Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 6:16 pm

 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 6:16 pm

I bas nekakvo crno velo se nadvilo i nad forumom bez ikakvih razloga. Banovan sam bio sad na pripremnim.. izgubili od Veleza radi papaka na terenu a ne radi Krcme 100%. Dok su strucnjaci jedva cekali kiks pa makar i na pripremnim.

Transparentno otovreno iskreno daje najbolje rezultate.. imas ovdje ovaj neki Plava porodica sto je forum fulio, Ajzea Edis Mulalic bioanco ne mogu da se sjetim.sad tacno ima.njih jos 10. Takvi bi i Magata otjerali.
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 6:17 pm

Haklapuc je napisao/la:
sri jun 07, 2017 10:02 pm
Asim Zec papčina alkoholičarska, ako mi dopuštate da se tako izrazim.
A evo i mog najpametnijeg posta na ovom forumu, napisano kad je Zec trebao doći. Ako sam ja mogao imati ove informacije, nije mi jasno kako ih nije imala osoba koja je zadužena za transfere? Mislio da će se promijeniti?
 
TheTacTica
Postovi: 119
Pridružen/a: ned apr 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 6:17 pm

Plava Porodica je napisao/la:
uto jul 10, 2018 5:50 pm
bezveze se nervirate ja vam kažem.
ona očajna slika ekipe sa treninga je čisto plod krčmarevićevih ideja apsolutno nejasnih svakome.
i boga mi vidim svi rade mirno na treningu, kad galami krčmarević na dotične svi šute i niko ne smije da odgovori pa ja ovo ja ono, a kamoli šta drugo da urade.
Izvini druze, forum je mjesto gdje svak moze imati svoje misljenje i iznjeti ga, ja mislim da si ti ovdje po zadatku i unosis veliku kolicinu nemira i negativnosti. Takodjer mislum da se mjesas u sve pore naseg kluba pretezno sireci negativu. Bio sam na treningu koji si opisao neki dan i na mnogim prije i rijetko koji trener da je ovoliko objasnjavao igracima i trudio se svaki trening da ih nauci nekim osnovama fubala kojim oh nisu naucili njegovi predhodnici. Bez zamjerki svak ima pravo na misljenje.
 
Zaki87
Postovi: 308
Pridružen/a: sub jan 28, 2017 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 6:19 pm

sastrane je napisao/la:
uto jul 10, 2018 6:16 pm
I bas nekakvo crno velo se nadvilo i nad forumom bez ikakvih razloga. Banovan sam bio sad na pripremnim.. izgubili od Veleza radi papaka na terenu a ne radi Krcme 100%. Dok su strucnjaci jedva cekali kiks pa makar i na pripremnim.

Transparentno otovreno iskreno daje najbolje rezultate.. imas ovdje ovaj neki Plava porodica sto je forum fulio, Ajzea Edis Mulalic bioanco ne mogu da se sjetim.sad tacno ima.njih jos 10. Takvi bi i Magata otjerali.
hahahha bašš, negative mrtve
 
Avatar
Schwarz
Postovi: 157
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 6:19 pm

zubanovic89 je napisao/la:
uto jul 10, 2018 4:54 pm
Hare79 je napisao/la:
uto jul 10, 2018 4:42 pm
Evo sad bio na stadionu, pustio me zastitar da provirim, znaci teren izgleda vrh vrhova. Doduse ima taj jedan komadic na sjeveroistoku koji nije popunjen, al ovo ostalo beton. Postavio bih sliku al ne znam kako.
https://imgbb.com/ Evo ovdje je metni pa nam posalji link :violina:
https://ibb.co/eLzPsT

https://ibb.co/dxKomo
Zadnja izmjena: Schwarz, dana/u uto jul 10, 2018 6:21 pm, ukupno mijenjano 1 put.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge."
 
Avatar
igla
Postovi: 3644
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 6:20 pm

Brate, identifikujes.

Raspitas se ko sere.
Vedran? Prodaj ga odmah. Zec? Mrš u pičku materinu. Bilo ko? Mrš u pičku materinu.

Bitno je odstraniti hamelje koji pune glavu ostalim. Nisam balavac, znam da nije igrica, ali bukvalno ovako treba! Samo 4 riječi. Mrš u pičku materinu.

Pa bolje raskini ugovor i otjeraj hamelje i imaj neki trošak, a spriječi buduće. Ako vide da mogu, opet ista priča.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 6:20 pm

bianco blu je napisao/la:
uto jul 10, 2018 5:48 pm
damirfile je napisao/la:
uto jul 10, 2018 5:46 pm
Zec je trebao biti nogiran iz kluba nakon onoga sa adzemom. Ali neki pritisci sa tribina debili koji mu banere prave za dres ili kahvu su doveli da se ponovo vrati.
Drugi put je trebao da bude nogiran i na ulici prevaspitan nakon onoga šta je o legendi Adzemu napisao na društvenim mrežama. Sada opet pravi probleme. Pa dokle više govno seljačko.
Zeca je branio onaj sanel halilović i njgovi pajdaši. Taj isti senel, svaku utakmicu i domaću i gostujuću u svečanoj loži sa upravom.
Nije tacno.
Na istoku bude svaku tekmu.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 6:21 pm

ja ne znam jesu li amara fizički šamarali, ali u njegovoj smjeni 2003. jeste aktivno učestvovalo tadašnje vođstvo navijačke grupe i to je dobro poznato.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
zubanovic89
Postovi: 829
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 6:23 pm

Schwarz je napisao/la:
uto jul 10, 2018 6:19 pm
zubanovic89 je napisao/la:
uto jul 10, 2018 4:54 pm
Hare79 je napisao/la:
uto jul 10, 2018 4:42 pm
Evo sad bio na stadionu, pustio me zastitar da provirim, znaci teren izgleda vrh vrhova. Doduse ima taj jedan komadic na sjeveroistoku koji nije popunjen, al ovo ostalo beton. Postavio bih sliku al ne znam kako.
https://imgbb.com/ Evo ovdje je metni pa nam posalji link :violina:
https://ibb.co/eLzPsT

https://ibb.co/dxKomo
slika
slika
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 6:25 pm

Sanel bio na istoku. U zadnje vrijeme presao u lozu, bar u nekoliko utakmica bio tamo..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 6:26 pm

Imamo li mi ikakav pravilnik u klubu za ovakve stvari? Ono, iznosiš informacije van kluba, u prijevodu, tračaš k'o mahaluša o treneru kazna 500 KM. Nezalaganje na treningu 300KM. Itd, itd. Neka Uprava ovo odradi u koordinaciji sa trenerom, pa udariti bagru po džepu. Daj ba, u svim ostalim stvarima naginjemo profesionalizmu, jedino u ovom segemntu totalni amaterizam i raskalašenost. Kako su stvari krenule, haman će nam na kraju jedino zadovoljstvo ostati da se divimo stadionu i travnjaku, a sezona još nije ni počela. Muko moja.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 6:26 pm

Iz uprave su upoznati sa tim dogadjajem za Zeca i kazu da su reagovali onako kako su mislili da je najbolje u ovom trenutku.
Nego hajmo se mi okrenuti tekmi..
Krpic i Dacic. 0:2.
Dajte ankete dva dana do tekmeeeeeeeee
 
Avatar
maxum1921
Prijatelj foruma
Postovi: 460
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 9:20 am
Lokacija: Zapad A
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 6:33 pm

Nije tacno za lozu. A ja sam na svakoj utakmici.
Iz ljubavi prema tradiciji, živimo Željezničar...
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 6:34 pm

Ivan Curjuric je dosao u ekipu kad je Krcmarevic skontao sa kakvim igracima ima posla. Ja mislim da je to tako.. pazi ovo.. zamisli Krcmarevic dodje kaze Bogicevic ne moze meda Kemo trafika u trafiku da radis. Vranjes boli q osiguro se finansijski haj da se sta ubode.. Blagojevic mi je vazda sumnjiv bio.. pricajte sta hocete Hajdar je igrac da ne predje centar Anel tu i tamo . I kaze Krcma mjenjaj ekipu nanovo. Sta bi strucnjaci na to sve rekli. Imamo limitiranu ekipu koju da bi uigrao treba dosta znoja.
neko spominje Olimijakos. To je i moj prijedlog bez obzira na rezultat u evropi.. koliko navijaci mogu imati strpljenja. Ja mogu 2 3 sezone nije problem. Valja ove strucnjake smiriti.. najglasniji su
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 6:34 pm

Fascinantni ste, vazda pred sezonu ista prica...igraci bojkotuju trenera, trener qurcu mlati, treba mlatiti sta sve ne.
Ovi forumi su zlo do srzi i svi sve znaju, fataju se na mamce gore od riba. Da je rata neki tu su rodjeni za petokolonase.
Niko nije u stanju popljuvati ali i naci opravdanje za sve kao Bosanci opcenito.

Sent from my LG-H440n using Tapatalk

Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Avatar
fcz
Postovi: 4119
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 6:35 pm

nikson je napisao/la:
uto jul 10, 2018 5:59 pm
Grbavica je napisao/la:
uto jul 10, 2018 10:35 am
teteac8684 je napisao/la: :rofl: :rofl:
U buducem muzeju fk Zeljeznicar posebna prostorija ce biti posvecena Kokotu. Predlazem da se epitet legenda oduzme Stanicu i Bekricu a dodijeli Zoranu.

Da ne spominjem da su pojedini profesori na PMF-u i DIF-u poceli izucavati (svako na svoj nacin) njegovo simuliranje trcanja.
Eto zato ovi danas trce a ne simuliraju trcanje pa dobijes karinu vec dvije godine....

Sramota je da se bude ironican prema liku koji je za Zelju dao vise nego sto ce mnogi ikad dati....
Potpis! Koka je Zeljovac od glave do pete i svaki sekund u nasem dresu je odradio srcano i s mudima. Da su 5-6 od ovih manekena iz prethodne dvije sezone imali njegov karakter ne bi kante otisle u Mostar.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1146
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 6:42 pm

maxum1921 je napisao/la:
uto jul 10, 2018 6:33 pm
Nije tacno za lozu. A ja sam na svakoj utakmici.
Sanel je na istoku sa svojom ekipom, koriste desetogodisnje za koje su skupljali ☺
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 6:42 pm

sastrane je napisao/la:
uto jul 10, 2018 6:11 pm
Ma samo transparentno. Zec kad je pisao po drustvenim mrezama govorio sam da ga treba sa noge na nogu..
Krcmarevicu treba dati podrsku maksimalnu. Papke odstraniti iz kluba.. Zeba ima bitnu ulogu isto u svemu tome samo je pitanje koliko ce biti iskren. Haj ti znas se 10 godina sa Kjosevskim lupam i na sastanku nekom kazes takav je i takav je. Zeba mora imati muda prije svega i raditi u interesu kluba da mu babo igra. Krcmarevic ima znanje 100% to sto ovi strucnjacu ovdje ne vide dalje od nosa njihov problem.
Bezveze me banovaste 15tak dana.. a dok ovi PP ajzeje orgijaju nikom nista
Mislio sam da ce Zebi kao clanu strucnog staba jedan od primarnih zadataka biti upravo ta vrsta rada sa ekipom. Jer prosao je sve, zna sve fazone i morao bi djelovati da kvislinzi, hulje i papci ne dodju do izrazaja. Kako na terenu tako i van njega
5. - 7. Okt 1992.
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 10, 2018 6:45 pm

Kokot ima više utakmica na tribinama nego neki forumasi ovdje.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], BrUDA, Google [Bot] i 164 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija