Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 14, 2018 2:18 pm

Treba znat i u kojim situacijama su kone gurnule Mujakica pa i Mihojevica. Kad su se svi polovnjaci povrijedili, kad je trebao neko zakrpit. Isto kao sto je kod nas cesto bio slucaj. Htjeli vi to priznat ili ne, afirmacija mladog igraca kod je splet okolnosti, a ne ciljana strategija.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 14, 2018 2:19 pm

Jbt, dobih erekciju od ovih slika. :D Fantazija, šta reći?!
 
Avatar
Rigel
Postovi: 115
Pridružen/a: pet dec 01, 2017 12:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 14, 2018 2:21 pm

Lahko bi mi kemu istrpili da on ima kvalitet. On kvalitet nazalost nema.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 14, 2018 2:24 pm

I jel sad po ovom ide ona sitna guma kao na pomocnom?
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 14, 2018 2:27 pm

U vise utakmica prosle sezone je Osmankovic odigrao odlicno, pogotovo u bitnijim utakmica kao protiv Sarajeva i Sirokog. Razlika je sada jer konacno imamo kompetentnog trenera koji i ima iskustvo raditi sa mladim igracima. Evo Dacic je dobio svoje minute, Sehic u test utakmicama, i vjerujem isto u da ce u ligi. Tako da ne znam sto nebi Osmankovic dobio, samo je do njega da iskoristi priliku i dokaze svoj kvalitet.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 14, 2018 2:28 pm

Teren i ovaj plavi dio su extra samo jos da nas vrijeme posluzi da se sto bolje primi trava i generalno stadion pripremi za utakmicu.

Hoce li nove klupe za rezevne igrace stici do utakmice ili je to za kasnije planirano ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 14, 2018 2:29 pm

CURVA je napisao/la:
sub jul 14, 2018 2:22 pm
Zeljo je napisao/la:
sub jul 14, 2018 1:58 pm
AsharaK je napisao/la:
sub jul 14, 2018 1:13 pm
Fantazija
Volim te zeljo ja ne znam za vas ali meni je srce kao trebevic
Presretan sam, jedva cekam Srijedu...
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2992
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 14, 2018 2:30 pm

Prelijepo izgleda sve.

Imao bih jedno pitanje. Postoji li mogucnost da se na jugu iznad tribine postavi par manjih reflektora kako bi tribina bila sto bolje osvjetljena. Dosta utakmica kojih sam posmatrao kada se pogleda na jug isto kao da su ljudi u mraku jer se ne vide, sto bi se reklo ima tona nema slike, a mislim da se sve to moze rijesiti sa 4-5 manjih refletora koji bi dodatno osvjetlili tribinu.
Alea iacta est!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2992
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 14, 2018 2:31 pm

Elegant je napisao/la:
sub jul 14, 2018 2:28 pm
Teren i ovaj plavi dio su extra samo jos da nas vrijeme posluzi da se sto bolje primi trava i generalno stadion pripremi za utakmicu.

Hoce li nove klupe za rezevne igrace stici do utakmice ili je to za kasnije planirano ?
Sto se tice klupa rekli su do pocetka augusta da ce iste biti postavljene.
Alea iacta est!
 
Bergeron
Postovi: 255
Pridružen/a: čet apr 13, 2017 12:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 14, 2018 2:35 pm

Ja bih rekao da Kemo ima talenat, ali da mi nemamo generalno u ligi nekog kvalitetnog defanzivnog trenera. Svi defanzivci u ligi igraju na isti nacin, samo neka ima konstituciju i neka moze skociti... Fali tu inteligencije i analiticnosti u citanju igre jer se ne radi sa njima na detaljnijoj analizi protivnika, brzog starta, brze procjene situacija i sigurnosti.

A o stoperu (tipa ovaj belgijanac Vertonghen) koji ima kreativnosti, zna iznijeti loptu i zapoceti napad, a opet moze pokrivati svaku defanzivnu poziciju, nema smisla ni govoriti za nasu ligu.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 14, 2018 2:38 pm

cipiripi je napisao/la:
sub jul 14, 2018 2:30 pm
Prelijepo izgleda sve.

Imao bih jedno pitanje. Postoji li mogucnost da se na jugu iznad tribine postavi par manjih reflektora kako bi tribina bila sto bolje osvjetljena. Dosta utakmica kojih sam posmatrao kada se pogleda na jug isto kao da su ljudi u mraku jer se ne vide, sto bi se reklo ima tona nema slike, a mislim da se sve to moze rijesiti sa 4-5 manjih refletora koji bi dodatno osvjetlili tribinu.
imamo mi svoje lampice
phpBB [video]

:baklja:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2992
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 14, 2018 2:39 pm

Skupe su te lampice
Alea iacta est!
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 14, 2018 2:48 pm

IvanOsim je napisao/la:
sub jul 14, 2018 2:12 pm
mirzza je napisao/la:
pet jul 13, 2018 3:52 pm
Kemo napravi dvije greske u nebitnoj utakmici i pljuje se a covjek koji nam je autogolom u Mostaru u 91 minuti izbio titulu iz ruke je za njega Nesta, Canavaro i slicno.
Kemo je kod Adzema zavrsio kao prvotimac i u onome sto je odigrao u ligi za prvaka je povezao odbranu, da bi u derbiju i bio kapiten i njegove reakcije u toj utakmici govore da on ima slif za kapitena. Kod Slavke ne treba ni spominjati jer da se taj ekspert pita, Hare bi bio u Slaviji a Saban ko zna gdje.
Mrsko mi je vise da pisem o Kemi jer ce neko misliti da mi je rod ili sta vec, a decka u zivotu sreo nisam.
Sto se tice Estonije, ovaj trener zna sa mladim, Kemo je bio prva postava na pripremama i sada ga malo hladi a trebala mu je ta sigurnost u odbrani u vidu Bogicevica sto je i dobio.
Bogicevic moze odigrati na nivou odredjeni broj utakmica, ali ne tako cesto pa se pocne gubiti i praviti kikseve, na proljece ih je napravio kamaru a vrhunac je taj autogol u Mostaru koji bi nas odveo na +5 u tom trenutku.
Helem, potreban je svakako jos jedan stoper uz Bakraca, a Kemica ce svoje minute uredno dobiti, ma koliko ga pojedinci predstavljali kao loseg igraca.
Ne mogu da vjerujem svojim ocima da sam na prethodnim stranicama procitao da je Kemo mlad za stopera, a Bogi medju najboljim u ligi. Nevjerovatno kako nam sjecanje blijedi.
Kemo tri pripremna perioda biva prvi stoper do generalne probe ( svaki put u Mostaru protiv Veleza), tu pogrijesi i biva klupiran, a Bogi uskace. Kemo se nije istrpio u smislu kontinuiteta, a meni je smjesno da je Bogi prva postava.
Kone su istrpile Mihojevica, evo sad Mujakica, nama Kemo mlad za stopera.
Nazalost, godinama se vrtimo u krugu..
Kemo igra najosjetljiviju poziciju u ekipi uz gomlana.
Nrkako i logicno da je puno na udaru. Nije problem istrpiti mladog igraca ,ako on zaista zasluzuje paznju i pokazuje talenat. Kemo je stariji od ovih ostalih igraca. Saban,Hajdar pa i prije toga Amir i Rijad pa i Ara,sci su oni istrpljeni i svi su oni pravili greske i padali ,i raja ih je napadala mali su ti momci pokazivali i zavidan kvalitet i na momente odusevljavali. Ako cemo biti iskreni Kemo ni jednom nije pruzio takve partije. Imao je on dobrih utakmica,solidnih,ali najmanje od svih njih pokazuje i napredak i kvalitet. Nemam nista protiv njega,igranje utakmica donosi iskustvo i rutinu. Ali koliko god ti to bilo potrebno da se izboris za mjesto u timu,neke osnovne elementarne stvari ucis od malena. To ili imas ili si naucio. Kemo ima dosta prilika za igru,i uglavnom svake godine se krene sa njim kao opcijom na stoperu. Ali nije bez razloga to sto ga se onda skida iz prvih 11.
Jebi ga jarane,svi bi titule,svaki trener je pod pritiskom,a hocete da se istrpi momak na osjetljivpj poziciji,koji ne napreduje bas kako se mislio. Sad do cega je ja ne znam. Da li slabo radi,da li se nazor forsira da se napravi od njega stoper. I treneri tu gledaju sebe. Svima je teret titule iznad glava. Kad jos dodas da te handri lijevi bek,to sa Kemom daje ubitacnu kombinaciju ali za protivnike. Zato mene i ne cudi sto igra Bogi. Bogi nije los sekunde,cesto i on trpi zbog lose lijeve strane.
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 14, 2018 2:49 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub jul 14, 2018 12:49 pm


Zna li neko, odakle su dosli ovi djecaci?
Ovaj desni momcic je iz Goražda, mlad je da bi možda procjenjivali dalju buducnost ali odgovorno tvrdim da će ubrzo pokazati da je jedan od najboljih u generaciji a za dalje cemo vidjeti. Spava sa loptom :)
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 14, 2018 2:53 pm

Doveden je i djecak iz Hercegovine navodno je i on talanet...
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 14, 2018 2:56 pm

Eh akoBogda kad budemo imali svoj kamp jednog dana sve ce ici laksim putem...
 
Avatar
positive
Postovi: 130
Pridružen/a: pon jul 09, 2018 3:27 pm
Lokacija: Sa
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 14, 2018 2:58 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sub jul 14, 2018 2:38 pm
cipiripi je napisao/la:
sub jul 14, 2018 2:30 pm
Prelijepo izgleda sve.

Imao bih jedno pitanje. Postoji li mogucnost da se na jugu iznad tribine postavi par manjih reflektora kako bi tribina bila sto bolje osvjetljena. Dosta utakmica kojih sam posmatrao kada se pogleda na jug isto kao da su ljudi u mraku jer se ne vide, sto bi se reklo ima tona nema slike, a mislim da se sve to moze rijesiti sa 4-5 manjih refletora koji bi dodatno osvjetlili tribinu.
imamo mi svoje lampice
phpBB [video]

:baklja:
Pisi delegat, pisi
hajmo rajice prljave stolice
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 14, 2018 2:58 pm

u ovoj generaciji imamo par zlatnih djecaka.
Masala, Jaganjac i ako se ne varam Husic. strasan potencijal.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 14, 2018 3:01 pm

Ma lahko je napraviti igraca od Hadziahmetovica, Bajica, Hodzica, ti se momci sami jednostavno nametnu. Kvalitet i znanje trenera ispliva kad treba igraca tipa Keme oblikovat', unaprijedit, dat mu priliku. Lik ima 21 godinu, kod nas se gleda na njega kao da mu je 17.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Bergeron
Postovi: 255
Pridružen/a: čet apr 13, 2017 12:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 14, 2018 3:03 pm

Je li istina da je Rodin toliko blizu potpisa?

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 222 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija