Ako ste iz Amerike ili Kanade, pridruzite se grupi "Manijaci-USA/Canada": https://www.facebook.com/groups/357188808007960/

slika

Moderatori/ce: jovanmaksimovic, storm_raider, boccaccio, Izlija, Omar500

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Eric Cantona
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 10:21 am

Blagojevića čuva za teško gostovanje u Zenici.

rodrigo87
Kontakt:
Status: Offline

čet jul 26, 2018 10:22 am

Zaigraj ljubavi moja, voli te Manijak tvoj!
Manijaci, Željo, Bog i čaršija ! :zeljeznicar1:

Grbavica
Kontakt:

čet jul 26, 2018 10:23 am

phpBB [video]
Ja dolazim i odlazim, a vrijeme ko da tu ne prolazi, i ti si ista I sad dobra si ali kakvi su ti nalazi

Ljoze_9
Kontakt:

čet jul 26, 2018 10:25 am

Evo proslo je, hvala vam.
Veceras ce aBd da se tresu neustrasivi kiprani pred grotlom Grbavice :kafa:

AsharaK
Global Moderator
Kontakt:

čet jul 26, 2018 10:26 am

Kad je snimak da znamo, da se ne bi zapili usput :D
Željezničar ante portas !

za_zivot_cijeli
Kontakt:

čet jul 26, 2018 10:27 am

Dimitrije113 je napisao/la:
čet jul 26, 2018 10:14 am
ChWilla je napisao/la:
čet jul 26, 2018 9:30 am
azbaha je napisao/la:
čet jul 26, 2018 9:28 am
@Dimitrije svjestan si da Blagojevic igra od 2014. skoro svaku utakmicu, to znaci ako ne igra sutra ima DOBAR razlog sto ne igra. Pa nismo dzaba molili boga svi da on potpise na jos jednu godinu.
ma daj ba pusti više šuplju frajer navija za želju k'o ja za bežaniju...
Tebe niko nista nije pitao niti sam te pomenuo negde. I bas zato sto navijam kazem da ce duvati kroz sredinu i da su to neki drugi interesi a ne fudbalski. I kazem da je momak zdrav i da se ne treba vaditi na to i da teba preuzeti odgovornost. Samo to. Ne znam sto ti to smeta i kako si to zakljucio da ja ne navijam za Zelju! Pozz
ne znam da li navijas za Zelju, ali je sigurno da navijas za Blagojevica. nije problem navijati samo za Celu ako ne insuiniras neke "talove" i "skrivene interese" a na stetu atmosfere i kluba. problem je kad to fakat radis bez ikakvog dokaza, argumenta. svaki od nas zna koliko je Blagoje dobar fudbaler. gledamo ga vec pet godina u nasem dresu. ne treba nam niko otvarati oci. ako danas i ne zaigra, sigurno postoji neki razlog. fudbalski ili ne fudbalski, potpuno je svejedno.
niko nece protiv kluba i dobrog rezultata danas a posebno Zeba koji je u ovom klubu pruzio ono sto Blagojevic nece ni za dodatnih pet godina uz svo duzno postovanje prema Celi kojeg izuzetno cijenim i volim.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

ChWilla
Kontakt:

čet jul 26, 2018 10:28 am

hajd' još malo, baš te krenulo.
gradi željo boli te *****

MrkiMedo
Kontakt:

čet jul 26, 2018 10:28 am

A koliki jad moras biti da bas danas, pred ovako bitnu utakmicu, kad je raja nalozena, objavis clanak od prosle godine “Uprava Zeljeznicara podnosi ostavku?”
Gade mi se pojedini navijaci i stvarno rade veliku stetu.
Nas cetvoricu nece to poljuljati, nama nece biti mrsko proputovati 350 kilometara, ali ima naroda kojima ce se smuciti put od Hrasnog do Grbavice

AsharaK
Global Moderator
Kontakt:

čet jul 26, 2018 10:29 am

Rod rodjeni :D

Minjore
Prijatelj foruma
Kontakt:

čet jul 26, 2018 10:29 am

E da ostase Graovac i Zakaric...

Dimitrije113
Kontakt:

čet jul 26, 2018 10:31 am

Eric Cantona je napisao/la:
čet jul 26, 2018 10:21 am
Blagojevića čuva za teško gostovanje u Zenici.
Hahaha. Ludilo mozga

Leon_Professional
Kontakt:

Ma na ovom forumu redakcija i Hrasno dolaze kako hoce i prave cirkus svako malo.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

AsharaK
Global Moderator
Kontakt:

čet jul 26, 2018 10:32 am

Leon_Professional je napisao/la:
Ma na ovom forumu redakcija i Hrasno dolaze kako hoce i prave cirkus svako malo.
Ma jok, ovo je neki rodjak :D

Dimitrije113
Kontakt:

čet jul 26, 2018 10:35 am

za_zivot_cijeli je napisao/la:
čet jul 26, 2018 10:27 am
Dimitrije113 je napisao/la:
čet jul 26, 2018 10:14 am
ChWilla je napisao/la:
čet jul 26, 2018 9:30 am

ma daj ba pusti više šuplju frajer navija za želju k'o ja za bežaniju...
Tebe niko nista nije pitao niti sam te pomenuo negde. I bas zato sto navijam kazem da ce duvati kroz sredinu i da su to neki drugi interesi a ne fudbalski. I kazem da je momak zdrav i da se ne treba vaditi na to i da teba preuzeti odgovornost. Samo to. Ne znam sto ti to smeta i kako si to zakljucio da ja ne navijam za Zelju! Pozz
ne znam da li navijas za Zelju, ali je sigurno da navijas za Blagojevica. nije problem navijati samo za Celu ako ne insuiniras neke "talove" i "skrivene interese" a na stetu atmosfere i kluba. problem je kad to fakat radis bez ikakvog dokaza, argumenta. svaki od nas zna koliko je Blagoje dobar fudbaler. gledamo ga vec pet godina u nasem dresu. ne treba nam niko otvarati oci. ako danas i ne zaigra, sigurno postoji neki razlog. fudbalski ili ne fudbalski, potpuno je svejedno.
niko nece protiv kluba i dobrog rezultata danas a posebno Zeba koji je u ovom klubu pruzio ono sto Blagojevic nece ni za dodatnih pet godina uz svo duzno postovanje prema Celi kojeg izuzetno cijenim i volim.
Vidim da si ti obavesten,samo argumenti pljuste. Lol.

AsharaK
Global Moderator
Kontakt:

čet jul 26, 2018 10:36 am

Evo tebi ban, ohladi

Leon_Professional
Kontakt:

čet jul 26, 2018 10:36 am

Ma platio mu Jovan kafu :D
Ipak ekavica :rofl: :rofl: :rofl:
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

boccaccio
Global Moderator
Kontakt:

čet jul 26, 2018 10:38 am

Blagojevic je jedan od preko dvadeset igraca Zelje i ima isti status kao i svi ostali igraci. Kada ce on igrati a kada nece stvar je samo struke i nikoga vise. Bez veze mi je prica da mi sada igramo evropsku utakmicu protiv zaista jakog protivnika i ako ne bude igrao Blagojevic izgubicemo, a da je igrao maltene bi dobili tri razlike. To je glupost. Zeljo ce na terenu izgledati kao sto ce izgledati, bitno je da svi igraci koji budu igrali daju sve od sebe i da doprinose koliko god mogu svojim trudom i znanjem.
Ja mislim da bi bilo posteno da mi svi skupa navijamo za Zelju, a ne za pojedince. Pa kako god ispadne, neka bude tako,ali da ne odvajamo igrace po zaslugama jer to nijedan od njih za sada nije zasluzio. Izgubili smo dvije titule pod veznim redom u kojem je ordinirao Blagojevic. Pa mu je produzen ugovor i to znaci da je u klubu cijenjen. I sada,sa novom sezonom je odigrao sve utakmice. Cemu uopste rasprava o njemu i njegovom statusu ? Frajer igra konstantno. I bez obzira da li je imao neko zatezanje lože zbog novog terena koji je brz, gdje ce inace biti sasvim sigurno jako veliki broj tih sitnih povreda kod mnogih igraca, on je danas zdrav i u konkurenciji je za sastav. Stvar je trenerovog stava, da li je Blagojevic spreman potpuno za veceras ili to nije, mozda je neka takticka varijanta. Potpuno nebitno, jer je danas igra i hrabrost Zelje kao ekipe vazna. Uvijek cu se sloziti da svi mi imamo svoje ljubimce, da volimo nekog igraca malo vise od ostalih, ali se nikada necu sloziti da se to potencira preko imena kluba, jer cim je u rezervi onda nesto nije u redu , maltretira ga trener, a frajer odigrao sve utakmice.

Eric Cantona
Kontakt:

čet jul 26, 2018 10:41 am

:palacgore:
slika
:zeljeznicar1:

ChWilla
Kontakt:

čet jul 26, 2018 10:41 am

čemu rasprava? pa istom čemu i svaka druga izmišljena rasprava i fabricirani problem, kraj toliko pravih...
gradi željo boli te *****

boccaccio
Global Moderator
Kontakt:

čet jul 26, 2018 10:44 am

Ma jasno mi je.

Trenutno korisnika/ca: azbaha, billybih, Dominic, Eric Cantona, KeepTheBlueFlag, samo_plavo i 41 gost.

Prijava  •  Registracija