Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 8:19 pm

Zadovoljan, na kraju rutinski. Laik sam, ali pocinje da dobija konture ovo sto Krcmarevic radi. Samo neka nastave raditi ovako.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 8:25 pm

Bravo momci. Bravo manijaci! Kakva atmosfera, ambijent i na kraju rutinska pobjeda. Ima dosta prostora za napredak ali za sada solidno! Krcmarevic ponovo najavljuje 3-5-2. :) Mislim da ce to biti udarna formacija za nekoliko sedmica.

Steta sto Aldin nije dobio koji minut...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 8:29 pm

Dobro je da Kacar nije ta bomba i da Slobo zeli brze igrace.

Mada ovo da improvizuje lijevo ne stoji. Veselinovic moze odigrati lijevo krilo ili eto desno, a Zaja na lijevo.
Kako god, meni se ne svidja Arezina lijevo.

Rodine ocekujem te u igri, ne mogu vise Bogija gledati. On i Veca danas najgori.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4119
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 8:30 pm

Krpa ovde u kombinaciji sa Zajmovicevom frizurom isti Giroud. :D

slika
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 8:31 pm

I ja sam se pozitivno iznenadio posjetom, atmosfera fina, trave se ne moze covjek nagledati. Perverzija.

Lose poceli utakmicu, kasnije je to bilo bolje, iako je bilo momenata gdje nas nije bilo, vidjela se neuigranost, nepovezanost izmedju linija, ali cim se vise od dva igraca pocnu angazovati i nadrcavati sa protivnikom, izvrsavati presing, to odmah bolje izgleda. Eh, valja sada kroz sezonu ekipu spremiti da igra isto i protiv velikih, ali i malih, a ne kada im se prohtije.
Bogija na klupu sto prije, dobro pa Rodin dodje. Vedran haos nesiguran.

Uskoro anketa!
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6722
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 8:35 pm

Ma Boom pojacanje je Zakaric :)
Vidim Ramovica poslije tekme; fino hoda sto bj rekli ne vide se posljedice povrede. Nadam se sa ce na polusezoni biti onaj stari i samim tim nase najvece pojacanje.

Krpa kapa do poda majstore, kakva masina, kako momak ide. Arezina joj sve zna, samo jos par tekmi da se uhoda. Danas je odlican bio i Pavic, momak ima strasan centrsut kao i dugu loptu. U prvom je dao loptu Zajmovic i steta sto Zajmovic ne zabi.
Zadnja izmjena: SIMA_SIMAU, dana/u sri jul 18, 2018 8:39 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 8:36 pm

Anketa je tu, mozete glasati za dvije opcije, kao i do sada


viewtopic.php?f=91&t=782
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
samo_kulturica
Postovi: 163
Pridružen/a: sri jul 11, 2018 3:14 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 8:39 pm

Evo ja sad znaci sa stadiona i sve redom citam, razlika u onom sto dio raje pise i onome sto sam ja gledao..... kao da su razliciti sportovi haha
:zeljeznicar1: :titula: :zeljeznicar1:

Miske mašina.
Rastjerati klanove momentalno!
Mehremić će igrati u repki.
Oda legendo - u pamet.
 
Avatar
igla
Postovi: 3639
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 8:44 pm

Može, mora i bit će bolje :) ima dosta i dobrih stvari.
Drugu tekmu me Arežina razočarao, a primijetio sam i puno ljudi na tribini. Sve ono što on radi, radi i Ćurjuić, i još trči.
Ali eto, da ne serem previše, bit će bolje, Pavić sasvim dobar.
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 8:44 pm

Ma kakav Krcma levat, ta ce on ... Ocigledno je da covjek ima znanja i tezi necemu mnogo veceg nivoa od dosadasnjeg. Eh drugi je par rukava sto trenutni iraci nemaju znanja da to isprate, treba covjeka podrzati i recimo ja tek iducu sezonu ocekujem da bi mogli donekle igrati to sto on zeli, a mislim i svi mi s njim.
Sve u svemu dobra prva tekma, fali malo trke kod Arezine, malo vise lopta u zraku vremena provodi, ali i to je razlog sto su vecina njih navikli na grbe i BiH terene...vremenom ce to nadoci. Ocigledno je da nam fali stoper.
Teren pervrverzija jos kad jug legne iza gola :klanjase2: :11:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Avatar
Southboy
Postovi: 390
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:55 pm
Lokacija: dolina čupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 8:48 pm

Sad su napadali pascad kod scc i na skenderiji.Bilo ih je preko 20 na skrnderiji.Ja pjeske se vratio i po hiljadi put ista scena.Stanem sa strane na stanicu u tom i tramvaj dolazi.Nasih u tramvaju jedno 5-6 i njih 10 ulazi a 10 ostaje.Dok sam bio na stanici cujem komentare:eno 3 majce i 2 šala.Predjem ulicu i sjednem u park ispred vlade kantona i nazovem muriju.Naravno oni zauzeti kaze centar sad zauzet probaj kasnije ili nazovi neki broj i dade mi neki divlji kucni.
Nazovem reko bezveze da vidim za kolko ce doci,prije im je trebalo i 10 min ja ostanem i svve prodje.
Sad stignu rekordno mozda za minut i po.Jedna šestica iz pravca alipasine,sa sirenom.Ovi se zastekase iza trafike vecine ali su stajali svakih metar ipo po jedan da ne bi bili "ofirni".Sestica uleti na stanicu i izletise 2 saobracajna i 3 ufatise.Ostali špura preko mosta tamo prema skenderiji (troli).za 10 sekundi stize i dzip pod rotacijom specijalci i tu 3 pickica koji su vec poceli drhtati fino zapisase i bice plava kovertica sigurno.
Dosta hinjena i ce*nika sto su napadali po gradu a nece vise ova balavurdija..
Kasnije komentar o utakmici :D
VOLIM TE ŽELJO :D
Zadnja izmjena: Southboy, dana/u sri jul 18, 2018 8:51 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 8:50 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sri jul 18, 2018 8:05 pm
Krpic je PREspreman.
Bravo majstore!
Ako ovako nastavi sto se tice egzekucije i konstantne trke, Ubiparipa se necu ni sjecati. Zato jedva cekam i novo pojacanje u napadu, da ima konkurenciju i bude zeljan raditi.
I Zajmovic mi je dobar, mnogo zreliji nego prosle sezone sto se tice biranja odluka u akciji. Kasnije cu malo opsirnije o ostalim.

@Southboy

:palacgore:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
KrajPrice
Postovi: 544
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 8:50 pm

Anel igrac manje na terenu, amaterima za 90 minuta ne odigrati smisljene akcije, zabrnjava brate mili. Arezina, Pavic, Krpic i Bakrac prolazna ocjena, ostalo nista.
Godine zivota svoga tebi dao sam! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 8:53 pm

Arežina stid me umjesto tebe. fuj. fuj!
siniša- odron, i naprijed i nazad!
veca- raskinite ugovor!
krpić- doktore!
veselinović- bravo za asistenciju i živost u igri.
krčmareviću- ovo što ti pokušavaš nećeš ni derbija dočekati. pa ti samo nastavi.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 8:58 pm

Kakav je Arezina doktor, sa kakvom lakocom otvara prostore i krila, sve decko vidi i uvijek ima rjesenje.
Pavic takodje odlican, Krpic fajter pravi.
Svidja mi se taktika ala era Amar kad smo igrali hez lijevog krila, pogotovu kad se Arezina uzeo izvlaciti, s Curketom je stekalo, Saban je takodje bio kritican danas.
Generalno ok, s obzirom na novog trenera i pola ekipe koji danas orvi put igraju na Grbavici djeluje dobro, prostora za napredak ima jako mnogo, ali dosta slifa i raznovrsnosti ima u ovoj ekipi.
Danas bi sano odbranu iskritikovao, prelose smo stajali, sa golmanom takodje losa komunikacija.
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u sri jul 18, 2018 9:00 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Gola
Postovi: 474
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 8:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 8:59 pm

Iz utakmice u utakmicu sam sve vise sigurniji da je Veca nas najgluplji igrac. Hajd sto na presu ne zna recenicu sastavit, nego sto jos uvijek naucio da ne mora ispucati svaku loptu koja dodje do njega.
Cestitke momcima, drago mi je da smo prosli. Ne znam sta Krcma eksperimentise ali nadam se da ce igraci igrati na prirodnim pozicijama i da ce se dovest jos jedno kvalitetno krilo.
Bice ovo sigurno dobro dok se ekipa jos malo slozi i upozna.
U BiH je fudbal igra u kojoj je uvijek Željo šampion.
 
Avatar
Sportski Segment
Postovi: 16
Pridružen/a: uto jul 17, 2018 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 8:59 pm

Vozdra raja !!
Arezina majstor !
Odjava.

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 9:01 pm

Mozda sam ja corav i vjerovatno nemam pojma o nogometu al onaj čiko sa brojem 4 je jebena igračina.

Ovi sto su dosad pisali su vjerovatno gledali na TV-u,meni je ovaj bio odličan.
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 9:03 pm

Najveći problem danas je bio što igrači još uvijek kontaju da na ovakom terenu mogu lagano trčkarati..Jednostavno na ovom terenu kad imalo jaču loptu pošalješ ona te neće čekati nego moraš ti nju da ganjaš a to je danas najveći problem bio..Igrači treba da shvate da nema više grba i rovova po terenu da uspore loptu..

Pavić,Ivan i Krpić su mi najbolji bili a glas u anketi sam dao Paviću..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 9:05 pm

.
Zadnja izmjena: sajo10, dana/u sri jul 18, 2018 9:06 pm, ukupno mijenjano 1 put.

Online

Trenutno korisnika/ca: cala, igla i 126 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija