Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 6:46 pm

Nista. Hajdmo se okrenut tekmama.
Ja ne sumnjam da ce Evropu dobro odraditi. Odradili su je i kod Slavka najbolje sto su mogli.

Sutra 0-2 Rutinski.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4112
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 6:48 pm

Leon_Professional je napisao/la:
uto jul 10, 2018 6:46 pm
Nista. Hajdmo se okrenut tekmama.
Ja ne sumnjam da ce Evropu dobro odraditi. Odradili su je i kod Slavka najbolje sto su mogli.

Sutra 0-2 Rutinski.
Gluho bilo da sutra bude 0-2. :)
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 6:49 pm

oni znaju da i njima samima puno ovisi o tome. odradiće u svojim limitima kakvi jesu, ali neće zabušavati. a kad prvenstvo krene vjerovatno odmah dernek...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 6:50 pm

Ko bi nama ugodio...citam kazu navijaci stite....kad navijaci napravise sastanak i otvoreno zaprijetise igracima - ne valja...kad upitase Kostica jel ga ko sputava on da ispadne gospodin kaze niko...nazalost gospoda ovdje ne prolazi....pa upitase Slavku dal mu se ko mijesa u posao i imal problema s igracima - kaze nema....zasto? Pa evo da sad i ovog upitaju garant ce i on reci sve ok....a onda s druge strane igraci ne sute, nego namazani, klosari, trce i zale se po automatizmu....ja vam garantujem zivotom da bi svi ti navijaci iz tog tzv jezgra zaprijetili svakom igracu kad bi se trener pozalio....al jok kod nas toga nema, gdje ce se zalit trener, obrukat cemo se, neko ce odsmekati duplom sportu da napise itd itd...pa onda mora neki tamo minjore (nije ironija nego smo svi neki tamo na forumu) napisati i pokrenuti pricu ne bil se sta desilo...eto kao klubu podnesen izvjestaj....i sya su uradili? Nagradili tog seljacica haman prvom postavom...NAMA FALI KLOSARSTVA, PROFESIONALIZMA IMAMO DOVOLJNO. FALI NEKO DA ISTOM TOM ZECU ISTI TAJ DAN DA ISPISNICU I NASAMARA GA PRED SVIMA...E TAKVI NAMA LIKOVI FALE
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 6:50 pm

Dosta i neriješeno sa golom u gostima, samo oprezno dosta su nam sranja priredili.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 6:53 pm

slika
Željezničar ante portas !
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 6:53 pm

Ja mislim da se ne trebamo bojati ovuh amatera i da ce nasi protiv njih odigrati super pa onda aBd protiv Apollona jos i bolje jer im je to prilika da se prodaju, odnosno oni misle da im je prilika da se prodaju
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 6:55 pm

fcz je napisao/la:
uto jul 10, 2018 6:48 pm
Leon_Professional je napisao/la:
uto jul 10, 2018 6:46 pm
Nista. Hajdmo se okrenut tekmama.
Ja ne sumnjam da ce Evropu dobro odraditi. Odradili su je i kod Slavka najbolje sto su mogli.

Sutra 0-2 Rutinski.
Gluho bilo da sutra bude 0-2. :)
A neko napisa sutra igramo pa i mene prenese.
Preksutra.
Sutra je 2-0 :kafa:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 6:57 pm

Jao slike 😍😍😍😍😍😍

Hoce li se sad sprdati s onim pocetnim slikama kako "nije najbolji teren" . A bilo je takvih komentara i na zvanicnoj.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 6:58 pm

chile je napisao/la:
uto jul 10, 2018 6:34 pm
Fascinantni ste, vazda pred sezonu ista prica...igraci bojkotuju trenera, trener qurcu mlati, treba mlatiti sta sve ne.
Ovi forumi su zlo do srzi i svi sve znaju, fataju se na mamce gore od riba. Da je rata neki tu su rodjeni za petokolonase.
Niko nije u stanju popljuvati ali i naci opravdanje za sve kao Bosanci opcenito.

Sent from my LG-H440n using Tapatalk
Ma samo mlate ko maksim po diviziji..Fol svi nešta znaju ko je koga udario,kako se postavlja trava,kakvu strategiju postaviti..Ma hajte molim vas..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5984
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 6:59 pm

igla je napisao/la:
uto jul 10, 2018 6:20 pm
Brate, identifikujes.

Raspitas se ko sere.
Vedran? Prodaj ga odmah. Zec? Mrš u pičku materinu. Bilo ko? Mrš u pičku materinu.

Bitno je odstraniti hamelje koji pune glavu ostalim. Nisam balavac, znam da nije igrica, ali bukvalno ovako treba! Samo 4 riječi. Mrš u pičku materinu.

Pa bolje raskini ugovor i otjeraj hamelje i imaj neki trošak, a spriječi buduće. Ako vide da mogu, opet ista priča.
Vedrana bi i prodali da ga hoce iko......
Ali nece....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
struja
Postovi: 677
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 7:01 pm

bianco blu je napisao/la:
uto jul 10, 2018 5:48 pm
damirfile je napisao/la:
uto jul 10, 2018 5:46 pm
Zec je trebao biti nogiran iz kluba nakon onoga sa adzemom. Ali neki pritisci sa tribina debili koji mu banere prave za dres ili kahvu su doveli da se ponovo vrati.
Drugi put je trebao da bude nogiran i na ulici prevaspitan nakon onoga šta je o legendi Adzemu napisao na društvenim mrežama. Sada opet pravi probleme. Pa dokle više govno seljačko.
Zeca je branio onaj sanel halilović i njgovi pajdaši. Taj isti senel, svaku utakmicu i domaću i gostujuću u svečanoj loži sa upravom.
Ne laži.Na domaćim je na istoku.
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1946
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 7:06 pm

slikaslikaslika
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 7:07 pm

AsharaK je napisao/la:
uto jul 10, 2018 6:53 pm
slika
Allahu dragi.. allahuuu
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 7:07 pm

pile87 je napisao/la:
uto jul 10, 2018 4:10 pm
ChWilla je napisao/la:
uto jul 10, 2018 3:54 pm
oda nije imao čudne zamisli, imao je igru sa lošijim igračima, legenda je želje u pravom i svakom smislu te riječi - pa i on pade. svojim ušima, iz njegovih usta, niko mi nije pričao - čuo sam kako aleksandar kosorić kaže da kod ode "nije bilo nikakve taktike". uprava nije znala prepoznati do čega je, i pravilno reagovati. i šta da mi očekujemo. ismijavanje krčmarevića ili kostića lično samo je prikrivanje gdje je stvarno problem. taj se problem mora riješiti na nivou kluba, na nivou svega u klubu.
a ne može me niko ubijediti da pojedine igrače menadžeri i savjetnici dodatno ne huškaju na to.
Ja sam prilično siguran da će jednom navijači prebiti sve igrače od reda. Prije ili kasnije.
Dzaba će nekima i biti to što su dobri sa pojedincima. Mile mi majke batalio bi i teren i pripreme prvo bi se riješio seljackih igrača i mahale u ekipi. Doveo graovca dao mu platu koliko hoće i kapitensku traku da on komanduje cijelom ekipom ne što je igracina za sve njih nego što je moralno i sportski deset koplja iznad svakoga igrača u klubu.
:palacgore: :zeljeznicar1:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Vidno Naelektrisani
Postovi: 233
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 10:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 7:10 pm

Stipu igrace , zeca , vedrana, grobove bogove, gledaj ljepotice Allaha miii , prelijepa si gospodjo Grbavice, sad bi drkicu bacio koliko sam uzbudjen. E de bruyne sad reci nesto seku ti opalim
A onda su bageri odnijeli stari istok, a vrag odnio šalu..
1921
Ex nick: Lendric Ivan
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 7:11 pm

A mene interesuje kako Zeba kao kapiten ekipe bivši, legenda kluba, sad spona između tima i trenera, možda jednog dana i šef stručnog štaba juče se na liveu od 1921.ba na treningu zayebaje sa Vecom, a Veca nam toliki "problem".. i ja zaista sumnjam na njega kao potencijalnu bombu, jer je mahalac samo takav, ali šta onda radi Zeba kao osoba, realno, trenutno zadužena da drži sve pod kontrolom?
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 7:15 pm

Sa Instagrama

slika
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 7:25 pm

igla je napisao/la:
uto jul 10, 2018 5:38 pm
Koga je ba zec udario?

Amara ne možete stavljati u isti koš jer ih je plaćao iz svog džepa. Ovi misle da je svaki od njih bitan ko trener i da ga je teže otjerat od trenera.
Ovo je najtacnije sto sam procitao zadnjih 4-5 stranica...
Teren preljepo izgleda
Prekosutra 0-2
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 7:31 pm

E jesu nam fuge dobre 😍
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 29 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija