ivan malo sporiji start, ali onda jako dobar i svidja mi se njegov način igre. Mali Šaban po meni treba biti izmjena Hajdaru, nema tu snagu, ali ni smirenost za zadnjeg veznog.
Zajim dobar, ali bi korisniji bio lijevo, mada njegova hrabrost da udje u dribling je ono što nema niko u ekipi.
Krpiću skidam kapu za trku i borbu s onim divom, pročepio je odmah, drugi gol odlična rekacija. Jedina stvar koju mu zamjeram je loš prijem lopte, ali nije jedini to nam je problem općenito.
Krčmarević ima neku zamisao, plan i to je dobro, ali moramo se brže prilagodjavati i još pojačati sa 2 igrača. Drago mi je da trener govori o brzonogom igraču, jer upravo takav tip igrača nam treba, a i novi napadač bi trebao biti niži i brži.
Posjeta dosta dobra, navijanje na jugu dobro, ali sam kop je sve manji i to je baš loše. Također, ne znam jel treba crtati ljudima da su ove evropske utakmice jako ozbiljne i da su kazne za sjedenje ili stajanje na stepenicama ogromne. Spiker 3 puta moli, upozorava, ali oni se sa jugo-zapada pomaknu na stepenice na jugu...
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 10:09 pm

Evo upravo pocinje repriza na SK3.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 10:09 pm

cikazubo je napisao/la:
sri jul 18, 2018 9:55 pm
tm8782 je napisao/la:
sri jul 18, 2018 9:52 pm
Charlie Sheen je napisao/la:Ne treba biti strucnjak i reci da je ono lose ali rano je davati sud, ja cu sacekati koje kolo da prodje.Arezina je majstor u mjestu ali je spor ko teletext,Ivan je ostavio utisak na mene ostalo lose.Ne znam jel Suljo i jednom primio loptu pored onog camuge.
Dao je dva gola zar mu je zadatak da prima loptu?

Sent from my LG-M200 using Tapatalk
Zalutali smo druze izgleda u grupu pripravnika za A licencu u centru za edukaciju NFSBIH.
Saljivo bas,hocu da kazem da ne treba ni svrsavati jer je ova ekipa amaterska a ne treba ni ocajavati previse. Nastavili smo glupe golove primati,ne gospodarimo svojim sesnestercem, opet mi se cini da sa malo igraca napadamo,prespori smo puno se lopte bracaju bogiju,koliko je lopti vedran izbil? Jel trebam strucnjak
Biti da vidim to? Sustina svega da mi ne odohovaras ironicno tako jeste da treba sacekati o ocjeni novog igraca ako nista valjda smo to naucili da ne treba nakon svij ovih godina.
 
staaarinavijac
Postovi: 609
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 10:10 pm

Ušli su u utakmicu (ponovo ?) malo dekoncentrisani .Čak se mogao steći utisak da su izašli na teren samo jer moraju a radije bi da sudija odmah svira kraj.
Ima Krčmarević ovdje još dosta da radi i uigrava.
Po meni , igrom su zadovoljili Krpić , Pavić i dijelom Bakrač.
Ako se želi brzo igrati , onda teško da će Arežina opstati ... "zna lopte" definitivno , ali je za iole kvalitetnijeg pritivnika spor ...pitanje je može li on u svojoj glavi prelomiti da mora da ubaci u višu brzinu ...
Nadam se da će Krčmarević uspjeti da napravi nešto od realno prisutnog igračkog potencijala .
Zadnja izmjena: staaarinavijac, dana/u sri jul 18, 2018 10:11 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
NoKe
Postovi: 144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 10:10 pm

Sad gledam fotke kada Miske urucuje dres sa brojem 24 Lendricu ..jel ovo bilo javno predstavljanje i povratak splitske haubice :)
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 10:11 pm

Definitivno najveće pojačanje će biti povratak Ramovića i to nadam se što prije.
Koliko nam fali to su priče.
Čast mi je gledati takvog igrača u Želji.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], MiroslavKruzik i 232 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija