Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 14, 2018 10:57 pm

Ni ja ne mogu da otvorim sliku.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 14, 2018 10:57 pm

BlwD je napisao/la:
sub jul 14, 2018 10:17 pm
storm_raider je napisao/la:
sub jul 14, 2018 9:25 pm
@BlwD, @fcz mozete li odraditi ovo? Bilo bi stvarno dobro.
Spoiler:
slika
Ne moze mi nesto slika. Hajde molim te hostaj na imgur.com, ne brisu slike.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 14, 2018 11:01 pm

Treba ba slike na imgur uvijek postavljati.
Na ovom nekom imgbb svaka druga slika ovakva sa "bandwidth limit"
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1946
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 14, 2018 11:03 pm

slika
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 14, 2018 11:03 pm

Meni može slika..Izgled stadiona 1992,1996,2012,2018..Kolaž od nekoliko slika iz tih godina spojen u jednu sliku..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 14, 2018 11:03 pm

storm_raider je napisao/la:
sub jul 14, 2018 10:57 pm
BlwD je napisao/la:
sub jul 14, 2018 10:17 pm
storm_raider je napisao/la:
sub jul 14, 2018 9:25 pm
@BlwD, @fcz mozete li odraditi ovo? Bilo bi stvarno dobro.
Spoiler:
slika
Ne moze mi nesto slika. Hajde molim te hostaj na imgur.com, ne brisu slike.
Velika je, pa imgur unisti kvalitet. Valjda je iz istog razloga i s ove uklonjeno :rofl:

Evo ovako, dimenzije su duplo manje ali nije bitno...
Spoiler:
slika
Edit: Evo @Kospicar je postavio. Hvala :D
 
Kosevsko Hill
Postovi: 39
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 14, 2018 11:05 pm

Hurmasica je napisao/la:
sub jul 14, 2018 10:49 pm
egzistencijalizam i renesansa
Sjedio je do mene na zapadu na onoj utakmici kad mu je urucen onaj uokvireni dres sa brojem 250.Svi na stadionu mu skandiraju ime i kontam kako se sigurno lijepo osjeca covjek u takvom momentu... I onda uradi mozda jedinu stvar koju nije smio ni trebao naravno.. Ne mozes to zdravim razumom shvatiti nikako,pokusao sam..
Al nejse, nakon ovakvih poduhvata na stadionu, samo ponos izbija iz mene..Nadam se da cemo osjetiti mnogo radosti na nasoj Grbavici i da cemo i mi vise ulagati tako sto cemo vise dolaziti na utakmice i davati podrsku voljenom Klubu.
Sve pohvale za ekipu storm,minjore i omar500 na onoj akciji, to je Zeljo i ono sto on predstavlja.
Također pohvale i za Durgo, ista stvar kao ovi iznad, ubiljezi druze i mene za akciju kada se pokrene.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 14, 2018 11:10 pm

I halalite ako je bilo, al' fakat nisam upratio ništa danas, jesu li Žerić, Džindo, Velić i Ćubara na posudbama u Zvijezdi odnosno visočkoj Bosni ili su raskidi ugovora u pitanju?
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 14, 2018 11:14 pm

Hurmasica je napisao/la:
sub jul 14, 2018 11:10 pm
I halalite ako je bilo, al' fakat nisam upratio ništa danas, jesu li Žerić, Džindo, Velić i Ćubara na posudbama u Zvijezdi odnosno visočkoj Bosni ili su raskidi ugovora u pitanju?
Cubara posudba, Zeric posudba, Velic trenira s Bosnom i ne zna se jel posudba ili je za stalno. Za Dzindu se pisalo da je potpisao za njih, ali nema nista zvanicno.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 14, 2018 11:31 pm

:palacgore:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 14, 2018 11:41 pm

BlwD je napisao/la:
sub jul 14, 2018 11:14 pm
Hurmasica je napisao/la:
sub jul 14, 2018 11:10 pm
I halalite ako je bilo, al' fakat nisam upratio ništa danas, jesu li Žerić, Džindo, Velić i Ćubara na posudbama u Zvijezdi odnosno visočkoj Bosni ili su raskidi ugovora u pitanju?
Cubara posudba, Zeric posudba, Velic trenira s Bosnom i ne zna se jel posudba ili je za stalno. Za Dzindu se pisalo da je potpisao za njih, ali nema nista zvanicno.
Sa Velicem i Dzindom je istekao ugovor i oni ce sigurno kao i Besirevic potpisat za nove klubove dok Zeric i Cubara imaju ugovor do 2020 ako se ne varam i oni bi trebali na posudbu "samo". Neznam kakva je situacija sa Dujmovicem i Benjaminom Sehicem jer i njima je istekao ovog ljeta..

Inace neznam sta je sa Kurtovicem, Subom i Karavdicem jer oni ocito nece biti dio tima, cak nijedan trening nisu uradili, ali imaju ugovor do 2020..
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 14, 2018 11:58 pm

Ocekujem od Zerica da dominira u Zvijezdi, da bude glavni kotacic te ekipe, ako to ne uradi, zahvaliti mu se na saradnji. Ovo mu je zadnja sansa, ili ce pokazati kvalitet ili ce ostati vjeciti talenat..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Shooter1
Postovi: 21
Pridružen/a: čet sep 21, 2017 2:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 15, 2018 12:05 am

Obzirom da me ima na mnogim forumima, da sam totalno neaktivan. Ali da pratim sve po forumima, čitam redovno sve. U zadnje vrjeme pratim i fb dešavanja, pa sam osjetio "dužnost" da napišem i ja nešto. To nešto nije mahala nego istina do koje čovjek dođe. Pratim dešavanja u klubu od 1985., aktivno. Znam šta znače uspjesi i padovi kluba, prošao sam mnogo toga sa klubom. Iskren da budem sportskim segmentom trenutno nisam zadovoljan, kao i mnogi drugi ali ne uzimam sebi za pravo da nekome psujem, javno. Vjerovatno je to odraz neke kućne kulture, ono što poneseš od kuće. Ostao sam zatečen kad sam vidio da jedan navijač koji je pisao/hvalio ljude u upravi sad psuje tim istim ljudima. Postavio sam pitanje mnogim našim navijačima koji su uz klub od kad znam za sebe, zbog čega? Da li ima nešto loše u klubu, da li se nešto desilo pa je čovjek promjenio "ploču"? Niko nema objašnjenje. Onda je jedan prijatelj došao i rekao mi relacije prijateljstva tog momka sa ljudima koji se motaju oko kluba, relacije sa "legendama kluba", kojima sad klub daje papire da su slobodni, a otišli su za ciframa. Poslije tog razgovora mnogo toga je postalo jasno. Takođe sam mišljenja da nekim ljudima nije mjesto u klubu, samo gledaju da se promovišu na račun kluba i kriju se iza jednog čovjeka. Siguran sam da nam trebaju neki novi ljudi u klubu, a neki koji su tu samo radi samopromocije. Obzirom da su sad mnogi uprli prstom u Misimovića, svi traže njegovu glavu. Nadam se da će istrajati u svojim zamislima koje sprovodi kako je i obećao, na uštrb svih opstrukcija s kojim se suočava. Nek ne dozvoli pojedincima da se kriju iza njega, nek ne potavlja leđa ni za koga. Svako nek odgovara za svoje postupke. Kao što mnogi osporavaju Amarove titule, nemojte dozvoliti ni to da se dešava, a takođe nemojte dozvoliti da se pljuje po pojedincima u klubu. Ti pojedinci su nas spasili od go.vana. Lijepo će biti u srijedu otići u Dolinu ćupova, zar ne...? Mnogo toga ima što nisam napisao jer nemam vremena možda nekom drugom prilokom...
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 15, 2018 12:15 am

Posto smo sa Ivanom, Antoniom i Milosem popunili kvotu.. nadam se da Aldin ima znanja i talenta dovoljnog da u sto skorije vrijeme zamijeni Sinisu!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 15, 2018 12:34 am

Zao mi je Dzinde, sto ode samo tako. Vise bi volio da je posudba.
Jer kod nas nikako sansu nije dobio, sta ako sad tamo bas dobar bude. Ali eto, nek im je svima sretno, ne mogu svi odmah igrati za Zelju kolko god mi zeljeli.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 15, 2018 12:37 am

Leon_Professional je napisao/la:
ned jul 15, 2018 12:34 am
Zao mi je Dzinde, sto ode samo tako. Vise bi volio da je posudba.
Jer kod nas nikako sansu nije dobio, sta ako sad tamo bas dobar bude. Ali eto, nek im je svima sretno, ne mogu svi odmah igrati za Zelju kolko god mi zeljeli.
I meni isto, on i Zeric od ovih meni ima potencijal. Ali kako moze preci i kod njih kad se mora platiti obestecenje za treniranje? Mozda su ga i zato pustili.
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 15, 2018 12:42 am

Sta cemo mi sa ovolikim strancima. Ko sve moze uzeti nase drzavljanstvo?
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 15, 2018 12:49 am

A sto pitarima pucaju cirevi zbog terena, jel ono normalno?
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1139
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 15, 2018 12:52 am

Leon_Professional je napisao/la:
ned jul 15, 2018 12:34 am
Zao mi je Dzinde, sto ode samo tako. Vise bi volio da je posudba.
Jer kod nas nikako sansu nije dobio, sta ako sad tamo bas dobar bude. Ali eto, nek im je svima sretno, ne mogu svi odmah igrati za Zelju kolko god mi zeljeli.
Ovdje pise da su obojica na posudbi, nadam se da je tako jer mi se cini da je Dzindo veci potencijal od Keme.
http://sport1.ba/nize-lige-bih/zvijezda ... ara/124720
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 15, 2018 1:00 am

Nebi bilo lose dovesti Nedima nazad.. Kao rezerva Krpicu :)

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 25 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija