Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 13, 2018 9:12 am

Ode Keita iz Red Bull Salzburga u Liverpool za 60 miliona eura!!! Hoce li Zeljo ikad kupiti sta vrijedno iz srednje skole u Africi recimo, odskolovati, dati sansu i prodati bar za milion dok drugi zgrcu lopatom. :?:

...Jedan je Dialiba! :DD:
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 13, 2018 9:15 am

e baš si našao primjer kluba koji ima budžet 50ak miliona eura - a fokusiran je potpuno, u vidu politike na rad sa mladima. možda sad najjači u evropi sve skupa u tom pogledu.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 13, 2018 9:16 am

To Cubi i Velic odose na posudbu u Bosnu?

ps. Veliko hvala ekipi 1921 na ovim sjajnim izvjestajima iz Tallinna. :palacgore:
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23650
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 13, 2018 9:17 am

Cujem da je zastoj sa godisnjim. Vec smo skupili preko 60 ljudi i tu ste stali. Javite se Minjoreu ili Omaru, karte ce biti podijeljene! Cim se skupi 80 ljudi, dijelimo prvu turu. Onda ide druga tura, i bice preko 100 ulaznica, to je vec evidentno.

Svi koji niste clanovi foruma, a citate, registrujte se. Onda se javite Minjore-u ili Omar500-u i stavice vas na spisak.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3952
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 13, 2018 9:17 am

Pozdrav za forumase iz Beča... ja i rukovodstvo čekamo let za SA... Igrači idu preko Stambola
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23650
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 13, 2018 9:18 am

Pozdrav i za tebe Benzema moj dobri i kapa dolje.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 13, 2018 9:19 am

Realno ovi litvanci su u rangu ovi eatonaca
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 13, 2018 9:22 am

Pompey je napisao/la:
pet jul 13, 2018 9:16 am
To Cubi i Velic odose na posudbu u Bosnu?

ps. Veliko hvala ekipi 1921 na ovim sjajnim izvjestajima iz Tallinna. :palacgore:
Dobro je da je posudba, zao bi mi bilo da i sa Velicem raskinemo kao sto je slucaj sa Besirevicem.
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 13, 2018 9:26 am

Ko pogleda bolje snimak meca nije tesko skontati na slow motion da nam je ponisten regularan gol na pocetku susreta (autogol Estonaca) i onaj ofsajd na kraju uopste nije bio kod izgledne sanse s desne strane, Krpic mislim. Ne znaju u Azerbejdzanu suditi.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 13, 2018 9:28 am

mora se naći modus da se ti što nekad može biti nešto, a sad nema prostora za njih zadrže u klubu ili uz klub.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 13, 2018 9:28 am

Ovo Raif ima tjelohranitelja haha.. :D
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
zastavnik
Postovi: 91
Pridružen/a: sri mar 01, 2017 10:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 13, 2018 9:28 am

Bravo Slobo, elokventan, pismen i naravno nije zaboravio pozdraviti navijace.
Samo naprijed idemo lagano dalje.
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 13, 2018 9:32 am

ChWilla je napisao/la:
pet jul 13, 2018 9:15 am
e baš si našao primjer kluba koji ima budžet 50ak miliona eura - a fokusiran je potpuno, u vidu politike na rad sa mladima. možda sad najjači u evropi sve skupa u tom pogledu.
Procitaj bolan jos jednom, velim da uradimo nesto slicno i prodamo za MILION, dakle 60x manje od RB Salzburga koliko je zaradio na Keiti! Pa nije to bas naucna fantastika.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 13, 2018 9:34 am

a ulažemo li mi 60x manje od njih u omladinski pogon? ili još manje. ja mislim, jedno 200x manje minimalno...

mislim ja razumijem, ali primjer je baš najjači u evropi.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 13, 2018 9:37 am

Oni za hranu i gorivo za prevoz djece na treninge vise trose nego mi za cijeli op sa platama trenera :rofl1: a mozda cak i samo za ishranu daju vise nego mi ukupno.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 13, 2018 9:38 am

Evo da i ja napisem svoje vidjenje tekme.
Prvo cestitam treneru i igracima na pobjedi, ipak ova pobjeda znaci dosta za samopouzdanje i radi "mira u kuci".

Bakrac je izgleda fantastican stoper, kalibar igraca kakvog mi trebamo ganjati. Da ga ne ureknem ali on je meni fantastican i bio jedan od najboljih na terenu.

Krpic je pravi fajter, ima ga svugdje, ali u ovom sistemu on nema mnogo upotrebljivih lopti, pa mu ne mogu bas suditi.

Ivan ovo sto je uradio je dosta dobro izgledalo i dalje tvrdim da je on igrac koji je doveden da bude zakrpa jer je Arezina lud, Ramovic povrijedjen, a Dacic nema seniorskih minuta i vidi se da mu samo iskustva fali, iako je ovaj Ivan vise tip igraca za zadnjeg veznog.

Ne znam za vas meni je Arezina bio jucer karina, a i proslu utakmicu isto tako, osim slobodnjaka ga nisam ni vidjao na terenu. Nisam siguran da li je Slobo igrao 4-3-3 sa Arezinom kao lazno krilo, ili je to bilo 4-4-2 romb, sa Zajmovicem i Krpicem naprijed, ali u svakom slucaju, ovaj pored Ramovica nece igrati, a ako bude igrao, Krcma je slijep. Ne moze se onako igrati, podijelio 2-3 lopte, jebote i Adi je podijelio 2-3 lopte. Sjetite se Zebe prosle godine kako je igrao u evropi i pogledajte Arezinu sada. Ne znam, meni on ovakav ne bi igrao, ili barem ne od 1. minute cim se ramovic oporavi. Ne svidja mi se frajer jednostavno, Zakaric 2, ali nek on da golova ko Zakara, pa da ja pricam kur*u.

Anel u drugom poluvremenu dosta dosta bolji, kao i svi na kraju krajeva, isto tako Blagi u prvom je bio neprimjetan, u drugom vec je bio aktivniji.

Zajmovic desno mi se apsolutno ne svidja, po meni je to bas greska, imas korisnog igraca lijevo, koristi ga lijevo, onaj njegov dribling ide slijeva na desno gdje se namjesta na desnu nogu da osuta, poreg toga dijagonale prima zdesna nalijevo u prostor i tu je najbolji i prekoristan.

Veselinovic mi se nije svidio nikako, izgleda da nema kuveta trenutno, nekako nije nista pokazao.

Pavic solidan danas, pogotovo u drugom poluvremenu, nadam se da ce vremenom biti bolji.

Sinisa ispod svog nivoa danas, ali povreda je uradila svoje, bit ce on top.

Eh sada sto se Krcmarevica tice meni se licno nije svidjelo Zaimovic na desnoj strani i nije mi se svidjelo sto ga je izveo, po meni je trebao Arezinu izvesti, ubaciti veselog desno, a Zajmovica baciti lijevo i igrati 4-3-3 u tom trenutku, onako smo izgubili jednog brzog prodornog igraca. Drago mi je sto je Dacic dobio priliku i svidja mi se sto se mali trudi, mislim da ce on na kraju polusezone biti vrlo vazna karika u nasem timu.
Sto se formacije tice, bas se vidi da smo neuigrani, ja na terenu nisam mogao skontati ko sta igra, niti sta je cija uloga, jer su se igraci preplitali po sredini, u drugom je to vec izgledalo bolje, jer se Blagojevic cini mi se vratio na sredinu. Imat cemo problem veliki u nasoj ligi sa ovom formacijom, posto se nasa liga bazira na 4-5-1 i na brza krila, tj rijetko koja ekipa igra kroz sredinu, vec preko krila, a Sinisa i Pavic nisu bas brzi dok se vracaju. Citavu utakmicu jedan igrac je ostajao sam na 2. stativi, samo sto je ova Narva poprilicno ogranicena ekipa i misljenja sam da bi Velez ove prosao bez neke muke.
Kao rjesenje predlazem da se u revans susretu igra u sljedecoj formaciji:

Veca
Aldin-Bakrac-Bogi-Pavic
Anel-Jovan-Ivan
Veseli/Bugojno-Krpic-Zajmovic

Problem je sto je Zajmovic bio jedini koji prima lopte u prostor, sve ostalo smo kruzili oko njihovih igraca, a to smo mogli jer nas ljudi nisu mogli pritisnuti, jer smo jbg bolji od njih. Mislim da bi u ovoj formaciji iskoristili nas vezni red optimalno, mogli bi koristiti Aldinovu brzinu da probija po boku, Jovana i Ivana koji prave visak u sredini. Ispucavanja idu na Krpica i Zajmovica. Zajmovic moze protrcati i ulaziti u svoj dribling, kao i primati dugo lopte i slati ih na krpu i Veselog(koji bi trebao ali nece) bit na drugoj stativi.
Ako kojim slucajem postignemo gol, ubacio bih Dacica mjesto Veselog i Kemu mjesto Ivana i igrao 3-5-2. nek se prilagodjavaju i toj formaciji, kasnije Eldara ubaciti i pici da vidimo i to. Malo sam skeptican za ovaj romb jer ostavljamo bas puno prostora po bokovima, ali o tom po tom, nadam se da ce to biti bolje.

Jedva cekam revans na novom terenu :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 13, 2018 9:38 am

zastavnik je napisao/la:
pet jul 13, 2018 9:28 am
Bravo Slobo, elokventan, pismen i naravno nije zaboravio pozdraviti navijace.
Samo naprijed idemo lagano dalje.
Baš tako, čovjek je realan, odmjeren, zna gdje škripi, samo mu trebamo dati podršku i uprava i mi sa tribina. Ne smijemo dozvoliti da potrošimo još jednog trenera na istu foru kao i zadnjih par godina.
Naše je da napunimo Grbavicu, razloga je dovoljno, izgovora nema. Ljudi javljajte se za ove godišnje, uzmite bar za nekoga za koga znate da voli klub ali nema novaca da plaća ulaznice, da proširimo bazu bolesnika koji će uvijek biti tu bez obzira na sve.
@1921 ekipa
Momci kapa do poda, još jednom svaka vam čast za ovo što radite.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 13, 2018 9:46 am

ali stvarno ovaj prvi autogol...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 13, 2018 9:47 am

Malo smo se pogubili u omladinskom, činjenica stoji. Očito je da imamo talenata ali velika večina ostaju samo na tome.
Fali ta završnica na njima u periodu kada su na granici juniora i seniora. Najosjetljiviji dio, što se tiće igrača, roditelja, menadjera i kluba.
Tu nam večina djece zapne, izgubi se. Nije to više ni do para, više je do odnosa, nesnalaženja.
Gušo je sa sobom povukao izmedju ostalog i jednog golmana, "kažu" drugi koji se bolje razumiju da je mali talent, veliki. Ali baš.
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 13, 2018 9:48 am

Dobro je ovo bilo, nakon pripremnih utakmica sam bio zabrinut, vec se vidi da ekipa tezi necemu i da to polako usvaja.
Slobo naravno i dalje sklapa kockice u glavi, ne poznaje on jos toliko dobro sve te igrace, skontace i on brzo da od Zaima nema nista na desnoj strani, to je ujedno i jedina moja zamjerka od juce.
Arezinu mozemo pljuvati al to je taj igrac, takav je, na granici izmedju genijalnosyi i gluposti je Filip Arezina, Krpic me jedino razocarao, trudi se ali nema ono napadacko u sebi trenutno, juce dvije situacije gdje treba opaliti po golu jednom ceka pa bude izblokiran drugi put samo on zna zasto je vratio Arezini loptu u onom momentu.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Dzezvar, Google [Bot], Loris1971 i 98 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija