Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 12, 2018 9:22 pm

LeBlue je napisao/la:
čet jul 12, 2018 9:15 pm
LARSSON je napisao/la:
čet jul 12, 2018 9:08 pm
LeBlue je napisao/la:
čet jul 12, 2018 9:06 pm

Aha ok, Hvala. Onda je nama najbolje da Apollon prodje.
Gdje je bolje :D

Više šanse imamo protiv Strumbasa nego protiv Apollona, da bi preuzeli koeficijent morali bi apollona uzeti
Znam da bi, ali kad bi izbacili Strumbasa, bili bi u losijoj poziciji u evt narednom zrijebu. Zato mislim da bi bilo dobro odma na Apollon, jer je potencijal veci. Puno bolje nego Sevilla ili Bordeaux a benefit isti.
Sve i da Stumbras prođe Apollona, to znaci da nisu naivna ekipa, ne vidim sto bi to znacilo da su laksi za proci od Apollona, a nose ti manji koeficijent i ako prođeš.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
ono.na
Postovi: 567
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 12, 2018 9:22 pm

Ko su nam potencijalni protivnici za 3. Pretkolo?
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 12, 2018 9:22 pm

Naprijed Apollon
 
Avatar
BlueSide
Postovi: 445
Pridružen/a: pon maj 15, 2017 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 12, 2018 9:25 pm

cuj bolje Apolon nego Surmbas :rofl:
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 12, 2018 9:26 pm

Adijevog menadzera treba dovest za sportskog direktora, taj onda moze sve prodat'.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Hare79
Postovi: 1229
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 12, 2018 9:28 pm

zubanovic89 je napisao/la:
čet jul 12, 2018 8:38 pm
Mi smo Merhemica prodali zajebi sve ostalo kisa odmah prestala da pada
Jos jedna zarada od raskida ugovora :D
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 12, 2018 9:29 pm

Meni ove obje ekipe bara bara, jest da i igraju u bari, al tu je to negdje. Svak danas igra lopte, nema dalje.
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
nookey
Postovi: 2329
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 12, 2018 9:29 pm

gavran je napisao/la:
čet jul 12, 2018 9:02 pm
nookey je napisao/la:
čet jul 12, 2018 8:53 pm
Vaze li karte of Hajduka
Samo za istok
Ne mogu komarci ce me izujedati
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 12, 2018 9:30 pm

pas adi pas
daaaaaaj mu malo gass :pivo:
gradi željo boli te *****
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 12, 2018 9:30 pm

LARSSON je napisao/la:
čet jul 12, 2018 8:39 pm
NEZALAGANJE je napisao/la:
čet jul 12, 2018 8:36 pm
Kako Domzale igraju moderno...Kad sad poredim njih i nas od danas...
Trener od 2016. tu, par odlicnih igraca, a neke bi mi instant popljuvali kada bi došli
To je ono o cemu ja trubim vec godinu dana.Kontinuitet,sistem i sve sto ide s tim pocinje od dobrog trenera.Nama treneri poput Slavke,Adzema i sl. dodju da prave rezultat umjesto da se konacno postave temelji.A zasto se to tako radi?Zato sto mi navijaci i dalje glumimo da smo neka velicina od kluba(ustvari smo malo iznad dna evropskog fubala) i konstantan je pritisak neke titule,iako ISTA NISTA NE ZNACI AKO TEMELJI NISU KAKO TREBA!Medjutim, ne moze to masa kod nas da shvati.Daj odmah i sad,inace rusimo sve!E sve dok tako budemo razmisljali,ostacemo u ovom ku.rcu.

Evo najbolji primjer danas ... daj Bogija nek igra,nemoj da nam Kemo igra(ma kako los ili dobar bio,mi tog momka jos nismo gledali u kontinuitetu) kiksace.Daj Arezinu koji trci u krugu centra i ne izlazi iz njega(al on je doktor,njegove lopte imaju oci :roll: ,pa ga se trpi kao da je Ronaldo) nemoj malog Dacica,Hajdara i sl.Pa sta i ako neko od tih mladica kiksa,sta ako ispadnemo?Bar cemo znati mozemo li racunati na mladog igraca kojeg danas-sutra treba prodati,koji moze napredovati itd.Za Bogija vec sve znamo,izgleda on fino ovako,dobar u duelu,jak skakac,ali iole brzi napadac(kakvog ima svaka malo jaca ekipa) i mi smo donji sa njim.Koliko smo puta to vidjeli od Maribora pa nadalje?Arezina isto tako,tip igraca koji je bio dominantan u 80-im godinama proslog stoljeca.Taman toliko i kasnimo za modernim fudbalom.

Juce u onom Spartaku iz Trnave protiv Zrinjskog igraju trojica mladica od 20 god u LP i to svi u prvih 11!A kod Zrinjskog igra "iskusni" Stojkic,kapiten,sporas,pa ne stize momka kod gola. E takvih "stojkica" nam puna ekipa.

Ne bih zaista da sirim negativu,napravili smo fantastican rezultat,ekipa je igrala solidno,ali dokad vise kratkorocnosti?Prije pocetka ljetnog prelaznog roka sam "molio" ili da dovodimo provjerena POJACANJA(pod ti mislim na jednog koji vrijedi 5 polovnjaka) ili da se dovedu mladi igraci.A sta smo mi uradili? Krpic,Arezina,Veselinovic,Curjuric(danas odigrao jako fino,ali opet ne mijenja cinjenicu da je polovnjak),Pavic...Sve "smrdi" kratkorocnoscu,rosterom bez plana i zeljom za rezultat na brzinu...Pisao sam i ranije i opet cu(mozda nekim navijacima dodje u glavu,jer mislim da je ovo moje razmisljanje u ogromnoj manjini) :ZELJO NECE BITI TOP EKIPA KAKVU SVI PRIZELJKUJEMO DOK NOSIOCI IGRE NE BUDI NASI MOMCI UZ 2-3 EXTRA IGRACA UZ NJIH!Ti extra igraci sa strane ce ih nauciti kako se igra lopte,sta znaci biti profesionalac i kako uticati na njihov razvoj,a mi cemo zauzvrat imati ekipu koja igra moderno plus cemo imati svoj "izlog" igraca od kojih klub treba da zivi.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 12, 2018 9:32 pm

BlueSide je napisao/la:
čet jul 12, 2018 9:25 pm
cuj bolje Apolon nego Surmbas :rofl:
Pa ja mislim da jeste. Litvanci juce APOELA 3-1 dobili, i sad ovi 0-0 za sad protiv Apollona. Igras protiv Litvanca a slican kvalitet, a benefit dosta manji. Onda ti dolazi i liga i sve, bolje je igrati protiv protivnika gdje ti je premija i motivacija dosta veca. U slucaju da ispadnes odma ides na ligu. Jos imamo trener koji poznaje njihov fudbal. Nama trebaju ovakve utakmice.
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 12, 2018 9:33 pm

Po meni ovaj Domzale je strasna ekipa.Pratio sam i slovensku ligu bas su dobri bili, za mrvicu bolji Madibor i Olimpija.Npr kod njih Ibro vodi ekipu koja je bolja od nas puno, i izabran je za igraca sezone tamo dok kod nas nema mjesta jer je star.Cist primjer, ima takvih jos.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 12, 2018 9:34 pm

Odlaskom Adija, dva Sehica ce pucati na mjesta u prvih 11. Sehici x2, Hajdar, Anel, Dacic. Tu pored imamo Kemu, Kjosevskog, Zajmovica, lijepo, lijepo.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 12, 2018 9:36 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
čet jul 12, 2018 9:30 pm
LARSSON je napisao/la:
čet jul 12, 2018 8:39 pm
NEZALAGANJE je napisao/la:
čet jul 12, 2018 8:36 pm
Kako Domzale igraju moderno...Kad sad poredim njih i nas od danas...
Trener od 2016. tu, par odlicnih igraca, a neke bi mi instant popljuvali kada bi došli
To je ono o cemu ja trubim vec godinu dana.Kontinuitet,sistem i sve sto ide s tim pocinje od dobrog trenera.Nama treneri poput Slavke,Adzema i sl. dodju da prave rezultat umjesto da se konacno postave temelji.A zasto se to tako radi?Zato sto mi navijaci i dalje glumimo da smo neka velicina od kluba(ustvari smo malo iznad dna evropskog fubala) i konstantan je pritisak neke titule,iako ISTA NISTA NE ZNACI AKO TEMELJI NISU KAKO TREBA!Medjutim, ne moze to masa kod nas da shvati.Daj odmah i sad,inace rusimo sve!E sve dok tako budemo razmisljali,ostacemo u ovom ku.rcu.

Evo najbolji primjer danas ... daj Bogija nek igra,nemoj da nam Kemo igra(ma kako los ili dobar bio,mi tog momka jos nismo gledali u kontinuitetu) kiksace.Daj Arezinu koji trci u krugu centra i ne izlazi iz njega(al on je doktor,njegove lopte imaju oci :roll: ,pa ga se trpi kao da je Ronaldo) nemoj malog Dacica,Hajdara i sl.Pa sta i ako neko od tih mladica kiksa,sta ako ispadnemo?Bar cemo znati mozemo li racunati na mladog igraca kojeg danas-sutra treba prodati,koji moze napredovati itd.Za Bogija vec sve znamo,izgleda on fino ovako,dobar u duelu,jak skakac,ali iole brzi napadac(kakvog ima svaka malo jaca ekipa) i mi smo donji sa njim.Koliko smo puta to vidjeli od Maribora pa nadalje?Arezina isto tako,tip igraca koji je bio dominantan u 80-im godinama proslog stoljeca.Taman toliko i kasnimo za modernim fudbalom.

Juce u onom Spartaku iz Trnave protiv Zrinjskog igraju trojica mladica od 20 god u LP i to svi u prvih 11!A kod Zrinjskog igra "iskusni" Stojkic,kapiten,sporas,pa ne stize momka kod gola. E takvih "stojkica" nam puna ekipa.

Ne bih zaista da sirim negativu,napravili smo fantastican rezultat,ekipa je igrala solidno,ali dokad vise kratkorocnosti?Prije pocetka ljetnog prelaznog roka sam "molio" ili da dovodimo provjerena POJACANJA(pod ti mislim na jednog koji vrijedi 5 polovnjaka) ili da se dovedu mladi igraci.A sta smo mi uradili? Krpic,Arezina,Veselinovic,Curjuric(danas odigrao jako fino,ali opet ne mijenja cinjenicu da je polovnjak),Pavic...Sve "smrdi" kratkorocnoscu,rosterom bez plana i zeljom za rezultat na brzinu...Pisao sam i ranije i opet cu(mozda nekim navijacima dodje u glavu,jer mislim da je ovo moje razmisljanje u ogromnoj manjini) :ZELJO NECE BITI TOP EKIPA KAKVU SVI PRIZELJKUJEMO DOK NOSIOCI IGRE NE BUDI NASI MOMCI UZ 2-3 EXTRA IGRACA UZ NJIH!Ti extra igraci sa strane ce ih nauciti kako se igra lopte,sta znaci biti profesionalac i kako uticati na njihov razvoj,a mi cemo zauzvrat imati ekipu koja igra moderno plus cemo imati svoj "izlog" igraca od kojih klub treba da zivi.

I ti ga sad malo pretjerujes
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 12, 2018 9:37 pm

Eh yebemti UEFAu, gol ipak pripisan golmanu a ne Bakracu! :D
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 12, 2018 9:38 pm

AsharaK je napisao/la:
čet jul 12, 2018 9:34 pm
Odlaskom Adija, dva Sehica ce pucati na mjesta u prvih 11. Sehici x2, Hajdar, Anel, Dacic. Tu pored imamo Kemu, Kjosevskog, Zajmovica, lijepo, lijepo.
Sta kaze mahala, koja je cifra u pitanju? :D
 
Avatar
Rashid
Postovi: 188
Pridružen/a: uto apr 18, 2017 9:08 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 12, 2018 9:38 pm

Kakav je ovo teren u Sirokom ko da je jucer rat zavrsio?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 12, 2018 9:43 pm

Jos nismo ni nas teren obnovili, a iscudjavamo se terenu u Sirokom. Polako, ebem mu misa.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 12, 2018 9:43 pm

Super pobjeda. Dali dvicu u gostima, nismo primili i u uzvratu ocekujem punu Grbavicu i novu pobjedu.
Nisam stigao prvo pogledati, jos jednom se nayebem svega klosarima sa faxa za ono pomjeranje ispita... Debili mrtvi :psujem:

Drugo sam pogledao kako treba. Ne bih puno o igri, mislim da je za prvu takmicarsku utakmicu ono dovoljno. A ocekujem da se u nastavku dizemo i da to izgleda bolje.
Pavic mi se cini kao solidan, samo se nadam da nece biti na kraju ko Proja.
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 12, 2018 9:43 pm

Nasi pozvali de brujnea na revans
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 85 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija